Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 08.09.2017., 18:36   #11
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
hvala kolegice
Nema problema.

Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Koju glazbenu školu izabrati u centru ZG? Prvašić želi svirati gitaru... I kad upisati dijete?
Iz druge ruke, i iz davne prošlosti, Pavao Markovac je imao divne ljude i divne zboraše.

Blagoje Bersa je odlična škola, isto iz druge ruke, ja sam išla u Slavoniji, s njima sam imala doticaje.

Upisi u glazbene škole su u svibnju nekad, ima i neki jesenski rok koji je vjerojatno prošao.

Ne bih preporučila upisivanje u prvom razredu jer je to djeci previše. Ako se ne cilja na glazbeni vrtić, zgodno je upisati u trećem razredu prvi glazbene jer se onda dvije škole zajedno završavau i ide izravno u srednju. Iako, za lumene i nadarenu djecu, druge opcije postoje. Od preskakanja razreda polaganjem dvaju odjednom do upisivanja srednje glazbene dok još traje osnovna klasična.

Glazbeni vrtić je zgodna stvar, nisam išla, ali frendice se s pozitivom sjećaju.

Gitara se teško upisuje zbog velikog interesa, čisto da imate na umu.

Quote:
sandra555 kaže: Pogledaj post
Evo da se ja updateam... mi na kraju nismo upali na gitaru. Upisali smo violinu. Instrument ćemo posuditi u glazbenoj.

Zanima me da li znate ima li negdje za skinuti na netu knjiga od Rodionova Početna škola za violinu i postoji li prijevod na hrvatski ili je samo na srpskom?
Ako znate gdje ima za skinuti može na PP
Ako može kopija, možda ti mogu nabaviti Rodionovljevu početnicu. Samo da se informiram je li preživjela. Nisam bš sigurna da će se naći na netu. I mislim da ti je ćirilična. Ali nemaš brige, svi smo mi radili po knjigama na ćirilici, note su univerzalne, ovo ostalo ti profa objasni. Bitne su etide.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.