Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2016., 12:38   #41
Quote:
Mister Yellow kaže: Pogledaj post
Pa u Rusiji je teže zapravo izborit ligu prvaka, manje ekipa ulazi

Sva ta tri kluba imaju europske rezultate, bude i taj Tottenham u europi, pa se izblamiraju pa onda prodavaju priče da je prem važniji.

Očekuje se slična priča i ove godine

Po tvojoj mutavoj logici je teže izboriti LP u HNL nego u Premu.

Da, ispali su od BvBa kojeg je kasnije slabija Prem ekipa prošla. Prije toga su dobilii Inter i Milan te ispali od RM. Baš loše. Nego, priložio sam rezultate Prem klubova protiv klubova iz BLa, izuzemš li Bayern gotovo sve pobjede su na strani Prema. Čekamo protuargument. Mislim, znam da je to Bayern liga, no daj me nemoj jebati.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 26.08.2016., 12:41   #42
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Po tvojoj mutavoj logici je teže izboriti LP u HNL nego u Premu.

Da, ispali su od BvBa kojeg je kasnije slabija Prem ekipa prošla. Prije toga su dobilii Inter i Milan te ispali od RM. Baš loše. Nego, priložio sam rezultate Prem klubova protiv klubova iz BLa, izuzemš li Bayern gotovo sve pobjede su na strani Prema. Čekamo protuargument. Mislim, znam da je to Bayern liga, no daj me nemoj jebati.
A po tvojoj logici lakše je biti treći u premu nego prvak u Rusiji

HNL argument je sve ikada :klap:

Sve te pobjede su stvar prošlosti, kao i dominacija prema
Mister Yellow is offline  
Old 26.08.2016., 13:56   #43
I Arsenal i City i Leicester mogu ići dalje, no grupna faza i nije nešto posebno za glavne favorite, jedino u smislu toga da se izbori prva pozicija i lakši ždrijeb za dalje. Vidjeti ćemo još kako će se tko pojačati do kraja prelaznog roka
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 26.08.2016., 14:38   #44
Kako su na Celticovom forumu nerealni,tamo vec maštaju kako mogu proci skupinu
zbunjen87 is offline  
Old 26.08.2016., 14:47   #45
dobro je to, kod GNK-a i trener to misli
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 26.08.2016., 14:49   #46
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
dobro je to, kod GNK-a i trener to misli
Pa kad trener ima stav takav to je pozitivno. Sigurno bolje nego stav "ajmo se učit" i dobit 25 komada u 6 utakmica. Valjda se oko toga slažemo.

Kad navijači najveće klupske prevare trenutno u Europi, Celtica, nakon što su iz dobre vile prošli svako od pretkola, to je onda zabrinjavajuće. Nek pogledaju Gladbach-Young Boyse di bi im i Young Boysi zabili 7 komada u 2 utakmice.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 26.08.2016., 14:50   #47
Cico pod gasom
Mister Yellow is offline  
Old 26.08.2016., 15:56   #48
Bok, ljudi Ne znam je li ovo prava tema, al me zanima kada će okoprilike izaći karte na prodaju, konkretno za Dinamo - Juve?
Lilolilu is offline  
Old 26.08.2016., 16:57   #49
Quote:
Lilolilu kaže: Pogledaj post
Bok, ljudi Ne znam je li ovo prava tema, al me zanima kada će okoprilike izaći karte na prodaju, konkretno za Dinamo - Juve?
Oko polovice 9. ili krajem 9. mjeseca će biti za pakete Dinama, a za Dinamo-Juve vjerojatno par dana prije utakmice. Tako je do sad išlo. I prošle godine je najjeftinija karta za jednu utakmicu bila 300 kuna.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 26.08.2016., 17:31   #50
Pitam jer sam vidjela da su već izašle karte za prodaju, al cijena je skoro oko 1000 kuna pa mi ništa nije jasno. Ugl, hvala na odgovoru
Lilolilu is offline  
Old 26.08.2016., 23:33   #51
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Kako su na Celticovom forumu nerealni,tamo vec maštaju kako mogu proci skupinu
Baš su odvratni, nakon onog sa Legiom priželjkivao sam im baš ovakvu grupu di će ih izbušit propisno. Tim bolje što se nadaju nečem.
Joyrider is offline  
Old 02.09.2016., 23:32   #52
Tek sad pozornije proučavam grupe, pa Englezi su dobili nemoguće lake protivnike, osim Citya koji je valjda najjači pa se i od njih očekuje prolaz.

Svi prolaze, al ne zato jer je Prem odjednom tako moćan nego zbog lucky ždrijeba.
lik_vž is offline  
Old 03.09.2016., 00:55   #53
Mislim da ce Liverpool zapeti u skupini.

Poslano sa mog SM-G355HN koristeći Tapatalk
nar.kO is offline  
Old 03.09.2016., 07:38   #54
United isto, a Chelsea bi mogao imati problema...
MagicRat is online now  
Old 03.09.2016., 11:00   #55
najgore je što sam sinoć i mislio da je Manchester UTD u LP
nar.kO is offline  
Old 09.09.2016., 12:06   #56
Imamo top ekipu ,vjerovatno gledano ukupni roster najaci u europi i trenera koji zna kako se osvaja ovo takmicenje .
Vjerujem da nas nece pratiti onoliko ozljeda kao kod Pepa jer sam uvjeren da kad su svi zdravi i spremni mogu ponoviti Heynckesovu sezonu.

Od konkurenta ponovno nema tradicionalnog protivnika uniteda,s obzirom koliko su se pojacali i bolje,city tek treba pohvatati konce sa Pepovim nogometom,psg je sa odlaskom ibre izgubio krcato ,prakticki uz verattia i silvu jedinog top igraca (di maria ?),real ne vjerujem da mogu sa zidaneom osvojit ,prosle godine je bilo i previse srece i sto se tice zdrijeba i samog rezultata s obzirom na igru(polufinale sa citiem najgore ikad sto sam gledao),atletico mi u prve dvije utakmice primere djeluje potroseno i nisam siguran hoce li i ove godine simeone uspjeti podici ekipu da igra iznad svojih mogucnosti.

Tako da dolazimo do glavnih konkurenata juvea i barce.Po meni tri top ekipe i u tim dvobojima ce najvaznije biti u dobrom ritmu i bez ozljeda
bayern fan is offline  
Old 13.09.2016., 10:22   #57
ako je netko zainteresiran za UEFA CL Fantasy privatnu ligu nek se javi na pp za kod

pozz
__________________
chaos is order yet undeciphered
littup is offline  
Old 13.09.2016., 18:16   #58
Trpajte na PSG veceras, zreli smo za fin poraz, igramo zakurac vec dugo.
Henryj is offline  
Old 13.09.2016., 18:45   #59
Koju utakmicu gledati veceras?
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Old 13.09.2016., 18:56   #60
City i Arsenal kombinirano.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:24.