Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2015., 21:53   #2721
Nije na meni da smisljam nacine nego na vladi. Jednostavno ne vjerujem da se nema izbora pa bolje pustit nekog da umre.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 21:54   #2722
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Dojma sam da se nisu bas pretrgali smislit neki nacin spasavanja. A uvijek postoji neki nacin.

Najlakse im je onda samo pustit da nekog ubiju.
Koji način? Da je vlada nesposobna - je, ali nema im se šta zamjerit u ovom slučaju. Nije ovo film.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 21:56   #2723
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Nije na meni da smisljam nacine nego na vladi. Jednostavno ne vjerujem da se nema izbora pa bolje pustit nekog da umre.
Upravo sam ti napisao, skoro pa nemas vlade (nisam ziher ni dal ima) koja udovoljava zahtjevima terorista. Dakle, sto se tocno ocekivalo? Egipatsku vladu vjerojatno boli kurac. Nasa vlada je mogla sto, Hr navy sealse poslat?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 22:09   #2724
Plus, cak i da imas takav tim, ne mozes sam tak poslat ih na akciju bez privole drugih.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 23:05   #2725
Hades previse gledas filmove. Ovo je nesto potpuno drugacije. S njima nema dogovora. Taoci su osudeni na smrt cim su oteti. Glavni cilj im je slati ovakve snimke u svijet inace nebi niti radili toliku pompu oko toga.

Jedino rjesenje je da ih se sve zapali.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 23:26   #2726
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Upravo sam ti napisao, skoro pa nemas vlade (nisam ziher ni dal ima) koja udovoljava zahtjevima terorista. Dakle, sto se tocno ocekivalo? Egipatsku vladu vjerojatno boli kurac. Nasa vlada je mogla sto, Hr navy sealse poslat?
U tome i je stos. Nasa vlada koja je za k**

Da je tip bio americki drzavljanin, kladim se da bi mu sanse za prezivljavanje bile puno vece.
Amerikanci se ne boje zasukat rukave.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 23:31   #2727
Je da, vidjeli smo prošle godine.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 23:35   #2728
That's not how the world works. Gasi Splinter Cell i vrati se u stvarnost.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 23:45   #2729
Ne igram ta sranja
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 23:54   #2730
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
U tome i je stos. Nasa vlada koja je za k**

Da je tip bio americki drzavljanin, kladim se da bi mu sanse za prezivljavanje bile puno vece.
Amerikanci se ne boje zasukat rukave.
A kojeg su to taoce uspjeli spasiti? Američke, britanske, japanske? Imaju pare, moć, veze, tajne agente svukud, satelite, najbolje specijalce pa opet ništa
Zabrijavaš, vlada tu nije mogla ništa. Čim su ga zarobili to je bilo gotovo. Tko zna kad su ga i ubili
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 00:02   #2731
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ne igram ta sranja
Pa takvo ti je razmišljanje, pogotovo kad si napisao "uvijek postoji neki način". Rose-tinted glasses frende, takav ti je pogled na svijet. Ne postoji uvijek način.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 00:26   #2732
Hades, falio si ga više nego Arandelle.

Nije nikada bilo šanse da ga se spasi, ovo je medijska stvar. Znači, njima je važnije da se što više čuje za njih, a time što su uzeli Hrvata, a ne Amerikanca, su pokazali da omgu uzeti bilo koga, da svi trebaju strahovati, a ne da bude ideologija "ma samo će amerikance"....noup. Što je vlada trebala, pregovarati? U ovakvim stvarima se ne pregovara.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 01:08   #2733
Sto je najgore vjerojatno je pogubljen odmah nakon snimanja snimke. Kao i ostali.

Toliko o sansama i nacinima.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 01:45   #2734
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Upravo sam ti napisao, skoro pa nemas vlade (nisam ziher ni dal ima) koja udovoljava zahtjevima terorista.
Ako se ne varam neke zemlje (Italija?) su pristale dati novce u zemjenu za taoca. Tako sam nešto čitao, a neda mi se sada guglati.

EDIT: Osim novca, Vlada nije mogla učinit puno toga...
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 02:26   #2735
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
Rose-tinted glasses frende, takav ti je pogled na svijet. Ne postoji uvijek način.
Znam dobro da svijet nije ruzicast. Sivi je.
Mada se nekad trudimo da je vise bijelo nego crno.

Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Sto je najgore vjerojatno je pogubljen odmah nakon snimanja snimke. Kao i ostali.

Toliko o sansama i nacinima.
U slucaju da je odmah pogubljen, koja bi onda svrha teroristima bila kod primopredaje? Milijuni za zarobljenika. Znaju da mrtvog ne mogu predat jer na taj nacin nebi ni pare vidjeli.
Osim ako su ovi nasi vec rekli da nece dat pare.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 02:43   #2736
Zato što oni u startu znaju da ništa od dogovora neće biti. Primarna im je promocija u medijima.
Da im je do para, poslali bi ucjenu vladi i dogovorili bi se. Uostalom njihovi zahtjevi su uvijek nerealno pre visoki da bi bili zadovoljeni. Namjerno su takvi.

Na videima od Foleya i Sotloffa je bilo odmah vidljivo da su pogubljeni odmah.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 08:19   #2737
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post

Da je tip bio americki drzavljanin, kladim se da bi mu sanse za prezivljavanje bile puno vece.
Amerikanci se ne boje zasukat rukave.
Skoro pa nikakvi, nemas bas previse spasenih amerikanaca s nekom vojnom akcijom.

I opet, jedno je zasukat rukave kad imas vojsku na terenu. Drugo je drzava poput nase. Nit smo mogli lobirati da se muslimanke puste, nit imamo 30 milja dolara 'sam tak', nit imamo ekipu za spasavanje.

Usporedba svjetske velesile i RH je totalno deplasirana.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 12:43   #2738
Da smo platili ti bi novci financirali 50 novih otmica. A ne možemo mi poslati naoružane ljude u drugu državu, to je objava rata.
Tu se nažalost nije moglo ništa osim apelirati na drugu državu da napravi nešto.
fsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 14:12   #2739
opce nisu offtopic teme

aj, se isplati dat 120 kn za the evil within?

dvd-box izdanje..onak lepo..kolko igra dura sati?
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 14:17   #2740
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
opce nisu offtopic teme

aj, se isplati dat 120 kn za the evil within?

dvd-box izdanje..onak lepo..kolko igra dura sati?
ja bi radije skinuo neku seriju, kupio gajbu pive i par hamburgera...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:13.