Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2006., 10:03   #1
Odbrojavamo dane...

evo ja sam pocela odbrojavat dane do pira (1.7.) jos 32 dana i onda se zenim, jos me ne vata trema, mozda zato jer sve ide po planu i prilicno mirno.
ovde bi mogli svako malo napisat koliko jos dana do vaseg pira i u kakvom ste raspolozenju/stanju
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 10:09   #2
16.09. .....al ja i nisam svjesna i jesam...sa jedne strane, jučer sam dajući jednu pozivnicu imala osjećaj kao da je to nešto slatko i meni je neko daje...kao da se to nekom drugom događa....sa druge strane noćas sam sanjala da sam išla po vjenčanicu na dan vjenčanjai da nisam imala love da je podignem
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 10:09   #3
jos 25 dana
24.lipnja
Nema panike, samo jos par konacnih dogovora i to je to
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 10:17   #4
ehh, da, često dolazim na forum i čitam, gledam, smijem se, ponekad i razljutim, i sada ti otvaraš ovu temu - HVALA!
mi brojimo još sitnije, 18 dana i onda
kada sam prvi puta dolutala ovamo, zanimale su me stvari kao vjenčanica - gdje iznajmiti, koji restoran, DJ ili band, osmišljavanje pozivnica i dr.
Svo ovo vrijeme smo se bavili tim ''stvarima'', a eto posljednjih mjesec dana smo se počeli baviti ''nama'' - razgovor o prezimenu, status gospodje,.
Iskreno, nisam neki paničar, detaljno smo sve isplanirali, vjenčanje i svadba su upravo onakvi kakvi mi želimo (bez folklora i ukrasa dodanih od strane rodbine i sl.), no.... prije cca. mjesec dana sam bila kod svoje frizerke, stolicu do mene sjedila je mladenka, sve je bilo OK, sa zanimanjem sam ju gledala, komentirala njen make-up (i ja ću tamo na preobražaj!!), a onda je frizerka donijela odnekuda bijeli veo i namještala joj ga na glavu!!
Isusek, Isusek, zadrhtala su mi koljena, počela sam se znojiti, malo brže distai. Pogledam u ogledalo, mladenka je bila ZELENA u licu!
I onda me prvi puta zaista lupilo - u toj stolici ću ja sjediti za 30-tak dana!!
I eto, od tada baš ne spavam najbolje, sanjam i budim se, ulazim u kapelicu, spotičem se, padam, pada kiša, nemam zraka....
Velim vam, nisam paničar, ali čini mi se da su ovo ipak simptomi panike
__________________
... a zapravo mišica
Mišić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 11:27   #5
Još 109 dana i za sada nisam u panici Mislim da će najgore biti par dana prije, al uhvati me ponekad razmišljanje o svemu tome pa me strah da će nešto krivo biti i onda odbacim te misli al kako se datum bliži strah raste
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 11:52   #6
9.09. je taj dan.vise manje sve je sredeno...jos nemam osjecaj ,valjda se nervoza javlja kojih mjesec dana prije makar sad kad citam vase postove prolaze me neki trnci.samo se nadam da ce sve proci dobro tog me najvise strah
luna57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 11:58   #7
Jos samo 10 dana Nema nikakve nervoze, dapace super smo raspolozeni. To ce me vjerovato iduci tjedan pocet "pucati" nervoza i frkaaaa
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 13:23   #8
Stela, jeste sve sredili. Mislim papirologije. Ja danas moram po izvode iz maticne knjige rodjenih, pa sutra cemo vjerojatno u maticni ured i onda konacni dogovori s bendom, fotografom, resticem, svecenikom...

Jesi zadovoljna konfeticima? Daj ako uspijes bar posalji fotku. Zanima me he he
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 13:31   #9
Sve smo sredili, sutra idemo u salu na detaljan dogovor, do cvjecara i kolaci, za vikend cemo rijesiti bend i fotografa i to je to. Auto smo rijesili, danas idem na probnu frizuru. A zahvalnice, revere i konfete sam ovaj vikend napravila.
Jos si samo trebam naci donji ves za ispod vjencanice i gotovo U petak je djevojacka

A slikicu revera ti posaljem na PM
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 13:54   #10
Još 116 dana.
Dogovorili smo restoran, fotografa, glazbu... dogovorila sam šivanje vjenčanice. Pronašli smo pozivnice i revere koji nam se sviđaju. Zahvalnice će nam raditi fotograf. Dragi mora kupiti odijelo, košulju, kravatu, cipele... moramo dogovoriti kolače i tortu i to je to.

Za sada nema panike, hvala bogu.
Vama koje brojite sitno, želim samo veselje i zadovoljstvo. Paniku ostavite nekom drugom.
Makenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 19:11   #11


sretno vam svima.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 08:24   #12
Quote:
stela25 kaže:
Sve smo sredili, sutra idemo u salu na detaljan dogovor, do cvjecara i kolaci, za vikend cemo rijesiti bend i fotografa i to je to. Auto smo rijesili, danas idem na probnu frizuru. A zahvalnice, revere i konfete sam ovaj vikend napravila.
Jos si samo trebam naci donji ves za ispod vjencanice i gotovo U petak je djevojacka

A slikicu revera ti posaljem na PM
Stela puuuunooo sreće!!!!! I očekujemo da otvoriš novi topic sa brdom detalja kako je bilo )))))))))
Jesu vam gotovi prsteni? Zanima me kako su ispali...
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 08:32   #13
02.09., oblije me znoj čim se sjetim... sve me strah šta će biti par dana prije svadbe..
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 09:22   #14
Hvala na lijepim zeljama. Prstenje je super, htjela sam staviti slikicu al se nis ne vidi.

Jucer sam bila na probi frizure i napravila mi je tocno kak sam si ja zamislila i prema slici. Uzas! Takva mi zurka uopce ne stoji. Tak da svakako prije treba otici na probu frizure.
Sad smisljam drugu frizuru, al mislim da cu ipak dici cijelu kosu, elegantno je i izgleda lijepo.
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 09:38   #15
Eto i ja se udajem ove godine, datum 14.10. u Zg, i mogu vam reci da me svaki tjedan uhvati panika.... kakva vjenčanica :O, kakvi aranžmani :O... kaj bu on kupil:O ... koga da sve pozovemo... i dal cemo sve stici Ma naravno imamo dogovoreno band, fotografa, i salu, jos jedino crkvu moramo sredit, a ove ostale stvari riješavat će se ovih mjeseci.

Jucer mi je pala jedna super ideja na pamet...pa daj mi recite....sta mislite o tome da se udam u Šestinskoj narodnoj nošnji? ili barem suknji i lajebeku?
Moj stari je iz Šestina, a i ja se tak osjećam... voljela bi oživjeti neke stare običaje koji su se u Zagrebu izgubili.
Recimo svima je normalno da mi dragi skida podvezicu zubima...a to je novi običaj i novi način izražavanja. Meni se to osobno ne sviđa...
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 09:38   #16
jedno OFF topic pitanje- da li vizazistica renata naplacuje probu sminkanja? ja uopce ne znam da li bi uzela nju ili nekog profesionalnijeg, pa sam ju htjela isprobati....u biti, skoro sam sigurna da ju necu uzeti....a ne bi sad htjela lovu bacat.........
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 11:43   #17
Quote:
DiscoKoogla kaže:

Jucer mi je pala jedna super ideja na pamet...pa daj mi recite....sta mislite o tome da se udam u Šestinskoj narodnoj nošnji? ili barem suknji i lajebeku?
Moj stari je iz Šestina, a i ja se tak osjećam... voljela bi oživjeti neke stare običaje koji su se u Zagrebu izgubili.
Recimo svima je normalno da mi dragi skida podvezicu zubima...a to je novi običaj i novi način izražavanja. Meni se to osobno ne sviđa...

Jako mi se svidja!!!

BTW ni mi nemamo podvezicu. It's diskasting!!! Nemo on meni kaj gurati glavu pod haljinu pred svim tim ljudima, posebno ne pred didom i bakom i takvom ekipom (i pred mladjim sestrama).
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:51   #18
Evo, za svi koje cemu imati vjencanja u 9-9 ... jos 100 dani!
__________________
people photographer - no people, no fun!
OlafSiebert is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:55   #19
Ja imam jos manje od mjesec dana i neki dan me je uhvatila tolika tjeskoba da mi je samo kroz glavu prolazilo kako je najbolje da otkazem festu. Ne obred vjencanje da se razumijemo, vec festu poslje toga. Pred ocim su mi samo prolazili svi oni ljudi koji ce gledati u mene, a ja paradiram u cipelama na petu i noge me ubijaju. Inace sam uvijek u ravnim cipelama, ali sam niza pa sam zeljela izgledati malo izduzenije pa sam nadobudno kupila cipele na petu. Sada hodam u cipelama po stanu i samo mi ide kroz glavu da ja u tome ne mogu izdrzati cijelu vecer. A najgore je sto nista na nizu petu nisam nasla,a da mi past po boji uz haljinu. Uglavnom mislim da me hvata panika:-)
puma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 14:43   #20
još 2 mjeseca i 3 dana panike nema, matičar rezerviran, brod isto, restač za laganini vecericu isto, a fešta je ionako mjesec dana kasnije pa se ne brinem previše... i to je sve sređeno... inače sam paničar, ali za sada za divno čudo savršeno mirna
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:22.