Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2010., 01:43   #41
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
I ne samo to, nego su čak posipali mine oko njenog groba da bi novinare spriječili da dođu...
To je u slučaju da ona pokuša izać.
Lanchetoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 02:02   #42

evo legao ugasio svijetlo...i pokusao zaspati...zaklopio svoje slatke okice ( imam duge trepavice zato sto sam puno plakao kad sam bio mali (bolje bi mi bilo da sam vise pisao)).. i tako pojavi se slika lejdi diane i bika...mislim kako im je to uspjelo:ne zna kako im je to uspjelo:
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 02:07   #43
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post

evo legao ugasio svijetlo...i pokusao zaspati...zaklopio svoje slatke okice ( imam duge trepavice zato sto sam puno plakao kad sam bio mali (bolje bi mi bilo da sam vise pisao)).. i tako pojavi se slika lejdi diane i bika...mislim kako im je to uspjelo:ne zna kako im je to uspjelo:
uh da si sad akademski papak pa da unovčiš tu sliku

nego, reci kako ćeš ti sutra kopati kanale sa saznanjem da je princeza sletjela u jedan takav
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 02:10   #44
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
uh da si sad akademski papak pa da unovčiš tu sliku

nego, reci kako ćeš ti sutra kopati kanale sa saznanjem da je princeza sletjela u jedan takav
Pa nije ona sletjela u kanal, ko da je v Zagorju se vozilja!

Ona je sletjela u... ona je sletj... kamo je ona sletjela?
U vijadukat?
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 02:13   #45
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Pa nije ona sletjela u kanal, ko da je v Zagorju se vozilja!

Ona je sletjela u... ona je sletj... kamo je ona sletjela?
U vijadukat?
da

a dobro, svejedno, kaže se kanal
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 11:24   #46
men jos uvijek nije jasno kako je ona mogla s bikom spavati..sa onim arapom nekako ..imo cojek para... sa onim usonjom..bio neki princ...sa lopatom nekako mogu isto shvatiti..al s bikom
ma reci cu ja vam jednu stvar..vas zene treba tuci a nedati vam plakati...vi ste kao 3 drzaca kuce..3 drze maj es
dobro je nam sad imamo za kruh kako ce nam biti..tc tc tc... e jos samo fali da pjegava uleti danas na ovaj topik pa da se prerezem gdje sam najtanji i da stavim glavu u rernu, izvrsim harakikiri, objesim se na el stolici, ubodem se injekcijom, bacim pod avion, skocim iz balona, popnem se na titanik i sve to istovremeno
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 11:32   #47
mrčko, slabo ti jezici idu

Bulimija znači "bikova glad" i dolazi od grčkih riječi bous (bik) i limos (glad). nema tu sekxxsa, možda da se radi o bulifiliji
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 11:55   #48
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
mrčko, slabo ti jezici idu

Bulimija znači "bikova glad" i dolazi od grčkih riječi bous (bik) i limos (glad). nema tu sekxxsa, možda da se radi o bulifiliji
oh...sto to cuse moje oci

jela ko bik
i ne cudi me sto tu nema seksa..ja kad se prejedem onda mi se nist ne radi..kad bi dolsa misel fajfer i rekla mi el_em idemo..ja bi njoj rekao...miki jab se malo odmorio
stvarno mi nije jasno kako je mogla pojesti ko bik a nije bila bas debela
mozda je imala gliste

edit:
nego nije li ono zeus opalio europu
nije ni cudo sto su grci propali ko grcka kad takve stvari rade
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 12:59   #49
Quote:
Lanchetoo kaže: Pogledaj post
To je u slučaju da ona pokuša izać.
A vrlo vjerojatno iz oba razloga...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 14:17   #50
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post

stvarno mi nije jasno kako je mogla pojesti ko bik a nije bila bas debela
mozda je imala gliste
pa sve što je saždrla je ispovraćala. pa joj se onda poremetio želudac... i tako... guglaj bulimija pa ćeš vidjet' što je to
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 14:39   #51
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
...
objesim se na el stolici
Ti to imaš neku vlastitu stolicu, što ja nemam Lan stolicu??
Lanchetoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 15:15   #52
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
pa sve što je saždrla je ispovraćala. pa joj se onda poremetio želudac...
molim
i crijeva joj se zapetljala i jos povracala... covjece pa ta nikako nije bila u redu..
sad tek vidim da se nije seksala sa bikom..da jest ovaj bi joj procisti crijeva jedino bi je mozda grlo boljelo
a to povracanje.. pa sto ne jede nesto sto voli..evo recimo ja..ja kad jedem pitu ja nikad ne povracam.. opet kad bolje razmislim nisam bas u pravu..evo ja volim alkohol al kad ga veceream nekad mi se povraca
gloro ti si bas nacitana o lejdi diani..mislim to sa bikovima i povrananjima..pa kanali pa jarci pa trice i kucine..kao da radis za MI 7

lanchetoo: tko se to igra rijecima
dobro je da nemas ..po toj logici da ti je nick kita cvijeca kakvu bi onda stolicu dobila

glora: ej sad kad si mi objasnila princezu...skuzio sam sto je bulsiting..kod nas bi bilo bikpovracing
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 16:04   #53
Zanimljivo danas je godisnjica i Kornatske tragedije ako se ne varam???
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 16:53   #54
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Zanimljivo danas je godisnjica i Kornatske tragedije ako se ne varam???
Dokaz da nisi sve pročitao . Možda i je to, i kaže elmo (ako mu je vjerovat) da je u tom tjednu umrla i majka tereza, a eto i ta Kornatska tragedija, ALI oni nisu jeli bikove (jesam dobro skužila glorija?) i nisu završili u jarku. To onda nije zanimljivo.
Lanchetoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 16:55   #55
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Pa nije ona sletjela u kanal, ko da je v Zagorju se vozilja!

Ona je sletjela u... ona je sletj... kamo je ona sletjela?
U vijadukat?
Tunel neki?
Prolazila sam tu taman na neku obljetnicu, vrag bi se sjetio di je bilo, samo mi je hrpa cvijeća ostala u glavi.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 17:13   #56
Dobro si prošla. Dijani je u glavi ostao volan i pepeljara

gloria: na avataru izgledaš kao deva koja žvaće travu

Khufu je diskretno stavio sliku bez objašnjenja, žao mi je što ja moram ovo reći.

Zadnje uređivanje Krkimir : 30.08.2010. at 17:27.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 17:45   #57
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Dobro si prošla. Dijani je u glavi ostao volan i pepeljara

Da, vidiš stvarno. Bolje cvijeće nego pepeljara.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 19:02   #58
lancelot: da..samo ima i vremenaska dimenzija..kornati su se odigrali 12g poslije

Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Tunel neki?
Prolazila sam tu taman na neku obljetnicu, vrag bi se sjetio di je bilo, samo mi je hrpa cvijeća ostala u glavi.
sto ima u glavi ruralnoj? u glavi ruralnoj ima oko...u glavi ruralnoj ima zub...u glavi ruralnoj ima mozak ..i u glavi ruralnoj ima cvijece

nemogu docekat da glora dodje da doda jos koji detalj...sto ti je celjade potkovano znanjem

krkimir: meni to sto je khufu stavio sliku ima logike
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 20:59   #59
Kakvi vas bikovi spopali, Dija je uhvatila puno rjeđu pticu, pače posve istrijebljenu. Godinama su me uvjeravali da je posljednji dodo zatučen kolcem još u 17. stoljeću a kad ono tek nedavno ispio akumulator.

Nekad sam bio miš i sve

Nekad sam bio miš i sve,
a sad sam opet niš i ne,

nekad me nosila tvoja aura,
a sad sam teži od dinosaura

i bljutav sam ko dronta (dodo)*
ko kad sam Ile de Franceom odo

i čeko štap za svakim uglom
- to pravo ptičjeg svijeta ruglo

što leti slabo, a bježi lošo.
O baš je dobro što je ošo.

* “Vriedno je, da spomenemo još jednu izumrlu vrstu ptičju vrlo čudnovata oblika, od koje imademo i opise, pače i sliku sačuvanu. To je d r o n t a (sl. 51.), što je živjela na otocima Ile de France i Bourbonu. Tu ju je našao na svom slavnom putu Vasco de Gama g. 1497. u velikoj množini. Živjela je još tamo do konca sedamnaestoga vieka, od kada je posve nestala. Bila je to prava rugoba od ptice. Debelo, zdepasto tielo počivalo je na dvie kratke noge, pomoću kojih je lošo bježati mogla. Ali je još slabije letjeti mogla, budući da su joj krila bila razvita kao malena dva tubeljka. Na repu je imala nekoliko razčihanih pera. Nada sve ju ružila grdosija od kljuna, mnogo veći od glave. Ta je rugoba bila uz to vrlo tupa, te su je ljudi mogli po volji štapovima ubijati i tako napokon posve iztriebiti. Meso joj nije valjalo i izim možda stručnjaka ne će valjda nitko požaliti, što je takvoga rugla iz ptičjega svieta nestalo.” Dr. Stjepan Gjurašin, Ptice, prirodopisne i kulturne crtice, dio prvi, sa sto i sedam slika. Zagreb, naklada “Matice hrvatske”, 1899, str. 60.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 22:09   #60
-Ja sam čuo da je lejdi bila dosta nemirna...pa ono ko zna što je ona radila šoferu ???..pa to je bio profić ne bi se on samo tako spuco...osim ako ...
mtopi78 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger