Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2007., 13:33   #81
bok
ako ide neko u inozemstvo nek mi javi da mi kupi kocku

Zadnje uređivanje Zer0 : 27.10.2007. at 16:45.
Zer0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 18:12   #82
lol prekasno, ja sam prije par tjedana bio u budimpesti i tam sam si kupio jednu

..i naravno slozio
Euronymous is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 17:12   #83
Quote:
Euronymous kaže: Pogledaj post
lol prekasno, ja sam prije par tjedana bio u budimpesti i tam sam si kupio jednu

..i naravno slozio
e, gdje točno? Trebala bi mi frendica ić u 11.mj u Budimpeštu , pa da joj kažem da mi kupi
papagajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 09:03   #84
Upiši na youtubu rubikova kocka,i u jednon videu ti neki englez objašnjava kako je triba složit.Ja san je tako složija.
Halbarad is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 09:12   #85
Pa šta je u RH nema za kupit?
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 22:24   #86
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
organski ne podnosim tu igračku. dobio sam je na rođendan kao mali, bila je sva uredna, posložena, a onda je došao glupi susjed i za tren sve upropastio, govoreći: "aj sad probaj, je li možeš, hehe?"
dbila sam je i ja kad sam bila mala, pa mi je jednog dana puka film i odlipila sam one male naljepnice i sve ih lipo opet uredno zalipila da budu slozene boje
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 15:31   #87
pozdrav

Eto drago mi je da u hrvatskoj postoje ljudi koji imaju zanimanje za tu stvarno odličnu "igračku"

Ja sam svoju 1 kocku kupio u dučanu za 7,99kn....
i bacil sam ju drugi dan....

Nakon nekog vremena otišo sam u Mađarsku, odmah prvo mjesto poslije goričana, neki dučan s svime i svačime, pretežito igrački......( Saznam ime grada ako vas zanima)
Kupio sam tamo za 13eura origigi i složio več puno puno puno puta....

nije uopče problem, sad vježbam speedcubing i napredujem... PB 36.4sec...

Kakvi su vaši rekordi?
dj_dannijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 15:50   #88
Quote:
hacker-genius kaže: Pogledaj post
Kakve su to gluposti. Kako netko može složiti kocku za 11 sekundi. Pročitao sam da je potrebno najmanje 52 poteza da se kocka sastavi. To onda znači da je taj neki tip pomicao 5 poteza u sekundi. To je nemoguće. Još napomena da je 52 poteza NAJMANJE potrebno, i dok je još on pogledao kocku sa strana da vidi raaspored boja...... TO SU GLUPOSTI!!!!!!!!!

Ja kada na kompu stišćem samo next on je ne sastavi za 11 sekundi.
da da..... samo se ti tješi.....

negdje sam našo na netu da se može složit i do 25-30 poteza baš ako si za to zapeo....

Meni u prosjeku treba negdje oko 60-70....
al nemam onu da iz jednog poteza odmah krenem u drugi več moram malo pogledat....

btw eto vam link pa pogledajte..........

http://vids.myspace.com/index.cfm?fu...deoID=14120688
dj_dannijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 18:20   #89
@ danijel

jesi ju sam slozio il si je nauci slagat?
Euronymous is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 23:01   #90
Quote:
Euronymous kaže: Pogledaj post
@ danijel

jesi ju sam slozio il si je nauci slagat?
1 i 2 red sam al 3 nikako da ne izmješam prva dva

pa sam na netu potražil neke algoritme....

al volim kocku stvarno...

Nema dana kad se ne probudim i ne složim barem jednom.... i ne dosadi mi
htio bih si kupit i 2x2x2 i 4x4x4 pa da i njih malo vrtim
dj_dannijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 23:18   #91
ja sam uspio sam slozit prvi sloj (mislim da znas na kaj mislim) i ona slova T...dalje sam koristio algoritme....
moj frend ima i 2x2x2, njen sam prvi sloj takoder slozio sam, a dalje sam kombinirao algoritme koje sam naucio iz 3x3x3 kocke
Euronymous is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 23:21   #92
naravno da te razumijem....
Kolko ti je best?
si mjerio?

meni se nekak 2x2x2 čini zakon nisam probal....pa neznam

inače trenutno učim algoritme za speedcubing..... prebolesno je....
Mislim da budem odusto, previše komplicated.....
dj_dannijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 23:30   #93
nisam pokusavo obarat rekorde jer imam dosta problema sa rotiranjem stranica kocke jer je malo losije napravljena, no imam jedan super program na kompu u kojem pomocu misa okreces stranice i puno je lakse, a mozes i mjenjat velicinu kocke...evo ti link ukoliko zelis probat rijesit 2x2x2:
http://www.gabbasoft.com/download.htm

3x3x3 obicno rjesim za 2-3 minute, dok sam jednom ovu od 2x2x2 uspio za nesto vise od 10 sekundi
Euronymous is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 23:32   #94
to je i mene mučilo pa sam kupio originalnu....

ajd da vidim taj program


svaka čast, hvala ti
dj_dannijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 14:10   #95
Kupio bih 4x4x4 Rubikovu kocku, ali ne znam gdje se može kupiti u Zagrebu. Bilo bi poželjno da je bolje kvalitete, ali ako je loše kvalitete, nemam izbora...
Ako uopće nema nikakve 4x4x4 Rubikove kocke u Zagrebu, onda odakle bih mogao preko Interneta naručiti tu kocku (po mogućnosti da je iz Europe)?
Naravno, plaćao bih PayPalom... ne usudim se ostavljati broj kartice na nekim xyz sajtovima!
HeyAll is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 14:23   #96
Quote:
HeyAll kaže: Pogledaj post
Kupio bih 4x4x4 Rubikovu kocku, ali ne znam gdje se može kupiti u Zagrebu. Bilo bi poželjno da je bolje kvalitete, ali ako je loše kvalitete, nemam izbora...
Ako uopće nema nikakve 4x4x4 Rubikove kocke u Zagrebu, onda odakle bih mogao preko Interneta naručiti tu kocku (po mogućnosti da je iz Europe)?
Naravno, plaćao bih PayPalom... ne usudim se ostavljati broj kartice na nekim xyz sajtovima!
lijepo se odfuraj do mađarske i to ti je brže i bolje.... jedno kaj trebaš imat auto..... ako si do zg treba ti 2h
dj_dannijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 14:33   #97
Quote:
dj_dannijel kaže: Pogledaj post
da da..... samo se ti tješi.....

negdje sam našo na netu da se može složit i do 25-30 poteza baš ako si za to zapeo....

Meni u prosjeku treba negdje oko 60-70....
al nemam onu da iz jednog poteza odmah krenem u drugi več moram malo pogledat....

btw eto vam link pa pogledajte..........

http://vids.myspace.com/index.cfm?fu...deoID=14120688
Može se složit i u 2 poteza ako je samo dvaput okrenuta.
BTW Moj je rekord u slaganju 1 min i 50 sec na onoj kopiji kocke koja se teško okreće. A i sve ovisi koliko je kocka pomiješana. Ja je nekad složim za 2 min a nekad za 2 i pol minute. Ali uvijek je složim ispod 2 i pol min. Broj okretaja nisam nikad brojao.
hacker-genius is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 14:37   #98
Quote:
dj_dannijel kaže: Pogledaj post
lijepo se odfuraj do mađarske i to ti je brže i bolje.... jedno kaj trebaš imat auto..... ako si do zg treba ti 2h
To će mi biti zadnja opcija... najradije bih preko neta, i to iz kontinentalne Europe jer će vjerojatno stići unutar 2 tjedna.
Ili najbolje ako ima u ZG... neovisno o kvaliteti .
HeyAll is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 11:32   #99
Quote:
HeyAll kaže: Pogledaj post
To će mi biti zadnja opcija... najradije bih preko neta, i to iz kontinentalne Europe jer će vjerojatno stići unutar 2 tjedna.
Ili najbolje ako ima u ZG... neovisno o kvaliteti .

Imaš i eBay....Nebi prek njega?

Ja sam imao tu za 9 kn nekih 2 tjedna...... Zvala se Magic Cube, onda sam vidio neku Cube of logic za 25kn.... al jbg u Varaždinu al 3x3x3
Mislim da ove nema u HR.....
dj_dannijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 13:39   #100
U City center One sam neki dan vidio kocke, u prizemlju, u novom duckasu sa djecjim igračkama.
fvedran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:24.