Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2003., 01:31   #81
Rita, sada mi je lakse. Evo, odma mi se vratio

Svidja mi se ovo - Kak je tak je sad nema kajanja ali jebat se mozete
U principu je tako, ne? On nema nikakvih posljedica (osim sto je prijenosnik), a ja sam ionako zarazena i nije izljecivo.
Ovo je sada vec polako perverzno, znam.

Budem se sutra informirala kod doktorice za daljnje odnose pa cu vidjeti sto mi zena kaze. Mozda odgodim dejt an neko vrijeme, a mozda i ne.

I recite mi jos nesto... zar cu se morati odreci oralca?
Lodana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 01:34   #82
Quote:
Originally posted by Lodana
On nema nikakvih posljedica (osim sto je prijenosnik), a ja sam ionako zarazena i nije izljecivo.


Znas kaj? Tebi treba dat dvajstpet po turu.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 01:35   #83
Hm,lakse je kad si udana ili si s nekim u ozbiljnoj vezi i pomirite se s cinjenicom da ce te biti zajedno i zarazeni oboje,ali kad svrljas okolo naokolo onda se s nekim stvarima moras pomiriti (odnosno odreci).Vjerojatno ako napravis oralac onda fakat nema smisla da tip poslje stavi kondom (sto se tice HPVa) jer mu ga i oralcem mozes prenjet.Nisam sto posto sigurna u to ali mije to nekak logicno.
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 01:36   #84
Jedino da budes iskrena pa mozda tip kaze,pa kaj i ja ga mam ,nema veze
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 01:42   #85
Princeza, znam da imas pravo i slazem se s tobom, ali u stvarnosti nije sve tako lako. Decko od kojeg sam dobila virus (s njim sam bila prije ovog prvog) je jako djetinjast i neodgovoran. Rastali smo se ko pas i macka. Danas ni nismo nikakvi, a mislim da si je nasao i novu curu. Uostalom, dok je bio samnom je znao biti i sa jos jednom curom. Neka ga ona obavjesti ako hoce, ja zaista vise nisam dobra s njim i nemam vise nikakvog kontakta s njim. Ili neka ga obavjesti ova nova...

Sto se tice tog virusa, nisam primjetila nikakve probleme. Izrasline ili slicno. Sve je normalno (ili mozda samo meni tako izgleda?). Ne znam, zaista nisam imala nikakvih problema do danas! Ali mislim da mi je to sada na psihickoj bazi jer mi se nekako cini da dolje nesto curi ili da me boli, ali vidim dobro da nista ne curi a bol si vjerojatno umisljam. Ma nije to bol, to je vise nekakav neugodan osjecaj sada, kada znam da mi je pica bolesna. Uzas!

Ne dogodilo se nikome...
Lodana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 01:45   #86
Quote:
Originally posted by Lodana

.....znam da mi je pica bolesna. Uzas!

Ne dogodilo se nikome...


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!
__________________
NONE OF YOU WILL NEVER KNOW MY INTENTIONS...
Silvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 01:50   #87
Pa ne mora bit izraslina! Nit te mora nešto bolit! Kaj misliš da boli da bi toliki ogroman postotak ljudi nosio to u sebi bez da zna?
Ako ti je hpv otkriven na redovnom pregledu znači da je malac već aktivan i živahan!!!
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 01:56   #88
Lodana, HPVa ima raznih vrsta. Vecina tipova HPVa nema nikakvih vidljivih simptoma i zaista je potrebno ici na redovite preglede. Tvoja je sreca i blagoslov da si otisla na pregled i saznala od cega bolujes. Iskreno mislim da mozes (i moras) biti zahvalna (Bogu, ako u njega vjerujes, slucaju, svemiru, kome god zelis) sto si ga otkrila.

Ako imas na umu da sadasnja cura tvog bivseg takodjer moze zavrsiti kao trajno neplodna zena ili cak umrijeti od raka (!), reci mi iskreno, mozes li zivjeti s tim?

Naravno, uvijek mozes reci pa tko joj je kriv ako ne ide redovito na preglede. S jedne strane imas pravo ~ a i dobra je metoda za smirivanje vlastite savjesti.

No, ako jednog dana cujes neke lose vijesti o njoj, reci mi iskreno, hoces li moci s tim zivjeti?

A da barem nazoves nju ili joj posaljes anonimno pismo u kojem ces napisati da vjerojatno ima HPV i da obavezno ode na pregled?

A sto se tice decka koji je promiskuitetan, probaj zamisliti kolike ce cure on zaraziti? Ne pece te savjest?

Druge cure mozda nece biti tako sretne kao ti, da otkriju bolest na vrijeme.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 02:02   #89
Ma ona se ne osjeca krivom ni sto ce ona u srijedu biti potencijalni prenosioc HPV,a ne da razmislja o nekim tamo djevojkama o tog momka.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 02:03   #90
Quote:
Originally posted by Rita
Hm,lakse je kad si udana ili si s nekim u ozbiljnoj vezi i pomirite se s cinjenicom da ce te biti zajedno i zarazeni oboje,ali kad svrljas okolo naokolo onda se s nekim stvarima moras pomiriti (odnosno odreci).Vjerojatno ako napravis oralac onda fakat nema smisla da tip poslje stavi kondom (sto se tice HPVa) jer mu ga i oralcem mozes prenjet.Nisam sto posto sigurna u to ali mije to nekak logicno.

mislis, ako on njoj da oralac... ne kuzim kak mu ga ona moze prenjeti ako mu da oralac?

tak bi mu virus mogla prenjeti i ljubljenjem?
 
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 03:39   #91
Pa mislim da se to prenosi kao herpes,kaj ne?Moze biti i dole i gore.Zapravo po citavom tjelu .
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 08:30   #92
Londana, trazila si neko "pametno rijesenje" za tvoje probleme. Preuzimanje odgovornosti bi bio prvi korak.

Inace, imam HPV vec 5 godina. Nisam nikada mislila da cu ovo reci ali nadam se, zaista se nadam, da imas onaj tip virusa koji ti izbacuje bradavice po onoj stvari, pa da te malo strese i osvijesti. Kad ti sa kiselinom budu uklanjali bradavice, mozda ce ti se ukljuciti mozak, a ne samo ona stvar!

Ako te nije briga za sebe, onda barem imaj malo suosjecanja za momka kojeg si zarazila i njegove buduce koje ce on zaraziti.
 
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 10:09   #93
Lodana, a kako si ti uopće saznala da imaš HPV?
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 10:35   #94
HPV sam otkrila tako sto sam doktorici rekla da sam nakon spolnog odnosa primjetila (slabo) krvarenje koje je trajalo par dana. Napravila je test za klamidiju i za HPV. Klamidija je negativna, a HPV je visokog rizika.

A znate sto sam primjetila? Sve ste me tako isprepadale da je to nesto grozno. Jedva cekam da odem kod doktorice i s njom porazgovaram o svemu sto me zanima.
Lodana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 10:41   #95
A sto se tice odgovornosti... s jedne strane imate pravo. Da, mislim da trebam preuzeti odgovornost, ali umjereno.

Onog prvog cu obavjestiti (jos uvijek ne znam ni kada ni kako), a sa ovim drugim (ako ne otkazem za sutra) cu koristiti kondom. I dosta!

Zasto bi bas ja bila ta koja bi troje ljudi (davaoca meni, njegovu bivsu i njegovu sadasnju) morala obavjestiti da JA IMAM HPV pa ga mozda imaju i one i on. Da li bi netko od njih troje meni rekao? Mislim da ne bi.

Shvatite da je ovo i neugodno. Zaista je neugodno. Po vama, meni to izgleda kao da cu prije svakog odnosa do kraja zivota morati reci Cuj, imam HPV, ulazis na vlastitu odgovornost.

Zar tako sada trebam ubuduce?

Pa moje zdravlje je moja privatna stvar. Pazit cu da ga ne prenesem dalje (kondomi!), ali necu na sva zvona objavljivati da sam zarazena. To je ipak nesto privatno.
Lodana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 10:46   #96
Quote:
Originally posted by Lodana
HPV sam otkrila tako sto sam doktorici rekla da sam nakon spolnog odnosa primjetila (slabo) krvarenje koje je trajalo par dana. Napravila je test za klamidiju i za HPV. Klamidija je negativna, a HPV je visokog rizika.

A znate sto sam primjetila? Sve ste me tako isprepadale da je to nesto grozno. Jedva cekam da odem kod doktorice i s njom porazgovaram o svemu sto me zanima.
citam ovu temu (i ne samo ovu) i sad sam se isla registrirati samo da bih napisala ovo:
HA HA HA. lodana, sve je ovo ruzna sala, svi te zafrkavaju, a samanta jones je ljubomorna vjestica.
mozes mirno spavati, a o seksu da ne govorim. sevi se zeno, uzduz i poprijeko.


inace, slazem se s jednim likom gore (ne sjecam se nicka) koji je napisao da se ova mala zafrkava.
nemoguce je da netko ovo misli ozbiljno.
 
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 10:46   #97
Quote:
Originally posted by Lodana
Pa moje zdravlje je moja privatna stvar. Pazit cu da ga ne prenesem dalje (kondomi!), ali necu na sva zvona objavljivati da sam zarazena. To je ipak nesto privatno.
Naravno!

Kao sto je i kanibalizam privatna stvar svakog pojedinca.
Dok nekog ne pojede.

__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 11:05   #98
Quote:
Originally posted by magdalena99
inace, slazem se s jednim likom gore (ne sjecam se nicka) koji je napisao da se ova mala zafrkava.
nemoguce je da netko ovo misli ozbiljno.
E da sam gadura, napisala bih ti - glupaco jedna, mislis da se zajebavam sa ovako necim? bas si glupaca! , ali sva sreca, nisam gadura.... pa eto..

Ovo su ti sve gore potezi ocajnog covjeka. Osobito na pocetku topica, sada sam se malo smirila.

Mislis da si pametna? Nemoguce je da netko ovo misli ozbiljno. E pa vidjet cemo koliko ces ti biti ozbiljna ako ti se dogodi slicno...

Boze mili, zatrazila sam malo podrske ili tako necega, a vi tu odma drvlje i kamenje prosule na mene. Dajte malo realnije razmisljajte....
Lodana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 11:10   #99
ja ne mogu vjerovati da netko moze biti toliko neodgovoran prema svom i tudjem zdravlju

da netko moze svjesno ici s tim da postoji mogucnost da svoju bolest prenese na mnoge druge i da mu se za to zivo yebe

i ja se nadam da ako se ovo stvarno netko s nama ne zeza da imas tip hpv-a kod kojeg se stvore bradavice pa da ce te to natjerati na razmisljanje i da ce te to sprijeciti da svjesno siris bolest dalje

znaci da si pokupila AIDS isto bi se ponasala?
znas li da je prije par godina osoba koja je svjesno sirila AIDS osudjena zbog pokusaja ubojstva?

zeno imas dovoljno godina da pocnes razmisljati glavom a ne picom
razmisli malo o svom i o tudjem zdravlju
sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 11:15   #100
1+1=?, mislim da ides iz krajnosti u krajnost.

Ajte, kada ste svi tako pametni i mislite da trebam preuzeti toliku silnu odgovornost, dajte se probajte malo staviti na moje mjesto.

Vidim ja da tu svi verglaju po svome. Vi jedno, ja drugo. Nesto ne stima...

Da li bi vi na sva zvona objavljivali ljudima koje poznajete povrsno da ste zarazeni? Ne znam, recimo cure (bivsa i sadasnja) od davaoca meni ja ne poznajem! I sada im ja (koju vide prvi put u zviotu) trebam doci i reci Cuj, mozda imas hpv, odi doktoru jer ga ja imam, pa tko zna, mozda ga imas i ti.

Da li bi vi to tako napravili?

Ili je najbolje da obavjestim svaku curu za koju vidim da prica s njim? Tko zna, mozda se i ona zarazi... sirota...
Lodana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.