Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 20:08   #61
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ma koje si ti osvježenje
pa pametan šta. čovjek bez muda nema što radit sa ženskama koje mogu dignut sidro kada hoće i ostavit ga u hrpi govana. i ja bih na njegovom mjestu dobro pazila što izabrati.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 20:19   #62
da sam bar ja tako pametan
ovako, nemam ideje kaj ce i kako biti za 5-10-... godina
a lijepo sam mogao pametno odabrati, mogao sam pametno i lotto odigrati, svasta nesto
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 20:22   #63
Užasava u stvari što u jednom momentu shvatiš da si nemaš kaj čestitati i tapšati se po ramenima jer si dobro izabrao. Bez obzira što sam za trud i rad na odnosu, vezi, ne uzimanje partnera zdravo za gotovo,....jer naprosto visiš na sreći. Pola-pola šanse za uspjeh ili neuspjeh.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 20:26   #64
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Mala digresija, primjetih jedan trend, obrazac, što već..dobar dio populacije s visokim testosteronom koji ili bilda ili se bavi nekim ekstremnim, borilačkim sportom što već..će razumjet tebe i mušku spiku...možda ima veze s time da žena nikada neće prevariti nekog alfa frajera s visokim testosteronom??
U pravu si..
I nikad ne reci nikad,ali imamo veće šanse nego današnji intelektualni brabonjci

Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ma koje si ti osvježenje
Mora netko biti i dvorska luda...ubiše me ovi lumeni,dosadni su


Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
pa pametan šta. čovjek bez muda nema što radit sa ženskama koje mogu dignut sidro kada hoće i ostavit ga u hrpi govana. i ja bih na njegovom mjestu dobro pazila što izabrati.
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 20:35   #65
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
da sam bar ja tako pametan
ovako, nemam ideje kaj ce i kako biti za 5-10-... godina
a lijepo sam mogao pametno odabrati, mogao sam pametno i lotto odigrati, svasta nesto
reci samo jednu stvar. jel' prošlost one s kojom nije na kraju odfunkcioniralo kako je trebalo, trebala ti nekim čudom ukazati na drukčiji kurs?
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 21:09   #66
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Da li je nekome od vas bitno da znate s kim je vaš potencijalan partner hodao prije? Uglavnom će ljudi reć nije bitno, ne želite znati, prošlost je prošlost no eto recimo da nekim slučajem saznate nešto što vam se ne sviđa, bi li i dalje dali šansu osobi?
Prošlost zna puno toga reći o nama, ali ljudi su promjenjivi pa nije nužno da smo ono što smo u prošlosti bili to i ostali.

Imaš ljude koje sazrijevaju, uče pa se i mijenjaju. Zašto ne takvima dati priliku?
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 21:26   #67
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Prošlost zna puno toga reći o nama, ali ljudi su promjenjivi pa nije nužno da smo ono što smo u prošlosti bili to i ostali.

Imaš ljude koje sazrijevaju, uče pa se i mijenjaju. Zašto ne takvima dati priliku?
ljudi se situacijski mijenjaju; a ne zbog tog sto oni to zele ili nedajboze zbog toga sto misle da su prije krivo radili

Meni ova situacija mirise na to da je doticna u pokretacu nase teme vidjela solidan materijal za skrasiti se i isfinancirati brak / djecu jer joj polako dolazi vrijeme za to



e sad, hoce li ta djeca biti njegova ili od nekog misicavog nasilnika ciju paznju vise nece moci dobiti jer dolazi mladja i ljepsa konkurencija, to je sad za neki drugi topic
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 21:39   #68
Quote:
Hecky3 kaže: Pogledaj post
ljudi se situacijski mijenjaju; a ne zbog tog sto oni to zele ili nedajboze zbog toga sto misle da su prije krivo radili
Napisala sam "imaš ljude", što znači da ima i takvih koji shvate da su nešto krivo radili. U statističku analizu neću ulaziti, iako po mojoj skromnoj procijeni nema ih baš puno. Ali, analitički tip osobe zna analizirati i samoga sebe.

Uostalom, koliko nas bi u zrelim godinama učinilo neke naivne, početničke ljubavne poteze? Onaj tko ne sazrijeva, vjerojatno bi. Onaj tko iz iskustva uči, vjerojatno ne.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 22:06   #69
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Da li je nekome od vas bitno da znate s kim je vaš potencijalan partner hodao prije? Uglavnom će ljudi reć nije bitno, ne želite znati, prošlost je prošlost no eto recimo da nekim slučajem saznate nešto što vam se ne sviđa, bi li i dalje dali šansu osobi?
Naravno da mi je bitno. Ljudski izbori nisu slucajni. Ako saznam nesto sto mi se ne svidja, postanem ili opreznija nego sto sam bila do tada ili se distanciram u potpunosti, u ovisnosti o cemu se radi.

Quote:
Recimo sam sam upoznao nedavno jednu koja kaže da je imala peh uvijek završiti s nasilnim likovima, imala je čak tri takve veze iza sebe gdje su je fizički zlostavljali, sva trojica bili neki ili boksači ili nabildani likovi..pa mi se nekako alarm upalio, mislim si očito ju pale mišićavi sportaši što ja nisam a sada kao traži nekog drugačijeg malo mirnijeg lika..nisam se dalje upuštavao u to jer mi u podsvijesti da će nju uvijek paliti takvi..
Mislim da itekako imas razloga za opreznost u vezi s ovom curom. Sresti jednog nasilnika u zivotu moze biti slucajnost, sresti dvojicu takvih moze biti losa sreca, ali biti u tri takve veze je pattern koji ima veze s njom koliko i sa njima. To sto ona racionalno zeli je divno i krasno ali ono sto je zbig niskog samopostovanja privlaci - je nesto sasvim drugo. Kao sto me ne privlace potencijalni nasilnici, tako ne bih bila ni sa muskarcem koga su zene opetovano zlostavljale. Thanks, but no thanks. Mozes pokusati da je bolje upoznas bez emotivnog angazmana, ali meni bi se u ekvivalentu tvoje situacije takodjer upalili alarmi.

Quote:
koji bi vam bili eventualni dealbreakeri za uć u vezu s nekim tko vam se sviđa

Vjerujem da ste se i vi našli u sličnoj situaciji gdje ste ili odustali u upuštavanju u nešto ili ipak dali šansu i na kraju ispalo odlično?
Mnogo je dealbreakera, ne znam koliko imas vremena? Odbila sam masu likova iz razlicitih razloga ali padaju mi na pamet dvojica kopji su me jako privlacili. S jednim sam to brzo sve srezala jer je nestabilna osoba i nisam ni trenutka zazalila, a drugog sam odbila jer je logisticki izgledalo prekomplicirano. U ovom drugom primjeru sam zazalila jer se takva zaljubljenost ne desava svaki dan. Ali unutarnje alarme ne treba ignorirati nego spoznati sto znace. Moguce da intuitivno nisam zeljela pretumbati zivot, a s njim bi mi se takvo sto lako desilo jer su emocije zbilja bile jake.

Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Mekani,step aside ..

Ženska ti je bila jebana brutalno,ne trabaš biti Ajnštajn da to zaključiš ..
Ne, jedino sto se njoj desilo a bilo je brutalno - je brutalno nasilje od strane nabildanih karikatura muskaraca. Indikativan nick uzgred.

Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ma koje si ti osvježenje
Ne bih rekla da je novi. Prije da je recidivist LJES-a.

Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
odnos ako je pravi naći će svoj put, neovisno o nečijoj prošlosti, jer važno je sada i ovdje.
Istina. Medjutim kada odnos ne zazivi, onda je to zbog jos vece istine koju je naveo mirandola:

Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Ljudska psiha i tijelo pamte.
U par navrata sam srela muskarce do te mjere istraumirane proslim vezama da tu vise nije postojala ni naznaka mentalnog i emotivnog prostora za novu osobu (izuzev ako nije spremna do kraja zivota na prstima titrati oko njegovog krhkog ranjenog ega). Cak nije bitno niti da li je ona bila Andjeo ili Kucka s dna Pakla. Oni su od te mjere bili osteceni tim sto je bilo (ili nije bilo iz x razloga) da nisam vidjela niti mogucnost njihovog oporavka. Dakle proslost nije irelevantna, cak i kada nisu u pitanju ekstremni primjeri kao ova dva navedena.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 22:48   #70
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post

Jel tebi jasno da ženska koja se izjebe sa masom likova nikad,ali NIKAD više to neće prestati raditi.. ?
Možeš s njom imati i 6-ero krasne djece,novu kuću sa savršenim travnjakom po kojem trčkara preslatki džukac sa pedigreom i svu idilu svijeta..

Ali ego će joj kad tad opet postati gladan i trebat će novi šut adrenalina,promjene,samopotvrđivanja,osvježenja i hopa-la !!
A tipovi ce naravno prestat, jelda?

Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
A bračna monotonija je kuja koju mnogi podcijene ..
Nego,gdje je nestala ona tvoja savršena žena vamp što je bila ovdje na forumu,kako se ono zvaše jbt ?

Da pogodim; Opleo ju netko drugi,pa ste prekinuli,garant

Zaključak;Pametan jesi,elokventan jesi...ali nemaš pojma o ženskama
A kaj da ti velim, ona je i dalje tu, u braku smo. Tak da ove djecje fore fakat mos okacit macku o rep. Jos samo fali analogija o violinama, majstorima, kljucevima i bravama pa da imamo pravi cirkus.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 23:59   #71
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Tužan je taj post
Nemoj plakati.

Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
U par navrata sam srela muskarce do te mjere istraumirane proslim vezama da tu vise nije postojala ni naznaka mentalnog i emotivnog prostora za novu osobu (izuzev ako nije spremna do kraja zivota na prstima titrati oko njegovog krhkog ranjenog ega). Cak nije bitno niti da li je ona bila Andjeo ili Kucka s dna Pakla. Oni su od te mjere bili osteceni tim sto je bilo (ili nije bilo iz x razloga) da nisam vidjela niti mogucnost njihovog oporavka. Dakle proslost nije irelevantna, cak i kada nisu u pitanju ekstremni primjeri kao ova dva navedena.
Ne znam. Ne čini mi se da u ovom kontekstu postoji izgubljeni slučaj. Sresti spontano vitalnu osobu koja ruši sve prepreke zna biti lijek. Ljudi koji vole život svakim svojim atomom znaju biti velika novost emotivno ugašenim ljudima. Naravno, češća su varijanta ljudi koji pod krinkom radovanja životu gaze teškim koracima i umjetnim osmijehom dok iznutra grebu prepuni strahova.

Naravno da su objektivne teškoće tu. Onaj tko misli da ima pravo na njih ne pristajati - okej sam s njim. Ali onaj koji misli da je u istome sosu umjesto da se zatvara pragmatično u sebe i fura spiku quid pro quo bolje neka odluči da danas sve čini novo. Ja bih barem tako. Bezbroj skokova u nepoznato. Skokova dakle.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 00:31   #72
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Ja se držim one stare ' Lik koji poševi puno ženski je frajer,a ženska koju izdere puno likova je kurvetina..'

Pravi klasici nikad ne umiru ..

Nema tu licemjerja,tako stvari stoje ..

A sad,što ste vi današnji mladci dozvolili da vas ženske driblaju i prave majmunima...vaš problem
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 00:52   #73
Quote:
Hecky3 kaže: Pogledaj post
ljudi se situacijski mijenjaju; a ne zbog tog sto oni to zele ili nedajboze zbog toga sto misle da su prije krivo radili

Meni ova situacija mirise na to da je doticna u pokretacu nase teme vidjela solidan materijal za skrasiti se i isfinancirati brak / djecu jer joj polako dolazi vrijeme za to



e sad, hoce li ta djeca biti njegova ili od nekog misicavog nasilnika ciju paznju vise nece moci dobiti jer dolazi mladja i ljepsa konkurencija, to je sad za neki drugi topic
Meni iskustvo pokazuje da je ovo pravilnost. Nisu predrasude nastale ni iz čega i ako imaš soli u glavi mnogo toga iz takvih "obrazaca" možeš naučiti.

Reci mi s kim s bio i reći ću ti kakav si - ovo vrijedi za veliku većinu ljudi. Iznimke su - kao što riječ sama sugerira - iznimke.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 00:53   #74
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Da li je nekome od vas bitno da znate s kim je vaš potencijalan partner hodao prije? Uglavnom će ljudi reć nije bitno, ne želite znati, prošlost je prošlost no eto recimo da nekim slučajem saznate nešto što vam se ne sviđa, bi li i dalje dali šansu osobi?
Recimo sam sam upoznao nedavno jednu koja kaže da je imala peh uvijek završiti s nasilnim likovima, imala je čak tri takve veze iza sebe gdje su je fizički zlostavljali, sva trojica bili neki ili boksači ili nabildani likovi..pa mi se nekako alarm upalio, mislim si očito ju pale mišićavi sportaši što ja nisam a sada kao traži nekog drugačijeg malo mirnijeg lika..nisam se dalje upuštavao u to jer mi u podsvijesti da će nju uvijek paliti takvi..koji bi vam bili eventualni dealbreakeri za uć u vezu s nekim tko vam se sviđa a saznate nešto loše u vezi prijašnjih veza te osobe? Frend npr. nije htio u vezu s jednom ženskom za koju je saznao da je hodala s zlatnom mladeži prije a svidila mu se dost, kaže pametno je postupio.
Vjerujem da ste se i vi našli u sličnoj situaciji gdje ste ili odustali u upuštavanju u nešto ili ipak dali šansu i na kraju ispalo odlično?
Ja sam iz tvog posta zakljucila da su nabildovani momci I sportisti uglavnom nasilnici.
Malo mi je to etiketiranje ljudi lose, pa svima se desavaju lose procene, lose odluke, krahovi...

Misljenja sam da mi sami nismo sa svakom osobom isti, nase reakcije delimicno su uslovljene I drugim osobama, nije svako u stanju ni da izvuce nase dobre osobine niti nas svako moze iznervirati, osim ako nismo patoloski slucaj.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 00:59   #75
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Ne znam. Ne čini mi se da u ovom kontekstu postoji izgubljeni slučaj. Sresti spontano vitalnu osobu koja ruši sve prepreke zna biti lijek.
Ne zvuci lose u teoriji ali nesto je drugacije u praksi. Ti si lijek koju druga strana truje svojim otrovom. Dakle on se lijeci dok drugu stranu vuce u svoje crnilo. Nece ici, barem ne kod onih koji imaju samopostovanje, kod onih drugacijih svasta moze proci.

Quote:
Naravno da su objektivne teškoće tu. Onaj tko misli da ima pravo na njih ne pristajati - okej sam s njim. Ali onaj koji misli da je u istome sosu umjesto da se zatvara pragmatično u sebe i fura spiku quid pro quo bolje neka odluči da danas sve čini novo. Ja bih barem tako. Bezbroj skokova u nepoznato. Skokova dakle.
Samo ti skaci i sretno ti bilo.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 01:15   #76
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Misljenja sam da mi sami nismo sa svakom osobom isti, nase reakcije delimicno su uslovljene I drugim osobama, nije svako u stanju ni da izvuce nase dobre osobine niti nas svako moze iznervirati, osim ako nismo patoloski slucaj.
Najslobodniji sam kad sam solo. Interakcija s drugima u većini me slučajeva ograničava jer moram reducirati kompleksnost kako bih se u određenoj mjeri uskladio s drugom stranom.

Usput - gotovo da se i ne sjećam kad sam sreo potencijalnu partnericu koja je autonomno izvlačila svoj potencijal; primjećujem da su ljudi u pravilu re-aktivni - dok imaju vanjski input daju kakav-takav output; eliminiraj input i njihov output nestaje ili se drastično smanjuje.

Što ima privlačno u stvorenjima koja sama sebe ne znaju izraziti (što podrazumijeva prethodnu samo-izgradnju)? Što možeš dati zbog ono što jesi, a ne zato jer očekuješ da nešto trebaš dobiti zauzvrat; ne radi se o konzumaciji i potrošnji, već o kreaciji i ostavljanju nečeg iza sebe.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 07:41   #77
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Najslobodniji sam kad sam solo. Interakcija s drugima u većini me slučajeva ograničava jer moram reducirati kompleksnost kako bih se u određenoj mjeri uskladio s drugom stranom.

Usput - gotovo da se i ne sjećam kad sam sreo potencijalnu partnericu koja je autonomno izvlačila svoj potencijal; primjećujem da su ljudi u pravilu re-aktivni - dok imaju vanjski input daju kakav-takav output; eliminiraj input i njihov output nestaje ili se drastično smanjuje.

Što ima privlačno u stvorenjima koja sama sebe ne znaju izraziti (što podrazumijeva prethodnu samo-izgradnju)? Što možeš dati zbog ono što jesi, a ne zato jer očekuješ da nešto trebaš dobiti zauzvrat; ne radi se o konzumaciji i potrošnji, već o kreaciji i ostavljanju nečeg iza sebe.
Reci žene da te ceo svet razume

Ali nije ni čudo da jesu u zabludi o vrijednosti same sebe kada uglavnom samom svojom prisutnošću pobuđuju toliko interesa i senzacija spola koji ju zanima. Ozbiljan rad se zna činiti nepotreban.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 07:47   #78
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
reci samo jednu stvar. jel' prošlost one s kojom nije na kraju odfunkcioniralo kako je trebalo, trebala ti nekim čudom ukazati na drukčiji kurs?
nije
bilo je i onih sa super prosloscu (iako ni ovoj nemam nista za predbaciti) s kojima takoder nije islo
a za boga miloga, svi kad biramo mislimo da smo pametno odabrali, sve dok se ne pokaze suprotno
no to nema bas nikakve veze s ovim o cemu se tu u temi laprda
uopce nemam alata za razumjeti neka razmsljanja ovdje: ako se danas brakovi sklapaju uglavnom kad su ljudi preko 30 godina, sto ocekujete??
jeste li bas sigurni da si zelite aseksualne djevce i djevice, koje cete eto bas vi odmotati iz celofana i skinuti plombu??
ja zivim u svijetu u kojem se ljudi pocinju interesirati za seksualnost vec tamo negdje oko 13-14 godina, prvi seksovi padaju oko 16-17, a dalje idu mladenacke veze i vezice bez ideje u startu da je to to i zauvijek
osoba kad prede 30-tu vec ima iza sebe neku proslost i neka iskustva, ucinila je neke greske, neke krive odabire i ako je iole inteligentna iz njih je nesto i naucila
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 08:09   #79
Istinabog, ovo sa celofanom zvuči pomalo erotično
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 08:15   #80
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Da li je nekome od vas bitno da znate s kim je vaš potencijalan partner hodao prije? Uglavnom će ljudi reć nije bitno, ne želite znati, prošlost je prošlost no eto recimo da nekim slučajem saznate nešto što vam se ne sviđa, bi li i dalje dali šansu osobi?
Recimo sam sam upoznao nedavno jednu koja kaže da je imala peh uvijek završiti s nasilnim likovima, imala je čak tri takve veze iza sebe gdje su je fizički zlostavljali, sva trojica bili neki ili boksači ili nabildani likovi..pa mi se nekako alarm upalio, mislim si očito ju pale mišićavi sportaši što ja nisam a sada kao traži nekog drugačijeg malo mirnijeg lika..nisam se dalje upuštavao u to jer mi u podsvijesti da će nju uvijek paliti takvi..koji bi vam bili eventualni dealbreakeri za uć u vezu s nekim tko vam se sviđa a saznate nešto loše u vezi prijašnjih veza te osobe? Frend npr. nije htio u vezu s jednom ženskom za koju je saznao da je hodala s zlatnom mladeži prije a svidila mu se dost, kaže pametno je postupio.
Vjerujem da ste se i vi našli u sličnoj situaciji gdje ste ili odustali u upuštavanju u nešto ili ipak dali šansu i na kraju ispalo odlično?
Predobro! A nije ti se alarm upalil da je pale nasilnici.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger