Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2017., 16:59   #1
Pomagajte..

Svidjela mi se jedna cura koja nije iz mojeg kraja, ja sam inace s mora a ona je dosla na sezonu ljetnu raditi.
Stupili smo u kontakt sve je dobro proslo, na poslu smo cesto komunicirali i bas tada kada sam je htio pozvati na pice taj dan je dala otkaz i otisla.
Od tada razmisljam o njoj i jos nista nisam poduzeo da joj to kazem jer mislim da bi ispalo seljacki. Kao ej ti svidas mi se dodi vamo hehe.
Sta mislite dal se isplati ista probat i kako da stupim u kontakt a da ne ispadnem seljak?
Hiwon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 17:29   #2
Quote:
Hiwon kaže: Pogledaj post
Svidjela mi se jedna cura koja nije iz mojeg kraja, ja sam inace s mora a ona je dosla na sezonu ljetnu raditi.
Stupili smo u kontakt sve je dobro proslo, na poslu smo cesto komunicirali i bas tada kada sam je htio pozvati na pice taj dan je dala otkaz i otisla.
Od tada razmisljam o njoj i jos nista nisam poduzeo da joj to kazem jer mislim da bi ispalo seljacki. Kao ej ti svidas mi se dodi vamo hehe.
Sta mislite dal se isplati ista probat i kako da stupim u kontakt a da ne ispadnem seljak?

Što si kvragu cijelo ljeto čekao? Iskreno, mislim da ti je sada kasno. Možeš ti stupiti u kontakt i sve to ali s obzirom da niste ni na tu jednu cugu otišli dok je ona bila tu ne znam što možeš očekivati od toga. Da će ona prelaziti parsto km svako malo da izađete van? Ili da se upustiti u neko šestomjesečno dopisivanje do iduće sezone? Ne muči ni sebe ni nju time, sljedeći puta reagiraj ranije. Kavu mi svako popodne kuha cura koja je došla na sezonu pa zbog dečka ostala ovdje, samo što on nije čekao kraj devetog mjeseca da ju pita za dejt
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:35   #3
Pa čuj..ako hočeš nešto,....morat češ nešto i poduzeti!
Nema tu srama nego napravi plan kako češ do cilja.
Trebao si je pozvati na piće i malo popričati, biti pravo muško ali pošto nisi sad moraš ostvariti kontakt.Kako?
Pa jedino telefonom. Smisli nešto!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 20:08   #4
Quote:
Hiwon kaže: Pogledaj post
Svidjela mi se jedna cura koja nije iz mojeg kraja, ja sam inace s mora a ona je dosla na sezonu ljetnu raditi.
Stupili smo u kontakt sve je dobro proslo, na poslu smo cesto komunicirali i bas tada kada sam je htio pozvati na pice taj dan je dala otkaz i otisla.
Od tada razmisljam o njoj i jos nista nisam poduzeo da joj to kazem jer mislim da bi ispalo seljacki. Kao ej ti svidas mi se dodi vamo hehe.
Sta mislite dal se isplati ista probat i kako da stupim u kontakt a da ne ispadnem seljak?
sad ti odi kod nje prek zime "delati"
radradirad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:52   #5
Quote:
Hiwon kaže: Pogledaj post
Sta mislite dal se isplati ista probat i kako da stupim u kontakt a da ne ispadnem seljak?
Znači, u tvom svijetu se samo seljaci jebu?
Čekao si pola sezone da je pozoveš na piće, i taman kad si se ohrabrio, ona dala otkaz?
Ne bi ti još dve godine ništa konkretno poduzeo...

Ukratko - učini nešto. Bilo što. Sve je bolje nego ništa. I nije seljački pozvati curu van. Ni reći joj da ti se sviđa. Seljački je 'daj pičke mala, znam da imaš'.
Iako, uz odgavarajući osmijeh, i to može bit šarmantno i duhovito.
Skoro pa nemo'š falit ako joj se sviđaš.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:55   #6
Quote:
Hiwon kaže: Pogledaj post
Svidjela mi se jedna cura koja nije iz mojeg kraja, ja sam inace s mora a ona je dosla na sezonu ljetnu raditi.
Stupili smo u kontakt sve je dobro proslo, na poslu smo cesto komunicirali i bas tada kada sam je htio pozvati na pice taj dan je dala otkaz i otisla.
Od tada razmisljam o njoj i jos nista nisam poduzeo da joj to kazem jer mislim da bi ispalo seljacki. Kao ej ti svidas mi se dodi vamo hehe.
Sta mislite dal se isplati ista probat i kako da stupim u kontakt a da ne ispadnem seljak?
Ne mozes ne ispasti seljakom.
Sve zene su u vezama sa seljacima.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 11:58   #7
Postoji li šansa da se opet vidite, hoće li se ona vraćati sljedeće ljeto? Što zapravo želiš od nje, samo avanturu ili nešto više? Vi frajeri s mora ste poznati kao galebovi
Wanda35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:08   #8
Quote:
Hiwon kaže: Pogledaj post
Svidjela mi se jedna cura koja nije iz mojeg kraja, ja sam inace s mora a ona je dosla na sezonu ljetnu raditi.
Stupili smo u kontakt sve je dobro proslo, na poslu smo cesto komunicirali i bas tada kada sam je htio pozvati na pice taj dan je dala otkaz i otisla.
Od tada razmisljam o njoj i jos nista nisam poduzeo da joj to kazem jer mislim da bi ispalo seljacki. Kao ej ti svidas mi se dodi vamo hehe.
Sta mislite dal se isplati ista probat i kako da stupim u kontakt a da ne ispadnem seljak?
Naravno da se isplati probati.
Probaj preko WhatsAppa, pozdravi ju i pocnite se dopisivati. Ako vidis da je otvorena, nastavi, znaci imas sanse. Nemoj joj odmah reci da ti se svida. Ustvari ne moras to nikad reci, nego pokazivati. Budi romantican.
deonisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:18   #9
Bolju ju nemoj kontaktirati uopće ..

Dok je dala otkaz (klasično Vaše sezonsko izrabljivanje),vjerovatno sad više očima ne može vidjeti ni jednog dalmoša..

Najebat ćeš ni kriv ni dužan ...
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:51   #10
Nadji je na fejsu.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 14:22   #11
Dodali smo se na fejsu i na insta.. broj nemam..
Stalno mi lajka slike zadnjih 20 slika. To ne znači nista al opet vidi da postojim. Krivo ste shvatili ona je radila tu samo tjedan dana, zato nisam stigao je pozvati na kavu. Nisam imao pojma da je nasla bolji posao... Nikad se nezna možda dode opet na sezonu... A do tada cu smisljat sta da joj posaljem .
Hiwon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 22:45   #12
Sto imas smisljati, ne cekaj previse. Javi se normalno, pitaj ju gdje se nalazi, jel pronasla posao ili tako nesto, bitno da krene neka prica, kasnije ce ti biti lakse
Sports is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 01:12   #13
Quote:
Hiwon kaže: Pogledaj post
Dodali smo se na fejsu i na insta.. broj nemam..
Stalno mi lajka slike zadnjih 20 slika. To ne znači nista al opet vidi da postojim. Krivo ste shvatili ona je radila tu samo tjedan dana, zato nisam stigao je pozvati na kavu. Nisam imao pojma da je nasla bolji posao... Nikad se nezna možda dode opet na sezonu... A do tada cu smisljat sta da joj posaljem .
odi k njoj tamo gdje ona je.. ti si s mora, to je sexi, ne moš fulat
Kaidos is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:02   #14
Arrow

Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Dok je dala otkaz (klasično Vaše sezonsko izrabljivanje),vjerovatno sad više očima ne može vidjeti ni jednog dalmoša..

Najebat ćeš ni kriv ni dužan ...


Ima ovo smisla.

Inace, ne kuzim ni dalje ove ljude danas, svi se masovno lajkaju preko 150 drustvenih mreza.. ali tesko je poslat poruku ako ti se netko stvarno svidja, a o prici uzivo da ne govorim

Ako je bilo nekakve 'kemije' i uzivo, salji poruku, ako ne... nemoj, mozda skupis hrabrosti za neku domacu kad te jednom uhvati panika da ne postanes 'stari momak'
..ili dobijes nekakvim cudom dovoljno samopouzdanja i sarma da uspijes nesto uzivo sa curama koje ti se svidjaju.. until then - uzivaj u lajkovima, i tako svi zivite od toga.
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:11   #15
Quote:
Hiwon kaže: Pogledaj post
Svidjela mi se jedna cura koja nije iz mojeg kraja, ja sam inace s mora a ona je dosla na sezonu ljetnu raditi.
Stupili smo u kontakt sve je dobro proslo, na poslu smo cesto komunicirali i bas tada kada sam je htio pozvati na pice taj dan je dala otkaz i otisla.
Od tada razmisljam o njoj i jos nista nisam poduzeo da joj to kazem jer mislim da bi ispalo seljacki. Kao ej ti svidas mi se dodi vamo hehe.
Sta mislite dal se isplati ista probat i kako da stupim u kontakt a da ne ispadnem seljak?
Pa javi joj se. Reci, "bok, mislim na tebe od kad si otisla. Hocemo se vidjeti?" Kaj ima seljacki u tome...
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 00:46   #16
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Pa javi joj se. Reci, "bok, mislim na tebe od kad si otisla. Hocemo se vidjeti?" Kaj ima seljacki u tome...
Nije seljački osim što neće ništa dobit tim.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 01:46   #17
Radije učini nego žali što nisi...
Nemaš što izgubiti.
Doslovno jednostavno.

Ali, pristupi prirodno, i obzirno. I sa zajedničkom temom.
Strpljenje je ovdje premoćno oružje.
Malcontent Cala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 10:24   #18
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Nije seljački osim što neće ništa dobit tim.
A sto ce dobiti ako ne napravi nista? Ili sto ce izgubiti ako pokusa?

Pozvati bivsu kolegicu na cugu nije tako prestrasna stvar.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 04:32   #19
a di su oni stari galebi....
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger