Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 18:26   #4341
Quote:
darioklc kaže: Pogledaj post
Evo nešto oko slobodnih dana.
Na prijašnjem poslu sam dobivao 8h, koje sam tu i tamo mogao potrošit, ali naravno ne 8h u komadu, nego recimo da par sati izađem ranije sa posla.
Sada sam promijenio posao i tu ne dobijam ništa. Ali dobro da me puste van sa posla kada imam darivanje. Nisam još u poziciji da se sa privatnikom svađam oko slobodnih dana. :-)
Ali bez obzira na to, tko šiša slobodne dane, glavno da se daruje krv!
Radim u bankarskom sektoru te je kod nas pravilo da se dobije 1 slobodan dan koji bi se trebao iskoristiti na dan davanja krvi. To znači da ako niste uspjeli dati krv da se morate vratiti na posao.
iprodano is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 08:25   #4342
Svim darivateljima cestitam njihov dan

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk
vinko33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 11:09   #4343
Pridruzujem se cestitkama kolege Vinka.
Velika hvala svim darivateljima a onima koji to jos nisu, zelim da nam se pridruze sto prije.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 22:00   #4344
Prije 10 godina sam prvi put dala krv! Sretan nam dan bio.
__________________
When there is the will, there is the way!
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 22:42   #4345
Pridruzujem se cestitkama :klap:
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 10:48   #4346
Postovane darivateljice i darivatelji krvi, sve najbolje Vama i svima Vama dragima povodom predstojecih blagdana!!
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 22:07   #4347
Koliko treba proći od posjeta drugoj EU državi, a da bi se mogla dati krv? Naime, bio sam jedan dan u Grazu...
Xusko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 05:51   #4348
Quote:
Xusko kaže: Pogledaj post
Koliko treba proći od posjeta drugoj EU državi, a da bi se mogla dati krv? Naime, bio sam jedan dan u Grazu...
Svaki dan se upute po kojima Petrova 3 radi korigiraju, pa ti je najpametnije direktno njih nazvati i raspitati se.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 13:24   #4349
Sretne i blagoslovljene blagdane zelim svim DDK-ovcima

Meni je danas skromni 3.put, i morala sam prekinuti malo pred kraj jer mi se tlak srusio i doslo mi je za povratiti
Ali 370 ml sam uspjela.

Sad me zanima sljedece: veceras sam pozvana na jedno slavlje, smijem li popiti malo alkohola?
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 16:53   #4350
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Sretne i blagoslovljene blagdane zelim svim DDK-ovcima

Meni je danas skromni 3.put, i morala sam prekinuti malo pred kraj jer mi se tlak srusio i doslo mi je za povratiti
Ali 370 ml sam uspjela.

Sad me zanima sljedece: veceras sam pozvana na jedno slavlje, smijem li popiti malo alkohola?
Savjetuju puuuuno tekucine poslije darivanja pa udri

Popij ti slobodno koju al nemoj se naroljati
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 21:20   #4351
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Sad me zanima sljedece: veceras sam pozvana na jedno slavlje, smijem li popiti malo alkohola?
U Petrovoj se dobije gablec zbog darivanja krvi... i tamo nude pivu kao piće, tako da pretpostavljam da nije neki problem malo i popiti.

Krv pretežno dajem petkom jer nam tim danom dolaze u firmu i nisam nikad postio na petak zbog darivanja krvi, bar kaj se tiče cuge tako da slobodno popiješ koju (sve u nekim granicama naravno )
Ipolit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 20:19   #4352
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Sretne i blagoslovljene blagdane zelim svim DDK-ovcima

Meni je danas skromni 3.put, i morala sam prekinuti malo pred kraj jer mi se tlak srusio i doslo mi je za povratiti
Ali 370 ml sam uspjela.

Sad me zanima sljedece: veceras sam pozvana na jedno slavlje, smijem li popiti malo alkohola?
jesi li jela što prije? poželjno se najesti do pola i popiti tekućine, vodu recimo
alkohol kasnije ne smeta, crveno vino ili čak kupinovo, naravno taj dan se ne radi nešto teško i ne penje na visinu.

Poslano sa mog Redmi Note 4
robi0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 23:54   #4353
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
Savjetuju puuuuno tekucine poslije darivanja pa udri

Popij ti slobodno koju al nemoj se naroljati
Popila sam vina, dobro mi je leglo

Quote:
robi0007 kaže: Pogledaj post
jesi li jela što prije? poželjno se najesti do pola i popiti tekućine, vodu recimo
alkohol kasnije ne smeta, crveno vino ili čak kupinovo, naravno taj dan se ne radi nešto teško i ne penje na visinu.

