Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2010., 09:37   #2501
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
ej,ja došla doma još sinoć,ma ne boli me ništa osim malo glava,al sam koma sva u podljevima,desno oko mi se samo što nije zatvorilo od otekline,a uz to mi je jako crveno i stalno suzi,lijevi obraz natečen......
al dobro je to što danas idem vadit tampone,pa ću moć bar normalno disat
kako si ti ?,kako tvoj oporavak?
a što se mo nosa tiče,izgleda da će bit super,al sad od tih oteklina nemogu puno toga reć
eto toliko od mene za sad,nemogu ni tipkat jer me oko izluđuje.....
pusa....
i ja sam bila tako sva modra, natecena, kapci nabubreni...kupi brzo heparin i trackaj, stvarno ide brzo))
Imas jos i one homeopatske pikulice protiv sveg navedenog isto pomazu dosta....
izdrzi-za dobar rezultat se sve isplati
brzo covjek zboravi ruzniji dio ove price a to je najvaznije)
MALENA ST is offline  
Old 24.02.2010., 09:56   #2502
Quote:
MALENA ST kaže: Pogledaj post
i ja sam bila tako sva modra, natecena, kapci nabubreni...kupi brzo heparin i trackaj, stvarno ide brzo))
Imas jos i one homeopatske pikulice protiv sveg navedenog isto pomazu dosta....
izdrzi-za dobar rezultat se sve isplati
brzo covjek zboravi ruzniji dio ove price a to je najvaznije)
hvala ti puno na savjetu,moram si nešto kupit,jer se bojim pogledat u ogledalo ,valjda ne budem više bubrila
nika37 is offline  
Old 24.02.2010., 09:57   #2503
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
hvala ti puno na savjetu,moram si nešto kupit,jer se bojim pogledat u ogledalo ,valjda ne budem više bubrila
sto vise lezis to su sanse da nabubris vece,setaj malo i to splasnut ce ti onda......
__________________
"The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist."
lord nhl22 is offline  
Old 24.02.2010., 10:17   #2504
Imam pitanje: vi koji ste imali devijaciju, dali vam se ikad desilo krvarenje iz nosa iz čista mira???
dianna is offline  
Old 24.02.2010., 10:46   #2505
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
Imam pitanje: vi koji ste imali devijaciju, dali vam se ikad desilo krvarenje iz nosa iz čista mira???
nakon operacije??? malo detalja nebi skodilo
__________________
"The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist."
lord nhl22 is offline  
Old 24.02.2010., 10:48   #2506
mislim da su to gluposti, mlada sam imam 17 godina i mislim da bi ljudi trebali izgledati onakvi kako su i rodeni..svako je roden sa svojom manom i to ne treba mjenjati
__________________
"Kad se ljubi, nema grijeha"
marinica009 is offline  
Old 24.02.2010., 10:56   #2507
Quote:
lord nhl22 kaže: Pogledaj post
nakon operacije??? malo detalja nebi skodilo
aha....ispričavam se

ne nakon operacije već prije svega, osjetim da teže udišem kroz nos i to već traje dulje vrijeme ali nisam još ništa poduzimala (planiram tek), i neki dan mi počne curit krv iz nosa iz čista mira.... jel to neki simptom devijacije ili šta ?
dianna is offline  
Old 24.02.2010., 12:13   #2508
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
aha....ispričavam se

ne nakon operacije već prije svega, osjetim da teže udišem kroz nos i to već traje dulje vrijeme ali nisam još ništa poduzimala (planiram tek), i neki dan mi počne curit krv iz nosa iz čista mira.... jel to neki simptom devijacije ili šta ?
ma mislim da to nema veze sa devijacijom....
__________________
"The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist."
lord nhl22 is offline  
Old 24.02.2010., 13:23   #2509
Quote:
lord nhl22 kaže: Pogledaj post
sto vise lezis to su sanse da nabubris vece,setaj malo i to splasnut ce ti onda......
tnx...a ja zalegla i samo bubrim ,nego kak tvoj oporavak ?,jesi ti imao velike podljeve?
nika37 is offline  
Old 24.02.2010., 13:26   #2510
Quote:
marinica009 kaže: Pogledaj post
mislim da su to gluposti, mlada sam imam 17 godina i mislim da bi ljudi trebali izgledati onakvi kako su i rodeni..svako je roden sa svojom manom i to ne treba mjenjati
...sve je to individualno i zavisi od osobe,npr. ja sam imala komplex zbog svog nosa i već sam godinama planirala ovu operaciju ,i nemožeš govorit u ničije ime,jer smo svi drugačiji......
nika37 is offline  
Old 24.02.2010., 13:34   #2511
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
tnx...a ja zalegla i samo bubrim ,nego kak tvoj oporavak ?,jesi ti imao velike podljeve?
ja nisam imao uopce podljeve,ja sam samo septum radio ,ali znam decke iz moje sobe koji nisu mogli gledat
__________________
"The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist."
lord nhl22 is offline  
Old 24.02.2010., 13:59   #2512
Quote:
lord nhl22 kaže: Pogledaj post
ja nisam imao uopce podljeve,ja sam samo septum radio ,ali znam decke iz moje sobe koji nisu mogli gledat
..tak i ja jedva gledam
nika37 is offline  
Old 24.02.2010., 18:22   #2513
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
ovo je predobro ,sad si sasvim druga osoba,baš mi je drago i svaka čast dr. jer je majstorski napravio posao
bas si skroz druga osoba, svaka cast doktoru....
marincezg is offline  
Old 24.02.2010., 18:39   #2514
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
bokić ljudi,evo mene
preživjela i ja jučer operaciju,danas iddem vadit tampone,prošlo je sve ok.,samo sad imam ogromne podljeve,sva sam natečena
pozz,a tebi Peljuga veliki kiss
tek sad vidim sta me ceka......... idem 9.3. na oper. septuma, na Rebro.....
nadam se da ce biti sve ok.......
marincezg is offline  
Old 24.02.2010., 20:15   #2515
Quote:
marincezg kaže: Pogledaj post
tek sad vidim sta me ceka......... idem 9.3. na oper. septuma, na Rebro.....
nadam se da ce biti sve ok.......
nije da nekog plašim,jer je sve individualno,a ja sam pokupila sve najgore,i da sad mislim šta mi je to sve trebalo,al tiješim se da ću valjda bit zadovoljna i bez kompleksa
sretno
nika37 is offline  
Old 25.02.2010., 13:52   #2516
Nikice, kako si danas?
Jel bolje?
Peljuga is offline  
Old 25.02.2010., 17:32   #2517
jedna curka mi je vec poslala sliku, jos jednom hvala puno...
znam da sam dosadna al jel bi bili ljubazni pa stavljali jos slika? ili ako vam je bed ovako javno onda na pvt? puno hvala
curaspitanjem is offline  
Old 25.02.2010., 18:00   #2518
Quote:
Peljuga kaže: Pogledaj post
Nikice, kako si danas?
Jel bolje?
ej draga
danas sam malo bolje,al i dalje otečena,ma nisam za prepoznat
u ponedjeljak skidam kalup,pa će do tad valjda sve bit ok
pusa
nika37 is offline  
Old 26.02.2010., 08:04   #2519
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
..tak i ja jedva gledam
draga, trk u DM kupit toplo hladne komprese, i hladit potiljak.. ja sam hladila potiljak prva dva dana i nisam ni malo poplavila!!
Marija Mia is offline  
Old 26.02.2010., 08:56   #2520
Quote:
Marija Mia kaže: Pogledaj post
draga, trk u DM kupit toplo hladne komprese, i hladit potiljak.. ja sam hladila potiljak prva dva dana i nisam ni malo poplavila!!
....hvala draga ,al mi je sad kasno,jer su mi počele prolazit otekline
vidjela sam na slici što si stavila da ti nisi imala podljeve a ni otekline,a mene kao da je kamion pregazio ,stvarno nisam mogla gore izgledat,al tiješim se što se sve lagano povlači,a u ponedjeljak skidam kalup,pa će do tad biti valjda ok
nika37 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:02.