Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2017., 15:16   #21
Quote:
Mikkiko kaže: Pogledaj post
Okej, imal vise ljudi na ovom Podforumu koji se fakat jebu ili su ostali samo kompleksasi/nejebicari? Pa, sta se ovo desava ovdje??
Nekad smo se na ovakve teme nadopunjavali i smijali.
Pravi troll objasni pogađa jednom recenicom, I nije glup.
MMovca is offline  
Received Infraction
Old 13.10.2017., 15:33   #22
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Pravi troll objasni pogađa jednom recenicom, I nije glup.
Oprosti, ne razumijem bas kako si mislila ovo sto si napislala, jer je nepismeno?
Mozda sam ja glupi trol, kakvom me nazivas (zar to nije kaznjivo izjaviti bez pokrica?) sto bi ti, kao!! moderatorica trebala znati?!, ali zar moje pitanje u uvodnom postu nije bilo jasno? Okej sto ga ti, mozda, ne shvacas, ali je jasno.
Onda se pitam, tko je tu zaista glup?


BTW: prijavila sam ti post jer me nazivas trolom bez pokrica, i da sam glupa. I za tebe vaze pravila foruma!!!
Mikkiko is offline  
Old 13.10.2017., 16:03   #23
Quote:
Mikkiko kaže: Pogledaj post
Oprosti, ne razumijem bas kako si mislila ovo sto si napislala, jer je nepismeno?
Mozda sam ja glupi trol, kakvom me nazivas (zar to nije kaznjivo izjaviti bez pokrica?) sto bi ti, kao!! moderatorica trebala znati?!, ali zar moje pitanje u uvodnom postu nije bilo jasno? Okej sto ga ti, mozda, ne shvacas, ali je jasno.
Onda se pitam, tko je tu zaista glup?


BTW: prijavila sam ti post jer me nazivas trolom bez pokrica, i da sam glupa. I za tebe vaze pravila foruma!!!
Svaki moderator mora bar jednom godišnje zaraditi karton da bi ostao u formi, a i vjeran sebi. Veselim se nagradi.
MMovca is offline  
Old 13.10.2017., 16:06   #24
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Svaki moderator mora bar jednom godišnje zaraditi karton da bi ostao u formi, a i vjeran sebi. Veselim se nagradi.
Onda se nadam da ces se posteno proveseliti! Nes ti forme.
Mikkiko is offline  
Old 13.10.2017., 16:07   #25
Quote:
Mikkiko kaže: Pogledaj post
Onda se nadam da ces se posteno proveseliti! Nes ti forme.
Slažem se da nisi bila neki izazov
MMovca is offline  
Old 13.10.2017., 16:08   #26
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Slažem se da nisi bila neki izazov
Zato ti jesi.
Mikkiko is offline  
Old 13.10.2017., 16:09   #27
LjES...ljepota postojanja
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 13.10.2017., 16:18   #28
Njihove face, zvukovi i ine stvari u seksu su mi smetale jedino pri kraju nekog odnosa, kada su me i oni kao muskarci poceli zivcirat i nisu mi vise bili toliko seksualno napeti kao prije. No dobro, tad su me zivcirali i zbog same navike disanja.

Uglavnom, inace nemam tih problema. Pa super mi je vidjet da je frajer opusten i da uziva samnom. Ne zamaram se svojim facama a kamoli njegovima.
Uostalom, kak stignes tokom seksa razmisljat o njegovoj faci?
nyssaa is offline  
Old 13.10.2017., 16:31   #29
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Njihove face, zvukovi i ine stvari u seksu su mi smetale jedino pri kraju nekog odnosa, kada su me i oni kao muskarci poceli zivcirat i nisu mi vise bili toliko seksualno napeti kao prije. No dobro, tad su me zivcirali i zbog same navike disanja.
Mene su zivcirale te face i dok su mi bili sveee. Ako ih vidim!! Obicno sam zatvarala oci.


Quote:
Uglavnom, inace nemam tih problema. Pa super mi je vidjet da je frajer opusten i da uziva samnom. Ne zamaram se svojim facama a kamoli njegovima.
Ma, super je i meni vidjet da je i njemu fenomenalno...ali, facaaa

Quote:
Uostalom, kak stignes tokom seksa razmisljat o njegovoj faci?
Ma kako ne stignen? Pa volim ga gledati u ti trenucima!!
Mikkiko is offline  
Old 13.10.2017., 16:34   #30
Quote:
Mikkiko kaže: Pogledaj post
Mene su zivcirale te face i dok su mi bili sveee. Ako ih vidim!! Obicno sam zatvarala oci.

Ma, super je i meni vidjet da je i njemu fenomenalno...ali, facaaa

Ma kako ne stignen? Pa volim ga gledati u ti trenucima!!

A da mu stavis vrecu na glavu?

Pa gledam ga i ja u tim trenucima al moj mozak je vise muski pa je meni u glavi " seks seks seeeks " a ne "kakva mu je to faca"
nyssaa is offline  
Old 13.10.2017., 16:41   #31
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Njihove face, zvukovi i ine stvari u seksu su mi smetale jedino pri kraju nekog odnosa, kada su me i oni kao muskarci poceli zivcirat i nisu mi vise bili toliko seksualno napeti kao prije. No dobro, tad su me zivcirali i zbog same navike disanja.

Uglavnom, inace nemam tih problema. Pa super mi je vidjet da je frajer opusten i da uziva samnom. Ne zamaram se svojim facama a kamoli njegovima.
Uostalom, kak stignes tokom seksa razmisljat o njegovoj faci?
A jebiga, po ovome, meni ni jedan nije bio To.
A, mislim da nije stvar u tome.
Kad vratim film, mislim da mi je bas onaj kojeg sam najvise voljela imao najodurniju facu tokom seksa. Eto, sad me rastrgajte.

I nemojte mi sad trubiti o tome da ga nisam voljela, da..da sam ga voljela, to bi izgledalo ovako ili onako...ne bi!!
Ok, imam isjuze, znam, valjda.
Mikkiko is offline  
Old 13.10.2017., 16:43   #32
Zato postoji seks zguza. Ne vidiš facu, nema problema
Crnjača is offline  
Old 13.10.2017., 16:47   #33
Quote:
Crnjača kaže: Pogledaj post
Zato postoji seks zguza. Ne vidiš facu, nema problema
Samo mora pazit da nema ogledala ispred.
nyssaa is offline  
Old 13.10.2017., 16:51   #34
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Samo mora pazit da nema ogledala ispred.
Dobro, to su sad detalji.
Al ak već inzistiras, nek makne ogledala iz spavaće, ugasi svjetlo i zabije glavu u jastuk dok ju partner jebe zgzua.
Ziher je ziher
Crnjača is offline  
Old 13.10.2017., 16:55   #35
Quote:
Crnjača kaže: Pogledaj post
Dobro, to su sad detalji.
Al ak već inzistiras, nek makne ogledala iz spavaće, ugasi svjetlo i zabije glavu u jastuk dok ju partner jebe zgzua.
Ziher je ziher
Najbolje da nema jebanja uopce.
nyssaa is offline  
Old 13.10.2017., 17:00   #36
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
LjES...ljepota postojanja
Odlican avatar
Flat is offline  
Old 13.10.2017., 17:02   #37
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post

A da mu stavis vrecu na glavu?

Pa gledam ga i ja u tim trenucima al moj mozak je vise muski pa je meni u glavi " seks seks seeeks " a ne "kakva mu je to faca"
E pa to.
Fantomku na glavu , da se vide samo oci i usta i odma igra fantazije: provalnik - silovatelj
Flat is offline  
Old 13.10.2017., 17:07   #38
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
E pa to.
Fantomku na glavu , da se vide samo oci i usta i odma igra fantazije: provalnik - silovatelj
Dobro, ovo je vec neka druga tema.

Btw. Mikkiko, nitko nece tvrdit da ga ne volis il ga nisi voljela, al stvarno se zamaras nebitnim stvarima.
nyssaa is offline  
Old 13.10.2017., 17:08   #39
Quote:
Crnjača kaže: Pogledaj post
Zato postoji seks zguza. Ne vidiš facu, nema problema
Mozda mi je bas zato ta poza najdraza?! Not!!

Znam da je, vidjevsi upise na temi, tesko dokazati (nije da mi je prisa ) da je zaista vazno lice i njegov osjecaj pri seksu, i da, ako mi ono nje bas nesto napeto, meni to kvari osjecaj. Eto, kvari mi. Naglasavam da ne uvijek!

Sta, niste nikad dozivjeli da vam je, vama draga osoba, ili, osoba s kojom se samo seksate, u nekim trenucima seksa manje privlacna zbog nekih faca koje pravi?
Mikkiko is offline  
Old 13.10.2017., 17:09   #40
Ne

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger