Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2017., 21:18   #2361
Reinsdorfu je 80.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 21:21   #2362


A uvik možemo čekat da nas biologija spasi.
DerrickRose is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 21:54   #2363
Meni je žao Butlera da trune u Chicagu, a budimo realni, trenutno je upravo tako... Tako da bi ga i ja osobno vozio u tačkama do Bostona za Crowdera, Smarta i taj pick...
Kak veli Rose, Bullsi ne idu nikam s njim, tj trenutnim rosterom, mjesta za neke velike i dobre promjene u smislu sadašnjeg uspjeha nema baš, tako da pustite čovjeka nek ide u bolju ekipu i nek se bori za vrh...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 01:12   #2364
Quote:
Jabari Parker underwent surgery on Tuesday to correct his torn left ACL and his timetable has been set at 12 months.
Znači praktički je i sljedeća sezona gotova. Jel bude taj više igrao ozbiljnu košarku pitanje je...
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 03:49   #2365
Wiggins
Rubio prodaje finte LeBronu he he.
Sad cekamo neki powerdunk nad Rubiom

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 07:04   #2366
mušterije
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 08:55   #2367
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Znači praktički je i sljedeća sezona gotova. Jel bude taj više igrao ozbiljnu košarku pitanje je...
Vjerojatno ne. Jbg. Dečko je trebao ovo ljeto potpisat ugovor, radilo se o 100+ milja. Ode sve u kurac sad.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 12:15   #2368
nije dunk i nije rubio, al svejedno

https://www.youtube.com/watch?v=hfG0kRzllmM
__________________
Order is for idiots, genius can handle chaos.
Eng3lthal is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 14:18   #2369
osobno ne bi dirao smarta da sam boston

prije bi u paket za trade ubacio bradleyja nego smarta. meni je osobno smart jako drag igrač, takvih boraca i zahvalnih igrača tog stila je jako malo u današnjem nba-u, zna pogodit šut izvana, izuzetno drzak i prgav (nekome to neće bot drago, meni osobno je) i igra odličnu obranu
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 14:26   #2370
sve stoji i ja volim takve igrače, ali zna pogodit šut izvana je teski, ocajan je ocaaajan.

Takve u Bullsima skupljamo
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 14:35   #2371
Quote:
khneza kaže: Pogledaj post
sve stoji i ja volim takve igrače, ali zna pogodit šut izvana je teski, ocajan je ocaaajan.

Takve u Bullsima skupljamo
kad gledaš postotak je očajan, ali lik je ove sezone dao par ključnih trica u zadnjim minutama

ali dobro, sve je stvar subjektivne procjene. ne mogu reć ni da je bradley ništa lošiji igrač od smarta
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 14:43   #2372
Bradley je za klasu bolji igrač, zato ga Boston želi zadržati
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 14:44   #2373
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Bradley je za klasu bolji igrač, zato ga Boston želi zadržati
kao šta sam rekao, sve je stvar subjektivne procjene

da se mene pita ja bi ostavio obojicu jer ih obožavam
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 14:44   #2374
Ne da je ništa lošiji nego je klasa za njega.

Em je bolji šuter i ne igra uopće lošiju obranu od njega.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 16:34   #2375
U ovom slučaju nije bas do subjektivne procjene, defenzivno su tu negdje, ofenzivno različiti svijetovi, Smart ne da je loš šuter nego je očajan, čovjek šutira 37% a to mu je najbolji postotak u karijeri
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 17:09   #2376
Smart ima potencijal biti top defender u ligi, power guard koji može čuvati bez problema sve od 1-3 pa čak i četvorke što smo vidjeli u prošlom playoffu i uz to kreirati sa jedinice kao istinski play na drugoj strani parketa. Problem je u tome što nema naznaka da će se u nekoj bližoj budućnosti profilirati kao igrač, a Boston je trenutno u kritičnoj situaciji.
Jbga, Smart šutira samo iz spot-upa i to 32 za trojku i 37 ukupno i uz to se nije nametnuo kao odličan drive igrač i igrač sposoban završiti oko obruča kakav je bio na koledžu.

Bradley je kapetan ove ekipe, rekao bi čovjek koji drži svlačionicu i uz to se profilirao kao igrač i savršen je za ovakve Celticse. Bradley je odavno elitni defender, lockdown igrač, a u napadu zabija u odličnim postotcima. Razumije igru i najviše od svega mi je drago što mu Stevens nije izbacio dugi dvojku iz arsenala jer će u playoffu to dosta značiti.

Ukratko, Bradley je trenutno za klasu bolji igrač, tj. odgovorniji i tip igrača kakav ima budućnost u ligi.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 17:53   #2377
izgleda da Phila ne moze dobiti ni vrecicu kiki bombona za Okafora, prikljucen momcadi.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 18:08   #2378
Colangelo ispao smijesan, mislim da Okafor odlazi prije 23. ali sad je već pitanje za šta. Ajde Jahlil neda se ni tebi biti u Phili, dominiraj Boston koji nema rim protectora i natjeraj nekoga da trejda za tebe, ali očito je trznica za ofenzivne centre ocajna

Spursi 20 sezona sa pozitivnim scoreom. Značii nakon Robinsona došao Timmy, sad nakon Timmya Kawhi, neznam jeli iti jedna fransiza imala ovakav prijelaz superstara ovi imali 2 zaredom
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 18:46   #2379
Šta ovo Van Gundy testira tržište za Drummonda i Reggija.

Jbt kad ne bi Stan tražio Bradleya, uzeo bi ja Drummonda.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 19:24   #2380
Kakav diletantizam od Colangela ovo vec prestaje biti smijesno, ne znam kome on moze biti bolji izbor od Hinkiea, ovo sa Okaforom je vrhunac svega, covjek ga povuce sa aviona, sve kao rijeseno, covjek se oprostio sa suigracima i staffom, i 3 dana poslije corak i nazad u momcad.

Do toga da je odnos sa medijima i navijacima samog kluba katastrofalan po pitanju ozljeda, prvo se za Embiida reklo da je "bone bruise", pa nakon sto nije igrao 2 tjedna i svi se pitali koji se k dogada je rekao da je ipak "minor meniscus tear" (tko u to vise uopce vjeruje). I jos kao slag na tortu je Simmons, koji za ozljedu nakon koje se vraca uobicajeno za 8-12 tjedana, on nakon 20 tjedana nije vidio sekunde igre, i vjerojatno nece igrati do kraja sezone. Klaun.
Cratos is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.