Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2015., 23:50   #3901
Dok god reagirate jedno na drugo kako reagirate oboje ste u istom programu i sr*** tako da nema vam smisla prebacivati lopticu jedno drugom nego taj program kojeg oboje imate sredite ili sami sa sobom ili za zajedničkim stolom a temu transurfinga ostavite van toga.
Pokažite poštovanje prema temi i svima onima koji se još traže jer transurfing im možda bude izlazna stanica kao što je to bio vama svima.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 08:56   #3902
Ponekad je najveći kamen spoticanja ono vrijeme inkubacije dok čekamo da nam se dogode sve te lijepe stvari o kojima mislimo i čekamo da se manifestiraju.
Često je to problem.. nestrpljivost.. i onda kad se ne dogodi ta prekrasna varijanta na kojoj želimo surfati u svakodnevnom životu, skloni smo odmahnuti rukom i reći: ma sve su to gluposti.
Ali nisu! Bit je i u strpljenju. Koliko vremena je trebalo da nastanu negativni obrasci? Koliko vremena se ljuljamo s klatnima?
Dugo. Zato ne možemo preko noći upaliti neku drugu dimenziju. Stvarno trebamo malo po malo, korak po korak, misao po misao, vibru po vibru izgrađivati svoj novi svijet.

Neki su uspoređivali Tajnu kao lakšu inačicu Transurfinga ali da li je netko čitao knjige od Florence Scovel Shinn? Ona je jedna stara metafizičarka ali po meni je puno bliža Transurfingu nego Tajna i slične knjige. Njezina Igra života je za mene knjiga koja me uvela u ovakav način promišljanja o životu, kroz dobre vibracije i zakon privlačnosti.

De Mello je isto dobar, mislim da sam od njega sve pročitala. Ali on ne pretendira kreiranju realnosti nego govori o ovoj realnosti u kojoj jesmo, potpuno je ogoljujući.
Veliki pozdrav svima koji dobronamjerno traže sebe u ovom naizgled sivom, ali vjerojatno ružičastom svijetu.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 23:22   #3903
Ok, nisam imao iskreno volju, niti želju ovo podijeliti jer recimo da je dosta osobno, no mislim da bi bilo u redu da ipak podijelim sa onima koji prakticiraju transurfing, zakon privlačnosti, moć pozitivnog mišljenja, tajnu i ostatak istih stvari pod drugačijim nazivom i nadaju se da je to sve stvarno, al možda sumnjaju još uvijek.
Bilo je tu nekih, a ima ih i među onima koji se smatraju ekspertima po pitanjima ovoga, koji tvrde da se ne može određene ljude privući u život, pa čak i toga gdje su neki pričali da se tako utječe na tuđu slobodnu volju, pa do onih kojima je to crna magija i tak neke slične stvari koje u pravilu nemaju veze s pameću, al ok... ljudi nastoje doći do nekih spoznaja, pa si onda u glavi neke stvari učine nemogućima jer ih pokrivaju nekim 'moralom', no opet samo sebe tako koče da im se to nešto ostvari. Iskreno, svemir baš briga za vaš pojam morala i onoga što vi smatrate dobrim ili lošim. On će vam dati ono što želite bez obzira da li će vam to učiniti život najdivnijim iskustvom ili vas ubiti.

Uglavnom, ovako ide moja priča. Prije više od godinu dana spletom ne tako bajnih okolnosti našao sam se negdje gdje sam u svega sat vremena u dva dana ajmo reć upoznao neku curu i komunicirao s njom i jako mi se svidjela... zbilja jako. Ne samo u fizičkom smislu, već daleko više od toga. One prve sekunde kada sam ju ugledao znao sam sve o njoj u detalje. Osjetio sam to odmah i osjetio sam prema njoj nešto tako brzo da mi racionalni dio mozga nije to odmah mogao ni shvatiti ni prihvatiti. Došlo je do neke komunikacije, ali nismo razmijenili brojeve, niti išta. Doduše, ja kao vrsni stalker sam samo po osnovi njenog prvog imena nju nakon dva dana traženja uspio naći preko neta, poslao joj friend request na fejsu, ona prihvatila i okej.
E sada, meni se nije baš dalo igrati nekih igrica ili iščekivati da se nešto desi do penzije, pa sam bio izravan. Reakcija je bila isprva okej, ali opet, nije me toliko poznavala, pa nakon malo mojeg većeg ustrajanja da se nađemo, fino me pobrisala i blokirala i zaboravila da sam ikada postojao

Naravno, meni je bilo taj tren koma. Prvi put otkad sam na fejsu otvorio sam bonus profil samo da joj još više i iskrenije istepem sve kako se osjećam i kako sam ju doživio, prvenstveno da meni bude lakše.
Uglavnom, realno gledajući, mislio sam da je to kraj. Negdje oko Božića prošle godine, znači negdje nakon 8 mjeseci otkad me blokirala mene primila teška bedara.. možda sam do tada to na neki način potiskivao ili jednostavno ona blagdanska depresija koja završi vješanjem o bor da ga se ukrasi... ne znam. Uglavnom, skužio sam da to nisam sve skupa baš dobro probavio. Zbilja sam se htio naći s njom i upoznati ju, tj. da ona upozna mene takvog blesavog kakav jesam, al činilo se da nema promila šanse za to.

Nakon one prve ideje da sve to pustim od sebe proć, odlučio sam upravo suprotno iza Nove godine i shvatio kako mi sebi ljudi često uskraćujemo ono što nam najviše u životu znači jer mislimo da je "tako postupiti pravilno", "da tako moramo jer je tako najzdravije za nas" itd.
Ja sam odlučio držati se toga da ju ne pustim. Neki bi rekli da sam luđak, a meni baš bilo super

U međuvremenu sam naišao na neke dobre blogove gdje je znalo bit u jednoj rečenici opisano sve što je potrebno da mi se desi taj klik da shvatim o čemu se radi kod zakona privlačnosti. Jedna ženska doslovno napisala knjigu o tome kako je privukla u svoj život sve ljude koje je htjela privući. Meni je to naravno isto dalo nadu i poticaj.
Ono što sam radio od tada nije bilo baš lako, niti uvjerljivo isprva, ali sam shvatio prije svega da si na taj način ne dajem lažnu nadu, već da se zbilja dobro osjećam ako si zamišljam da je ona kraj mene. To je na neki način bio moj mir, moja sreća i moj život u tom trenu. S vremenom sam bio sve bolji u tome da se samo maštanjem toga da je ona pokraj mene osjetim u potpunosti ispunjeno i sretno. To što u stvarnosti nije bila u blizini je s vremenom sve manje predstavljao problem.
Nisam čak mislio da to radim dobro ili kak spada, nisam čak mislio da to radim uopće onak kak bi trebalo, ali sam u određenim trenucima doslovno osjećao stvarnim nju, čak njen dodir i sve i ti trenuci su u zadnje vrijeme postajali sve češći i izrazitiji, a ja sam bio sve opušteniji. Nisam u stvari radio na njoj, već sam tako radio na sebi.
Uglavnom, prošla mi je kroz glavu više puta misao "a što ako ja fakat toliko zabrijem da je ona tu da ponorim onak pošteno zbog toga" na što mi je rekla jedna osoba da će biti onako kako vjerujem. Ako vjerujem da ću poluditi, valjda budem, ako vjerujem da neću, neću. I sve se svodi na to.
I tako je to postao zadnjih mjeseci moj život, "s njom". Nije nužno trebao biti stvaran da bi meni bio stvaran i da bih se osjećao dobro.

Prije negdje dva tjedna, znači više nego godinu dana od toga od kada me ta cura blokirala i na osnovu poznavanja mene svega par minuta, vidim da mi je stigao friend request na fejs. Kliknem da vidim ko smeta i vidim da mi ga šalje upravo ona. Naravno, bio sam isprva u laganom šoku kad sam to vidio i trebalo mi je prvo vremena da se sredim i dođem malo k sebi prije nego joj prihvatim request. Prihvatio sam friend request naravno, ona me htjela odmah nazvati i okej, čuli smo se na telefon i neću sada u detalje, no dogovorili smo se da ćemo se dogovoriti da se nađemo uskoro za koji dan.

Naravno, sada bih ja tu mogao 'racionalno' izvlačiti zaključke zašto je ona mene kontaktirala, no znam da to nije tako jednostavno kako bi se uvijek moglo racionalizirati i svemu naći logično opravdanje. Da stvar bude još zanimljivija, nije prošlo niti 24 sata od kada me nazvala na telefon i drugi dan ja na nju slučajno naletim u gradu. Znači, mogao sam ju sresti u zadnjih godinu dana stotinu puta, no sreo sam ju dan nakon tog telefonskog razgovora. Ja više uzbuđen i nervozan bio nego ona.
Znači, tu definitivno prestaje svaka slučajnost.

I 2 dana nakon toga službeno smo se našli na cugi, pričali skoro 3 sata i cura je zbilja u detalje onakva kakvom sam ju doživio prvi tren i uglavnom meni bilo baš lijepo i opušteno i nakon što smo se rastali osjetio sam neki mir kakav nisam još nikada nakon ijednog sastanka. Znao sam da mi je to trebalo.
E sada, što će biti dalje, ne znam, niti želim pretjerano analizirati iako se sada tu naravno puno toga promijenilo. Cura ima neke malko drugačije poglede na sve, pa su to recimo neke prepreke i kakav je ona stekla dojam o meni ne znam točno. Nadam se da nešto bude, no sad se ipak sva ona prijašnja energija koju sam recimo slao raspršila, preselila, dojmovi su malo drugačiji i tako. Vidjeti ćemo. Uglavnom, ja sam nekako puno mirniji sada.

Ali volio bih sada malo objasniti što se tu točno dogodilo i zašto se ona meni javila. Kada mi nastojimo privući bilo šta u svoj život, mi zamišljamo kao da to već imamo. U stvari, preporučio bih vam da ono što piše Zeland uzimate ne sa zrnom, već sa šefljom soli. Zakon privlačnosti (transurfing) uvijek funkcionira, no način koji koristi Zeland ne znači da će funkcionirati i za vas. Za to moje 'transurfanje' u vezi nje znalo je par ljudi. I svejedno je došla. To je prva stvar.
Druga stvar-Zeland tvrdi da ne možemo prisiliti nekoga da nas zavoli jer je to utjecanje na slobodnu volju. Zeland ne zna što priča i mnogi koji su pisali knjige o zakonu privlačnosti se s njime ne bi složili i opće je poznata stvar da se osobni odnos može mijenjati na taj način s mnogim ljudima. Netrpeljive odnose s nekime možete pretvoriti u uzajamnu simpatiju. O tome je pisao još nekada jedan od prvih u prošlom stoljeću, ali se ne mogu sada sjetiti njegovog imena.

Vi ne manipulirate ičijom slobodnom voljom, već ako manipulirate nekime, tada manipulirate samim sobom. Vi mijenjate sebe i svoju vibraciju i ako se vi i određena osoba nađete na istoj vibraciji, tada dolazi do neke vrste kontakta. Ona je naravno mogla ne dopustiti da joj se približim, no moja stvarnost koje je ona bila dio je mene mijenjala na tom nivou da ne budem recimo ogorčen, već da joj zbilja šaljem pozitivne emocije i ljubav. Ona je to prihvatila bila ona toga svjesna ili ne i dopustila je da joj uđem u život. Kada je ona dopustila da se pojavim i nakon što smo telefonom uspostavili kontakt, onda sam ju odmah i sreo jer smo eto završili tu negdje na zajedničkoj vibraciji.

E sada, koliko je dobro privući određenu osobu u život, da li je dobro i bla bla, to je sasvim druga priča koja neme veze s tematikom ovoga.

Ako sam ikada imalo sumnjao u to da je sve moguće, sada više zbilja ne sumnjam jer sam privukao ono što mi je bilo najbitnije. I najljepše u svemu tome jest to da nisam to radio savršeno, niti sam to morao raditi savršeno. Ljudi misle da je zakon privlačnosti nekakav proces, pa se počnu mučiti, misle da moraju slijediti neke korake, pa su u grču, pa si samo naprave još gore. Živimo zakon privlačnosti od dana kada smo se rodili, a onda kada nam netko ukaže na njega, ponašamo se kao ribe u vodi koje nastoje dokazati postojanje vode. To je kao da vam netko kaže da se morate naučiti disati pravilno, pa se onda ko kreteni počnete gušiti i daviti. De ono... zakon privlačnosti je toliko jednostavan... kao disanje. Živite ga... živite ono što želite imati... živite to kao da to već imate. Ne gledajte tragično na svaki psihički pad i loš osjećaj. S vremenom ćete naučiti i tome prestati davati ikakav značaj, pa ćete lakše propuštati negativne emocije kroz sebe.

Kužim da sam dosta negativan oko mnogih drugih stvari i kada je u pitanju recimo posao i lova tu sam totalna banana i čak nemam ni mentalni plan kako se iskobeljati iz nezaposlenosti, no ovo mi je valjda bilo toliko bitno da sam se dao u to. To mi je puno pomoglo jer umjesto da se samosažalijevam, živio sam ono što me činilo sretnim. Ako ta osoba/stvar/pojava nije na fizičkom nivou pokraj vas da li je to uopće bitno ako se osjećate ispunjeno kao da jest pokraj vas? Kada brijete da je pokraj vas i svemir to vidi tako.

Pravilo je da pravila nema.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 00:07   #3904
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Ok, nisam imao iskreno volju, niti želju ovo podijeliti jer recimo da je dosta osobno, no mislim da bi bilo u redu da ipak podijelim sa onima koji prakticiraju transurfing, zakon privlačnosti, moć pozitivnog mišljenja, tajnu i ostatak istih stvari pod drugačijim nazivom i nadaju se da je to sve stvarno, al možda sumnjaju još uvijek.
Na temi Tajne sam postala kako sam pročitala iskustvo jedne žene koja je bila s muškarcem, prekinuli i ona je bila uvjerena da je on onaj pravi i punih 13 godina je zamišljala da je s njom i da su se pomirili, da bi on nakon 13 godina došao i rekao joj točno one riječi koje je zamišljala i opet završili skupa. Jednostavno je bila uvjerena da želi baš njega.

Ana Bučević ima video o privlačenju ljubavi gdje govori upravo ovo što i ti, da je zamišljala osobu kraj sebe kao da je stvarna (ona nije imala određenu osobu na umu) i stvarala taj osjećaj zaljubljenosti da ga privuče, jer nitko ne zna jel stvaran, ili nije i na kraju je našla ljubav. Tako da ti ja vjerujem i definitivno je moguće privući određenu osobu, a imaš i ljude koji tvrde i da je slobodna volja precijenjena i da i tu ima svega i svakakvih manipulacija uz pomoć zp-a. Onda imaš i tehnike hipnoze, recimo, na bazi kopiranja pokreta osobe, kojima se navodno može utjecati na volju te iste osobe. Jedino ne znam koje je zadovoljstvo u tome
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 00:45   #3905
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Na temi Tajne sam postala kako sam pročitala iskustvo jedne žene koja je bila s muškarcem, prekinuli i ona je bila uvjerena da je on onaj pravi i punih 13 godina je zamišljala da je s njom i da su se pomirili, da bi on nakon 13 godina došao i rekao joj točno one riječi koje je zamišljala i opet završili skupa. Jednostavno je bila uvjerena da želi baš njega.

Ana Bučević ima video o privlačenju ljubavi gdje govori upravo ovo što i ti, da je zamišljala osobu kraj sebe kao da je stvarna (ona nije imala određenu osobu na umu) i stvarala taj osjećaj zaljubljenosti da ga privuče, jer nitko ne zna jel stvaran, ili nije i na kraju je našla ljubav. Tako da ti ja vjerujem i definitivno je moguće privući određenu osobu, a imaš i ljude koji tvrde i da je slobodna volja precijenjena i da i tu ima svega i svakakvih manipulacija uz pomoć zp-a. Onda imaš i tehnike hipnoze, recimo, na bazi kopiranja pokreta osobe, kojima se navodno može utjecati na volju te iste osobe. Jedino ne znam koje je zadovoljstvo u tome

Mediji i marketinški psiholozi manipuliraju našom slobodnom voljom. U školi manipuliraju ljudskim poimanjem svijeta. Religijama manipuliraju ljudima i njihovim shvaćanjem sebe i svijeta.
Privlačenjem određene osobe na energetskom i u pravilu na duhovnom nivou usklađuješ vibracije. Nema ništa iskrenije i čišće od toga jer, ako si pročitala moj tekst, onda si vidjela valjda da sam rekao da na taj način manipuliraš eventualno sobom, a ne drugom osobom. Nema veze da li ti u svoj život dovučeš točno onaj mobitel koji hoćeš ili točno određenu osobu. Samo ne znam koja je fora u tome da si privučeš igračku kao što je mobitel umjesto osobe.

Nečija slobodna volja nema veze s time. Da se ona meni nije htjela javiti, ne bi mi se javila i ja bih vjerojatno to i osjetio. Osjećam ja svašta. Osjećam kada i neke osobe misle na mene što mi se kasnije na neke načine i potvrdi. To je samo dokaz da smo svi povezani. Ako netko osjeća da mu šalješ pozitivne, a ne negativne vibracije i ako je to iskreno, to će ta osoba osjetiti isto kao što može osjetiti strah ili bijes ako joj šalješ negativne emocije ili mržnju.

To je isto kao da nekome dođeš i zagrliš ga i kažeš da si time izmanipulirao njegovu slobodnu volju ako on tebi uzvrati zagrljaj.
Ja na to gledam kao na komunikaciju sa osobom na nekom suptilnijem nivou, a ne upravljanjem nečijom slobodnom voljom. Zakon privlačnosti NIJE TEHNIKA i to izgleda neki teško shvaćaju. To nije hipnoza ili imitiranje nečijih pokreta ili kuhanje u vještičjem loncu tri muhe, kravljih očiju i dlaka sa zmajeve mošnje.
Zakon privlačnosti je ono što svi međusobno radimo jedini drugima i sebi samima cijeli život bili toga svjesni ili ne. Postati toga svjestan doduše otvara više mogućnosti da čovjek ima život kakav želi, a ne kakav ne želi.

Kada privučeš određenu osobu u životu koju želiš privući ti prvenstveno radiš na sebi i svom samopouzdanju koje je tu jako bitno. Ti sebi kažeš da ti zaslužuješ tu osobu i da zaslužuješ tu ljubav o kojoj maštaš. Zakon privlačnosti se stoga prvenstveno radi o radu na sebi što je isto jako bitno da shvati ona osoba koja želi nešto privući u život.

Čak sam rekao toj curi za to što sam radio jer mi nije bilo bitno i jer sam htio da zna i jer je ona malo drugačija i bila je jako otvorena. Ako sam manipulator onda znači da sam jako loš i glup manipulator po tome.

Nije slobodna volja precijenjena jer kako ja usklađujem cijeli svijet oko sebe svojom slobodnom voljom, tako i drugi ljudi to rade, samo je možda pitanje donekle čija je energija jača i tko je jače svjestan toga što želi. Možda je ta cura maštala o tome da upozna nekoga tko će ju voljeti i tko će prepoznat to u njoj što sam ja prepoznao, pa sam se ja pojavio. Nikada ne znamo točno koji su razlozi da se ljudi sretnu, ali ništa nije bez razloga. Izjednačavati to s nekakvim manipulacijama se može samo iz nesposobnosti shvaćanja energije i suptilnosti međuljudskih odnosa.

Bila je jedna priča kako je žena na poslu imala šefa koji je bio grozan prema njoj. Zamišljajući si je da ima s njime dobar odnos i da se slažu on se ubrzo potpuno promijenio prema njoj na bolje.
Ali stvar je u tome da radiš na sebi kada to radiš, a ne na drugome. Ak vjeruješ da ti je šef govno, onda će ti i biti govno. Zato svi moji šefovi jesu bili govna do sad. Naravno, možda ih nisam ja učinio govnima, ali zbog negativnog stava prema životu sam nailazio na poslove gdje su šefovi bili govna. Ako sam ih izmanipulirao da budu govna onda mi je zbilja žao
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 01:00   #3906
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Nije slobodna volja precijenjena jer kako ja usklađujem cijeli svijet oko sebe svojom slobodnom voljom, tako i drugi ljudi to rade, samo je možda pitanje donekle čija je energija jača i tko je jače svjestan toga što želi.
Mislila sam precijenjena u tom smislu da se njome ne može manipulirati, što možda i nije točno, dakle baš po pitanju te njene jačine. Kažem, čitala sam primjere gdje su ljudima došli ljudi koji su rekli doslovno one riječi koje su ovi zamišljali da će reći, gdje je došlo do obnavljanja prekinutih veza i sl. nakon što su pisali scenarij sretnih pomirenja i sl. Stvarno freaky.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 01:01   #3907
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Mislila sam precijenjena u tom smislu da se njome ne može manipulirati, što možda i nije točno, dakle baš po pitanju te njene jačine. Kažem, čitala sam primjere gdje su ljudima došli ljudi koji su rekli doslovno one riječi koje su ovi zamišljali da će reći, gdje je došlo do obnavljanja prekinutih veza i sl. nakon što su pisali scenarij sretnih pomirenja i sl. Stvarno freaky.

Drugim riječima, mi smo gospodari svemira!
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 06:57   #3908
old-soul80, puno ti hvala na predivnim i inspirativnim postovima i razmišljanjima!

Bi li mi mogao makar u inbox poslati linkove na blogove koje su čitao i koji su te inspirirali?


Jako mi je drago saznati da netko živi zakon privlačnosti!
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 11:39   #3909
Ja bih isto da ako može ostavi linkove, po mogućnosti javno, a ak ne u inbox. I zanima me ta knjiga od te žene.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 11:53   #3910
Ja sam isto kao old-soul80 što se tiče posla i love... Znači tu se nikako ne mogu fokusirati i zamislit na imanje nečega kao npr milijune kuna na svom računu ili da zamislim kako sam dobila posao jer me odma misli povuku i govore mi da si umišljam...
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 12:00   #3911
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Ja bih isto da ako može ostavi linkove, po mogućnosti javno, a ak ne u inbox. I zanima me ta knjiga od te žene.
Ova dva bloga preporučam. Ima korisnih stvari:
http://www.applythelawofattraction.com/ - tu ima jako puno toga, samo se treba znat snalaziti.
https://thelawofattractionandmylife.wordpress.com/ - svoja iskustva opisuje jedna naša cura

Ima još toga puno po netu i lako se nađe guglajući. Nemrem sada naći točno link na one rečenice koje su mi najviše otvorile oči.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 12:04   #3912
Mijenjaj priču Lost-soul što se posla tiče. Mijenjaj je dok god ne osjetiš da je to to i onda to vizualiziraj. A što se para tiče, probaj nešto u što možeš vjerovati tj. u manju sumu. Ili, ako to ne ide, osvjesti svoje vrline i afirmiraj. Pojačavaj ih. I vremenom će ti se neka vrata sama otvoriti. Ako ni to ne ide, onda pospikaj sama sa sobom i pronađi što te koči. Koja su ti to uvjerenja koja ti ne daju naprijed. Problem neka postane izazov
creativa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 12:25   #3913
Quote:
reach for sky kaže: Pogledaj post
Sada me zanimaju samo tehnike za reporgramiranje podsvjesnih programa. Zahvaljujem forumašici hvala ti na savjetima , ako ko ima kakvih drugih savjeta može i na pp....
U zadnje vrijeme sam proučavala filmiće na youtubu za reprogramiranje podsvijesti putem subliminarnih poruka i binauralnih i izokroničnih bitova. Trebalo bi ih gledati najmanje 21 dan, jer je toliko vremena potrebno da uđu u podsvijest i navodno su poruke jako moćne i same njih ne bi trebalo gledati više od par minuta dnevno.

Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Ova dva bloga preporučam. Ima korisnih stvari:
http://www.applythelawofattraction.com/ - tu ima jako puno toga, samo se treba znat snalaziti.
https://thelawofattractionandmylife.wordpress.com/ - svoja iskustva opisuje jedna naša cura

Ima još toga puno po netu i lako se nađe guglajući. Nemrem sada naći točno link na one rečenice koje su mi najviše otvorile oči.
Tnx.

@Lost-soul, pa tako je i kod mene, mislim da je to preispitivanje i normalno, jer znači da smo u dodiru sa stvarnošću.

Btw, pobrkala sam vam nadimke, jedno izgubljena duša, a jedno stara duša.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 12:48   #3914
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post

Btw, pobrkala sam vam nadimke, jedno izgubljena duša, a jedno stara duša.
I izgubljena duša je stara, kao što je i stara duša izgubljena
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 17:08   #3915
[QUOTE=Gošća;54343331]U zadnje vrijeme sam proučavala filmiće na youtubu za reprogramiranje podsvijesti putem subliminarnih poruka i binauralnih i izokroničnih bitova. Trebalo bi ih gledati najmanje 21 dan, jer je toliko vremena potrebno da uđu u podsvijest i navodno su poruke jako moćne i same njih ne bi trebalo gledati više od par minuta dnevno.



Pozdrav jeli može koji link da vidim o ćemu se radi može i u inbox?

Old soul , odlična priča , ja sam prekjučer imao jedno negativno iskustvo koje je bilo toliko očito da mi je bilo drago šta se desilo u smislu da još bolje shvatim kako privlačenje stvari u svoj život djeluje. Jebeno smiješno mi je bilo šteta je prilično velika bila ali meni je bilo nekako drago jer sam odma povezao zbog čega se manifestiralo al u roku od sekundu.

Lost soul šta se tiće posla itd...to je problem podsvjesnih programa ja ih imam ti ih imaš svi ih imamo , usađeni su nam jbg treba ih bit svjestan kad dođu to je jako važan korak za promjenit ih...I ne valja na silu ništa sebi afirmirat niti vizualizirat jer nema koristi od toga...
__________________
So if you please take this moment
Try if you can make it last
Don't think about no future and just forget about the past, and make it last....
reach for sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 17:23   #3916
Quote:
reach for sky kaže: Pogledaj post
Pozdrav jeli može koji link da vidim o ćemu se radi može i u inbox?
Naravno, mislila sam odmah linkati, al sam brijala da se može odmah naći. Recimo, meni su dobra ova 2:

za novac


za ljubav


Imaju binauralne bitove, pa se preporučuje slušati sa slušalicama i to dok si opušten i ne radiš ništa, a najbolje nakon buđenja i pred spavanje jer se tad najlakše dolazi do podsvijesti zbog alfa stanja. Cilje je reprogramirati negativne podsvjesne stavove o ljubavi i novcu putem afirmacija, subliminarnih poruka i binauralnih bitova kako bismo onda privukli pozitivne događaje u vezi istih. Upute su ispod videa i u komentarima ima ekipe koja kaže da je upalilo.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 19:16   #3917
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Naravno, mislila sam odmah linkati, al sam brijala da se može odmah naći. Recimo, meni su dobra ova 2:

za novac


za ljubav


Imaju binauralne bitove, pa se preporučuje slušati sa slušalicama i to dok si opušten i ne radiš ništa, a najbolje nakon buđenja i pred spavanje jer se tad najlakše dolazi do podsvijesti zbog alfa stanja. Cilje je reprogramirati negativne podsvjesne stavove o ljubavi i novcu putem afirmacija, subliminarnih poruka i binauralnih bitova kako bismo onda privukli pozitivne događaje u vezi istih. Upute su ispod videa i u komentarima ima ekipe koja kaže da je upalilo.


Ja mislim ako bi ovo i funkcioniralo da bi se trebalo slušat u meditaciji....
__________________
So if you please take this moment
Try if you can make it last
Don't think about no future and just forget about the past, and make it last....
reach for sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 13:10   #3918
Procitala sam prvu knjigu i imam namjeru i ostale.
Mislim da to dovoljno govori

mjesecarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 22:02   #3919
Quote:
mjesecarka kaže: Pogledaj post
Procitala sam prvu knjigu i imam namjeru i ostale.
Mislim da to dovoljno govori



Osobno mi je drago ovo čuti. Mogu ti samo reći da su većini ljudi koje znam i s kojima pričam o ovoj temi, a i meni osobno, sve knjige nakon prve još dosta zanimljivije.
Zato sam sasvim siguran, ako ti se dopala prva, da će i sve ostale i da ćeš istinski uživati čitajući, a još više kad ćeš naučeno primjenjivati i vidjeti konkretne rezultate.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 08:10   #3920
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post


Osobno mi je drago ovo čuti. Mogu ti samo reći da su većini ljudi koje znam i s kojima pričam o ovoj temi, a i meni osobno, sve knjige nakon prve još dosta zanimljivije.
Zato sam sasvim siguran, ako ti se dopala prva, da će i sve ostale i da ćeš istinski uživati čitajući, a još više kad ćeš naučeno primjenjivati i vidjeti konkretne rezultate.

I meni se cini da ce ove druge biti zanimljivije, barem sta sam po sazetku vidila.

Jedva cekam sve procitati
mjesecarka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.