Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2010., 18:27   #61
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
što će ti cura rec kad joj kazes da ides dizati neke dvije nepoznate cure? mozda ona tebe digne i baci kroz prozor?!

ne zelim biti kriva za tvoju smrt
ma ubit će me garant
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 18:28   #62
pa znam da ce te ubiti.. zasto se meni cini da zelis da te ubije?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 18:29   #63
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
ma ubit će me garant
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
pa znam da ce te ubiti.. zasto se meni cini da zelis da te ubije?
dosta chata
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 18:30   #64
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
pa znam da ce te ubiti.. zasto se meni cini da zelis da te ubije?
Želim bit ubijen

Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
dosta chata
nećem više
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 18:32   #65
necu vise

OT U principu da mogu birati izmedu frajera od 1.70 i onog od 1.90 izabrala bih onog od 1.90. zasto?

jednostavno lijepse mi je vidjeti viseg frajera nego nizeg.. bez obzira sto sam i sama niska
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 18:36   #66
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
necu vise

OT U principu da mogu birati izmedu frajera od 1.70 i onog od 1.90 izabrala bih onog od 1.90. zasto?

jednostavno lijepse mi je vidjeti viseg frajera nego nizeg.. bez obzira sto sam i sama niska
I to je sva mudrost ,biramo ono sta je oku ugodnije.
__________________
...brate brate gospođo pala vam je borśa!
DoctorX1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 18:48   #67
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
necu vise

OT U principu da mogu birati izmedu frajera od 1.70 i onog od 1.90 izabrala bih onog od 1.90. zasto?

jednostavno lijepse mi je vidjeti viseg frajera nego nizeg.. bez obzira sto sam i sama niska
ok... da... metar sedamdeset je i meni nisko al jbg... opet postoje curke kojima su miđti hot
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 18:50   #68
1.70 meni nije midit jer gle.. cak i da imam frajera od 1.70, ja sam 1.63 i dovoljno je da je vislji od mene.. al jbg biras oku ugodnije
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 18:54   #69
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
1.70 meni nije midit jer gle.. cak i da imam frajera od 1.70, ja sam 1.63 i dovoljno je da je vislji od mene.. al jbg biras oku ugodnije
a nekad stvarno čovjeku to i nije mjerilo. idem iz svog primjera, ne po pitanju visine, nego boje kose. uvijek sam preferirao slatku malu crnku ili prirodnu crvenokosu, no uletila mi plavuša, koje slabo preferiram. i jebiga.

da ne pričam da sam imao curu 20 cm višu od sebe, pa smo super funkcionirali. sve je individualno. pa čovjek i samog sebe nekad zna iznenaditi.

naravno, moj komentar je subjektivan.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 18:55   #70
ma gle zaljubis se i to je to... ja isto preferiram na frajeru plave ili zelene oci pa su me pridobile smede
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 18:58   #71
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
a nekad stvarno čovjeku to i nije mjerilo. idem iz svog primjera, ne po pitanju visine, nego boje kose. uvijek sam preferirao slatku malu crnku ili prirodnu crvenokosu, no uletila mi plavuša, koje slabo preferiram. i jebiga.

da ne pričam da sam imao curu 20 cm višu od sebe, pa smo super funkcionirali. sve je individualno. pa čovjek i samog sebe nekad zna iznenaditi.

naravno, moj komentar je subjektivan.
svi su komentari subjektivni, to je jednostavno tako. i naravno da su nekakvi "tipovi" koji nas navodno pale ili privlace tek fabrikacija nasih kojekakvih ideala, zelja i snova. ne mozes ti protiv toga ako ti se svidi plavusa, isto kao sto ja ne mogu protiv toga ako mi se svidi tip koji je visok samo kao ja, i gotovo. onim neopipljivim tesko da mozemo upravljati i to je sva mudrost.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 19:01   #72
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
svi su komentari subjektivni, to je jednostavno tako. i naravno da su nekakvi "tipovi" koji nas navodno pale ili privlace tek fabrikacija nasih kojekakvih ideala, zelja i snova. ne mozes ti protiv toga ako ti se svidi plavusa, isto kao sto ja ne mogu protiv toga ako mi se svidi tip koji je visok samo kao ja, i gotovo. onim neopipljivim tesko da mozemo upravljati i to je sva mudrost.
upravo tako
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 19:08   #73
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
svi su komentari subjektivni, to je jednostavno tako. i naravno da su nekakvi "tipovi" koji nas navodno pale ili privlace tek fabrikacija nasih kojekakvih ideala, zelja i snova. ne mozes ti protiv toga ako ti se svidi plavusa, isto kao sto ja ne mogu protiv toga ako mi se svidi tip koji je visok samo kao ja, i gotovo. onim neopipljivim tesko da mozemo upravljati i to je sva mudrost.

ma to je sve relativno s obzirom na okolnosti... visok... nizak... debeo... mršav... mišićav... štrkljav... tak sve jedno, ak pali onu vatricu u tebi, kaj ne? istina je da ću prije primjetiti iz daljine nekog višeg dečka, ali sam se, eto bila zatelebala u "kepeca" ista stvar je sa bojom kose... mislila sam da me baš baš pale tamni tipovi sa crnom ili tamno smeđom kosom, a kad ono... uletio lik sa plavom tako to biva u životu... možeš ti imat milijun i jedan standard "ispod kojeg nikad nećeš nekog ni pogledat", a dogodit će ti se da se zatelebaš u nekog tko uopće se ne uklapa u to sve kaj si utuviš u glavu
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:48   #74
Meni nije lijepo vidjet kada je musko puno veci od zenske. Recimo on oko 190 a ona jedva 160. Naravno da musko mora bit veci od zene ali opet kada je ta razlika od 30 cm to vec smijesno izgleda.
SnoopyHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 23:27   #75
Quote:
SnoopyHR kaže: Pogledaj post
Meni nije lijepo vidjet kada je musko puno veci od zenske. Recimo on oko 190 a ona jedva 160. Naravno da musko mora bit veci od zene ali opet kada je ta razlika od 30 cm to vec smijesno izgleda.
a gle, ja sam eto, igrom slučaja relativno nizak. No želim reći, da sam kroz godine koje sam proživio sa tim "hendikepom" naučio da mi uopće nije važno kako netko izgleda i kako si stoje dok god se iskreno vole. sve ostalo je manje važno. Pogotovo tuđa mišljenja.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 23:34   #76
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
a gle, ja sam eto, igrom slučaja relativno nizak. No želim reći, da sam kroz godine koje sam proživio sa tim "hendikepom" naučio da mi uopće nije važno kako netko izgleda i kako si stoje dok god se iskreno vole. sve ostalo je manje važno. Pogotovo tuđa mišljenja.
Naravno, tudje misljene je navazno.
SnoopyHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 23:35   #77
visoki definitivno
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 13:56   #78
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
ok... da... metar sedamdeset je i meni nisko al jbg... opet postoje curke kojima su miđti hot
Ko je miđet,da te cujem sad?!
__________________
...brate brate gospođo pala vam je borśa!
DoctorX1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 21:49   #79
Quote:
darx kaže: Pogledaj post
Kakvo napumpavanje ega?
Pa dal sam ja vrijeđao niže ljude?
samo gdje god temu citam vidim da cure vole malo vislje momke pa me zanimalo razlog tome i tak neke stvari.
Pa valda smijem pitati?

Relaks bi hapi
Ne kažem da si vrijeđao nego općenito ne razumijem odakle dolazi ta potreba ljudi da svoje vrline vole pokazivati kao nešto što oni ne vide kao vrlinu kako bi im drugi govorili Ma to ti je super, svi to vole, ja isto to želim... i sl.
Ne znam kako to drugačije nazovem nego pumpanje ega ili kurčenje, pa kao na ljepši način prikazano nhf. sorry.
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 21:51   #80
visoki, naravno, 190+
__________________
hey man heard your dad got got
naïveté is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger