Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2017., 23:48   #41
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Istina, možda ju je trebao prije pozvat na dejt. No svejedno, ona je već kroz te razgovore i prepiske sigurno shvatila da joj se lagano upucava. Nema šanse da nije. Što je onda uopće išla s njim na sudar, ako ga je htjela samo kao frenda?
Ma zbilja ne vidim u čemu je on pogriješio.
Kad smo već kod toga, prije nekoliko mjeseci dogodilo se nešto što me možda i potkopalo - zahvaljujući neiskustvu. Bilo je vrijeme ispita i mi smo se jednog dana dopisivali da bi ona mene pitala što radim taj i taj tjedan kad je ona slobodna. Takav kakav jesam, bez razmišljanja sam odgovorio kako je vrijeme ispita, razbijam glavu knjigom i jedva čekam sve položiti da bih bio na miru. Tek sam se mrvicu kasnije sjetio što je to značilo i kako sam propustio okrenuti pitanje u svoju korist. Točno se sjećam njezinog odgovora "ok " nakon čega smo nastavili po starom. Inače, i ona i ja smo teški radoholičari što se tiče ispunjavanja obveza na faksu. Ali ovaj propust s moje strane je neoprostiv, istina.
Nešto iskustva s djevojkama imam, ali vrlo malo i zato sam toliki trenutni promašaj. Zato mi je sve ovo odlična škola za budućnost.


Danas smo se čuli i razgovor je tekao sasvim normalno. Čavrljali smo o svemu pomalo, poslu, kako nas za tjedan dana čeka studijsko putovanje itd. Izlazak naravno nisam spominjao a niti ne namjeravam. Napisala mi je kako ovih dana ne zna gdje joj je glava i da skoro pa kasni s rokovima predaje eseja i seminarskih radova. Štogod to značilo, je li istina ili joj je to služilo kao opravdanje, više nije bitno. Chase je s moje strane i službeno gotov, a neka prirodni tijek stvari odluči što će se dalje zbivati.
U svakom slučaju, najmanje prijateljstvo je živo.
TajnovitCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 23:52   #42
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Postoji način da nekome daš do znanja kakav mu je status, a da ga ne povrijediš.
tako je, ispričaš se da imaš obveza kad te se zove na dejt, i kad ti šalje poruke ostaneš u poslovnoj zoni. pametnom dosta.

ništa vulgarno nit nepristojno. on bi sad da oni guguću ko prije, da mu se objasni, crta.

objašnjeno je.

evo pišem post i tek sad vidim od autora...

u pravu sam, kao i uvijek.

cura odlična, on zasro, više puta. cura ga je sama zvala vani... strašnooooooo. alooooooo? pa više od toga je samo ''dođi u mene doma''.
aj bok
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 23:53   #43
Eto, bar se rješilo.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 23:57   #44
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Eto, bar se rješilo.
Ma da, smijem se sam sebi.
TajnovitCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 00:08   #45
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
u pravu sam, kao i uvijek.
Koga briga za tebe?


Meni je važno da je autor ok i da mu ti i tebi slični niste sjebali mozak.

Quote:
TajnovitCro kaže: Pogledaj post
Ma da, smijem se sam sebi.

Jedna lekcija više. Svatko prođe svoju.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 00:53   #46
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Koga briga za tebe?


