Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2014., 17:06   #21
Nikad više neka mi na oči ne izlaze. U korisničkoj službi su me u vezi jednog problema uputili na Overseas podružnicu Rijeka. Kako mi je bilo hitno, nazivala sam broj koji sam dobila (i koji je veselo objavljen na njihovoj web stranici) svakih pet minuta.

Cijeli faking dan nitko nije dizao slušalicu.

I još uz to - gđa iz službe za korisnike ne može kontaktirati s riječkom podružnicom. Može jedino poslati mejl. Da mi se jave. Naravno da mi se nisu javili.

Dok nisam sjela u auto i vozila sat vremena do mjesta zločina. I tamo mi gospon veli: "Ne znam ja ništa, ja sam tu od 13.00 sati"

Ma jesi milo, ali ja vas zovem od 10.00 do 16.00, pa se nitko ne javlja.

Neorganizirano, neodgovorno, užas jedan!

HP Express su carevi za njih!
__________________
Extra Croatiam non est vita, sed est vita, non est ita.
Medosaur Rex - prirodni vladar i tiran među zvijerima od četvrt mikrometra. Strah i trepet nanosvijeta.
nadzakbaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 12:41   #22
užasni su

Paket je kod njih stigao 24. 12. na Badnjak, kada su oni radili ali naravno da mi ga nisu isporučili. Na telefon se nitko nije javljao. Slijedeći dan Božić, dobro, taj dan nisam niti očekivala da rade. Petak, 26, na stranici piše da rade, no, naravno, ne javlja se nitko, Danas je subota, danas piše da ne rade, moj paket mogu onda očekivati tek u ponedjeljak, ako i tada budu od volje. Znači ljudi si lijepo spojili četiri dana i feštaju, a vi budale čekajte svoje pakete. Da Overseas Express! Mogu se slobodno preimenovati u Puž company, jer da su mi pješke iz Zagreba nosili paket, vjerujem da bi za pet dana već stigao.
Ne radite s njima ni u ludulu!
Ovaj moj slučaj se odnosi na podružnicu Matulji pored Rijeke.
__________________
Veliki čovjek postavlja stroge zahtjeve sebi; mali ih čovjek postavlja drugima.
miladraga1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 12:49   #23
Njima je kašnjenje valjda normalno poslovanje... od recimo 20-ak paketa ove godine, valjda su 2 došla onaj dan kad je pisalo.
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 09:13   #24
Nepouzdani, neodgovorni i nemarni!
Posiljci s napomenom za hitnu dostavu unutar Hrvatske je trebalo 11 dana! 11!!!!

Jednom i nikad vise! Sram ih moze biti!
I onda naplate dostavu 40kn, a kad sam je odbila platiti rekli su da samo mogu napisati odbijenicu za cijeli paket!
I nikom nista! Ako hoces svoj paket, plati i suti! Gamad jedna! Fuj!
Nek se cuje, nek se vidi, ovo je ziva sramota!
__________________
...sreća je u malim stvarima...
BB- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 17:30   #25
ma šta da kažem, Overseas Express- jedan BIG no -no.
Užas.Poslat mi paket iz Italije preko UPS čiji zastupnik za HR su ovi gore prozvani nesretnici.Žena u Italiji prekjučer mi govori da nema razloga da ne dodje do petka.Ostavljam broj mobitela sluzbenici u Italiji.Nek se nađe.
Danas dolazim doma , na vratima zaljepljen papirić - pokušaj dostave neuspješan.sati 13:30.PA KOG VRAGA SAM DALA BR.MOBITELA AKO NE DA ISKOMUNICIRAMO PREUZIMANJE .... zovem Overseas. Javlja se jedna totalno apatična nekulturna osoba koja vam ne dozvoli nikakvo podpitanje , tepe nekaj o pravilima. Ponovila sam bezbroj puta dozvolite mi da i ja nekaj kažem...ma ..ugl.paket moguće preuzeti slijedeći radni dan a to je tek u ponedjeljak ...ajd nema veze....nego...susretala sam se s mnogo dostavljačkih službi ali niti jedna nije imala ovaj samurajski kodeks a sad kad vas čitam mislim si koji smo mi jadnici.
Napisala sam i mail prituzbe ne toliko na dostavu nego na tu personu bez opće kulture i profesionalnih vještina .Šteta što ne snimaju pozive.
Uglavnom, ljudi moji, klonite se ako možete Overseasa-preloši su , skupi i neljubazni, neučinkoviti i nekulturni.
Naročit smijeh bilo bi da vam c/p mail od agentice koja odgovara na pritužbe....no uglavnom ....ljubazniji su dečki kaj dostavljaju Konzum -to su kraljevi a ove tuke su tuke.
ugl, DHL rocks- dokazano u bezbroj prilika.
__________________
Bliži smo bankrotu nego jutarnjoj kavici .
MissNextYear is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 22:37   #26
Ista stvar, nula bodova. Ostavili papirić, na telefon se satima nitko ne javlja, a dostavu rade samo do 16???
blue-bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 15:13   #27
Quote:
MissNextYear kaže: Pogledaj post
.
Problem je što UPS na svoje prijevoznice NE ISPISUJE brojeve za kontakt, bezobzira što je on naknadno uveden u UPS-ov sustav to ne znači ama baš ništa. (govorim iz iskustva). Primao sam pekete preko UPS-a iz Njemačke, Italije i Španjolske. Nigdje nije pisao broj mobitela iako je pošiljatelju ostavljen. Nisu oni krivi što tebe nije bilo na adresi, u slučaju da nisi na adresi u trenutku dostave paket se dostavlja slijedeći radni dan. Preporuka je da nazoveš SZK i da probaš dogovoriti ponovnu dostavu u vrijeme kad tebi odgovara. Što se tiće same Overseas Express usluge, moram se malo i toga dotaknuti budući da vidim svakakve komentare, u 7 godina koliko redovito primam i šaljem pakete samo čini mi se 3 puta paket nije mogao biti uručen (meni). Ako dečki nisu mogli odradit dostavu lijepo su me nazvali i objasnili situaciju, dogovorena je isporuka drugi dan ili na alternativnu adresu. U svakom slučaju ekipa Overseas centra u Bjelovaru koja meni obavlja preuzimanja i dostave je i više nego odlična. Ne mogu povjerovat kad čitam ove silne negativne komentare, jer velim preko 150 paketa što UPS što unutar zemlje i nikad ni jedan ukraden ili oštećen, svega 3 puta kašnjenje s isporukom iz opravdanih razloga.
__________________
Welcome To My Life
ivek095 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 13:42   #28
Do sad svako moje iskustvo s njima mogu opisati sa barem jednom od sljedećih dviju riječi: spori i bezobrazni. Izbjegnite ih ako možete i sačuvajte si živce.
Charobniak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 22:12   #29
Pozdrav, trebam poslati paket preko overseasa ( kupac je tako htio). Nikad do sad nisam slao pa me zanima koji je postupak? Gledao sam malo na njihovoj stranici ali nisam baš skužio najbolje. Također , zanima me da li je moguće poslati paket sa otkupninom, odnosno kupac treba meni dati novce.

Hvala
__________________
Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein
xxx96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 18:57   #30
nakon godina korištenja hp expressa, intereurope, dhl a, potrefila sam dućan koji koristi overseas express - prva narudžba i katastrofa. nitko nije nazvao, dočekala me naljepnica da nisam doma bila, a jesam. pa zovi korisničku jer je na netu utipkano da je paket dostavljen. pa će oni zvati mene. i jave tako da je kolega pogriješio i da će dostava biti sutra, baš me zanima...
zrikzrikzrikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 21:44   #31
UŽAAAAAS......
nikad više.

znači dobio SMS u 16:08 da očekujem danas svoj paket.
ako se nekome tako kaže onda će valjda i biti tako kad ono.......
odo doma i šta vidim???pokušana dostava u 14:40...helooouuuuuu,a poslali SMS u opet kažem u 16:08
zovem njihovu službu i od odgovora dobijem samo "a znam,a znam...."
ako već plaćam tu uslugu onda želim to i dobiti a ne sada o svom trošku ići 25km do njihovog skladišta po svoj paket zbog njihove neprofesionalnosti.
bježte ljudi od te bande
antoniom is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 19:03   #32
pridružujem se negativnim iskustvima s Overseas Expressom - naručim paket i dođe mi obavijest da stiže danas, ali naravno, paket ne stiže cijeli dan. Nakon poziva SZK kažu mi da se dostava očekuje sutra zbog kvara dostavnog vozila.

Ne bih ništa prigovorio da im je ovo prvi put, ali svaki put kad je dostava preko njih neki problem. Mislim da je puno pametnije slati pakete preko Hp Ekspresa - barem sve dođe na vrijeme.

I sad mi je jasno zašto se zovu Overseas Express - zato što im za dostavu svake pošiljke, pa čak i one unutar HR treba kao da dolazi iz inozemstva.
gut is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 09:53   #33
ljudi pa kaj se čudite lijepo piše da sve pošiljke idu '' prekomora'' nije ni moguće da dođu prije 5 dana hh
tomislavkk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 16:00   #34
Do koje ure kuriri dostavljaju?
GoldGT is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 12:03   #35
Da sam prije čitao ovu temu imao bih više živaca i pazio bih tko mi dostavlja pakete.
U dva mjeseca već pet paketa mi dostavljaju i svaki put problemi,ili nemogu nać adresu ili nisu stigli dostavit...
Ne kužim zašto oni ne žele nazvati ako nemogu nać adresu nego paket vrate natrag u dućan?
Ja sam ponovno naručio isto i opet problem i sad ću čekat do sutra a ako ne dođe paket onda zovem njih i zovem dućan nek nađu drugu dostavu jer ovi pojma nemaju.

Zadnje uređivanje yopa1 : 11.10.2015. at 12:57.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 21:09   #36
danas sam izgubila more zivaca na overseas,nesposobni su,bahati i jako bezobrazni...isporuka nije na vrijeme mora se cekati i zivkati okolo sto puta...,nakraju sam sjela u auto i isla loviti dostavljaca da mi da moje papire koje sam cekala,doslo mi da ga izvucem iz onoga kombija i nasamaram dobro
visibaba00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 01:20   #37
Exclamation NEGATIVNO ISKUSTVO

Nisam baš nešto aktivan na ovom forumu vec neko vrijeme ali, pročitavši ovo nisam mogao da ne osvježim malo temu,
Znaći moja prića počela je nekidan kada sam od VIPNETA zatražio ugovor da se prebacim na pretpltu (naravno uzeo sam i uređaj iako mi NETREBA )
Overseas vozi pošiljku,reko super jer s njima nikad nisam imao nikakvih problema a i dostavljača već znam kao i on mene,pratim pošiljku na trackingu,a ista je u petak ujutro ukrcana za dostavu.
no,iako je ukrcana za dostavu nje nema i nema i nema , ja poludim i zovem ih prvi puta a oni : bit će gospodine danas , drugi puta negdje iza 13 h isto pa treći,četvrti i NEZNAM KOLIKO PUTA SAM DOBIO ISTI ODNOSNO SLIČAN ODGOVOR!!!
Prođe već puno vremena,nje nema,ja na tracking kad ono imam šta za vidit!
STATUS: POŠILJKA NIJE URUČENA JER DOSTAVLJAČ NIJE STIGAO NA ADRESU UZ NAPOMENU, PAZI SAD! NEDOSTATAK VREMENA!!!,KAŽE POŠILJKA ĆE BITI DOSTAVLJENA U PON!
Ja lud,zovem tamo i onda ja kazem termin kad me nema doma(slucajno) jer sam u skoli ujutro a mislio sam da sam popodne i sad to moram mijenjati.
Prijavio sam nepravilnosti vipu,promijenit cu adresu na skolu ali ako ne dođu u vremenu dok sam u školi a obzirom da su vec zeznuli(da ne kazem nes drugo) ja PIŠEM NADLEŽNIMA U AUSTRIJU!
Javim u pon kako je prošlo iza 15h.
neznam šta im je ali do sad nisam imao nikakvih problema s njima ,još kad neš trebam dogovorim osobno s dostavljačem.
sorry ljudeki na podužem postu ali takva je moja situacija i morao sam se prijavit nakon duuuuuuggggooooo vremena na ovaj forum i podjelit to s vama
KOLEGE FORUMAŠI,IMATE NEKI SAVIJET KAKO NAJBRŽE TO RIJEŠITI?
HVALA!
jux1100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 20:18   #38
Angry jos jedno negativno iskustvo

reklamiraju se da je dostava u 24h a treba im ponekad i vise od 5 dana. ne preporucam nikome da imaju posla s njima. ne email odgovaraju svakih 3 dana a na telefonske pozive uopce ne odgovaraju. jako lose, slobodno mogu maknuti express iz imena jer nisu ekspress
jocome is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 20:07   #39
dana 14.12.2015 trebao mi je stići ugovor i mobitel iz Tele2. poslan je 11.12.. od 14-og dobivam obečanja da će stići sljedečeg dana, PA DOBIVAM SMS SVAKI DAN DA ĆE DOĆI IZMEĐU 11-14 SATI, HAHAHAHAAHAH pa da će doći između 17-20 sati, hahahaaah hahahahahahaah danas je 24.12. i dostavljač bi trebao stići svakog trena, hahahahah moš' si mislit. GAMAD, STOKA NEPROFESIONALNA, NEODGOVORNI, NELJUBAZNI, MONOPOLISTI, BEZPOSLIČARI.... i sa ovim riječima sam još i ljubazan, i mi bi bili nekom konkurencija hahahahahahaha.
- javim kad stigne!
jurgen88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 20:14   #40
Datum Vrijeme Status Centar Napomena
24.12.2015 16:58:26 Prikupljena gotovina (prijevoz, pouzeće). OSE Zagreb
24.12.2015 14:50:18 Preuzet je povratni dokument od primatelja. Slijedi povrat dokumenta pošiljatelju. OSE Zagreb (001-51224723)
24.12.2015 14:49:32 Pošiljka je isporučena. OSE Zagreb
24.12.2015 06:50:03 Pošiljka je utovarena za dostavu. Očekuje se dostava tijekom dana. OSE Zagreb TF:11:00 - 14:00
21.12.2015 15:28:28 Izmijenjeni podaci (adresa/termin dostave) o dostavi pošiljke. OSE Zagreb
21.12.2015 14:44:59 Pošiljka je uskladištena i bit će isporučena sukladno rasporedu vožnje (otočna i manja mjesta i paletizirane pošiljke isporučuju se po posebnom režimu). Za informacije o rasporedu vožnje posjetite “Download zonu“. OSE Zagreb Izvanredna situacija: očekivana isporuka nakon prestanka izvanredne situacije. Kontaktirajte Službu za korisnike.
21.12.2015 14:44:58 Pošiljka je uskladištena i bit će isporučena sukladno rasporedu vožnje (otočna i manja mjesta i paletizirane pošiljke isporučuju se po posebnom režimu). Za informacije o rasporedu vožnje posjetite “Download zonu“. OSE Zagreb Izvanredna situacija: očekivana isporuka nakon prestanka izvanredne situacije. Kontaktirajte Službu za korisnike.
18.12.2015 16:10:56 Pošiljka je uskladištena i bit će isporučena sukladno rasporedu vožnje (otočna i manja mjesta i paletizirane pošiljke isporučuju se po posebnom režimu). Za informacije o rasporedu vožnje posjetite “Download zonu“. OSE Zagreb Izvanredna situacija: očekivana isporuka nakon prestanka izvanredne situacije. Kontaktirajte Službu za korisnike.
17.12.2015 14:16:59 Pošiljka je uskladištena i bit će isporučena sukladno rasporedu vožnje (otočna i manja mjesta i paletizirane pošiljke isporučuju se po posebnom režimu). Za informacije o rasporedu vožnje posjetite “Download zonu“. OSE Zagreb Izvanredna situacija: očekivana isporuka nakon prestanka izvanredne situacije. Kontaktirajte Službu za korisnike.
16.12.2015 19:00:43 Pošiljka nije dostavljena jer dostavljač nije stigao na adresu. Novi pokušaj dostave bit će tijekom slijedećeg radnog dana. OSE Zagreb Nedostatak vremena.
16.12.2015 06:45:30 Pošiljka je utovarena za dostavu. Očekuje se dostava tijekom dana. OSE Zagreb TF:10:00 - 13:00
14.12.2015 23:19:22 Pošiljka je procesuirana u centru preuzimanja. Očekuje se isporuka u redovitom terminu. OSE Zagreb
jurgen88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.