Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2010., 13:28   #21
Meni sve super funkcionira s optitv-om, internetom, telefonom... Ali, imam jedan problem. Optitv mi je priključen na tv preko dvd recordera s hdd-om na koji sam ja bez problema snimala sve programe. Otkad imam optimu, sve su mi programi zaključani za snimanje. Ima li tomu koje rješenje?
Jeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 13:32   #22
Prije par dana sam prešla na Optimu, sve super funkcinora, i tv, i internet. Postoji jedan problem. Naime, optitv sam spojila na tv preko dvd recordera s hdd-om. Sad više ne mogu snimati programe jer su kao zaštićeni. Ima li tomu kakvo rješenje?
Jeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 15:06   #23
Post je postavljen prije 8 mjeseci pa "antonija" vjerovatno već sama ima iskustva s optimom, a ja iz mog iskustva mogu reći da sam 1000 puta požalio što sam prešao na optimu. O svojim iskustvima sam već pisao ovdje. Od početka su počeli problemi.
A negativna iskustva se i dalje nastavljaju. Više nemam živaca sve prepričavati. Svatko neka procijeni sam ali moj komentar je OPTIMA NIJE FER.
Optitv konstantno šteka i nije moguće gledati jer vrlo često prekida i treba ga restartati, a onda opet isti problem. Stalno ih zovem uvijek prođem istu proceduru "pojačat će mi signal... bla.bla.lba" a ono isti problem i tako dok mi ne dosadi zvati. Došli su mi promijeniti spliter, ali isti problem ostaje i dalje. Njihov serviser mi je rekao zovite ih stalno jer oni imaju "generalni problem". Što god to značilo.
Imaju zgodnu stvarčicu da možete vratiti emisiju na početak ako ste zakasnili, ali to vrijedi samo za HTV, RTL i NOVU. Videoteka je katastrofa, a kategorije su potpuno izmiješane tako da se jedan film nalazi u više kategorija. Među hororima se nalazi i "Ubojice lezbijskih vampira" itd...
Rodrigo443 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 15:14   #24
pa mogao si ipak postat ipak na OptiTv topicu Valjda će modovi ovo prebacit di treba.


Al to ti je sve tak relativno o čem pričaš..ja nemam Optimu (trenutno su im kapaciteti popunjeni kaj se mog kvarta tiče) i jedva čekam da dođem na red mada meni je samo radi neta, ne zanima me tv.

Frendica ima njihovu tv i nikad nije imala problema, sve super od samog početka.
A za videoteku - čuj, pa ako imaš flat, tvoja mašta i torrenti mogu ti biti najbolja moguća videoteka
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 15:26   #25
zašto prebacit? pa pročitaj prvi post i temu.
Bez obzira na flat, torrente i slično, ja ne pričam o tome nego o njihovoj poslovnosti i uvažavanju korisnika. Naplaćuju a ne nude kvalitetu.
Da su bar kapaciteti bili popunjeni u mom kvartu, haha, nikad ne bih ni prešao na optimu.
Rodrigo443 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 15:35   #26
Quote:
Rodrigo443 kaže: Pogledaj post
zašto prebacit? pa pročitaj prvi post i temu.
zato jer manje-više identičan topic ipak ima nešto više postova na IT-u >>> https://www.forum.hr/showthread.php?t=478838 Možda bi bilo primjerenije tam, no nije na meni

Ne znam kaj da velim, meni je najviše radi love jer me sad t-com užasnooo puno košta, a love nemam..No kolko čujem nejde ni max tv toliko glatko ak si na njih mislio da su bolji npr., čitaj malo i taj topic, dosta ljudi zna biti nezadovoljno, a i osobno sam čula da često šteka i svako malo treba restartati, ono i ovo. Na tvom mjestu ja bi se žalila, zivkala ih cijelo vrijeme i kvocala im da neću plaćat takvu nekvalitetnu uslugu ako ju ne srede
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 15:38   #27
upravo to radim.... ali sam na izmaku snage :-)))
Rodrigo443 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 18:44   #28
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
meni stalno šteka... a jedina dobra stvar je timeshift... ono gledam što oću i kad oću i premotam reklame...
Quote:
Rodrigo443 kaže: Pogledaj post
....
Imaju zgodnu stvarčicu da možete vratiti emisiju na početak ako ste zakasnili, ali to vrijedi samo za HTV, RTL i NOVU. Videoteka je katastrofa, a kategorije su potpuno izmiješane tako da se jedan film nalazi u više kategorija. Među hororima se nalazi i "Ubojice lezbijskih vampira" itd...
Možete mi molim vas reći kako ovo funkcionira?
Za videoteku i zbrčkane programe sam i ja skužila, već sam mislila da sam skrenula
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 16:27   #29
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
Možete mi molim vas reći kako ovo funkcionira? Za videoteku i zbrčkane programe sam i ja skužila, već sam mislila da sam skrenula
Skužila sam

Nego, meni nije jasno zašto oni puštaju srpske reklame?
Prijevodi sve na hrv., a reklame njihove
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 19:14   #30
Poštovani, zanima me koji se uređaj dobije za optitv, tj točnije dali na sebi ima kakav video izlaz da mogu poslati sliku na još jedan tv.
Naravno da gleda ono što ja gledam
LP!
TheRoyalFlash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 11:39   #31
Opti -

Imam Opti -tv od početka uvođenja i ja sam zadovoljna tom tv.Doduše,u početku je bilo malo štekanja i zamrzavanja slike ,sada je to rijetko i ne traje puno vremena.Jamislim da je Opti sasvim dobar omjer cijene i kvalitete.Ima sedamdeset programa i svatko može naći nešto po svom ukusu.Ja recimo najviše volim program History ,Discovery i Zonu Reality,a drag mi je i Klasik,gdje prikazuju filmove svih kinematografija bivše SFRJ.Videoteku nisam isprobala,mislim da i nema neki izbor(i da ima ne bih dodatno plaćala kad se sve može skinit s neta).Eto,moja su iskustva dobra,a vjerujum i onima koji kažu da im je prijem loš,možda zavisi i o području stanovanja(ja sam par km od Splita).
bonaem is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 23:16   #32
Ma i ja imam OptvTV gotov od pocetka i radi ok bilo je prije manjih stekanja ali sada je ok.
Sto se tice videoteke to me bas i ne zanima previse jer filmove najem na netu pa pogledam, ali jedna stvar im je ful losa a to je sto ne prate konkurenciju.
MaxTV ima par HD programa OptiTV niti jedan-- za mene veliki manjak
RTL 2 i Doma su dosli prije dosta ovi idioti jos nisu stavili....ne znam sta cekaju.
Također nikako da dodaju jos programa....MaxTV se bar poboljsava i dodaju nove programe koliko sam cuo a ovi nista.....stavili su tih 70 programa od cega dosta njih su sranje (oni slovenski, talijanski, bosanski, i nasi od svake zupanije) i sada misle da je to to.....ako ovako nastave morati cu preci na MaxTV....je da je cijena malo veca ali bar gledas kako treba....
Taloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 23:48   #33
Zna tko kad bi trebali doći ovi novi nacionalni programi, RTL2 i Doma?

I da, gore je spomenuta neka stvarčica gdje se emisija može vratiti na početak, snimalica ili što već? Nisam to do sada koristio, pa me zanima kako to funkcionira? Čisto da znam za ubuduće.
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 18:48   #34
Quote:
Ben Marshall kaže: Pogledaj post
Zna tko kad bi trebali doći ovi novi nacionalni programi, RTL2 i Doma?

I da, gore je spomenuta neka stvarčica gdje se emisija može vratiti na početak, snimalica ili što već? Nisam to do sada koristio, pa me zanima kako to funkcionira? Čisto da znam za ubuduće.
To ni ja nisam znala do nedavno
Ugl, klikni na daljinskom MENU pa odaberi "pauziranje TV uživo" ili "pokretanje programa iznova" - ovisno što želiš - i potvrdi sa OK.

Što se tiče ova nova 2 programa, nemam pojma
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 22:10   #35
Nisam do sada koristila ovu opciju pauziranja programa i vraćanja na početak.-nije mi baš ni trebala,a nisam ni znala kako se to radi.Vrijedi li to samo za hrv.programe?Za ova dva programa(Domu i Rtl2)nije me briga da ih ni ne stave nikako-ionako su samo sapunice koje ni ne gledam.Imam u kući još televizora na kojima bih te programe mogla gledati,ali mi se to ne gleda.Pored toliko finih dokumentaraca(jest da se često ponavljaju) i filmova na nekom od filmskih programa-što će mi još programa.
bonaem is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 09:00   #36
bonaem, mislim da funkcionira samo za naše programe, barem je tako kod mene.
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 10:41   #37
Hvala na informaciji!
bonaem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 03:33   #38
Domu smo dobili, a RTL2 tko hebe, glupost
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 13:30   #39
http://https://www.forum.hr/showpost....6&postcount=31
zvrnda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 18:22   #40
Evo priključen i meni opti...ja sam se nećkao dosta dugo i odlučio za opti!
Za sada bez ikakvih štekanja tv-a, a internet je za sada 4mb/s, a ne 5mb/s...
Zbog sport kluba sam se odlučio za opti...a kad sam vidio klasik tv...zakon...
Humana dolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:59.