Meni je važno da je autor ok i da mu ti i tebi slični niste sjebali mozak. .
Hahaha , da , jadan autor što je sjebo gotovo riješenu stvar, a laprdalo poput tebe curu odmah na giljotinu. Takva poput tebe bi ga uništila u pravom životu. Krivim savjetima.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 01:10   #47
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
Hahaha , da , jadan autor što je sjebo gotovo riješenu stvar, a laprdalo poput tebe curu odmah na giljotinu. Takva poput tebe bi ga uništila u pravom životu. Krivim savjetima.
On još ima šanse jer je fin, pametan i pristojan.
I ne brini se za takve poput njega, takve ne uništavam. Za razliku od onih drugih.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 02:45   #48
A jbg, naucio si nesto novo.
Moj ti je prijedlog da ne budes preozbiljan kad pozelis nesto vise.
Vise se fokusiraj na djela, nego na rjeci.
Primjerice: kad zelis neku curu poljubiti, vece su sanse ako to napravis bez pitanja i suvisnih obrazlaganja. Just do it!
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 09:18   #49
Quote:
TajnovitCro kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod toga, prije nekoliko mjeseci dogodilo se nešto što me možda i potkopalo - zahvaljujući neiskustvu. Bilo je vrijeme ispita i mi smo se jednog dana dopisivali da bi ona mene pitala što radim taj i taj tjedan kad je ona slobodna. Takav kakav jesam, bez razmišljanja sam odgovorio kako je vrijeme ispita, razbijam glavu knjigom i jedva čekam sve položiti da bih bio na miru. Tek sam se mrvicu kasnije sjetio što je to značilo i kako sam propustio okrenuti pitanje u svoju korist. Točno se sjećam njezinog odgovora "ok " nakon čega smo nastavili po starom. Inače, i ona i ja smo teški radoholičari što se tiče ispunjavanja obveza na faksu. Ali ovaj propust s moje strane je neoprostiv, istina.
Nešto iskustva s djevojkama imam, ali vrlo malo i zato sam toliki trenutni promašaj. Zato mi je sve ovo odlična škola za budućnost.
Pa ne znam baš je li to neoprostivo. I je li uopće propust.
Naime, događa mi se da s nikim ne izlazim (i po mjesec dana), kad sam u cajtnotu s poslom (zbog rokova), pa ma koliko da mi je taj zanimljiv. Dakako, našlo bi se dva-tri sata vremena, ali kakvo je to vrijeme ako si pod presingom i ne možeš se opustiti?
Ako se zbog toga naljutila i povukla, to mi je bez veze, pogotovo jer je i sama radoholičarka.
Možda joj je zasmetalo što si ti nametnuo tempo, pa ti je vratila lopticu? Ako je tako, te igrice su smiješne i preglupe. Kome to treba?
Ok, ostajete prijatelji. Možda se to još i može nadograditi. Možda i ne. Ako i ne, ništa strašno i tragično, očito se baš i ne kužite najbolje.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 13:11   #50
Ma nije to nikakav propust, bilo je vrijeme ispita, a ona da je stvarno htjela izaći s tobom na dejt bi zvala opet. Jedino ti si ju trebao nazad pitati zašto ju zanima pa bi se možda dogovorili za neki drugi dan, neš ti problema. Ona ako je i bila zainteresirana onda je to bilo onako li-la, a fućkaš to.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 21:06   #51
Ne znam samo zasto si sretan sto se nastavilo vase prijateljstvo i sto cete se i dalje vidjati. Ako si debelo zaljubljen kao sto si rekao, samo ces patiti. Moj ti je savjet da prekines svaki kontakt sa njom i da se ne vidjas niti cujes osim kada moras na faksu, poslu, gdje li vec nisam citao detaljno
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 07:06   #52
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Koga briga za tebe?


Iskreno, ja ne vidim u čemu je on to silno zgriješio.
Ok, pitala te šta radiš, i naglasila da je slobodna, ili si ti sam znao iz prijašnjih razgovora da će biti slobodna taj tjedan?
Ali opet to ne vidim kao neki problem, šta će ti cura koja jednom nema razumijevanja za tvoje obaveze na faxu.
Veći mi je problem, ako ju je to bilo zasmetalo, što je onda ipak otišla s tobom u kino.
A sudeći po komentarima, trebao si ju tamo zaskočit, i poslije filma posexat, i sad bi već bila tvoja
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 18:52   #53
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post


Veći mi je problem, ako ju je to bilo zasmetalo, što je onda ipak otišla s tobom u kino.
A sudeći po komentarima, trebao si ju tamo zaskočit, i poslije filma posexat, i sad bi već bila tvoja
Nisu skužili forumaši koji zagovaraju "zaskakanje na prvom spoju" da njih dvoje nisu došli do te faze kad bi to bilo poželjno. Tek su se trebali otvoriti jedno drugome...autor je bio spreman dati joj do znanja i krenuo je s prijedlogom za piće. Meni je to skroz ok. Da je situacija drukčija te da su se njih dvoje već nekako "konektali" tijekom tipkanja i da više ni jedno od njih nema nedoumice glede onog drugog onda bi se moglo govoriti o nekom propustu jer ju nije "zaskočio"... Bar bih ja pomislila da me zajebava.
Ovako mi je sve na mjestu.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 02:32   #54
Jasno ko dan. Nema tu istosmjerne povratne informacije, pisi kuci propalo.
Onaj ko nesto zeli, nađe nacin.
Pretjerao, ne pretjerao, nije se zainteresirala.
Doslo bi ti na isto prije ili kasnije bez obzira sta si rekao ili sta si mislio rec.

Nekad sam radio i po 12 sati..kad sam dobio pozivnicu od suprotnog spola koja mi je bila u sferi interesa, nije bilo ni umora ni gladi
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 22:38   #55
Pozdrav! Eto, sjetio sam se ove teme pred koji dan i hajde da napišem zaključak svega što se dogodilo. Prošlo je pet mjeseci i naši odnosi su vrlo hladni odnosno loši. Što je u ovom slučaju odlična stvar. Srećom, nije bilo ništa između nas i neizmjerno mi je drago zbog toga.

Naime, ona je osoba koja u svemu traži svoju korist. Naravno, nije spremna uložiti trud, a kad bi čovjek htio razgovarati s njom želi se svađati i dokazati nešto što uopće ne stoji. Nadalje, daje lažna obećanja, jako voli lagati i iznositi neistine, a kada se pravo stanje stvari iznese na vidjelo želi se svađati, pravi se mutava, isključena, kao da ona nije dio kolektiva. Ono što mi je vrlo krivo jest to što sam nažalost "zaslužan" za to što se preko mene popela u hijerarhiji. S jedne strane, gledam na to kao bitnu životnu lekciju, grešku koja mi je vrlo pomogla u životu. S druge strane, pomalo se osvetnički osjećam i imam osjećaj da je imalo inaćenje s njezine strane dovoljno da povučem neke veze i ona se naglo "skotrlja". Ali volim misliti da sam odrastao i ozbiljan, tako da se nadam da neću biti doveden u tu situaciju. Tko zna.


Najzanimljivije od svega mi je što nisam jedini s takvim mišljenjem. Pričao sam s drugima koji su isto ili slično komentirali.

Također mi je zanimljivo kako se ljudi prije ili kasnije otkrivaju.

Smiješna mi je priča (opet životna lekcija) kako sam popušio kao pravi, pravcati gubitnik. Najkraće rečeno, bilo je u pitanju jedno zajedničko putovanje veće grupe ljudi gdje sam mislio da ću "zadatak" uspješno riješiti. I sada, ja sam se povjerio jednome kolegi, da bi na kraju oni završili zajedno. Ne poznajem ga još dobro, ali ono što ga znam i po pričama drugih mogu zaključiti: našla krpa zakrpu :klap:
TajnovitCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 23:09   #56
Quote:
TajnovitCro kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Eto, sjetio sam se ove teme pred koji dan i hajde da napišem zaključak svega što se dogodilo. Prošlo je pet mjeseci i naši odnosi su vrlo hladni odnosno loši. Što je u ovom slučaju odlična stvar. Srećom, nije bilo ništa između nas i neizmjerno mi je drago zbog toga.

Naime, ona je osoba koja u svemu traži svoju korist. Naravno, nije spremna uložiti trud, a kad bi čovjek htio razgovarati s njom želi se svađati i dokazati nešto što uopće ne stoji. Nadalje, daje lažna obećanja, jako voli lagati i iznositi neistine, a kada se pravo stanje stvari iznese na vidjelo želi se svađati, pravi se mutava, isključena, kao da ona nije dio kolektiva. Ono što mi je vrlo krivo jest to što sam nažalost "zaslužan" za to što se preko mene popela u hijerarhiji. S jedne strane, gledam na to kao bitnu životnu lekciju, grešku koja mi je vrlo pomogla u životu. S druge strane, pomalo se osvetnički osjećam i imam osjećaj da je imalo inaćenje s njezine strane dovoljno da povučem neke veze i ona se naglo "skotrlja". Ali volim misliti da sam odrastao i ozbiljan, tako da se nadam da neću biti doveden u tu situaciju. Tko zna.

Najzanimljivije od svega mi je što nisam jedini s takvim mišljenjem. Pričao sam s drugima koji su isto ili slično komentirali.

Također mi je zanimljivo kako se ljudi prije ili kasnije otkrivaju.

Smiješna mi je priča (opet životna lekcija) kako sam popušio kao pravi, pravcati gubitnik. Najkraće rečeno, bilo je u pitanju jedno zajedničko putovanje veće grupe ljudi gdje sam mislio da ću "zadatak" uspješno riješiti. I sada, ja sam se povjerio jednome kolegi, da bi na kraju oni završili zajedno. Ne poznajem ga još dobro, ali ono što ga znam i po pričama drugih mogu zaključiti: našla krpa zakrpu :klap:
Čini se kako nisi bio spreman na dinamiku odnosa. Ušao si s puno pretpostavki u jedan muško-ženski odnos. Kada se pretpostavka nije ostvarila osjetio si se opečen. Nije kriv odnos, kriva je pretpostavka. Ovo nemoj brkati s ljubavnim odnosom kao takvim, nemoj stavljati oklop na sebe i biti pretjerano oprezan u svakom sljedećem. Žene nisu takve. Ovaj put je odnos bio pragmatične naravi, nisi ga prepoznao i iskorišten si. Imati dobit i biti benevolentan,izrazito su nategnute stvari. Izaberi sam. Ne ide u paketu.

Tipkam, jer mi se jako sviđa boldani dio. Prepoznavanje vlastitih pokreta uz zrelost. Vrlo istinoljubivo.

Raskoljnjikovski boj je suvišan i tebi šteti, ali nemoj upasti u dimenziju orfičkog bičevanja radi "zrelosti". Opusti se i ne razmišljaj o tome. Čini kako želiš i budi pravedan. Budi razuman, prije svega.

Btw. i dalje mislim da nisi bio u pravu s halucinacijama, ali sada više ne haluciniraš.

Nedavno sam nabio na kurac frenda koji je zavodio prijateljevu ženu, tako da po sinkrenicitetu imam emocija na tvoj post.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 23:39   #57
Svako zlo za neko dobro.
TajnovitCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 09:28   #58
Quote:
NezaposlenUm kaže: Pogledaj post
Jasno ko dan. Nema tu istosmjerne povratne informacije, pisi kuci propalo.
Onaj ko nesto zeli, nađe nacin.
Pretjerao, ne pretjerao, nije se zainteresirala.
Doslo bi ti na isto prije ili kasnije bez obzira sta si rekao ili sta si mislio rec.

Nekad sam radio i po 12 sati..kad sam dobio pozivnicu od suprotnog spola koja mi je bila u sferi interesa, nije bilo ni umora ni gladi

Slažem se sa tobom.

Mislim da autor preuveličava stvari.

Cura se nije niti zainteresirala a on je napuhao priču koja ne postoji i sad on je izvisio i dobio odjeb i sad ona odjednom ne valja jer je ovakva, onakva a on je zrel!

Pa jesi zrel, skoro za neku ustanovu!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 22:42   #59
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Slažem se sa tobom.

Mislim da autor preuveličava stvari.

Cura se nije niti zainteresirala a on je napuhao priču koja ne postoji i sad on je izvisio i dobio odjeb i sad ona odjednom ne valja jer je ovakva, onakva a on je zrel!

Pa jesi zrel, skoro za neku ustanovu!

E pa na tvoju očitu nevjericu postoje ljudi koji zapravo govore istinu. A i ne vidim čemu navodna potreba za izmišljanjem poslije pet mjeseci + ovo je anonimno, tako da nemam ništa od toga.
Ali u redu, svatko ima svoje veselje.
TajnovitCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 00:12   #60
Procitao sam sve tvoje postove (autorove) i definitivno nisam vidio nikakvo pretjerivanje igdje. Mozda ti je bio gaf kad nisi skuzio da ti je ona nudila potencijalni izlazak, ali sad kad si napisao "pet mjeseci kasnije" vjerojatno je i to imalo za cilj uspinjanje u hijerarhiji.

Ne bas potpuno istu situaciju sam i ja imao jednom, ali slicnu svakako. Osjecao sam se povrijedjeno, a kad su neke druge stvari isplivale osjecao sam se ko budala. I to ne tak davno. Imal sam godina u guzici. Kao i iskustva Nebitno o spolu, takvih ljudi imas svugdje. Dobra je stvar razviti radar za njih kako kasnije, kad je zbilja bitno, ne bi bilo parade. Odlicna stvar za tebe je kaj si se opekel ko studos. Svaka skola kosta. Ova na nasoj kozi je najskuplja, no ponekad najucinkovitija. Pod uvjetom da znamo uciti. Svetiti se nemoj. Pogotovo kad si ovako vruc. Ne kaze se uzalud kako se osveta servira hladna. Kad je posao u pitanju, mozda imas nesto kaj bi mogao koristiti protiv nje, al to nemoj koristiti samo da bi se svetio. Ne djelujes mi ko neko kome to treba. Mozda je bolje to zadrzati kao asa u rukavu ako ce jednom ili ikad biti potrebno pokazat zube. A emotivno... To bus prebolio. Samo se ohladi. I tu ne mislim samo na to kaj si htio vezu jer si to ocito vec odradio pred pet mjeseci, nego i dio di si se osjetio izdan oko posla i obaveza na faksu.

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
__________________
Guard your honor. Let your reputation fall where it will. And outlive the bastards.

The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger