Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2011., 22:42   #101
meni je jako lijepa ova vjenčanica :

http://www.maggiesottero.com/dress.a...&style=S5094HP

a ova mi je prepreprepredivna:

http://www.onewed.com/wedding-dresse...length/astarte

to mi je zapravo jedna od najljepših koje sam vidjela. i jednu i drugu ima vesna sposa. pitanje je samo kako stoji na "normalnoj" curi

cure, koliko vi ranije idete u isprobavanje? meni je vjenčanje u 6 mj. ali nisam mislila ići prije 2 mj . nekako mi je glupo puno prerano iako bolje ranije nego 5 do 12.
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 17:42   #102
Sto se Spose tice, ja sam ti bila pocetkom 11. i odabrala sam 3 haljine od koje su vec 2 bile kaparene za moj datum u 6. Mjesecu tako da sam ja na kraju haljinu kupila. Dosta cura je iskoristilo popust sa sajma vjencanja u 9. Mjesecu tako da je dosta haljina vec kapareno za 2012. U 2. Mjesecu ce ti opet biti sajam i bit ce sigurno popust tako da ako to cekas moj ti je savjet da vec izaberes haljinu i kaparis ju cim pokupis bon na sajmu.
Bimbac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 18:20   #103
ma nemoj me zezati sada me hvata panika pomalo. što ako mi te haljina ne bude stvarno nisam znala da cure tako rano idu kapariti haljinu. a ti si vjenčanicu kupila u sposi na kraju ili negdje drugdje?
thanks na savjetu!
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 18:52   #104
Nema razloga da te hvata panika. S obzirom da si napisala da ti je svadba u 6. mjesecu onda si sigurno mukom dobila bend, fotografa..i ost ako nisi ranije rezervirala, jer 6. mjesec je najtraženiji mjesec.
Što se tiče vjenčanice mislim da već sad trebaš upravo iz tog razloga početi gledati. S obzirom da se tebi ova vjenčanica sviđa, dakle lijepo nazovi i rezerviraj termin i vidi kave su ti opcije. Iako iz mog iskustva obično vjenčanice koje vidiš na fotografijama da ti se sviđa obično i ne odabereš. Postoji puno salona i zato polako kreni u izvidnicu i vidi što ti oupće stoji, jer na slici je jedno , a kako to tebi stoji je nešto sasvim drugo
Ja sam haljinu kupila u Sposi u Zg, jer kao što sam rekla već je haljina bila rezervirana, a bilo me je i frka najma s obzirom da je haljina od tila, a razlika u cijeni između prvog nošenja i kupnje je bila premala.
S obzirom da si odabrala Elie Saab, mislim da će ti kupnja i neće biti neka opcija jer su cijene jako visoke.
Bimbac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 20:35   #105
ovako ja sam se dogoovrila s jednom tetom da će mi oni šivati obje haljine ( vjenčanicu i za poslije ponoći ), i našla sam među vjenčanicama svoja tri favorita koje ću pogledati s tom tetom pa ćemo vidjeti koja najbolje stoji i takvu sašiti...zanima me koliko ste vi prije vjenčanja išle probavati ranije vjenčanice,krenule šivati i slično?
lovelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 20:37   #106
da, znam.svi kažu da na kraju izabereš baš onakav tip vjenčanice o kojoj nisi uopće razmišljao.toga se i bojim, da kada je obučem neće biti to TO.
da, kupnja u mom slučaju ne dolazi u obzir što se tiče elie saaba, cijene su brutalne. pa i dati toliko novaca za najam za JEDNU noć je ludost...ali biti ću kao i večina od nas ovdje luda i dat ću tolike novce
iskreno, ne znam u koje salone da idem gledati...jer toliko mi je haljina bezvezno, danas mladenke su sve slične, tj.sve imaju slične haljine ... tako da osim spose nemam pojma di ću početi ću od njih pa ćemo vidjeti. dosta sam izbirljiva sve me strah htjela sam potragu i isprobavanje odgodiiti do zadnjeg časa.
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 20:45   #107
Quote:
zizuana kaže: Pogledaj post
... tako da osim spose nemam pojma di ću
draga probaj Penelope, Royal i Madonnu izbor lip također Nikolina i Hera
lovelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 20:51   #108
evo ja sam svoju danas kaparila u royal brideu i preporučam ga svima
mislila sam da tamo neću stati u nijednu vjenčanicu zbog grudi i grdno se prevarila stilistica margareta mi je bila od velike pomoći, i stvarno sam prnoašla svoju savršenu vjenčanicu
sad jedva čekam da ju obučem!!!
iva4567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 09:52   #109
Quote:
lovelly kaže: Pogledaj post
ovako ja sam se dogoovrila s jednom tetom da će mi oni šivati obje haljine ( vjenčanicu i za poslije ponoći ), i našla sam među vjenčanicama svoja tri favorita koje ću pogledati s tom tetom pa ćemo vidjeti koja najbolje stoji i takvu sašiti...zanima me koliko ste vi prije vjenčanja išle probavati ranije vjenčanice,krenule šivati i slično?
Lovelly, nema nekog pravila, neke cure i godinu dana ranije, neke i vise. Mislim da bi ti bilo dobro krenuti barem 6-8 mjeseci ranije jer potraga zna potrajati, pa odabir materijala, probe, prepravke...
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 11:26   #110
Koliko je uopće komplicirano isprobavati vjenčanice? ja sve gledam po internetu da izaberem par favorita da nemoram isprobavati 20 vjenčanica ali izgleda da ništa od toga dok ne krenem po salonima
sunnyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 12:21   #111
ja sam izabrala preko 20 haljina koje bi htjela probati, ova koju sam na kraju izabrala nije bila ni u planu nego mi je cura u salonu predložila da ju probam...tako da nemojte previše razbijati glavu, odite u salon i kažite što vam se otprilike sviđa (čipka, uske, široke...) i onda će vam oni predložiti što da probate...probavate dok vam se nešto ne svidi
__________________
buhtlica
buhtla_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 13:36   #112
Quote:
sunnyme kaže: Pogledaj post
Koliko je uopće komplicirano isprobavati vjenčanice? ja sve gledam po internetu da izaberem par favorita da nemoram isprobavati 20 vjenčanica ali izgleda da ništa od toga dok ne krenem po salonima
hehe, ja isto tako. za sada sam izabrala dvije nije to realno, treba isprobavati!
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 15:18   #113
dakle, u petak sam isprobavala vjenčanice i ova tri modela su mi se najviše svidjela...

prva


druga


treća


prva i treća nisu te kaj sam probala al su jako slične... ova kaj sam probala su iz kolekcije za 2012...
Lena_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 19:54   #114
prva definitivno!!!!
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 19:57   #115
meni isto prva, ali sad ovisi u kojoj si se ti najbolje osjećala
crna_dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 21:06   #116
ja glasam za treću
north.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 00:07   #117
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater, ja sam se zaljubila u ovu vjenčanicu...
eho! is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 01:49   #118
Ja se dvoumim izmedju te i jos jedne
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 08:07   #119
Lena, ja sam svakako za treću!!!!!!
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 11:13   #120
lena ja sam za prvu
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.