Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2015., 13:36   #21
Ja ti imam oyo od tko zna kada pa sam upao u promociju stalno 3 mjeseca za 70 kuna.

Na oyo možeš gledati s kojeg god želiš uređaja, prijaviti se bilo gdje i obrisati stare uređaje dok na Pickboxu ako se ne spojiš na istom računalu moš se slikati za brisanje uređaja dok njih ne kontaktiraš i dok se oni ne smiluju. Nije važno to kaj ima ograničen broj uređaja nego to kaj toliko gnjave i masiraju s načinom isključenja i uključenja.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 15:19   #22
Uzeo sam pretplatu na mjesec dana i "pristao" sam da se ta pretplata obnavlja svaki mjesec, možda nisam čitao ili jednostavno nije pisalo velikim konjskim slovima. Tako sam se dobro iznenadio kada sam ovaj mjesec naišao na račun kada sam se probudio da se pickbox naplatio. Ne sjećam se da sam dao ovlaštenje da se podaci s moje kartice ponovno koriste u neku neponatu svrhu no dobro, 38 kuna nije nikoga dovelo u propast. Pretplatu sam uzeo u 15 h mjesec prije, a naplatila se u 8 ujutro na isti datum, vrlo zanimljivo i mislim da su mi trebali dati vremena do 15 pa možda se sjetim ugasiti ili ne dao Bog da dobijem mail o isteku pretplate. Taj čin mi je iznimno zasmeta i mene su od tog trenutka kao korisnika izgubili, nisam mislio obnoviti pretplatu jer mi se ovomjesečni naslovi ne sviđaju i zato sam uzeo samo mjesec dana.


I ja sam bio odlučio isprobati pickbox mjesec dana. I nije loše, izbor serija je definitivno puno bolji nego izbor filmova.
Što se pretplate tiče, nije potrebno plaćati karticom. Na svakom tisku se može kupiti bon od pickboxa ( poput bona za mobitel ) i tako aktivirati uslugu. Na taj način pretplata se ne može obavljati sama.
neo0883 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2015., 23:34   #23
Danas gledam TV kad ono od jednom se u gornjem desnom kutu pojavi obavijest "Isprobajte Picbox potpuno besplatno" (takva obavijest mi se nije nikad do sada pojavila za niti jednu aplikaciju), ništa odem u LG Store i kad gle stvarno ispod Picbox aplikacije stoji "Gledajte besplatno", posebno istaknuto od bilo koje druge aplikacije u LG Store-u. Ok, pomislim ajde idem skinuti možda imaju neki promo period - skinem, registriram se, kad ono oni i dalje traže da im uplatim pare na račun prije bilo kakvog gledanja. Jesam li ja nešto fulao ili koja im je to fora isprobaj besplatno i onda ti ne daju da to isprobaš besplatno? Instalirati aplikaciju sam mogao još otkada.. čemu sad to lažno reklamiranje i posebne obavijesti na ekranu, koliko su platili LG-u za sve to?

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2015., 23:53   #24
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Danas gledam TV kad ono od jednom se u gornjem desnom kutu pojavi obavijest "Isprobajte Picbox potpuno besplatno" (takva obavijest mi se nije nikad do sada pojavila za niti jednu aplikaciju), ništa odem u LG Store i kad gle stvarno ispod Picbox aplikacije stoji "Gledajte besplatno", posebno istaknuto od bilo koje druge aplikacije u LG Store-u. Ok, pomislim ajde idem skinuti možda imaju neki promo period - skinem, registriram se, kad ono oni i dalje traže da im uplatim pare na račun prije bilo kakvog gledanja. Jesam li ja nešto fulao ili koja im je to fora isprobaj besplatno i onda ti ne daju da to isprobaš besplatno? Instalirati aplikaciju sam mogao još otkada.. čemu sad to lažno reklamiranje i posebne obavijesti na ekranu, koliko su platili LG-u za sve to?
http://www.pickbox.hr/besplatno-ispr...lg-smart-tv-u/
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 00:11   #25
wow, vidi stvarno imaju neku akciju za korisnike LG TV-a .. najs, šaljem im odmah fotku serijskog broja

hvala na linku

p.s. i trebali su to negdje napisati u samoj aplikaciji, masa ljudi neće ići kopati po njihovim stranicama i propustit će taj promo period
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 14:39   #26
Evo dobio aktivacijski kod, ukucao i radi idućih tjedan dana

Što reći za uslugu. Najviše od svega mi se dopalo kako su lijepo to sve upakirali, cijelo to sučelje, preglednost - tip top. No kvaliteta slika u usporedbi sa OYO TV-om i HBO GO je ipak nešto lošija, kao neki kvalitetniji SD. Na Pickbox stranicama piše da je dosta novijih sadržaja u HD-u no da kvaliteta slike (naravno) ovisi i o brzini interneta, pošto je moj net 4Mbps ne bi trebalo očekivati čudo od slike, iako sa druge strane OYO i HBO na toj brzini zaista daju "čudo" i slika na njima je zaista vrhunska na 107cm ekranu tj. sav noviji sadržaj ide uredno u HD-u. Sa druge strane, kod SD-a ne vidi neka velika razlika ali ipak je Pickbox mrvicu lošiji, recimo Dadilja na OYO TV-u izgleda oštrije/čišće nego na Pickboxu. Sad ovisi i o tome kakvu vrstu konverzije, codeca itd koriste jedni, a kakvu drugi, vjerojatno Pickbox neki lošiji pa treba i brži internet da prikaže bolju sliku. Zamjerka im je također i logo u gornjem desnom kutu, na takvim pay servisima se obično on ne stavlja.

Sam izbor naslova tj. sadržaj neću komentirati pošto je to svima dostupno da sami za sebe procijene koliko im odgovara.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 22:46   #27
Bio na Netflixu ranije preko svog UK accounta i superzadovoljan ponudom i kvalitetom slike. Uzmem prekjučer Pickbox da vidim kakav je. A ono sranje sranje sranje. Manji izbor od Netflixa. To što Pickbox ima titlove ne igra mi nikakvu ulogu jer mi je engleski skoro poput materinjeg.
Ono što me šokiralo je izuzetno loša kvaliteta slike na Pickboxu. Ok, nisam očekivao HD, ali bome nisam ni mutnu sliku da glava boli od gledanja. Kontaktirao Pickbox, a ovi se vade da je to tako, da to ovisi o kvaliteti internet veze... Kažem ja njima da preko svoje internet veze gledam bez problema Netflix, kao i filmove u HD rezoluciji preko iTunesa...
Kao da razgovaraš sa zidom...
Uglavnom, popušio 38kn za Pickbox. Čekam da istekne mjesec dana (novac zbog loše usluge ne vraćaju) i vraćam se na Netflix
__________________
Instagram #vedrananelic

BACKPACK PUTOPISI http://backpack.blog.hr & http://backpack-ski.blog.hr | 23.06.-11.07.2018. Portugal & Gvineja Bissau; 16.-30.08.2018. Sevilla, Barcelona & Boston/Nova Engleska; 11.-18.11.2018. Gruzija, Ukrajina & Moldova; 30.11.-08.12.2018. Martinique, Dominica & Guadeloupe; 05.01.-02.04.2019. Australija
vanelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 08:35   #28
uzela sam ih na godinu dana, sad sam negdje na pol pretplate, a koristila sam ih povremeno kako su startali s uslugom u hr.
jedina primjedba je na grozan player. gledam najviše na ipadu, a imam app i na samsungovom smartu. tek sad kad imam s čim usporediti (netflix) vidim koliko im je player jadan. mislim, znala sam to i prije, pisala sam im već svoje komentare, no sad mogu reći: vidite kakvo to može biti!

ospice dobijem kad trebam vratiti malo unazad jer sam preskočila dvadesetak sekundi recimo. na ipadu napikavam pa ili pomaknem slider previše ili premalo. nema pop-upa koji pokaže na kojem si vremenu. ima sitan prikaz vremena drito iznad vremenske trake ali kako na appleovim uređajima slajdaš prstom, ne vidiš što piše jer ti je prst na tome.
nema opcija da se odvrti unazad ili unaprijed, obično po 10 sec. kad gledaš seriju ne prebacuje sam na slijedeću epizodu, ili božsačuvaj da si možeš playlistu složiti i opaliti binge watching bez da uzimaš uređaj/daljinski u ruke.
nedavno sam kupila apple tv i tu se spasila, barem dok sam u dnevnoj sobi. naime tu imam stari tv, nepametan, nema čak ni dvb-t. no zato air play radi bez greške. pokrenem pickbox na ipadu, uključim air play i voila. apple tv tu uključuje svoje komande i mogu s njegovim daljinskim preskakati po deset sec ili lagano vratiti na određeno vrijeme, mijenjati jezik titlova (opcija koju na ipadu nisam uspjela naći, samo na kompu to mogu i to ne u hodu već u posebnom izborniku).
uglavnom, puno ugodnije korisničko iskustvo nego na drugim uređajima. a po informaciji koju sam dobila od korisničke podrške, rade i na aplikaciji za apple tv.

što se tiče ponude stvarno je daleko od ogromne, no nađe se za svakoga ponešto. osobno volim pogledati starije serije ili filmove koje do sad nisam vidjela ili sam gledala tako davno da sam zaboravila.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 19:06   #29
Imaju akciju 24h besplatnog gledanja Pickboxa. Ne znam do kad vrijedi.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 14:18   #30
Ja sam dobio nekakav promo kod od Pixboksa , u ovih misec dana pogledao sam jedan film na rezoluciji nokia3310 ! Imaju dosta dobar izbor serija , jutros sam pogleda mucke.. za dobro jutro sam umra od smija i tako mi je sa pozitivnom energijom zapoceo dan. Jucer jedna epizoda bracnih voda , takoder umiranje od smija.. Medutim , kad sa tableta predem na obicni laptop od 17 inca , ta slika postane negledljiva ! U kontaktu sa njihovom sluzbom za korisnike dobio sam nelogican odgovor da je HD rezolucija dostupna korisnicima sa vecom brzinom interneta. Naravno, nema smisla jer tu brzinu vec imam. Steta odustajem od pikboxa jer ne mogu placat nesto da bi samo gledao na tabletu !
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 11:40   #31
Trebate uzeti u obzir da su vaši uređaji spojeni na WiFi, a ta brzina zna dosta varirati u odnosu na lan kabel.

Prvo izmjeri brzinu na tabletu pa vidi kolika je brzina.

Ja osobno imam 100/100 i gledam isključivo na SmartTV LG, i stvarno nemam ama baš nikakvih zamjerki na kvalitetu slike.
Uspoređujem ih sa torrentima koje skidam, recimo limitless 2GB 1080 i njihov prikaz ja ne vidim bitnu razliku.

Za ove prijenosne uređaje ne znam, jer meni nema smisla to gledati na laptopu, tabletu itd.

Jedini smisao mi je to gledati na TV-u.


Jedino što mi se ne sviđa je stvarno loš player, ali to je SW koji će se vremenom doraditi.

Uglavnom, od mene imaju ocjenu 8/10.

Kada NetFX doda titlove, onda ću usporediti ta dva servisa.
WPLumia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 17:19   #32
Ja razmisljan uzet Pickbox. Imam par pitanja:

1. Da li treba MaxTV za Pickbox?
2. Da li mogu gledat Pickbox preko PS4 koji je spojen na net?
3. Da li se dobije kakav uredaj sa Pickboxom?
petko23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 17:22   #33
Quote:
petko23 kaže: Pogledaj post
Ja razmisljan uzet Pickbox. Imam par pitanja:

1. Da li treba MaxTV za Pickbox?
2. Da li mogu gledat Pickbox preko PS4 koji je spojen na net?
Ne treba ti Max tv,za drugo cini mi se da ne
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 17:42   #34
Evo aktivira san Pickbox preko SMS poruke. Izgleda da ne moze preko PS4 - trazi me Microsoft Silveright.
petko23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 17:43   #35
Kolko znam, PS4 nemre streamat Pickbox. Moras imati racunalo, neki android uredjaj ili novije Samsung/LG smart TV uredjaje. Naravno, internet konekcija obavezna. Ovisno o paketu koji koristis mozes se spajati sa dva ili tri uredjaja.

Ako ti se ne ulaze u racunalo, dosta jeftino mozes pronaci android uredjaje na ebayu sa daljinskim.

Koristis li racunalo, najbolje je koristiti chrome.

Poslano sa mog HUAWEI P6-U06 koristeći Tapatalk
__________________
Guard your honor. Let your reputation fall where it will. And outlive the bastards.

The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 18:29   #36
molim vas HITNOOOO kako se odjavljuje sa Pickboxa..uzela sam ga u 3.mjesecu i nigdje ne mogu naći kako da se odjavim?Hvala unaprijed!
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 17:00   #37
Nedavno sam postala korisnicom Pickbox-a i mogu samo reći da sam razočarana. Gledam na laptopu i nepregledan mi je, teško je naći ono što želim.
A s druge strane, ponuda im nije neka. Filmovi su većinom stari, nema baš novijih naslova, a serija ima malo, i to su one koje nisu popularne.
Ipak, video player radi super i podnapisi su tu
Sve u svemu, razumijem da ne mogu baš imati sve najbolje stvari, ali očekivala sam mnogo više, s obzirom da je tako razvikan program.
Eileri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 18:36   #38
Kako da instaliram na Samsung smart TV

NA smart hubu uopće ne pronalazim aplikaciju
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 17:22   #39
Ljudi, zna li itko kako odjaviti Pickbox?
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 17:35   #40
Ako me sjećanje dobro služi trebaš otići na korisničke postavke i odjaviti pretplatu prije naplate kako ti ne bi produljili i naplatili.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:21.