Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2011., 18:44   #21
Nema baš puno smisla vagati... najgora moguća opcija je prije spavanja razmišljati u stilu: "... možda, da sam mu ipak nekako dala do znanja.... a možda sam ga zbunila s onom porukom... možda je krivo skužija kad sam se onom frendu javila onako srdačno..."

Žali za onim što napraviš radije nego za onim što ne napraviš! Piva liječi pođe li sve krivo Rado ću ti biti drug ako ne budeš imala s kim...

U svakom slučaju, reci. Niste mulci i dovoljno se poznajete. Imate prošlost. Imate priču. Imaj muda. Srećno!
Equuleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 18:45   #22
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Znala sam da nisam trebala reć ono o susjedima.
a alatke šta šamaraju? đe to ima za zbavit

Quote:
Ja sam bila ta budala.
nisi ti budala
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 18:52   #23
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja sam bila ta budala.
Ova je izjava zabranjena prije pedesete. Strpi se još tih par mjeseci.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 18:53   #24
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ova je izjava zabranjena prije pedesete. Strpi se još tih par mjeseci.
Odi kvragu.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 18:54   #25
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
a alatke šta šamaraju? đe to ima za zbavit
Ja se toga nisam ni sjetila. Stvarno sam potištena danas.

Quote:
nisi ti budala
a znan...
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 18:56   #26
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja se toga nisam ni sjetila. Stvarno sam potištena danas.
trebaš alatku?? samo viči, bit će
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 18:58   #27
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
trebaš alatku?? samo viči, bit će
Neću. Sve je to preskupo.

Opet ćemo zachatat...
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 19:02   #28
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Neću. Sve je to preskupo.
Kako će ti se sad užarit' inbox od silnih cent'metara...

A šta'š drugo neg' čatat kad autor'ca negdje luta naokolo.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 19:04   #29
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Kako će ti se sad užarit' inbox od silnih cent'metara...
Je već, maloprije.

Quote:
A šta'š drugo neg' čatat kad autor'ca negdje luta naokolo.
Nije da baš oskudijevam kartonima. A već računam na jedan i na žud-u.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 19:20   #30
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Ma pustit ću ja njega da se on sad javi. Jer ako sam ga i zvala jer mi je bilo dosadno, vidio je da mi to nije samo ubijanje vremena. Zna da mi to nije samo ubijanje vremena. Poslala sam mu sms kad sam došla doma, odgovorio je odmah. Ne bih baš slala sms čim smo se rastali i otišli kućama samo zato što mi je dosadno.
U redu, možda je i shvatio da to za tebe nije bilo samo ubijanje vremena, ali nitko ne čita misli. Zna samo ono što ste izrekli. Napisala si ranije da ste samo "izdaleka" dotakli temu vas dvoje, ili tako nešto. Možda i on sada negdje razmišlja na isti način kao i ti, pita se dal' ti se javiti ili ne.
Quote:
Pustit ću ga da se javi... Ne mora odmah, ne mora sutra ni preksutra, ali ako se bude dosta premišljao, ne znam koliko moram vjerovat da mu je baš bilo toliko super koliko je nekoliko puta tijekom večeri ponovio...
Nije da ti sad savjetujem da budeš psiho i zasipaš ga porukama , ali zašto se ti njemu ne bi javila i dogovorila ponovni susret? Nakon tog sutra i prekosutra, recimo, ako baš tako hoćeš. A možda se i on tebi u međuvremenu javi.
Što ti se može dogoditi ako se javiš? Eventualno ti ponos može malo dobiti po nosu , no barem ćeš znati na čemu si, bez obzira na ishod.
Eve Raven is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 20:15   #31
cuj ako nesto zelis, potrudi se oko toga.

napraviti prvi korak pa opet baciti transformaciju u kozmo djevojku koja ceka x dana prije nego proglasi kapitulaciju (ili da je lik gej) nekako nije ok.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 23:36   #32
Ne zazirem ja od toga da se javim niti mislim da ću zbog toga ispast nekakva ili nikakva, niti uopće kategorički tvrdim da se neću javit.
Ako mi se bude javljalo, naravno da hoću... Samo želim znat da bi se i on isto javio, čak i da ja to ne forsiram.
I naravno, neću ga zaspipat psiho pozivima i porukama ako se ne javi.
Dala sam mu do znanja da sam tu i da se želim čuti i družiti s njim... Mislim da loptica sad JE na njegovom terenu... Što ne znači da mu neću ukazat na nju ako je slučajno ne ugleda

Hvala svima, divni ste
morcego is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 08:29   #33
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Dala sam mu do znanja da sam tu i da se želim čuti i družiti s njim... Mislim da loptica sad JE na njegovom terenu... Što ne znači da mu neću ukazat na nju ako je slučajno ne ugleda
Drugim riječima, kao što sam rekao: igrice.

Ja sam prestar za te stvari, ali mogu ti reći samo jedno: što je to tako nametljivo i jednostrano i svakakvo u pozivu i negdje usred komunikacije nehajno ispaljenoj rečenici "a jel' bi ti mene ikad nazvao da ti se nisam javila?"?

Mislim, kad je čovjeku do loptanja, ode se istrest na tenis ili se prihvati nekih drugih loptica - kud si se počela loptati s nekim tko ti je više od trenutnog crasha?

