Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2017., 11:13   #4821
Quote:
Jay Cutler kaže: Pogledaj post
Probat ću, borna... problem je kaj su mi dlake čvrste ko žica, tako ako ne stišćem, ne mogu se ni izbrijati..... nisam stekao još grif.
Polako, polako...sve bu leglo kamo treba samo bez zurbe (jer bu krvi) i bez odustajanja. Skolica jbg
Ne bih ti preporucio izbrijavanje prvih nekoliko puta....samo bus se iziritiral.
Rokaj prema dolje (niz dlaku) i lijevo desno. Prema gore (izbrijavanje) za sad zaboravi.
EJ je blagi brijac ali s Featherom nutra je opasan do boli. Ako nemas nista drugo odi u Bipu i uzmi Gillette Platinum lamice. U Sparu imas Wilkinson ali nisam bas presretan s njima.
Feather metni na stranu i ne gledaj ga slijedecih 6 mjeseci. Iz iskustva pisem

Poslano Tapatalkom
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:40   #4822
Quote:
ToMBaR kaže: Pogledaj post
Polako, polako...sve bu leglo kamo treba samo bez zurbe (jer bu krvi) i bez odustajanja. Skolica jbg
Ne bih ti preporucio izbrijavanje prvih nekoliko puta....samo bus se iziritiral.
Rokaj prema dolje (niz dlaku) i lijevo desno. Prema gore (izbrijavanje) za sad zaboravi.
EJ je blagi brijac ali s Featherom nutra je opasan do boli. Ako nemas nista drugo odi u Bipu i uzmi Gillette Platinum lamice. U Sparu imas Wilkinson ali nisam bas presretan s njima.
Feather metni na stranu i ne gledaj ga slijedecih 6 mjeseci. Iz iskustva pisem

Poslano Tapatalkom
gwp prodaju i u konzumu, barem mojem, ali naručit ću veče količine.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 19:28   #4823
Da li se ovo isplati kupiti? Da li to ima negdje kod nas kojim slučajem?

https://www.classicshaving.com/colle...lade-sharpener
Jay Cutler is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 16:16   #4824
Jel koristio netko ona ulja ( il sta to vec bude ) za poboljsanje rasta brade? ako netko zna iz osobnog iskustva pomaze li to ili ne?
mr hans is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:02   #4825
Jel ima netko preporuku brijaćeg aparata do cca 500-600kn, bitan mi je samo trimer, hvala.
Sonyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 14:49   #4826
Molim vas za savjet u svezi glede aparata za šišanje / trimera. Treba mi neki koji šiša što je kraće moguće, sada imam neki jeftini iz plodina jer mi je Remington koji sam imao prije riknuo. Taj iz plodina radi, ali ne krati dovoljno i moram se šišati svaki dan. Mislim, za te pare je odličan. Remington je bio malo bolji što se tiče duljine na koju može kratiti kosu, ali ni to nije to.

Moja frizerka recimo ima mašinu koja krati kosu skoro do same kože, skoro kao britvicom...ne znam koji je to aparat, morat ću se zaletjeti koji dan tamo, možda samo profi i skupi aparati mogu šišati na tako malu duljinu?

Hvala i lijepi pozdrav.
thepajser is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 22:17   #4827
Molim vas za savjet i preporuku. Htjela bih dečku kupiti za Božić pravu britvu za brijanje... dakle, ne onu u koju se stavljaju žileti. Malo sam gledala po netu, ali dobro bi mi došla preporuka od nekog tko se kuži... koje su onako dobre i kvalitetne a da ne košta baš kao Thiers-Issard. I gdje se to najviše isplati kupiti. Hvala
__________________
Humor može postojati samo tamo gdje ljudi još raspoznaju neku granicu između važnog i nevažnog. A ta je granica danas postala neraspoznatljiva.
arai is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:06   #4828
Hoces da se decko zakolje? ?

Meni da moja djevojka hoce kupit poklon bolje bi joj bilo da mi uzme brijaci aparat za mokro suho brijanje. Ili rucni sat aww
neobuzdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 12:38   #4829
Quote:
neobuzdan kaže: Pogledaj post
Hoces da se decko zakolje? ?

Meni da moja djevojka hoce kupit poklon bolje bi joj bilo da mi uzme brijaci aparat za mokro suho brijanje. Ili rucni sat aww
Nene, sam je izrazio želju za tim... on ti je onako više klasika, što bi se reklo. Tip osobe koji bi guštao u ritualu brijanja...
__________________
Humor može postojati samo tamo gdje ljudi još raspoznaju neku granicu između važnog i nevažnog. A ta je granica danas postala neraspoznatljiva.
arai is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 13:34   #4830
https://www.philips.hr/c-p/S1100_04/...-suho-brijanje ima netko ovaj aparat? kakav je?
Anica Kabanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:51   #4831
Quote:
arai kaže: Pogledaj post
Molim vas za savjet i preporuku. Htjela bih dečku kupiti za Božić pravu britvu za brijanje... dakle, ne onu u koju se stavljaju žileti. Malo sam gledala po netu, ali dobro bi mi došla preporuka od nekog tko se kuži... koje su onako dobre i kvalitetne a da ne košta baš kao Thiers-Issard. I gdje se to najviše isplati kupiti. Hvala
Pogledaj tu:
https://www.esbjerg.com/product-cate...raight-razors/

https://www.shaving.ie/straights/

Obavezno uz britvu idu kamen i(li) strop, remen za "honanje" ostrenje

https://www.shaving.ie/honing-stones-strops/

neke dodju "shave ready" i moze se brijati dok neke radi transporta dolaze tupe i treba ih naostriti prije brijanja.
Svaka cast decku na hrabrosti i odluci na brijanje britvom i naravno, tebi koja se trudis pronaci britvu.
Sretno!!!

Poslano Tapatalkom
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 17:10   #4832
Quote:
ToMBaR kaže: Pogledaj post
Pogledaj tu:
https://www.esbjerg.com/product-cate...raight-razors/

https://www.shaving.ie/straights/

Obavezno uz britvu idu kamen i(li) strop, remen za "honanje" ostrenje

https://www.shaving.ie/honing-stones-strops/

neke dodju "shave ready" i moze se brijati dok neke radi transporta dolaze tupe i treba ih naostriti prije brijanja.
Svaka cast decku na hrabrosti i odluci na brijanje britvom i naravno, tebi koja se trudis pronaci britvu.
Sretno!!!

Poslano Tapatalkom
ToMBaR, od srca ti hvala na preporuci, linkovima i ohrabrenju našla sam mu britvu na početak, Thiers-Issarda. Ostatak opreme trebam još prostudirati... nisam imala pojma da je to baš takva "nauka"... ali fakat ima neke draži u tome
__________________
Humor može postojati samo tamo gdje ljudi još raspoznaju neku granicu između važnog i nevažnog. A ta je granica danas postala neraspoznatljiva.
arai is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 17:43   #4833
Quote:
Anica Kabanica kaže: Pogledaj post
Baš taj sam uzeo sebi u DM-u. Inače, imam jako oštru bradu koju je nemoguće obrijati bez izbrijavanja. Koristio sam Gillete maht 5, al opet izbrijavanje pa prištići ( dok nisam rakiju nanosio poslije brijanja). I uzmem ja taj aparat kao na slici (prethodno pogledao na you tubu o čemu se radi). Ništa to ne fercera kako treba, upni ko konj da vilicu iskriviš, sve je to zabluda i jedno veliko sranje. Ne vrijedi bacati novac na ove aparate.
zof is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 23:59   #4834
Pozdrav! Kupila bih muzu za Bozic aparat za brijanje, koristi one neke hibridne britvice i voli biti ful gladak �� pa me zanima moze li se takav efekt uopce postici aparatom? Dajte koji prijedlog za kupnju, cijena nije toliko bitna.
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 00:12   #4835
Quote:
arai kaže: Pogledaj post
ToMBaR, od srca ti hvala na preporuci, linkovima i ohrabrenju našla sam mu britvu na početak, Thiers-Issarda. Ostatak opreme trebam još prostudirati... nisam imala pojma da je to baš takva "nauka"... ali fakat ima neke draži u tome
Draga arai, svaka cast na izboru.
Gle onaj tko udje u svijet "starinskog" brijanja britvom, SE (single edge) ili DE (double edge) brijacima, cetkicama, izradom pjene od sapuna ili kremab taj nadje gust u tome i brijanje pretvori u mali ritual od cca 10-20minuta. Brijanje od muke postaje gust.
Usput, nadam se da decko zna cijeniti to sto radis za njega i da ce te cuvati i voljeti jos vise.

Poslano Tapatalkom
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 00:15   #4836
Quote:
beze kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Kupila bih muzu za Bozic aparat za brijanje, koristi one neke hibridne britvice i voli biti ful gladak pa me zanima moze li se takav efekt uopce postici aparatom? Dajte koji prijedlog za kupnju, cijena nije toliko bitna.
Hmmmm brijem da bas i ne
Kak velis hibridne britvice ili starinski nacin s brijacima, ziletima ili britvom. Brijaci i britve iziskuju par brijanja prilagodbe i moguce posjekotine dok se ruke ne naviknu. Ali full glatko se postigne samo tako

Poslano Tapatalkom
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 18:28   #4837
bok ljudi pretpostavljam da ovdje samo pišete o brijanju, a ne puštanju brade ali da probam:
kako se riješiti patchy brade? o povijesti brada u obitelji nemam informacija kad su svi ili brčine imali ili obrijani, a na brzinskom pretraživanju piše da bi trebao vježbati stalno (trenutno uopće ne vježbam jer se nema love viška za teretanu) pa sam mislio kući nekak s čime nađem vježbat, ali jeli samo do toga i zdrave hrane + gena ili se može prirodno poboljšati? eto već mjesec dana puštam bradu i nije baš neš neznam jel smijem ali evo link koji otprilike je moja situacija nakon 1mj:

https://www.google.hr/imgres?imgurl=...act=mrc&uact=8
kiki1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 00:12   #4838
Ne bih znao kako ojačati bradu osim brijanjem. Ima tu i genetike, no evo primjera da nije sve u njoj. Brat i ja imamo guste brade, no on ispod čeljusti ima dvije rupe, na desnoj i lijevoj strani, tj mjesta gdje mu dlake dosta slabije rastu. On kaže da se kao tinejđer brijao na način da ta mjesta nije brijao jer nije imao dlaka. Da li je to razlog ili nešto drugo ne znam. Znam da ja nemam tih problema. Imam cijelu punu bradu, no od početka sam brijao cijelo lice, bez iznimke ili izbjegavanja dijelova lica.
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:32   #4839
Quote:
kiki1995 kaže: Pogledaj post
bok ljudi pretpostavljam da ovdje samo pišete o brijanju, a ne puštanju brade ali da probam...
Ak nisi ziher da bu se vrnula, ne puštaj je nikam.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 16:52   #4840
Pozdrav svima, provodim jedan istraživački projekt o Stavovima forumaša o dojenju u javnosti. Svjesna sam da ova tema nema previše veze s ovom o kojoj se raspravlja ovdje, ali zato baš mi je i zanimljiva jer želim imati što više različitih ispitanika. Pa bi vas molila ako možete izdvojiti par minuta i ispuniti ju, ima deset pitanja, stvarno je kratka, a meni će puno značiti. Hvala unaprijed! https://docs.google.com/forms/d/1wXu...spGplTqOU/edit ( kad kliknete na ovaj link, usmjerit će vas na anketu)
if777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger