Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2009., 13:11   #41
MALENA KAKO CU BEZ TEBE SUTRA,MALENA,
FALICE MI SA TOBOM JUTRA,IMA DRUGIH IMA BOLJIH,
AL NEBO ZNA SAMO TI SI MOJA MALENA....................


NEBO JE NOCAS OGROMNO,NEBO ZNA GDE JE MOJE MALENO,
NEBO JE NOCAS KRIVO ZA SVE,E DA SI BAREM OVDE,
ALI NEMA TE.........
D&M is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 13:17   #42
Quote:
D&M kaže: Pogledaj post
MALENA KAKO CU BEZ TEBE SUTRA,MALENA,
FALICE MI SA TOBOM JUTRA,IMA DRUGIH IMA BOLJIH,
AL NEBO ZNA SAMO TI SI MOJA MALENA....................


NEBO JE NOCAS OGROMNO,NEBO ZNA GDE JE MOJE MALENO,
NEBO JE NOCAS KRIVO ZA SVE,E DA SI BAREM OVDE,
ALI NEMA TE.........
Ok, sad si pretjer'o. Banajte ga moderatori. Vi ostali pronađite retke u njegovom tekstu iz kojih je obvidno da ga Malena vara i nabijte mu ih na nos.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 13:25   #43
To su stihovi iz pesme.....
Sta tu ima lose?
D&M is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 13:43   #44
Quote:
D&M kaže: Pogledaj post
To su stihovi iz pesme.....
Sta tu ima lose?
Kako što? Pa pjesma je maloumna i nelijepa. Mogao si neći neku bolju pjesmu o Malenoj, nije da ih nema.

jedina, malena, želim da...
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 13:56   #45
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Kako što? Pa pjesma je maloumna i nelijepa. Mogao si neći neku bolju pjesmu o Malenoj, nije da ih nema.

jedina, malena, želim da...
fukam te

sakam te...
__________________
Ispituješ zaborav, obaraš alibi i biraš ulogu kao haljinu za večer, a u prolazu me dotakne miris noći i kaže: Probudi se, pokreni se, probudi se, pokreni se
Ti si sav moj bol
Nenaklona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 13:59   #46
Pa meni je iz nekih posebnih razloga ta pesma draga....
TJ. i moja Malena i ja je volimo,iz perioda kada je ona morala da otputuje mesec dana,to je u ove dve godine prvi put da smo toliko bili odvojeni.
D&M is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 14:02   #47
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ok, sad si pretjer'o. Banajte ga moderatori. Vi ostali pronađite retke u njegovom tekstu iz kojih je obvidno da ga Malena vara i nabijte mu ih na nos.
ne znam šta mi više ide na živce
oni šta cvile
ili ovi šta polude od sreće
banajte ga molim vas
tako je iritantan-sandijeva pjesma
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 14:16   #48
Ma pustite ga, od dvije pjesme je napravio jednu, i iskreno se nadam se da je Malena pročitala poruku.
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 14:24   #49
kada bi spanjolci znali nsta sve oivdje ima....hm.....bilo bi serija na televizijama ......24 sata na dan sapunica koliko hocews......


a u stvarnosti.........nema ....nema sretne ljubavi....
.... ima samo sexsualnih nagon i puno nesrece zbog ocekivanja koja se nikada nece ispuniti.....
Maria Callas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 14:35   #50
Jel ovde skup razocaranih u ljubav?
Cast izuzecima......
D&M is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 14:36   #51
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
ne znam šta mi više ide na živce
oni šta cvile
ili ovi šta polude od sreće
banajte ga molim vas
tako je iritantan-sandijeva pjesma
A to je Sandy? Mišljah kako je onaj drugi tenkre. Čovjek uči dok je živ.

Quote:
oki_doki kaže: Pogledaj post
iskreno se nadam se da je Malena pročitala poruku.
Zašto? Ne čini se da im je loše i bez čitanja. Osim te grozne glazbe koju su primorani slušati.

Quote:
Maria Callas kaže: Pogledaj post
a u stvarnosti.........nema ....nema sretne ljubavi....
.... ima samo sexsualnih nagon i puno nesrece zbog ocekivanja koja se nikada nece ispuniti.....
Defetizam je kat niže.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 15:56   #52
ovo je moja priča.istinita potpuno.nadam se da vam nije preduga.ali to imam vec neko vrijeme napisano.i kada sam vidjela naslov istinite ljubavne priče.zeljela sam i ja svoju napisati..

U tišini svoje sobe mislim me k tebi nose.Tebi ljubavi moja.LJubavi prva nikada zaboravljena.

Ni nakon 17 godina ne mogu te potpuno izbrisati iz glave.
Sječam se kao da je bilo juče.Imala sam svega 15 godina.završila osnovnu školu ,prestupnica kako se kaže.
Moj prvi izlazak,vau kako sam bila sretna.Nakon dužega ubijeđivanja moga oca ,koji je bio jako strog ,konačno sam dobila odobrenje, da mogu izaći.
Ja i prijateljice dugo smo se uređivale.došle smo u disco.Ples i sve što ide uz to.
Plešem u ritmu muzike.,pijem coca colu,pogLEd mi prelazi preko lica nepoznatih ljudi.

I…da ,to je bio onaj momenat,moje oči su se srele sa njegovima.
Osjetila sam kako mi je tijelo zadrhtalo,tijelo mlade djevojke koja do tada nije osjetila čar ljubavi.NJegove oči me pogledaše,lagani smiješak pređe mu preko lica.Samo sam ga gledala,pitajući se.dali on mene gleda? Noge su se tresle u isčekivanju nečega .Hočeli mi prići ,pitam se?
Vidim ga ,ide prema meni,tresem se,dlanovi se znoje,srce lupa kao ludo.Dolazi do mene ,zamoli me za ples.Pristajem naravno.Svira pjesma, jedina moja ….počinjemo plesati.ali oboje osječamo da je to ono nešto.Moja glava naslonjena na njegovim grudima.ples se završava,pita me ,možemo li malo izači vani?
Koliko sam bila sretna ,toliko sam bila i nervozna.nisam se znala ni poljubiti.
Izađemo vani,pričamo o svemu.stariji je od mene 3 godine.Gledam ga ,mislim da sam ga prvu veče zavoljela.gledam njegova usta koja su bila slična mojima.Puna senzualna usta.
Dugo pričamo ,vidim naginje se prema meni.Usta sama pronalaze jedna druga.Bilo je nešto ah,exsplozija u tijelu.Od te noči postali smo zvanično dečko i djevojka.
18.7. taj datum ču pamtiti do smrti.Početak moje velike ljubavi.

Mjeseci su prolazili,nas dvoje smo bili nerazdvojni.Viđali smo se svaki dan.Posebno kada je škola počela.Svaki dan me čekao pred školom.Skupa smo bili.Skupa odlazili na avtobus.On je bio par km dalje od mene.Došao je i decembar.Odlazak u vojsku.Došla sam na njegovu oproštajnu veče.Bila sam mlada djevojka,njegovi su me odmah prihvatili.Odmah su rekli ona će biti naša.Kada je odlazio u vojsku,ispratila sam ga na kolodvor.Srce mi je bilo puno bola,suze su kapale niz moje lice.znala sam da ga neću brzo vidjeti.Odlazio je na Kosovo.Zagrlio me ,nježno poljubio.Ne plači ljubavi moja.Poljubio me je.Poljubcima brisao lice vlažno od suza.
Iz avtobusa mi maše,pošalje mi pusu.Još jedan pogled i avtobus se gubi iz moga vida.
Ostajem na stanici ,plačem.Mjeseci su prolazli,živjela sam za njegova pisma.
Pisma su bila puna ljubavi,prolazili su mjeseci i konačno nakon 8 mjeseci došao je dan kada je dobio vojnički dopust.