Poslano sa mog Redmi Note 4


Quote:
Ipolit kaže: Pogledaj post
U Petrovoj se dobije gablec zbog darivanja krvi... i tamo nude pivu kao piće, tako da pretpostavljam da nije neki problem malo i popiti.

Krv pretežno dajem petkom jer nam tim danom dolaze u firmu i nisam nikad postio na petak zbog darivanja krvi, bar kaj se tiče cuge tako da slobodno popiješ koju (sve u nekim granicama naravno )
Iskreno, slabo. Neki kroasancic. Inace mi dorucak tesko pada, a jos kako su blagdani, tako nikako nisam bila gladna zadnjih dana, i kontam pojest cu nesto sitno,imam zaliha, jel...kad ono
Digao mi se citav sadrzaj zeludca, da sam nastavila davati krv, bilo bi svega

Cijeli dan sam se slabo osjecala, ali do navecer sam se rekuperala, normalmo vecerala,tako da su mi 2 case crvenog vina bas fino legle

Drugi put cu stvarno pametnije. Najest se konkretne hrane, popit dosta vode i nece bit problema.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 09:17   #4354
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Popila sam vina, dobro mi je leglo







Iskreno, slabo. Neki kroasancic. Inace mi dorucak tesko pada, a jos kako su blagdani, tako nikako nisam bila gladna zadnjih dana, i kontam pojest cu nesto sitno,imam zaliha, jel...kad ono
Digao mi se citav sadrzaj zeludca, da sam nastavila davati krv, bilo bi svega

Cijeli dan sam se slabo osjecala, ali do navecer sam se rekuperala, normalmo vecerala,tako da su mi 2 case crvenog vina bas fino legle

Drugi put cu stvarno pametnije. Najest se konkretne hrane, popit dosta vode i nece bit problema.
za tebe je onda bolje da ideš dati krv poslije ručka pošto nisi jutarnji tip baš

Poslano sa mog Redmi Note 4
robi0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 13:24   #4355
Quote:
robi0007 kaže: Pogledaj post
za tebe je onda bolje da ideš dati krv poslije ručka pošto nisi jutarnji tip baš

Poslano sa mog Redmi Note 4
Da, ali kaf akcije darivanja obicno budu od 9-12. Ovaj put je iznimno bilo do 14 h.
Meni bi bilo idealno da mogu oko 15-16 h ici na davanje
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 13:32   #4356
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Da, ali kaf akcije darivanja obicno budu od 9-12. Ovaj put je iznimno bilo do 14 h.
Meni bi bilo idealno da mogu oko 15-16 h ici na davanje
da u centrima je tako ali ima i vanredno po općinama, kojekakvim klubovima koje je u pravilu iza 12 i dolazi interventna ekipa , malo se raspitaj

Poslano sa mog Redmi Note 4
robi0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 16:30   #4357
Pitanje, koliko vremena od zadnjeg posjeta stomatologu (lokalna anestezija) treba proci da bih mogao darivati krv? Koliko se sjecam ima pitanje o eventualnim stomatoloskim zahvatima na upitniku kod nas. Prije nisam obracao pozornost (zaokruzi NE ) jer je period od stomatologa do darivanja bio po par mjeseci, sad bi eventualno bio 2 tjedna..

Hvala.
8585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 16:59   #4358
Mislim 2 tjedna.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 18:37   #4359
@8585; bolje nazovi i pitaj, vidi što je kolega napisao na jednoj drugoj temi kada smo dogovarali zajednički odlazak u Petrovu:


Quote:
g-flash kaže: Pogledaj post
koliko ti je prošlo od operacije?
meni ne daju da darujem krv još cca 2mj jer sam prije 4mj vadio zub
znači 6mj zabrana zbog običnog vađenja zuba
popizdio sam zadnji put kad sam išao kod njih zbog toga

tako da provjeri je li samo još 2tj ili ipak malo više
__________________
"Ljudi cijeli život traže mir, spokoj, sreću i zdravlje, a mogu jednostavno kupiti bicikl." I.T.
ossasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 12:38   #4360
Evo update, mozda nekome bude od pomoci.

Ukoliko zub nije lijecen antibioticima, samo 7 dana nakon stomatoloskog zahvata moze se darivati krv. Da se ogradim, ja sam iz BiH, mada mislim da ne bi trebalo biti drukcije ni u RH. Pozdrav
8585 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger