Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2017., 19:20   #401
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Trażeći materijale u vezi reptiliana na YT, naletio sam na ovaj film, pa me interesira Tvoje miśljenje u vezi njega.

https://www.youtube.com/watch?v=bgwPh-Ftlzk&t=538s
Kao što sam i napisao u postu broj 378. , kako tehnologija napreduje sve je lakše to prikriti , ali ne baš sve.

Ovaj video je očiti primjer kako orionski agenti pokušavaju izazvati zbunjenost kod onih koji su već uvelike svijesani što se dešava u stvarnom svijetu.
Najbolje je pročitati koji pametan komentar ispod videa , ima nekoliko takvih , pa onda sam zaključiti tko ovdje koga i s čim.

Sve je obratno od onoga kako je prikazano , lijevi video , za kojeg piše da je stvaran , je u stvari lažan , dok je desni pravi i stvaran.

Uzmimo za primjer Rihannu i njene rožnice , pogledaj na snimci 9.43 u vrijeme kad se događa shape shifting na desnom videu , lijevi video za koji piše da je stvaran i vidjeti ćeš kako su točno u tim desetinkama sekunde/sekundama rožnice razmazane , kao da je netko slikao akvarel , pa onda u 9.47 kada na desnom videu više nema reptilskog oka , više ni na lijevom videu nema razmazanih zjenica , već su prave lijepe i okrugle.
Pritiskaj naizmjenično pause i play.

Tipično maskiranje-montaža , ali u ovom slučaju neuspješno ako čovjek gleda u detalje.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:33   #402
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
..Tipično maskiranje-montaža , ali u ovom slučaju neuspješno ako čovjek gleda u detalje.
To danas nije dovoljno. Valerijan je napravljen u 2K rezoluciji. Sve je oštro, a savršeno dobro znamo da je većina scena i karakteri računalna grafika.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:42   #403
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
To danas nije dovoljno. Valerijan je napravljen u 2K rezoluciji. Sve je oštro, a savršeno dobro znamo da je većina scena i karakteri računalna grafika.
Pročitaj što sam napisao u prethodnom postu i onda pogledaj video snimku pa mi reci što vidiš:

"Uzmimo za primjer Rihannu i njene rožnice , pogledaj na snimci 9.43 u vrijeme kad se događa shape shifting na desnom videu , lijevi video za koji piše da je stvaran i vidjeti ćeš kako su točno u tim desetinkama sekunde/sekundama rožnice razmazane , kao da je netko slikao akvarel , pa onda u 9.47 kada na desnom videu više nema reptilskog oka , više ni na lijevom videu nema razmazanih zjenica , već su prave lijepe i okrugle.
Pritiskaj naizmjenično pause i play."

https://www.youtube.com/watch?v=bgwPh-Ftlzk&t=538s
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 01:08   #404
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Pročitaj što sam napisao u prethodnom postu i onda pogledaj video snimku pa mi reci što vidiš:

"Uzmimo za primjer Rihannu i njene rožnice , pogledaj na snimci 9.43 u vrijeme kad se događa shape shifting na desnom videu , lijevi video za koji piše da je stvaran i vidjeti ćeš kako su točno u tim desetinkama sekunde/sekundama rožnice razmazane , kao da je netko slikao akvarel , pa onda u 9.47 kada na desnom videu više nema reptilskog oka , više ni na lijevom videu nema razmazanih zjenica , već su prave lijepe i okrugle.
Pritiskaj naizmjenično pause i play."

https://www.youtube.com/watch?v=bgwPh-Ftlzk&t=538s
Zašto nikoga u realnom životu, ne na TV ili YT, ne možemo vidjeti da mjenja rožnice malo akvarel i tako ?
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 01:50   #405
Evo nekoliko komentara za ovu snimku , koji zaslužuju pažnju:

1. I did my own research. The miley cyrus one is real. it has been edited to conceal the reptilian eyes. the reptilian shapeshifting is the un-edited version. some of them are real. they get edited to conceal the shapeshifting which goes on more than they can admit. Rihanna, adele, and a few others are reptilians. Please dig a little deeper before you can conclude that the videos are fake.

2. right before they get that weird eye slit thing, they all start blinking and moving their eyes around--kinda like, when you have a wedgie. You know when you get a wedgie you try and adjust your underwear without using your hands? These "people" try and adjust the eye equivalent of a wedgie. They blink and wiggle and look away, trying to adjust their eyes before we see the slits.

3. Not for nothing the Beyonce clip does show reptilian eyes in both clips when she's talking about birthdays... leads me to believe this vid is fake unfortunately. nice try tho guy
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 11:55   #406
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Zašto nikoga u realnom životu, ne na TV ili YT, ne možemo vidjeti da mjenja rožnice malo akvarel i tako ?
Osim što je skladište sve memorije , svim funkcijama u fizičkom tijelu čovjeka upravlja njegova podsvijest , a čovjekova svijest je ta koja bi trebala biti nadređeni ili gazda svojoj podsvijesti , ali pošto se tu neprestano miješa čovjekov ego-fiktivni identitet , čovjek kroz cijeli život nije ni svijestan da je on ustvari svijest-gazda koji može izvoditi čuda kroz svoju podsvijest , koja može s fizičkim tijelom raditi što god ti kao svijest čovjeka želiš.

Onda vidimo na TV ili YT kako reptoidska svijest iz niže 4D zaposjedne tijelo određenog čovjeka , a to je uglavnom po ugovoru i tada je svijest orionskog reptoida gazda(na duži ili kraći vremenski period) čovjekovoj podsvijesti , a pošto reptoid zna vrlo dobro kako upravljati sa čovjekovom podsvijesti , on može izvoditi svakakva čuda u ljudskom tijelu ili sa ljudskim tijelom , kojim upravlja čovjekova podsvijest i onda vidimo na trenutke reptilske oči , što je opet najblaži oblik shape shift-inga , jer je reptoidska svijest samo djelomično zaposjela tog čovjeka.

Kod rođenih orionskih Reptoida - shapeshiftera(Windsori, Rotschildi....) svijest Reptoida je inkarnirana-ušla u tijelo pri samom rođenju i oni imaju po krvnim lozama veliki postotak vanzemaljskih reptoidskih gena , pa mogu napraviti potpuni shape-shifting u Reptoida.
Ili se može reći da su oni ustvari Reptoidi koji svojom voljom zadržavaju ljudski oblik.

Znači imamo dvije vrste shape-shiftera , rođeni Reptoidi shape shifteri i zaposjednuti shape shifteri , a ako netko kojim slučajem u svom svakodnevnom životu naleti na jednu ili na drugu vrstu , naravno postoji mogućnost da vidi i akvarel od rožnica za koji pitaš.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:06   #407
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Zašto nikoga u realnom životu, ne na TV ili YT, ne možemo vidjeti da mjenja rožnice malo akvarel i tako ?
U biti postoje ljudi (ne znam za reptile) kojima se mijenja boja ociju ovisno o raspolozenju.
Znam za zelenooku osobu kojoj oci poprimaju izrazito tamnu nijansu kad je tuzna, a u ljutnji budu zuckasto zelene. Taj prijelaz je bas vidljiv i svi to uoce.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:33   #408
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
U biti postoje ljudi (ne znam za reptile) kojima se mijenja boja ociju ovisno o raspolozenju.
Znam za zelenooku osobu kojoj oci poprimaju izrazito tamnu nijansu kad je tuzna, a u ljutnji budu zuckasto zelene. Taj prijelaz je bas vidljiv i svi to uoce.
Promjena boje očiju (katkada i dioptrije) česta je pojava kod disocijativnog poremećaja identiteta. Šaltanje između različitih 'altera' (ekstremno izražena ego-stanja kod DID-a) zna izgledati prilično zastrašujuće, što je možebitni izvor te mitologije o reptilijanskim shapeshifterima.

Glumci i pjevači često primjenjuju kontroliranu disocijaciju radi boljeg uživljavanja u ulogu, pa zato u Hollywoodu imaš 'reptila' koliko hoćeš.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 19:24   #409
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Promjena boje očiju (katkada i dioptrije) česta je pojava kod disocijativnog poremećaja identiteta. Šaltanje između različitih 'altera' (ekstremno izražena ego-stanja kod DID-a) zna izgledati prilično zastrašujuće, što je možebitni izvor te mitologije o reptilijanskim shapeshifterima.

Glumci i pjevači često primjenjuju kontroliranu disocijaciju radi boljeg uživljavanja u ulogu, pa zato u Hollywoodu imaš 'reptila' koliko hoćeš.
Zjenica u oku "normalnog" čovjeka je okrugla i ona se širi i skuplja , dok šarenica koja okružuje zjenicu može u određenim okolnostima mjenjati boju.

U reptilskih šejpšiftera zjenica postaje mačja ili reptilska , okomita , od lijepe , ljudske , okrugle zjenice ona postaje okomita reptilska i ovdje je riječ o zjenicama , a ne o šarenicama koje okružuju zjenicu i koje mogu mijenjati boju , a "akvarel" zjenice o kojima sam pisao u prethodnom postu su rezultat neuspjelog maskiranja-montaže videa , gdje su htjeli prikriti original šejpšifting reptilskih zjenica.

Ovdje spomenute glumice ne primjenjuju kontroliranu disocijaciju , već su one same kontrolirane-manipulirane kroz vlastitu podsvjest , od strane orionskog reptoida sa astrala i slažem se da u Hollywoodu imaš reptoida koliko hoćeš jer da bi postao jako popularan trebaš "prodati" dušu vragu , kako mnoge zvijezde danas same javno i priznaju ili drugim riječima sklopiti "ugovor" na neodređeno vrijeme sa Orioncima u kojem će one dopustiti orionskom Reptoidu da djeluje kroz njih , same ga prizivaju u sebe na krvavim Illuminati-sotonističkim ritualima(neki/e su i pričale o tom iskustvu), a za uzvrat od Orionaca će oni dobiti slavu(a samom slavom dolazi i novac) koju Orionci namještaju samo onim individuama koji budu poslušni i "ugoste" reptoida , pa tako vidimo kako su neke tzv. "zvijezde" potpuno ne-talentirane , ne znaju niti glumiti niti pjevati , ali opet to nije ni najmanje važno jer mračnjaci vrlo dobro znaju tehnike hipnotiziranja masa ljudi kojima samim ponavljnjem određenog "smeća" to smeće uđe duboko u podsvjest i poslije traže još i još , dok je cijela muzička , filmska industrija i marketing u rukama Orionaca- Illuminata i oni određuju tko će biti zvijezda a tko ne......
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 00:10   #410
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
, od strane orionskog reptoida sa astrala i slažem se da u Hollywoodu imaš reptoida koliko hoćeš jer da bi postao jako popularan trebaš "prodati" dušu vragu , kako mnoge zvijezde danas same javno i priznaju ili .....
H e u r e k a ,
mislim da znam kako se obraniti od reptiloida.

Rješenje je u majci prirodi.
Treba namjestiti biocenozu-stanište.
Reptiloidi su u lancu prehrane, netko se i njima hrani.
Možda velike mačke.
Osim toga, oni su vražji reptiloidi, a vražji reptiloidi bježe od tamjana, ćešnjaka, bosiljka i treba zašiljiti glogov kolac.
Ne zezam se.
Zatim, napraviti sprej u velikim kolićinama od ćešnjaka i prskati ljude na koje se sumnja da su reptiloidni vragovi, zatim snimiti reakciju i proslijediti ostalima, a jedan ga ćeka sa glogovim kolcem, ako reptiloid krene bježati, puštaju se divlje mačke, pume i risovi na njega.
Cosmic jel dobra ideja ?
Mislim, još bi je usavršili, ovo je okvirno.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 11:31   #411
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
H e u r e k a ,
mislim da znam kako se obraniti od reptiloida.

Rješenje je u majci prirodi.
Treba namjestiti biocenozu-stanište.
Reptiloidi su u lancu prehrane, netko se i njima hrani.
Možda velike mačke.
Osim toga, oni su vražji reptiloidi, a vražji reptiloidi bježe od tamjana, ćešnjaka, bosiljka i treba zašiljiti glogov kolac.
Ne zezam se.
Zatim, napraviti sprej u velikim kolićinama od ćešnjaka i prskati ljude na koje se sumnja da su reptiloidni vragovi, zatim snimiti reakciju i proslijediti ostalima, a jedan ga ćeka sa glogovim kolcem, ako reptiloid krene bježati, puštaju se divlje mačke, pume i risovi na njega.
Cosmic jel dobra ideja ?
Mislim, još bi je usavršili, ovo je okvirno.

A sto ako su reptiloidi ultimativni predatori koji nemaju prirodnog neprijatelja u svom stanistu?
Mozda neprirodni neprijatelj? Samo sto ili tko bi to bio?
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 13:19   #412
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
A sto ako su reptiloidi ultimativni predatori koji nemaju prirodnog neprijatelja u svom stanistu?
Mozda neprirodni neprijatelj? Samo sto ili tko bi to bio?
Eeej, a šta odmah dižeš paniku.
Naći ćemo sredstva da ih eliminiramo.
Npr. cjepivima, samo ih trebamo prvo detektirati ćešnjakom.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 16:16   #413
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Zjenica u oku "normalnog" čovjeka je okrugla i ona se širi i skuplja , dok šarenica koja okružuje zjenicu može u određenim okolnostima mjenjati boju.

U reptilskih šejpšiftera zjenica postaje mačja ili reptilska , okomita , od lijepe , ljudske , okrugle zjenice ona postaje okomita reptilska i ovdje je riječ o zjenicama , a ne o šarenicama koje okružuju zjenicu i koje mogu mijenjati boju , a "akvarel" zjenice o kojima sam pisao u prethodnom postu su rezultat neuspjelog maskiranja-montaže videa , gdje su htjeli prikriti original šejpšifting reptilskih zjenica.

Ovdje spomenute glumice ne primjenjuju kontroliranu disocijaciju , već su one same kontrolirane-manipulirane kroz vlastitu podsvjest , od strane orionskog reptoida sa astrala i slažem se da u Hollywoodu imaš reptoida koliko hoćeš jer da bi postao jako popularan trebaš "prodati" dušu vragu , kako mnoge zvijezde danas same javno i priznaju ili drugim riječima sklopiti "ugovor" na neodređeno vrijeme sa Orioncima u kojem će one dopustiti orionskom Reptoidu da djeluje kroz njih , same ga prizivaju u sebe na krvavim Illuminati-sotonističkim ritualima(neki/e su i pričale o tom iskustvu), a za uzvrat od Orionaca će oni dobiti slavu(a samom slavom dolazi i novac) koju Orionci namještaju samo onim individuama koji budu poslušni i "ugoste" reptoida , pa tako vidimo kako su neke tzv. "zvijezde" potpuno ne-talentirane , ne znaju niti glumiti niti pjevati , ali opet to nije ni najmanje važno jer mračnjaci vrlo dobro znaju tehnike hipnotiziranja masa ljudi kojima samim ponavljnjem određenog "smeća" to smeće uđe duboko u podsvjest i poslije traže još i još , dok je cijela muzička , filmska industrija i marketing u rukama Orionaca- Illuminata i oni određuju tko će biti zvijezda a tko ne......
Kako mogu kontaktirati te Orilonce? Želim biti bogata i slavna.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 20:33   #414
Oni kontaktiraju tebe :znalac:
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 01:11   #415
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
H e u r e k a ,
mislim da znam kako se obraniti od reptiloida.

Rješenje je u majci prirodi.
Treba namjestiti biocenozu-stanište.
Reptiloidi su u lancu prehrane, netko se i njima hrani.
Možda velike mačke.
Osim toga, oni su vražji reptiloidi, a vražji reptiloidi bježe od tamjana, ćešnjaka, bosiljka i treba zašiljiti glogov kolac.
Ne zezam se.
Zatim, napraviti sprej u velikim kolićinama od ćešnjaka i prskati ljude na koje se sumnja da su reptiloidni vragovi, zatim snimiti reakciju i proslijediti ostalima, a jedan ga ćeka sa glogovim kolcem, ako reptiloid krene bježati, puštaju se divlje mačke, pume i risovi na njega.
Cosmic jel dobra ideja ?
Mislim, još bi je usavršili, ovo je okvirno.
https://www.youtube.com/watch?v=H2fehDcFtCc
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 13:59   #416
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Cosmic Wanderer, mislio sam da si ozbiljniji.
Tvoj link na film je bez tona i glasa.
Evo tebi jedan, opisuje kako je bilo
https://youtu.be/hXHTBVC94BQ

Jeste li se oboružali protu-reptiloidnim sredstvima.
Da li ste proizvali repelent za reptiloide ?
Da li ste barem na tragu pronalaska reptiloid-identifikatora ?
Il samo sjedite ko okamine morske soli ne poduzimajući ništa ?
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 14:16   #417
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Cosmic Wanderer, mislio sam da si ozbiljniji.
Tvoj link na film je bez tona i glasa.
Evo tebi jedan, opisuje kako je bilo
https://youtu.be/hXHTBVC94BQ

Jeste li se oboružali protu-reptiloidnim sredstvima.
Da li ste proizvali repelent za reptiloide ?
Da li ste barem na tragu pronalaska reptiloid-identifikatora ?
Il samo sjedite ko okamine morske soli ne poduzimajući ništa ?
Roirione jesi ti reptil?
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 14:33   #418
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Cosmic Wanderer, mislio sam da si ozbiljniji.
Tvoj link na film je bez tona i glasa.
Evo tebi jedan, opisuje kako je bilo
https://youtu.be/hXHTBVC94BQ

Jeste li se oboružali protu-reptiloidnim sredstvima.
Da li ste proizvali repelent za reptiloide ?
Da li ste barem na tragu pronalaska reptiloid-identifikatora ?
Il samo sjedite ko okamine morske soli ne poduzimajući ništa ?
Tona ima , vjerovatno je do tvog comp-a :

https://www.youtube.com/watch?v=H2fehDcFtCc

a ozbiljan sam od prvog do zadnjeg posta na ovu temu , film "Izbavitelj" nema veze s Reptoidima , ali ima nekih sličnosti sa infiltriranjem Orionaca u društvo.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 14:35   #419
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Roirione jesi ti reptil?
Reptil nikad neće reći da je reptil. To ti je isto kao s hipsterima.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 14:41   #420
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Jeste li se oboružali protu-reptiloidnim sredstvima.
Da li ste proizvali repelent za reptiloide ?
Da li ste barem na tragu pronalaska reptiloid-identifikatora ?
Zašto bi činili išta od toga? Reptili su seksi. (Osim možda na 2:22, ali nećemo sad cjepidlačit. )
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:03.