Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2010., 00:47   #1
Smile Skeyndor

Evo da otvorimo i ovu temu.
Zadnji put kod kozmeticake sam cula za ovu kozmetiku,i slucajno sam nasla na njih na netu,i vidjela da imaju liniju za osjetjivu kozu,iako su njihovi tretmani lica vise antiage.ima tko malo vise iskustva o njima i gdje se moze vidjet o promocija i savjetovanjima
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 12:19   #2
Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
Evo da otvorimo i ovu temu.
Zadnji put kod kozmeticake sam cula za ovu kozmetiku,i slucajno sam nasla na njih na netu,i vidjela da imaju liniju za osjetjivu kozu,iako su njihovi tretmani lica vise antiage.ima tko malo vise iskustva o njima i gdje se moze vidjet o promocija i savjetovanjima
Evo, baš mi je drago da je otovorena i ova tema..neki dan sam negdje na "kremama" pisala o Skeyndoru.
Po meni - ukratko - najbolje do sad. I ne bih rekla da im je antiage baza..Imaju medicinske linije, hranjive, antiage..ali svaka krema zadovoljava sve - ali ovisno o liniji - ako je baza hidratacija - onda je to ujedno i njezina najosnovnija funkcija..ma kao sa svim ostalim kremama...Ali tretmani su - da - koliko sam shvatila antiage..iako sam čitala njihovu brošuru - ima i tu svega.

Znači ukratko - moje iskustvo s njima - najbolje do sad!
__________________
BO..!
N-chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 13:33   #3


Probala sam samo ovu kremu i imala užasno iskustvo. Kapke i područje ispod oka mi je osušila, strašno zacrvenila i izgledalo je kao da je spaljeno. Mučila sam se danima, užasno je peklo, svrbilo i nakraju mi je doktorica dala kortikosteroidnu kremu koja mi je riješila problem.

Možda drugi proizvodi nisu loši, ali nema šanse da bih više išta njihovo kupila.
fuchsia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 14:05   #4
Ajme koja šteta...a baš sam pomislila da sam napokon pronašla savršene kreme...ja, srećom, nemam loše iskustvo, samo odlično i to s nekoliko njihovih proizovda..bolje od vichya, nuxea, roca, dr. temta..ma neusporedivo mi bilo s čim..koža mi se preporodila, osvježila u jako malo vremena..čak nemam ni one neke "nevidljive" prištiće koji bi mi se pojavili s nuxeom...
ali eto - valjda treba probati testere prije pa vidjeti kako kome odgovara - jer šteta je kupiti pa da ti izbije crvenilo, a još je veća šteta da ti odgovaraju, a ni ne probaš ih.
Zato - u potragu za testerima
__________________
BO..!
N-chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 12:13   #5
jučer bila na njihovoj mezoterapiji. oduševljena sam učinkom.
i kupila sam kremu za izbjeljivanjehiperpigmentacija...
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 15:51   #6
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
jučer bila na njihovoj mezoterapiji. oduševljena sam učinkom.
i kupila sam kremu za izbjeljivanjehiperpigmentacija...
kako ti se pokazala krema za izbjeljivanje, dali je bilo učinka, jer ja imam flekice od akni, onako crvenkasto smeđe mrljice, pa me zanima dali bi mi to uspijelo izblijediti?
thanx
crazy chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 15:55   #7
di kupujete ovu kozmetiku?
vidla sam reklame po casopisima al nigdje niasm vidjela gdje se prodaje . u apotekama? kojim?
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 15:55   #8
Quote:
fuchsia kaže: Pogledaj post


Probala sam samo ovu kremu i imala užasno iskustvo. Kapke i područje ispod oka mi je osušila, strašno zacrvenila i izgledalo je kao da je spaljeno. Mučila sam se danima, užasno je peklo, svrbilo i nakraju mi je doktorica dala kortikosteroidnu kremu koja mi je riješila problem.

Možda drugi proizvodi nisu loši, ali nema šanse da bih više išta njihovo kupila.
ja sam potrošila 2 testera ove kremice i meni je predobra.
idem 18. na njihov tretman i ovu kremicu kupujem,meni je jako hidratantna,nikakvih negativnih reakcija nemam na nju i od jutra do naveče mi je koža oko očiju meka i vidi se da je dobro nahranjena.
kupila sam i aquatherm dnevnu kremu i isto je odlična a što je najbolje cijene su skroz prihvatljive.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 16:32   #9
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
di kupujete ovu kozmetiku?
vidla sam reklame po casopisima al nigdje niasm vidjela gdje se prodaje . u apotekama? kojim?
Apoteke samo - Farmacija drži njihove proizvode
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 20:51   #10
Quote:
crazy chick kaže: Pogledaj post
kako ti se pokazala krema za izbjeljivanje, dali je bilo učinka, jer ja imam flekice od akni, onako crvenkasto smeđe mrljice, pa me zanima dali bi mi to uspijelo izblijediti?
thanx
izbjeljuje...iako još nije do kraja sredilo situaciju, ali zadovoljna sam.
sad još samo da djeluje na to da se i ne vrate, kao što obećavaju...

i čekam novi tretman.
jasmine, di ti ideš na tretman?
kremu kupila u ljekarni Talan u cvjetnom naselju.
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 22:08   #11
u jurišićevu.
potrošila sam i tester kremice za 24h hidratizaciju i ta mi je je jako dobra i još jednu iz neke druge linije al sa se ne mogu sjetiti koji i ta m ije dobra.u biti sve što sam od njih do sad probala je jao dobro a testeri su izdašni,5ml pa se može dobro testirati.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 22:12   #12
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
u jurišićevu.
potrošila sam i tester kremice za 24h hidratizaciju i ta mi je je jako dobra i još jednu iz neke druge linije al sa se ne mogu sjetiti koji i ta m ije dobra.u biti sve što sam od njih do sad probala je jao dobro a testeri su izdašni,5ml pa se može dobro testirati.
Koje su cijene draga, npr. tih aqua koje hvališ?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 22:14   #13
aquatherm protiv bora koju ja imam je 240kn a ova za oko očiju je oko 220kn. al imaju puno testera a treba to iskoristiti i isprobati.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 13:14   #14
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ja sam potrošila 2 testera ove kremice i meni je predobra.
idem 18. na njihov tretman i ovu kremicu kupujem,meni je jako hidratantna,nikakvih negativnih reakcija nemam na nju i od jutra do naveče mi je koža oko očiju meka i vidi se da je dobro nahranjena.
kupila sam i aquatherm dnevnu kremu i isto je odlična a što je najbolje cijene su skroz prihvatljive.
Eto vidiš. Tako je to s kozmetikom. Ono što je nekome super, drugome ispadne loše. Drago mi je da ti je dobra!
fuchsia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 16:38   #15
Nadam se da sam dobro vidjela. U sklopu VITA FITNES CENTRA kod BILLE na ROTORU je kozmetički salon i rade sa tim preparatima,Bila sam prošla s autom i onako u vožnji mislim da sam vidjela da piše velikim slovima SKEYNDOR nešto...... pa provjerite prvo telefonom.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 13:06   #16
Probala danas Aquatherm za mješovitu kožu
okoloćna
a Aquatherm tonirana mi se nije svidjela, pretamna i na prvu masna al kad se upije zateže koža.
Još mi ostaje ona za prve bore al nju ću sutra probati
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:15   #17
to kod rotora je njihovo sjedište itamo rade tretmane.
ja sam jučer bila na tretmanu i samo da vam kažem da je fenomenalan,inače taj tretman košta 550kn kao se ide kod njih raditi.
dakle radila mi je ženska sa strujom 4 različite sonde a između svake se na lice nanosi koncentrat koji je pomješala a ide čista hijalurosnka kiselina,kolagen i c vitamin. to je u biti mesoterapija s tim da mi je prije toga lice očistila ispilingirala emzimskim pilingom i onda stavila 30% aha. izašal a sam od tamo fino ispeglana.
do sad sam bila na takvim prezentacijama i tretmanima od lieraca,gatinua i marie galland i nisu ni do koljena ovome,svaka im čast. i još mi je žena rekla da će me za 2,3 mjeseca opet zvati na takav besplatni tretman.
kupila sam si i instant beauty gel,baza za make up al ne ona klasična kao one iz dekoratve pa ćemo vidjeti kako će biti.
probala sam i kremicu iu linije eternal,sa matilnim stanicama,okoločna krmeica i predobro mi se čini onak na dodir,inače je sa tim matičnim stanicama iz zelene jabuke,hijalurinskom i retinolom,sad mi je krivo što ju nisam uzela.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 17:17   #18
jeeeee!!



Baš mi je drago da nije ostalo na onom lošem iskustvu gore...
ja sam se u međuvremenu opako navukla na Skeyndor..Probala dosad svašta..nakupovala - svega..i sve mi je ODLIČNO!

Ne da preporučam, nego - na entu.
Čak je i moja izbirljivija mama prešla na Skeyndor.
Na tretmanima bila dosad 3 x!
Cura koja ih radi u Rijeci je predivna, jako puno toga zna i sve će reći, savjetovati.

Od skeyndora preporučam super piling iz te linije za izbjeljivanje..i sve ostalo!

Ajde curke - u napad! Nećete zažaliti.
__________________
BO..!
N-chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 19:45   #19
Quote:
N-chi kaže: Pogledaj post

Baš mi je drago da nije ostalo na onom lošem iskustvu gore...
ja sam se u međuvremenu opako navukla na Skeyndor..Probala dosad svašta..nakupovala - svega..i sve mi je ODLIČNO!

Ne da preporučam, nego - na entu.
Čak je i moja izbirljivija mama prešla na Skeyndor.
Na tretmanima bila dosad 3 x!
Cura koja ih radi u Rijeci je predivna, jako puno toga zna i sve će reći, savjetovati.

Od skeyndora preporučam super piling iz te linije za izbjeljivanje..i sve ostalo!

Ajde curke - u napad! Nećete zažaliti.
I koji su po tebi ti odlični proizvodi osim pilinga?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 19:42   #20
Jasmine,dobila sam tester i F1 i F2,i ja mislim po opisu da bi mi F1 bila za ljeto,a F2 za zimu.

http://farmex.hr/linija-skeyndor/aquatherm/
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:00.