Quote:
Hvala svima, divni ste
Ne znam za ostale, ali ja neću biti divan još zadugo. Ako sam ikada i bio, jel'te. Imaš još jako malo vremena do mojih vrlo nedivnih rečenica .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 08:56   #34
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Ne zazirem ja od toga da se javim niti mislim da ću zbog toga ispast nekakva ili nikakva, niti uopće kategorički tvrdim da se neću javit.
Ako mi se bude javljalo, naravno da hoću... Samo želim znat da bi se i on isto javio, čak i da ja to ne forsiram.
I naravno, neću ga zaspipat psiho pozivima i porukama ako se ne javi.
Dala sam mu do znanja da sam tu i da se želim čuti i družiti s njim... Mislim da loptica sad JE na njegovom terenu... Što ne znači da mu neću ukazat na nju ako je slučajno ne ugleda

Hvala svima, divni ste
Ne kužim. Pa što je najgore što ti se može dogoditi?

Trenutno nemaš ništa, samo naznaku da bi nešto moglo biti.

Ajmo napraviti malu računicu prema stvarima koje TI možeš napraviti da ti život bude bolji, da vidimo:

Ništa (što sad imaš) + Ništa (ono što nećeš napraviti) = Ništa

ili kako bi Mate i Tika rekli:

0 + 0 = 0

Ajmo vidjeti ako probaš napraviti nešto:

Ništa + Nešto = Nešto

ili

0 + x = x , x # 0

A sad zaboravi ovo i jednostavno nešto poduzmi. Pusti igrice i loptice, jer i on je čovjek koji može biti smotan, ne-telepat ili jednostavno sa trenutnim fokusom na drugim stvarima. Možda bude super, možda bude ne-super, bar ćeš biti na miru i znati da ti život nije film na televiziji kojeg ne možeš dodirnuti zbog staklene barijere.

Ako se ipak odlučiš igrati sa tom "lopticom" i to ne upali, onda mu je nemoj spominjati za par godina kad/ako se opet nađete na piću. Šanse su da će te, ako je stvarno osjećao nešto prema tebi, poslati u kurac skupa sa tom lopticom.
ljudoliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 09:09   #35
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Koliko vremena da mu dam? Ima li to uopće neko ograničenje? Što biste sad napravili da ste ja?
Ništa...

Tebi je bilo dosadno pa si išla čačkati po prošlosti - tip se vjerojatno iznenadio : "što sad ona hoće?"
Otišao je iz znatiželje na cugu...
Budući da si očito opsjednuta neuspjehom i željna uspjeha, odmah si umislila da je i njemu lijepo viđati tebe - a možda je samo bio pristojan...

Oprostili ste se kažeš "pristojno" - ma što god to značilo...
pristojno se opraštam sa poslovnim partnerima, ljudima koje moram trpiti u životu radi nečega isl. - sa bliskim se osobama opraštam srdačno...

Move on...
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 14:33   #36
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Ništa...

Tebi je bilo dosadno pa si išla čačkati po prošlosti - tip se vjerojatno iznenadio : "što sad ona hoće?"
Otišao je iz znatiželje na cugu...
Budući da si očito opsjednuta neuspjehom i željna uspjeha, odmah si umislila da je i njemu lijepo viđati tebe - a možda je samo bio pristojan...

Oprostili ste se kažeš "pristojno" - ma što god to značilo...
pristojno se opraštam sa poslovnim partnerima, ljudima koje moram trpiti u životu radi nečega isl. - sa bliskim se osobama opraštam srdačno...

Move on...
Da, možda se iznenadio.
Samo što ja to stvarno nisam išla napravit iz dosade - dapače, prije mjesec dana sam prekinula nešto drugo, između ostalog i zato što me jebe prošlost.
Možda je samo bio pristojan, ali iz pristojnosti ne ostaješ s nekim do 4.00 ujutro smrzavat se, a smrzli smo se. Nekako mi se tako čini.
Kad kažem da smo se rastali "pristojno", želim reći da nije bilo ničega fizičkoga, a ne da smo si rekli "bilo mi je drago surađivati s Vama" i rukovali se
morcego is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 14:37   #37
I zli modovi, zašto ste mi promijenili naziv teme? Ovo tako patetično zvuči
morcego is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 15:40   #38
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
I zli modovi, zašto ste mi promijenili naziv teme? Ovo tako patetično zvuči
Nije toliko problem patetika, koliko uopće ne odražava sadržaj. Naslov zvuči kao žalopojka napucane curice koja traži savjete kako da se ponovno izbori za bivšeg.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 15:50   #39
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
viđe nu ovijeh dvoje šta su perverzni

OT: ja ću to nako, prostoseljački, kratko i jasno po običaju. ne, nećeš puno puta naići na nekoga tko ostavi toliki pečat na tebi. nekoga tko te se toliko dojmi i s kim je tako lako i tako lijepo. možda će proći i godine.
e, al ima tu jedna kvaka (uvijek ima kvaka ). postoji mogućnost, ne velim da je ovdje takav slučaj, al postoji mogućnost da ona na njemu nije ostavila tolki pečat (nenenene nemojte me razapet, al fakat postoji i ta mogućnost) i čemu čovjeka maltretirat njenim neponovljenim/nedoživljenim čime god. ak je njemu isto bilo tak lijepo, bude se on već javio, pogotovo ak mu je dala na znanje, a čini se da je, da bi opet i još.
LutonjicaTopork is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 15:52   #40
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Pratio me doma i pristojno smo se pozdravili, kasnije izmijenili još par poruka i bok.
može podpitanje
tko je od vas dvoje inicirao te naknadne poruke?
LutonjicaTopork is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger