Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2013., 19:28   #9981
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post
Mmmmmmmed medeni

Quote:
Wustenfuchs kaže: Pogledaj post
Ajde, samo tako naprid, al isto se mogla stavit nekih simboličnih 15 ili 20 kuna karta, ipak su to dica koji imaju čangrizave starce i kojima bi već 3 banke mogle bit "a šta oni sad i na dici misle dizat pare"
Cijena taman
__________________
"Čovjek samo srcem dobro vidi, jer je bitno očima nevidljivo."
pantagana_82 is offline  
Old 02.10.2013., 19:35   #9982
Jeli tako da baca malo na mladu Severinu?
Reka bi da je miks Severine i male od Asanovića
DelmatST is offline  
Old 02.10.2013., 19:39   #9983
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Stari ti je falija na Trabzonspora nije uopće bija pun stadion. Još iman kartu Zapad D 24 red 24 sidalo.

To na Dinama je bilo strašno puno ali po meni je na HSV-a bilo najviše svita.
Na Trbzonspora je bia pun stadion,prva utakmica na poljudu,50 000 ljudi,kao i na HSV.

Dinamo 1982 je jedina utakmica di su se prodavale skaline na tribinima.
Uz prepun sjever, i tribine su bile glava na glavi.Jedini put da je pukla ograda u dnu sjevera od ljudskih valova.

[/





sidrun is offline  
Old 02.10.2013., 20:09   #9984
Quote:
sidrun kaže: Pogledaj post
Jedini put da je pukla ograda u dnu sjevera od ljudskih valova.
http://www.youtube.com/watch?v=Nde5k46Sqpw

Kažu u ovom dokumentarcu od sinoć, preksinoć da su plastične balone () iz Jugoplastike punjene vodom valjali po tribinama kako bi ispitali statiku stadiona i da se ustanovilo da stadion može podnit 150.000 svita () koji skaču istovremeno.
__________________
"Čovjek samo srcem dobro vidi, jer je bitno očima nevidljivo."
pantagana_82 is offline  
Old 02.10.2013., 20:12   #9985
Quote:
pantagana_82 kaže: Pogledaj post
Cijena taman
Bogami, ja u osnovnoj kad bi vidia 30 kuna to bi bila fešta, ne znam za tebe
__________________
But you're still the one pool
Where I'd happily drown
Wustenfuchs is offline  
Old 02.10.2013., 20:14   #9986
30 kuna je previše i mislim da je s tim sjebana vrlo dobra ideja kakvoj treba težit u budućnosti. Simboličnih desetak kuna ili besplatno bi bilo idealno, to su djeca od kojih bi treba dobit buduće navijače a ne smiješan profit.
progressive is offline  
Old 02.10.2013., 20:20   #9987
Quote:
Wustenfuchs kaže: Pogledaj post
Bogami, ja u osnovnoj kad bi vidia 30 kuna to bi bila fešta, ne znam za tebe
Ma brajo, mi u elitnom kvartu Brda se sredinom 90-ih usrid velikog odmora međusobno znali isprolivat Dom Perignonom i počastit sisatu profu iz biologije (puno pozdrava ovim putem obdarenoj) čevapima. Štaš, zlatna vrimena, častia Kerum skoro svaki dan, taman mu je posal s Caritasom bia na vrhuncu.
__________________
"Čovjek samo srcem dobro vidi, jer je bitno očima nevidljivo."
pantagana_82 is offline  
Old 02.10.2013., 20:21   #9988
Quote:
progressive kaže: Pogledaj post
30 kuna je previše i mislim da je s tim sjebana vrlo dobra ideja kakvoj treba težit u budućnosti. Simboličnih desetak kuna ili besplatno bi bilo idealno, to su djeca od kojih bi treba dobit buduće navijače a ne smiješan profit.
Neki bi se nivo trebao znati. Jebiga, nije Hajduk seoska priredba pa da se ide za deset kuna.

20 bi možda bilo prihvatljivije.
Aubameyang is offline  
Old 02.10.2013., 20:26   #9989
Nije to pravi primjer na kojem ćeš gradit svoju veličinu i nivo, to se gradi na brdo drugih stvari nevezanih uz ovo. To su djeca, ne možeš njima 30 kuna pokupit, to je moje mišljenje. Ja bi im cijelu južnu tribinu i razgledavanje stadiona dao besplatno, nek im 50% uđe u glavu šta čuju, vide i osjete puno dobiješ.

Ideja je odlična, to treba bit praksa redovito.
progressive is offline  
Old 02.10.2013., 20:28   #9990
Quote:
st sonic kaže: Pogledaj post
Traži premium account.
Prvo poluvrime san skinia jučer i bilo je sve ok.
DelmatST is offline  
Old 02.10.2013., 20:33   #9991
Quote:
progressive kaže: Pogledaj post
Nije to pravi primjer na kojem ćeš gradit svoju veličinu i nivo, to se gradi na brdo drugih stvari nevezanih uz ovo. To su djeca, ne možeš njima 30 kuna pokupit, to je moje mišljenje. Ja bi im cijelu južnu tribinu i razgledavanje stadiona dao besplatno, nek im 50% uđe u glavu šta čuju, vide i osjete puno dobiješ.

Ideja je odlična, to treba bit praksa redovito.
Potpis. Pogotovo ako bi dolazile i škole koje nisu iz Splita nego iz okolice i koje moraju platiti i prijevoz do Splita.
__________________
Mate Miše
mate mišo is offline  
Old 02.10.2013., 20:34   #9992
Quote:
progressive kaže: Pogledaj post
Nije to pravi primjer na kojem ćeš gradit svoju veličinu i nivo, to se gradi na brdo drugih stvari nevezanih uz ovo. To su djeca, ne možeš njima 30 kuna pokupit, to je moje mišljenje. Ja bi im cijelu južnu tribinu i razgledavanje stadiona dao besplatno, nek im 50% uđe u glavu šta čuju, vide i osjete puno dobiješ.

Ideja je odlična, to treba bit praksa redovito.
Potpis na sve.

Doduše, razgledavanje stadiona u suradnji sa školama, a ako upad na stadion već ne može bit mukte, neka daju nekih simboličnih deset kuna, al neka im se paralelno objasni kako su time pomogli svome Hajduku tako da su se taj dan odrekli sendviča, i da je to pravi način i ubuduće.
Ideja je skroz na mistu, i ode smo je zazivali već duže vrime, jer se tako stvara svijest o pripadnosti klubu od najmlađih dana. Seoski se radilo nekad kad se proizvoljno puštalo dicu mukte kad bi došli u pratnji odraslih, pa se to često zloupotrebljavalo. Ovo je itekako smišljena akcija koja u budućnosti može samo napredovat, a opet naglašavam - ako već treba bit profita, nek se ulaznica naplati deset kuna, al istovremeno nek se pokrene u suradnji sa Tommyjem ili nekim a la Galeb komplet bilježnica, pernica, torbi (dobro, to ne znam kako ide sa Macronom) za dicu. Siguran sam da se može nać neki prihvatljiv model tiskanja tih pizdarijica, i onda ih plasiraš po Tommyju i di već ne.
__________________
But you're still the one pool
Where I'd happily drown
Wustenfuchs is offline  
Old 02.10.2013., 20:59   #9993
Inače, negdje sam pročita da mlađe kategorije sad svi igraju u istim dresovima, Macrona. Nema više da svaka generacija ima "svoj" dres šta je izgledalo nakaradno i neozbiljno (kad već pričamo o nivou kluba) pa ako je istina, bravo!

Klub malo po malo radi puno bolje na svim razinama u odnosu na prije, ko to ne vidi, ne znam šta reć.
progressive is offline  
Old 02.10.2013., 20:59   #9994
Pa dobro, za jedan Bešiktaš (koji bi triba imat malo veći tretman od obične HNL utakmice) 30 kn je realna cijena. Bitno je samo da dica nakon utakmice budu zadovoljni, a njihovi roditelji vide da je taj proizvod vridija 30 kn. Bilo bi lipo da svi oni koji kupe tu ulaznicu npr. budu imali druženje sa igračima dan poslije ili tako nešto...
Uglavnom, ovo je, čini mi se, prvi korak u ciloj akciji i za sad ga pozdravljam, pa ćemo vidit kako će teć dalje. Za početak je bitno da se Hajduk počea bavit i pitanjem poveznice dice i Hajduka (koje je HDZ vješto primjetija i iskoristija u izornoj kampanji).
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
Doktor baluna is offline  
Old 02.10.2013., 21:01   #9995
Quote:
progressive kaže: Pogledaj post
Inače, negdje sam pročita da mlađe kategorije sad svi igraju u istim dresovima, Macrona. Nema više da svaka generacija ima "svoj" dresa šta je izgledalo nakaradno i neozbiljno (kad već pričamo o nivou kluba) pa ako je istina, bravo!
Je, je, konačno svi imaju iste tute, dresove i kompletnu opremu, a ne da in trener kadeta (tada Tudor) to mora kupovat o svom trošku. To je bija taj problem sa Umbron koji je fala Bogu riješen.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
Doktor baluna is offline  
Old 02.10.2013., 21:07   #9996
Izvrsna vijest, više me veseli nego pobjeda protiv Kustošije, eto.
progressive is offline  
Old 02.10.2013., 21:28   #9997
Quote:
progressive kaže: Pogledaj post
Inače, negdje sam pročita da mlađe kategorije sad svi igraju u istim dresovima, Macrona. Nema više da svaka generacija ima "svoj" dres šta je izgledalo nakaradno i neozbiljno (kad već pričamo o nivou kluba) pa ako je istina, bravo!







inače, ova ideja o dovođenju osnovnih škola i razgledavanju stadiona je naravno potekla na ovom topicu ne kažem da u klubu to nisu imali u planu i prije nas, al eto, nek se zna

sve vrh. cijena od 30kn je puno, ali ako je recimo ta cijena duplo manja od najjeftinije, onda je donekle okej. u budućnosti za obične prvenstvene utakmice uzimat za utakmicu 10kn (nek odma uče da nema mukte ) i za razgledavanje stadiona 10kn. mislin da 20kn ukupno za utakmicu i razgledavanje nije puno. možda još i toj dici osigurat neki suvenir, nešto nejjeftinije moguće ne znam, naljepnica npr. da je imaju kad su bili na poljudu prvi put i odma je zalipe poviše kreveta
Play_ is offline  
Old 02.10.2013., 21:31   #9998
Odavno je izgleda ovo otišla iznad obične teme na forumu. Krema.

Dobre ideje, ja bi to sve još jeftinije u ovakva vremena. Ali nema veze, najbitnije da se ide naprijed, a ide se itekako.
progressive is offline  
Old 02.10.2013., 21:38   #9999
Quote:
Play_ kaže: Pogledaj post
inače, ova ideja o dovođenju osnovnih škola i razgledavanju stadiona je naravno potekla na ovom topicu ne kažem da u klubu to nisu imali u planu i prije nas, al eto, nek se zna
Sve i da se zajebaješ, ali ovi pdf je već diga Klub na višu razinu, koliko god to paradoxalno zvučalo.
Ma znaš šta, dabogda ja pliv`o u Jadru ako mi za tri godine ne budemo imali 40% onoga šta ima Borussia Dortmund.
__________________
"Čovjek samo srcem dobro vidi, jer je bitno očima nevidljivo."
pantagana_82 is offline  
Old 02.10.2013., 21:50   #10000
501.stranica
blay nero

7 stranica dnevno skoro u prosjeku.. 140 postova..

Jebeš fabrike, u fudbalu je posao, u fudbalu je kapital!
Sad ćemo oformiti fudbalski klub!
Evo ja ću biti direktor, ti ćeš biti član uprave,
ovaj mali što radi na strugu on će biti bek,
ovaj komšija iz kantine-golman.
Trojica na krilo, jedan half, nema dva centarhalfa-kak'i dva!
Ima da budemo najbolji!
Bajern - nula,
Minhen - nula,
Papen - kakav, ništa!
Ko, Talijani!? Nemaju oni pojma, mi smo uvek bili najbolji!
Kad nam skinu sankcije poka'šćemo svima!
Jel' tako?
Tako je!
Kraj zbora radnih ljudi.
Jebeš fabrike!
Svi na polje, svi na fudbal, da trenirate!
Ajd' zdravo!
etnaMa is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.