Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2015., 12:36   #2001
Quote:
randomguy365 kaže: Pogledaj post
Jel ljepsi dio turske obale na turskom ili sredozemnom moru
? Sto ti je tursko more? Mislis na Crno? Sredozemna obala daleko ljepsa.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 14:35   #2002
Po meni, najljepsi dio `Turske obale` je tzv `tirkizna` obala turskog sredozemlja - poteg od Dalyana do Finike + Marmaris i okolica+ Bodrum poluostrvo malo zapadno. Antalijski zaljev je pak jedna ogrooomna pjescana plaza sa na stotine hotela od 1 pa do (ovo je Turska genuine stvar, samo tamo sam tako nesto vidio) 7 zvezdica! Egejska obala nije nista posebno, posebno dio od Canakkale do Izmira. U tom dijelu egeja kao i na crnomorskoj obali uglavno prebivaju lokalni, Turski turisti i gastarbajteri. Cesme poluostrvo je dosta izgradjeno i izgubilo je onaj smek koji je imalo krajem 80tuh i pocetkom 90tih kada nije bilo hiperprodukcije u izgradnji cijelih naselja i vikendica dok je Kusadasi i okolica manja, jeftinija(mada i to je danas upitno) i u bukvalnom smislu hladnija varijanta Antalijske rivijere.
buemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 19:22   #2003
Uletio mi jednodnevni izlet do Ankare iz Istanbula.
Što predlažete za vidjeti?
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 21:16   #2004
Nitko ne zna ništa o Ankari?
Kako s aerodroma do grada? Po gradu i sl?
My friend google zna puno toga, ali bi mi bilo drago čuti osobu s iskustvom.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 23:42   #2005
Putujem na relaciji:

Zagreb - Antalya - Hatay u listopadu.

U povratku: Antalya - Zagreb, također u listopadu.

Ima neko savjet gdje je najbolje bookirat karta, ili da se držim skyscannera i sličnog?
lordcaius is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 18:24   #2006
Kuş Yuvası Pass i tunel kao uljez

S obzirom da nije daleko od Alanije odlučio sam proći "cestu smrti":

http://www.dangerousroads.org/europe...avak-road.html
Prođem ja to ali ništa posebno, vidim da mi nešto fali a opet na dobroj sam cesti... Sjetih se tunela koji je prilično nov i počeo sam lutati okolicom tunela i na kraju nađoh tu cestu koja se više ne koristi za promet.

Tako da koga zanima, cesta je još tu i u lošijem stanju nego prije ali bez prometa nema onog pravog filinga
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 15:13   #2007
Planiram putovanje i imam let na relaciji Zagreb-Istanbul-Casablanca.
S obzirom da imam presjedanje u Istanbulu, zna li tko treba li mi tranzitna viza?
berm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 16:04   #2008
ne treba
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 13:32   #2009
Pozdrav svima

Ne mogu nigdje pouzdano pronaći po netu (osim po portalima iz srbije), je li Hr državljanima obavezno putno osiguranje za put u Tursku?

Puno hvala na pomoći!
canazirk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 13:37   #2010
Quote:
canazirk kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

Ne mogu nigdje pouzdano pronaći po netu (osim po portalima iz srbije), je li Hr državljanima obavezno putno osiguranje za put u Tursku?

Puno hvala na pomoći!
Da, piše na stranicama MVEP: http://www.mvep.hr/hr/konzularne-inf...znog-sustava0/
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 19:08   #2011
Frendica jucer otisla. Nitko ju ništa nije pitao


Informacije za put u Tajland
http://thaimer.net

Facebook page
www.facebook.com/thaimerr
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 09:30   #2012
Da li je netko za odlazak u Istanbuć 25.-29.11. Moja suputnica je morala odustati.
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 19:18   #2013
Alanya u siječnju.
Ima li što za vidjeti u gradu?
__________________
Lijevo mi je desno, desno mi je lijevo
golfHRinfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 06:57   #2014
Quote:
golfHRinfo kaže: Pogledaj post
Alanya u siječnju.
Ima li što za vidjeti u gradu?
Osim tvrđave baš i ne. Dobra je stvar što sad žičara vodi do tamo. Ja sam sad u Beleku i nagovaram ekipu da idemo u tom smjeru čisto da potrošimo benzin ali lijenčine ne žele.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 14:57   #2015
Ipak sam nagovorio ekipu i bili smo u Alaniji. Ta nova žičara je super stvar, inače ima nova žičara i u Antaliji.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 15:31   #2016
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Osim tvrđave baš i ne. Dobra je stvar što sad žičara vodi do tamo. Ja sam sad u Beleku i nagovaram ekipu da idemo u tom smjeru čisto da potrošimo benzin ali lijenčine ne žele.
Kaj si na golfu u Beleku?
__________________
Lijevo mi je desno, desno mi je lijevo
golfHRinfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 15:37   #2017
Quote:
golfHRinfo kaže: Pogledaj post
Kaj si na golfu u Beleku?
Ima Belek odličnih hotela i bez golfa inače fan sam novih hotela, ovaj je otvoren ove godine i među boljima u kojima sam bio.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 09:04   #2018
Idem početkom veljače na tjedan dana u Tursku. Let je do Istambula, ali ne bismo baš htjeli svih 6 dana provesti u gradu. Bila sam već tamo i čini mi se da je grad taman za 3-4 dana. Slobodno me razuvjerite s prijedlozima

Molim i neke prijedloge što bi se dalo vidjeti kao neki vikend-bijeg iz grada, da je relativno blizu, a da se može i tijekom zime uživati.
Stickers is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 11:29   #2019
Quote:
Stickers kaže: Pogledaj post
Idem početkom veljače na tjedan dana u Tursku. Let je do Istambula, ali ne bismo baš htjeli svih 6 dana provesti u gradu. Bila sam već tamo i čini mi se da je grad taman za 3-4 dana. Slobodno me razuvjerite s prijedlozima
tjedan dana spizdis u istanbulu bez ikakvog problema
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 23:59   #2020
Pozdrav svima,

kupio sam povratnu kartu Zagreb-Istanbul u 4 mjesecu ove godine preko Turkish Airlines stranice i nakon bukiranja izbacilo mi je ovo
https://ibb.co/kHFZBm

Jel se netko mozda susreo s ovim pa da mi objasni o cemu se tu radi? Jeli potrebno to ispunjavati?

Naime, za jednog od putnika sam to ispunio. Kada sam potvrdio izbacilo mi je ovo
https://ibb.co/hhkUcR

Hvala unaprijed na odgovoru.
seXodus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:48.