Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2007., 10:21   #281
Neboj se, cim se odblokira, napuniti ce se kupnja. Samo na niskim razinama.

Jedva cekam... Ovo ce biti istresanje iz gaca. Ajmo panicari, amo s time. Bojim se da bih mogao kraj dana docekati sa tisucu DDJHa.

Jbg, sad se sjetih, idem skinuti onaj nalog za prodaju (nije mi ga poklopilo a ne zelim da me veci sad ogule ako odmah po odblokiranju okrenu gore).
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 10:22   #282
Quote:
Zafashan kaže: Pogledaj post
Neboj se, cim se odblokira, napuniti ce se kupnja. Samo na niskim razinama.

Jedva cekam... Ovo ce biti istresanje iz gaca. Ajmo panicari, amo s time. Bojim se da bih mogao kraj dana docekati sa tisucu DDJHa.

Jbg, sad se sjetih, idem skinuti onaj nalog za prodaju (nije mi ga poklopilo a ne zelim da me veci sad ogule ako odmah po odblokiranju okrenu gore).
AHA!!! I ti si požurio prodat!
plimpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 10:27   #283
Uh, srećom da nemam neku veliku cifru u Đuri, a ostalo mi i nešto keša
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 10:30   #284
Zar ljudi doista misle da će branitelji moći odmah prodavati dionice?!?!?!!?!?
plimpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 10:31   #285
Quote:
plimpi kaže: Pogledaj post
AHA!!! I ti si požurio prodat!
Jesam. Na 260tak. APP. Ocekivao sam zaranjanje, a nije mi se dalo jos love trpati na account (jer ono casha sto imam mi nije dovoljno za dokup DDJH). Pa sam si racunao, ako uspijem utrpati po 260tak i onda kupiti pa 1XX, napravio sam posao stoljeca.
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 10:44   #286
Quote:
Zafashan kaže: Pogledaj post
Jesam. Na 260tak. APP. Ocekivao sam zaranjanje, a nije mi se dalo jos love trpati na account (jer ono casha sto imam mi nije dovoljno za dokup DDJH). Pa sam si racunao, ako uspijem utrpati po 260tak i onda kupiti pa 1XX, napravio sam posao stoljeca.
Ti zbilja misliš da će Djuro ići na 1xx???
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 10:46   #287
eh, da bar nisam sprčkala svu lovu, sad nemam keša za đuru, jao koji je ovo iznenadni discount ...
lonicera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 10:47   #288
Sve u svemu malo on malo off topic ... jasno je da HDZ KUPUJE IZBORE, daj mukte LRH, saniraj mukte Lenac, daj mukte Djuru, daj mukte INU, daj mukte SNHO, ne daj rušiti na Viru i Rogoznici, saniraj Feral Trubune... ma gade mi se...

I slobodno nasatavite niz ustupaka ove Vlade i Kancelara... da ih pitate guzice za jedan glas... da li bi mukte...

A afere pršte na sve strane!

A sve sami idiotski potezi...
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 10:59   #289
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Ti zbilja misliš da će Djuro ići na 1xx???
Nadam se.
I cekam ih tamo dole, daleko.

I malo plice. Zasad imam dva naloga na kupnju. Sad ce mi staviti jos love na account. Pa cu podebljati.

P.S. Se sjecate INAe prije tjedan dana?
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 11:02   #290
Quote:
Zafashan kaže: Pogledaj post
Nadam se.
I cekam ih tamo dole, daleko.

I malo plice. Zasad imam dva naloga na kupnju. Sad ce mi staviti jos love na account. Pa cu podebljati.

P.S. Se sjecate INAe prije tjedan dana?
2 tjedna, da.

Ali, kolega, pa nemojte se tako javno nadati...
plimpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 11:05   #291
Ali INA nije pala 25% i više što ti očekuješ kod Djure - to bi bila opća uzbuna na burzi...
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 11:15   #292
ja jucer izasao iz ad plastike i nadokupio Đuru po 270.. prvi put usao po 170 prije koji mjesec sa malo vecim iznosom.

mislim da ako nema vise blokada po novom pravilniku ovo danas ide ispod 200. gospodo ako je clanak istinit oni dobivaju pola MILIJUNA dionica po 30KN.

Za ovo bi na zapadu Polancec zbog svojih izjava da nema sanse da branitelji dobiju dionice bio na sudu. A na istoku bi bio pred streljackim vodom.

Probao sam prodati po 259. nije proslo.... povukao sam nalog i dvije rijeci...

DOKUP i STRPLJENJE !!!
LovaLova is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 11:50   #293
Question Sommerschlussverkauf 2007

uf , al se srušilo.

pitanje dali je to fajront ili bu tak dalje išlo.
Neko je izgleda nekaj fest zeknul v đuri.
__________________
let my fire
vatrogasac mirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 11:58   #294
evo ovako ja gledam, za čas će se formirat cijena, branitelji po ovome svemu što su mi rekli iz HFP, zvao tamo, imaju pravo na te dionice, sad od 30- do 40 kuna vrijedi jedna,,,,imaju preko 700 komada svaki

Kupnje nema nit će je biti al dok se krene, samo će se štosat nalozi na kupnji,, nek sad prodaja tišće prema dole,,,polako čemo sad gledat gdje će se formirat kupnja tj. po kojoj će cijeni novi dioničari njih 700 plus nas s dužim stažom oko 1700, počet prodavat,,,jedina dobra stvar je da će se povečat likvidnost, možda bi bilo dobro da sad još naprave i stock split, pa da onda vidimo koliko uistnu vrijedi taj đuro,

SAMO JEDAN PODATAK 2005 JE BILO 336 DIONIČARA A 2007 (danas još i više) 1.614 E SAD DOBIVAMO NOVIH 700, nikome nije smetalo što je samo u 1 godini 1300 ljudi odlučilo kupit Đuricu, a koliko ih je još indirektno unutra preko fondova i portfeljaši..


ovo je odlična prilika za naše tržište, firma je na nogama pretvorila se u dobitaša ima ugovorene poslove, dolaće šejkovi i bovovi i ostale p... evo sad je prilika da svi oni koji su jako navlačili (kako tvrde neki forumaši) nek ne prodaju svoje i nek dokupjuju jeftino od branitelja, ako tako vjeruju u poduzeće ko ja, ja ću ponovo dokupljivat,


danas nitko nezna po kojim će cijenama prodavat branitelji, pa zar mislite da će svi prodat po 100 kuna,, pa nisu ni ti sretnici koji su dobili dar s neba baš tak blesavi (ko mi koji smo plačali po 200 i više)kad su se izborili za nešto vrlo vrlo vrijedno, ipak ljudi bi uvijek htjeli zaradit što više pa makar samo za jednu kunu i nikad im nije dosta, zato će Đuro rasti..

Ja ću ga čuvat a prodat ću ga samo ako naletim na nešto puno puno bolje, danas dionica ne vrijedi ni kunu,

Pitanje forumašima: Po koliko bi vi prodali Đuru da ste je kupili za 30 kuna te po koliko bi prodali Đuru ako ste je kupili po tržišnim uvjetima. Evo baš me zanima koliko po vama vrijedi firma.
vedric is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 12:08   #295
nemojte biti ludi! nemojte danas kupovat ovo! u ponedeljak stizu branitelji a oni ce prodavati i ispod 100 kuna! zasto platiti vise? TELE2
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 12:09   #296
Evo krece novi zaron...
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 12:10   #297
Kupnja se malo podebljala u odnosu na jutros. Treba li to tumačiti kao dobar znak?
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 12:10   #298
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
nemojte biti ludi! nemojte danas kupovat ovo! u ponedeljak stizu branitelji a oni ce prodavati i ispod 100 kuna! zasto platiti vise? TELE2
Pa kako može po 100, kako???
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 12:11   #299
Hmmm... zar okrece na gore? Moze netko staviti k/p?
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 12:13   #300
vedric, vidim ja i tebe je navuko cayman ili neki od njegovih klonova (koj toga nije ni svjestan) na bovove i sheike. eee stari moj, sta stvarno mislis da jedan sheik mora u hrvatsku dolazit kupit tenk? djuro je njima ostao duzan isporucit tenk koj su narucili prije rata, i vec platili. nije djuro dobio nikakve nove poslove. osim par mostova, i spekulacije sada da ce raditi par borbenih vozila za hrvatsku jer ova mora u nato. a ni to nije sigurno.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.