Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2016., 21:27   #21
Autorice, po čemu ti uopće sudiš da on tebe voli - kako si sama rekla?
Meni to uopće ne liči na ljubav. Ako nekoga voliš, onda želiš što više vremena provoditi s njim, a ne jednom u dva tjedna.
Pa prijatelji se češće nađu na kavi.
Ja bi to prekinula. Ne bi on mene tako ... u zdrav mozak.
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 21:30   #22
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Nema potrebe ići protiv svojih osjećaja i glumiti hladnu kučku koja čeka da on napravi prvi potez, niti treba trčati oko njega kao oko malog djeteta..
Dakle dovoljno ste skupa da bar možete iskreno i otvoreno porazgovarati, kako se ti osjećaš, kako se on osjeća, kako vidite perspektivu veze, ili ne vidite perspektivu, zašto se nema potrebu i želju javiti, ako nema želju znači da mu nisi potrebna već da si mu onako netko za ubijanje dosade i povremeni sex, a možda se u njemu nakupilo dosta sranja koje nije u stanju rješitti pa se ljudi na tebe naročito ako je zatvoreni tip kojeg treba povlačiti za jezik da nešto prevali preko usta, ono nezreo je...
Apsolutno da ne treba glumiti hladnu kuju, ić protiv sebe i izmanipulirati nečiji krivi potez koji bi rezultirao nekakvom svađom, raspravom itd.
Ali sam mišljenja da je potrebno i pokazati drugoj strani kako je to kad te partner drži na distanci i kad te šikanira iz života.
Ima ljudi koji i na to odreagiraju pozitivno pa skuže "Aha, jbt. Ja sam se baš sranje osjećao taj put kad se meni dogodilo ono što ja njoj priređujem duži period.
Ne želim više to."

Ima i onih kojima je potreban samo razgovor.

A jebeš ga ima i onih koji će podbaciti u oba načina.

Sama će skužiti jer sama to i mora napraviti, sad na koji način, isto njezina stvar.

Ja bi probala razgovorom, ako ne, obula bi ga u svoje cipele, ako ni to ne šljaka, dala bi mu nogu.
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 22:35   #23
Quote:
ulysses1 kaže: Pogledaj post
4 godine smo skupa. i ne kažem da je problem njegov faks kojeg u potpunosti razumijem nego ne znam, imam osjećaj kao da me zavlači i ne znam zašto to radi. sad je trenutno gužva na faksu, onda je umoran, treći put kaže da mu se ne izazi iz kuće i nije za druženja. razumjela bih to da se mi češće vidimo ali dvaput u dva tjedna na dva sata... kao da mu je to dosta
I nakon četiri godine se vi viđate povremeno? Ste bar prvih par meseci bili non-stop skupa?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 18:17   #24
četri godine si uložila u tu vezu.
imaš pravo na odgovore.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 09:05   #25
Postuje i postovao dogovore..
No meni su vise smetala u vezama stalna vidjanja..non stop..mi vodenjakici bar neki.volimo malo odmake..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 10:20   #26
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Vidanje jednom do dva puta u 2 tjedna bi mi imalo smisla jedino ako je veza na daljinu u pitanju. U slucaju da nije, a cini mi se da nije, prije bih rekla da je to neki ff ili rezerva odnos...
Veza gdje se viđas rijetko i nije veza
Vivien35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 11:16   #27
Quote:
ulysses1 kaže: Pogledaj post
Već dugo vas samo čitam, ali u zadnje vrijeme mi je ovo toliko počelo smetati da sam morala otvoriti temu i pitati vas je li problem u meni ili je to stvarno tako kako ja to vidim.

Uglavnom, moj dečko na naše dogovore gleda kao na vrijeme koje ima u rezervi ako mu za nešto hitno zatreba. Da, tako je to najbolje opisati. Ide na faks koji od njega zahtijeva stalnu posvećenost i puno vremena, i ja to sve razumijem, ali ne mogu preći preko toga kad me po ne znam koji put otkanta jer preko dana nije stigao napraviti sve što je trebao pa se jednostavno neće vidjeti samnom. Nisam tip cure koja ga želi i mora vidjeti svaki dan, ali ovo naše viđanje jednom do dva puta u dva tjedna mi stvarno postaje besmisleno...
Pa to i je malo i nista...posjedni ga i reci mu to. Nema smisla se vidjati ni svaki dan, ma kako volio nekog, tada dode brzo do zasicenja i veza izgori ko sibica, ali 2x u 2 tjedna je zaista malo.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 15:31   #28
Moj suprug dok smo hodali bio je pa moglo bi se reći takav. Prijatelji su mu bili važniji od mene. Osjećala sam se kao da me koristi znate za šta i idi mala kući e dok ga nisam ostavila. Dobro je razmislio i pokajao se jer nikad nisam tražila da ostavi društvo, izlaske, prijatelje i da svu pažnju posveti meni. Da ne trljam dugo uglavnom razmislio je i molio me da se vratim što sam i napravila sa sumnjom da će se promijeniti ali ipak se promijenio na bolje.
ledenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 15:58   #29
Quote:
ulysses1 kaže: Pogledaj post
Već dugo vas samo čitam, ali u zadnje vrijeme mi je ovo toliko počelo smetati da sam morala otvoriti temu i pitati vas je li problem u meni ili je to stvarno tako kako ja to vidim.

Uglavnom, moj dečko na naše dogovore gleda kao na vrijeme koje ima u rezervi ako mu za nešto hitno zatreba. Da, tako je to najbolje opisati. Ide na faks koji od njega zahtijeva stalnu posvećenost i puno vremena, i ja to sve razumijem, ali ne mogu preći preko toga kad me po ne znam koji put otkanta jer preko dana nije stigao napraviti sve što je trebao pa se jednostavno neće vidjeti samnom. Nisam tip cure koja ga želi i mora vidjeti svaki dan, ali ovo naše viđanje jednom do dva puta u dva tjedna mi stvarno postaje besmisleno...
što ti hoćeš? ja znam zašto mu služiš.
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 10:51   #30
Ako ne poštuje moje dogovore i moje slobodno vrijeme ne može mi biti partner.
Erwena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.