Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2008., 00:23   #1001
NE ZNAN
moram vidit sutra
__________________
"Don't be yourself - be someone a little nicer."
hyperactive_anki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 00:30   #1002
O.k samo nemoj zaboravit , pa javni
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 00:31   #1003
pošalji mi pp
__________________
"Don't be yourself - be someone a little nicer."
hyperactive_anki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 00:51   #1004
ide, idee
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 01:32   #1005
23 i 35
mislim da je 23 svjetliji
__________________
"Don't be yourself - be someone a little nicer."
hyperactive_anki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 02:51   #1006
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
Evo da konačno javim dojmove.
Uspjela sam nabaviti tester Vichy Flexiteint pudera nijansa 15 Opal. PREZADOVOLJNA SAM s njim. Lagan, malo me zategne toliko samo da mi se pore ove jako ne vide, super mi prekrije , ne žbuka recimo kao Avene ne posuši se tako i matira kao on a opet mi nije mastan efekt kao recimo Vitalumiere. Jako lagani puderčić , stvarno bi ga se isplatilo uzeti. Za ljeto dušu dao jedino onda da si uzmem tamniju bojicu.
Eto misterija riješena
Baš sam došla napisat nešto o ovom puderu kad ono sve napisano
Ostaje mi da kažem da se slažem u svemu.
Tražila tester Aera Teinta no nije bilo a kad sam vidjela da mi nosi ove nisam bila oduševljena ali sad mi je drago da sam ga probala.Imala sam ga prilike imati na licu nekih 18 sati i mogu reći da se pokazao izvrsno obzirom da sam bila na putu od četiri sata a zatim u zagušljivom prostoru.Oko desetog sata se počeo raspadat,prije toga sam ga samo jednom kompaktnim lagano prepudrala.
Sve u svemu vrlo ugodno iznenađenje
epolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 11:21   #1007
Hoya, poslano.
__________________
"Don't be yourself - be someone a little nicer."
hyperactive_anki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 12:29   #1008
Koja je razlika između tog pudera i Aera Teinta?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 12:51   #1009
Vichy Flexteint je, koliko sam skužila, protiv bora...
__________________
"Don't be yourself - be someone a little nicer."
hyperactive_anki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 23:27   #1010
Quote:
hyperactive_anki kaže: Pogledaj post
Hoya, poslano.
hvala ti puno

Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Koja je razlika između tog pudera i Aera Teinta?
Iskreno nisam dobila tester, tako da ne znam kakav je Aera ali eto uz pomoć hyperactivne moči ču reči više

Quote:
hyperactive_anki kaže: Pogledaj post
Vichy Flexteint je, koliko sam skužila, protiv bora...
Da piše da je protiv bora, ali ja nemam bore imam porice i tu i tamo mi se malo koža već i objesila jel ipak imam ja godinica . Uglavnom malo me fino zagladilo tak da sam se lagano šokirala. Puder je za tu cijenu fantastičan čak .
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 19:56   #1011
Kupila sam jučer puder Flexilift teint nijansu 25 nude, iako me žena u ljekarni uvjeravala da sam premlada za taj puder (a, imam skoro 34 ).
Danas ga isprobala, sviđa mi se tekstura, iako mi je dosta teži i malo masniji od Aveneovog koji sada koristim. Prilično je hidratantan, pa mislim da će mi biti idealan za zimu, jer ljeti koristim laganije pudere. Daje fini sjaj licu i lijepo ujednači ten. Ovo je dojam na prvo korištenje, nadam se samo da mi neće od njega izbiti prištići kao od Aera teinta za suhu kožu.

Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Koja je razlika između tog pudera i Aera Teinta?
Laganije je teksture od Aera teinta za suhu kožu. Onog za normalnu/masnu nisam probala, pa ne mogu usporediti.
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 20:04   #1012
Ovako evo i mene. Poslala mi je testeriće naša hyperactive anki i na tome joj puno hvala
Dakle evo o Aera teintu na moju mješovitu a površinski dehidriranu kožu: dosta je masniji od flexiteinta, ne puno ali ipak je- hidratantniji. Boja koju sam probala je br.23 Clair Ivory i mogu reči da mi je jako tamna, zapravo puuno tamna . Dobro išla sam testirati strukturu pudera na svojoj koži. Ne čepi pore, ne izgledam izgužvano, porasto i slično ali nakon par sati jednostavno se zasjajim nekako kao da se puder pretvori u masni puder.
Avene mi je užasno suh i matirajuči, flexiteint br.15 OPal mi je u stvari od ovih marki ipak najbolji. Eto nadam se da sam nekome pomogla
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 20:09   #1013
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
Dakle evo o Aera teintu na moju mješovitu a površinski dehidriranu kožu: dosta je masniji od flexiteinta, ne puno ali ipak je- hidratantniji. Boja koju sam probala je br.23 Clair Ivory i mogu reči da mi je jako tamna, zapravo puuno tamna . Dobro išla sam testirati strukturu pudera na svojoj koži. Ne čepi pore, ne izgledam izgužvano, porasto i slično ali nakon par sati jednostavno se zasjajim nekako kao da se puder pretvori u masni puder.
Avene mi je užasno suh i matirajuči, flexiteint br.15 OPal mi je u stvari od ovih marki ipak najbolji. Eto nadam se da sam nekome pomogla
Potpisujem! Hoya, čudi me da ti Avene ne odgovara? Istina, on nije baš jako hidratantan, ali je ful lagan. Ja imam nijansu Vichyeog 25 nude koji odgovara nijansi 23 Clair ivory. Mora da si jaaako svijetla kad ti je to pretamno?!
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 20:18   #1014
Znaš zašto mi Avene ne odgovara, zato što mi upravo matira i to dosta a ja volim da baš ne izgleda onako žbukasto jako mat..kako da ti opišem...Avene je lagan i ovi su lagani ali ipak hidratantniji i to dosta od Avenea.
Da, ovaj broj 23 Aera mi je jako tamni puder a Flexi mi je boja ali aman-taman moja boja.,15 Opal. Nije inače svjetla boja uopče kako se čini na stranicama i slikama. A Avene br. 01 Porculan mi je boja neka narančasta - baš čudna boja uopče mi nije dobra
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 20:18   #1015
ispod aera t. ni ne treba krema
__________________
"Don't be yourself - be someone a little nicer."
hyperactive_anki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 20:23   #1016
Nisam ja kremu koristila, inače znam da ispod bilo kojeg kad stavim puder onda mi radi dvije stvari: prva je kad mi se puder osuši napravi mi kao na određenim mjestima mrljice ili flekice, a druga da mi se vide pore ili tamo gdje mi je rupica ili malo veča pora jednostavno ju istakne. Iako stavim kremicu i po pola sata prije da se ona osuši na licu a onda puder.
Meni je najvažnije upravo bilo da bez obzira i na nijanse probam sva ta tri pudera da si uzmem neki laganiji nego što imam od ovih svojih, kojeg bi mogla koristiti recimo ljeti ili ovako neka dnevna varijanta a da ne zagušljujem kožu svakodnevnim nanošenjem Chanela ili Diora. Ja sam sada zadovoljna jer sam to i našla Hvala vam puno , a tebi Hyperactive anki najviše što si mi pomogla i izašla u susret
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 20:25   #1017
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
Znaš zašto mi Avene ne odgovara, zato što mi upravo matira i to dosta a ja volim da baš ne izgleda onako žbukasto jako mat..kako da ti opišem...Avene je lagan i ovi su lagani ali ipak hidratantniji i to dosta od Avenea.
Da, ovaj broj 23 Aera mi je jako tamni puder a Flexi mi je boja ali aman-taman moja boja.,15 Opal. Nije inače svjetla boja uopče kako se čini na stranicama i slikama. A Avene br. 01 Porculan mi je boja neka narančasta - baš čudna boja uopče mi nije dobra
Da, istina, ovi su puno hidratantniji od Avenea. Ja imam Avene boju natural, izgledala mi je jako tamno u tubici, al kad ju stavim na lice fino mi se ujednači bojica s tenom. Isto sam svijetle puti, ali ja sam više za neutralne tonove, iako sam prije koristila jako svijetle.
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 20:29   #1018
Glavno je meni da sam ja misteriju riješila, presretna sam jednostavno Ipak se oni razlikuju po strukturi.
Vidiš jer ne volim kad imam osječaj da mi se i prašina lijepi na lice ima takvih pudera a naočigled nisu masni , recimo kao Vitalumiere . On je naočigled masan i na mojoj površinski dehidriranoj koži. Ali nekad mi treba za vrijeme kad mi je koža tolko suha i dehidrirana da mi se znaju ljuskice raditi oko nosa na nosu i oko usana. To je sve zbog grijanja
Pa saftaj kremama i šta sve ne u to vrijeme..užas.
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 20:36   #1019
Imala sam testerić Vitalumierea, u početku mi se činio divan zbog teksture i bila sam oduševljena, a nakon par dana sam skužila da mi koža bas masno izgleda od njega. Nikad ga ne bi kupila.
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 20:46   #1020
Da, ja ga koristim par dana dok mi je koža stvarno u užasnom stanju, stavim gore na njega malo mineralnog onog bezbojnog pudera..kako li se zove da mi smanji izgled te masnoće pa se opet vratim svojim puderima
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.