Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2010., 00:25   #81
Samo sam htio pitati zasto cure vole vislje decke.
Jer stvarno nisam znao.
Nisam nista lose mislio
darx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 00:55   #82
a jadničak. ma kaj si se sad zbediro?
nema niš loše u povremenom pumpanju ega, sve je to za ljude.
__________________
hey man heard your dad got got
naïveté is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 01:22   #83
Quote:
naïveté kaže: Pogledaj post
a jadničak. ma kaj si se sad zbediro?
nema niš loše u povremenom pumpanju ega, sve je to za ljude.
Slažem se, nije mi namjera bila zbedirat te
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 14:48   #84
Volim visoke i plave, odnosno svjetlije, po mogućnosti s plavim očima.
Krakatost...rukatost i nogatost...dugi prsti...široka ramena, a da je mršav sve skupa, onako, poluboležljivi look...

***

No, međutim... prošla godina mi je protekla praktički u rezanju vena za niskim tipom, moje visine (ja 1,71cm), potpuno crnim, malim, sve samo ne boležljivi look, frajerčina do polu-seljak

Zašto?
Hormoni naprave svoje kad te netko digne na spiku i poljubi najbolje ikad... Kaj ćeš.
morcego is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 17:34   #85
visoki... mora bit viši i veći od mene tako da se osjećam sigurno kad me zagrli

ja sam 164, on mora bit 180 i više. mislim, ne mora, al najčešće je tako.
dora5512 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 18:40   #86
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Volim visoke i plave, odnosno svjetlije, po mogućnosti s plavim očima.
Krakatost...rukatost i nogatost...dugi prsti...široka ramena, a da je mršav sve skupa, onako, poluboležljivi look...

***

No, međutim... prošla godina mi je protekla praktički u rezanju vena za niskim tipom, moje visine (ja 1,71cm), potpuno crnim, malim, sve samo ne boležljivi look, frajerčina do polu-seljak

Zašto?
Hormoni naprave svoje kad te netko digne na spiku i poljubi najbolje ikad... Kaj ćeš.
Bjeze mi kosa,oci i taj bolezljivi look...
__________________
sapienti sat...
Bedak_na_Ex is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 19:10   #87
Quote:
DoctorX1 kaže: Pogledaj post
Ko je miđet,da te cujem sad?!

prije svega, moi
btw, referirala sam se na onaj topić o visokim ili niskim curkama... pa je tamo netko izkategorizirao ženke po visini njemu "podobnoj"

Zadnje uređivanje SitnaRiba : 27.12.2010. at 19:12. Reason: tipfeleriiii
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 19:14   #88
visoki i crni mmmm
nesavrsena T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 19:17   #89
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post

prije svega, moi
btw, referirala sam se na onaj topić o visokim ili niskim curkama... pa je tamo netko izkategorizirao ženke po visini njemu "podobnoj"
Ma ja se zajebavam,jer sam se prepoznao u navedenoj visini.
__________________
...brate brate gospođo pala vam je borśa!
DoctorX1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 21:46   #90
Quote:
DoctorX1 kaže: Pogledaj post
Ma ja se zajebavam,jer sam se prepoznao u navedenoj visini.
a i ti si mići

OT: iskreno... malo je glupavo postavljat takve teme... ne znam... ovdje ne postoji neka konstruktivna rasprava jer je sve stvar ukusa čini mi se da te neke fizičke kategorije koje tražimo kod svoje druge polovice često padaju u vodu kaj nastupi kupid sa svojom strelicom pa se tako dečko koji je padao isključivo na crnke i brinete, zaljubio u plavušu a neka curka koja je padala na visoke i tamne momke, se bezglavo zatelebala u "nižeg" plavušana naravno da su i visoke curke i visoki momčići uvijek prije primjećeni isto kao što je žirafa prije primjećena nego mali mravac
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 21:50   #91
Quote:
nesavrsena T. kaže: Pogledaj post
visoki i crni mmmm
-klitschko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 21:52   #92
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
a i ti si mići

OT: iskreno... malo je glupavo postavljat takve teme... ne znam... ovdje ne postoji neka konstruktivna rasprava jer je sve stvar ukusa čini mi se da te neke fizičke kategorije koje tražimo kod svoje druge polovice često padaju u vodu kaj nastupi kupid sa svojom strelicom pa se tako dečko koji je padao isključivo na crnke i brinete, zaljubio u plavušu a neka curka koja je padala na visoke i tamne momke, se bezglavo zatelebala u "nižeg" plavušana naravno da su i visoke curke i visoki momčići uvijek prije primjećeni isto kao što je žirafa prije primjećena nego mali mravac
yep .


I slozio bih se s boldanim.
__________________
...brate brate gospođo pala vam je borśa!
DoctorX1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 21:55   #93
Ja sam visok 205, jel to visoko dosta ?
Visoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 22:01   #94
Quote:
Visoki kaže: Pogledaj post
Ja sam visok 205, jel to visoko dosta ?
Za Guinessovu knjigu -ne.
__________________
...brate brate gospođo pala vam je borśa!
DoctorX1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 22:07   #95
Quote:
DoctorX1 kaže: Pogledaj post
Za Guinessovu knjigu -ne.
Hehe, znam, ima i viših od mene
Visoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 22:16   #96
mene sam zanima di rastu visoki XD ja 185 i nosim pete, tako da VISOKI definitivno XD
Angellyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 22:17   #97
Quote:
Angellyca kaže: Pogledaj post
mene sam zanima di rastu visoki XD ja 185 i nosim pete, tako da VISOKI definitivno XD
Uuuu, bome si visoka, tebi ni ne trebaju štikle
Visoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 22:19   #98
kak ne, sam zato sta sam visoka nebi trebala bit zenstvena? meni 10 cm gor-dol tak vise nis ne znaci XD
Angellyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 22:21   #99
Quote:
Angellyca kaže: Pogledaj post
kak ne, sam zato sta sam visoka nebi trebala bit zenstvena? meni 10 cm gor-dol tak vise nis ne znaci XD
ma dobro, nisam tako mislio ... nosi ti štikle, dapače
Visoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 22:26   #100
Quote:
strooja kaže: Pogledaj post
Sve je to gomila dreka ljudi, i veoma je tuzno sto djevojke iskljucuju muskarce ako su niski, ili, u manjem broj slucajeva, muskarci djevojke ako su visoke (vise) od njih.

Ljudska licnost je uzasno kompleksna, kao i sam fizicki izgled, tako da na visinu, ako bi uzeli da u presudjivanju o privlacnosti osobe moze otpasti najvise 5% od ukupne slike, ako dajemo 50/50 na licnost i izgled.

Recimo da na licnost dajemo 50%, mada je to isuvise malo, jer je cinjenica da nas izgled privuce samo u prvi cas da otpocnemo interakciju, a kasnije, realno govoreci, padne na mozda jedva 10% privlacnosti.

Crte lica - ceone i jagodicne kosti+donja i gornja vilica, oci, nos, zubi, usne-osmjeh, izgled ruku -dlanova, kosa, visina, sirina ramena, stomak, sirina bokova, guza, misici... Jasno je da onda na visinu moze otpasti naaajvise 5% od ukupne privlacnosti, eliminirati nekog zbog dvadesetog dijela, nije li suludo

Cesto vidjam par gdje je djevojka visa, pa cak i mnogo visa (15-20 cm) i to mi je najnormalnije, jer ih posmatram kao dvije osobe, a ne kao visoku i niskog

Sad da ne bude ovo ono da filozofiram, cinjenica jeste da su zenskim osobama privlacniji visoki muskarci i to nije problem, vec je problem sto ih 90% eliminise muskarce nize od sebe, da li su neke nesigurnosti u pitanju, predrasude, kompleksi, ko ce znati, nije joj problem da je momak, ako je ona 180 cm, 30 cm visi od nje (a ima ih), ali je problem ako je 5-6 cm nizi , da li ovo samo meni zvuci glupavo Da su sad djevojke toliki perfekcionisti i ganjaju estetiku kad hodaju gradom pa mora biti musko = zensko + 15 cm, da im se ne smiju po carsiji, opet je glupo, ebem mu, zar je vrijedno zbog toga propustiti priliku za divnu vezu?

Najstrastveniju vezu u zivotu sam imao sa djevojkom koja je 6 cm visa od mene, a najljepsu i najbolju sa djevojkom koja je svega 1-2 cm niza od mene. Ne bi nizasta na svijetu sebi oprostio da te veze nisam otpoceo jer su bile vise od mene ili iste visine.


Jednostavno moram kvotati!
Sve je rečeno
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger