Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2016., 23:21   #321
Treba mi flat rate i TV. Ali većina njih traži i tel.priključak, jedino Bnet ima opciju bez toga, ako sam dobro shvatila? Proučit ću još...
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 15:44   #322
Zamolila bih ako mi netko s bnet dječjim paketom može reći da li je nick jr. sinkroniziran na Hr. Hvala
__________________
..jednom bila
curafina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 16:10   #323
na vip tv-u još nisu uključili, a ako nisu tamo onda sumnjam da su i na bnetu pošto je to sad sve povezano. pošto je max tv na sva zvona najavio sinkronizaciju tog kanala na hrvatski (i pustio ga po nekim promotivnim uvjetima), može biti da je u pitanju neka ekskluziva sa hrvatskim telekomom, isto kao što su imali eksluzivu godinu dana i na lokalizaciju običnog nickelodeona
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 17:30   #324
hvala. trenutno ga imamo na max tv a htjeli bi se prebaciti na b net
__________________
..jednom bila
curafina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 20:11   #325
Napokon su primjetili da imam sve programe jos 4 mjeseca nakon probnog perioda, sad imam samo prvih 40ak.
Najvise sam gledala HBOove, Cinemaxove, a ponekad bi uletio Cinestar Premiere ... plus Fox Crime samo Criminal Minds.
Je li se moze nekako dogovoriti set paketa, npr. ovu programi su mozda u 3 paketa.. Ili cak jednostanvno sve za neku cijenu koja nije zbroj pojedinacnih paketa. Iskustva?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 22:32   #326
Paljenje TV-a nocas

Pozdrav svima,
da li se jos nekome TV upalio nocas sam od sebe na podrucju Zagreba?!? Razgovarao sam s par korisnika bneta i svi su bili u cudu da im je radio TV kad su se probudili ujutro. Najavili su neke radove na mrezi, ali mi nije jasno kako je to uopce moguce?

Hvala.
pipin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 23:03   #327
Vjerojatno se rebootao STB pa je preko CEC-a upalio televizor.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 08:29   #328
Postoji li kakva šansa da B.net proširi osnovni paket programa? Npr. ubaci SK2, Sci-Fi, Cinemax, KinoTV... i još neke u osnovni paket? Ili neki od njih?
quadral is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 10:26   #329
Pozdrav svima. Kupio sam novi Samsung 49" LCD TV umjesto starog CRT-a.
Na tom starom TV-u je sve super radilo, svi zemaljski programi kao i bnet kojeg primam preko antenskog sustava u zgradi.
Sada kada sam taj jedan jedini koax kojeg imam, iz starog TV-a uštekao u novi, u popisu kanala imam sve programe, ali mogu gledati samo ove zemaljske dok mi za bnet programe javlja poruku "scrambled...".
Ima netko ideju što da probam.
Ponavljam, na starom CRT-u je sve radilo besprijekorno.
pufek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 13:33   #330
Preko koaksijalnog kabela b.net daje samo zemaljske u digitalnom obliku ako nemaš njihov receiver, ostale moraš skenirati i memorirati analogno.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 15:13   #331
može li mi netko pomoć kako da presložim tv kanale na philips tv-u sa daljinskim Kabelski HD digitalni prijemnik KAON VM1200. benet je ispremiješao i nadodao još neke kanale šta meni ne trebaju a ja neznam vratit ih na mjesta na koja su bili prije. hvala.
novka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 22:59   #332
Quote:
novka kaže: Pogledaj post
može li mi netko pomoć kako da presložim tv kanale na philips tv-u sa daljinskim Kabelski HD digitalni prijemnik KAON VM1200. benet je ispremiješao i nadodao još neke kanale šta meni ne trebaju a ja neznam vratit ih na mjesta na koja su bili prije. hvala.
Pa meni na mom Kaonu su kanali koje ne mogu gledati zatamnjeni, tj, Kaon ih sam preskače...
quadral is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 14:21   #333
u sobi imam drugi prijamnik ali mi fale neki kanali (npr Fox Crime) pa me zanima može li ih se ikako namjestit?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 18:54   #334
Od 5.3. krenula je nova ponuda kanala u Bnetu. Kanali identični ko i na VIP TV-u no daleko lošije posloženi. Brdo kanala koji su kod VIP-a u osnovnom paketu (RTL Crime, RTL Passon, OYO Cinema, OYO Family, Nova HD, Doma HD, RTL.de, RTL2.de, RTV1,2, Pozitiv, Balkanika, Jugoton, DMC, SLO itd) su u Bnetu u proširenom paketu. Jedini kanal koji sam našao da je obratno je RTS2, on je kod Bneta u osnovnom a pazi sad RTS1 su stavili u prošireni paket, dok su kod VIP-a oba RTS-a u proširenom, totalni đumbus tko god da je slago to )

Bnet novi popis kanala od 5.03

za usporedbu ovo je VIP-ov novi raspored kanala

Kao da sada od jednom žele ova dva paketa razvijati kao dvije različite usluge
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 20:32   #335
Treba napomenuti da je to samo za nove korisnike.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 21:00   #336
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Treba napomenuti da je to samo za nove korisnike.
Da, postojeći korisnici moraju produžiti ugovor ako žele nove pakete. Što je posebno zanimljivo onim "sretnicima" koji su ugovor sklopili prije tjedan-dva...
joule1309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 21:30   #337
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Treba napomenuti da je to samo za nove korisnike.
Da, to se podrazumijeva. Tako je i kod VIP-a 18.9. ta "prekretnica" između starih i novih paketa dok je ovdje 5.3.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 04:17   #338
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
u sobi imam drugi prijamnik ali mi fale neki kanali (npr Fox Crime) pa me zanima može li ih se ikako namjestit?
opet...
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2018., 20:26   #339
mene su zvali i nudili planet sport za 45 kuna .. previše za samo Ligu prvaka.
sada sam dobio i pismo u kojem mi govore da se moj paket gasi i da mi se cijena povećava za kojih 45ak kuna i da imam pravo raskinut ugovor bez penala zbog toga.
Čista slučajnost da se radi baš o 45 kuna?
Putreni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2018., 01:41   #340
Quote:
Putreni kaže: Pogledaj post
mene su zvali i nudili planet sport za 45 kuna .. previše za samo Ligu prvaka.
sada sam dobio i pismo u kojem mi govore da se moj paket gasi i da mi se cijena povećava za kojih 45ak kuna i da imam pravo raskinut ugovor bez penala zbog toga.
Čista slučajnost da se radi baš o 45 kuna?
Koji je to paket koji se gasi?
sub0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:52.