Čekajući ga ,drhtala sam.Pitanja su bila u glavi.Voli li me još tako jako?
Ali kada smo se zagledali,rijeći su bile suvišne.Pali smo jedno drugom u zagrljaj.
Nismo se mogli odvojiti jedno od drugog.Željeli smo da svaki trenutak provedemo skupa.Tih par dana brzo je prošlo.Opet bol,patnja,ali sada sam bila sretnija.Još malo ,samo još malo pa će se vratiti iz vojske.

Prošli su mjeseci,vratio se iz vojske,naša ljubav je svakoga dana sve više i više jačala.Svi su već znali za nas.Svuda smo išli skupa.Nedelja u crkvi.Čeka me pred crkvom.Skupa odlazimo u kafić.I tako prošlo je tri godine.


Moj rođendan.LJubavi spremna sam.Želim ti se potpuno predati .NJežno me ljubi.Jesi sigurna ljubavi? Da sigurna sam.Želim to.Svira lagana muzika,ljubimo se,drhtim ,uzbuđenje ,strah sve je bilo tu.Slušamo pjesmu baš kao za nas naručena……mjesečina ko dukat žut ,ti dovoljno mlada ja dovoljnu lud,mjesečina ko dukat žut ti dovoljno žena ,prvi je put…
Prepustim mu se.Bio je tako nježan.tako pažljiv.Osjetila sam bol,ali bila je slatka bol.nakon toga ležimo zagrljeni,tada počinjem da se tresem.Zagrli me ,poljubi .Stisne me uz sebe,i tako zagrljeni zaspimo.

Nakon par mjeseci ,moja ljubav odlazi u inozemstvo .Počinje da radi tamo.LJubav je bila na kušnji.Nije mogao tako često dolaziti.Ali trudio se ,nekada na 14 dana ,nekada je duže trajalo.
Ja sam u tim godinama stasala u jako zgodnu curu.Imala sam dosta udvarača.Ali nisam željela nikoga.Moje srce je voljelo samo njega.Počele su spletke drugih .Ja sam bila dosta neozbiljna,volila sam šalu,ples,izlazila sam kada ga nije bilo.Ali nisam ga varala.

Počele su prve nesuglasice.Kada je došao bila su pitanja.Čuo sam to i to.LJudi su bili zli.tj njegovi prijatelji.Htjeli su nas rastaviti.Puno njegovih prijatelja htjelo je samnom a on to nije znao.Kada sam ih odbila,pravili su smicalice.Ali ipak nekako smo to sve izdržali.
Nekada sam ja u svojoj neozbiljnosti znala pretjerati.To tek sada shvaćam, poslije toliko godina.Znala sam u društvu kaad smo bili skupa smijati se ,nekada na njegov račun.To su bile bezazlene šale ..ali sada znam da je njemu to smetalo..
U međuvremenu smo odlučili da se uzmemo maja 1992.

Tako je došla i nova godina.Doček 1992.naravno bili smo skupa.Tih par dana smo proveli zajedno.Ali osjećala sam,osjećala sam da nešto nije kako treba.Pitala sam ga. LJubavi reci šta je.Na pitanja ,odgovarao je poljubcima.Ništa rekao je .Sve je isto kao prije.Ali u srcu sam osjetila da nije sve isto.Otišao je.Čuli smo se telefonom .1.2.njegov rođendan.Zovem ga .

Sretan rođendan ljubavi.Hvala odgovara mi.Glas mu je čudan.Kao da se bori sam sa sobom.
Ljubavi reci šta je? Poznajem te godinama ,znam da nešto nije u redu.
Ne odgovara.Pitam ga imaš li drugu? Šuti..postavljam ponovo pitanje.
Reci ,kažem ako imaš.Odgovara mi.DA ima drugu.Srce se zaledilo.Ali moj ponos,ponos koji me stajao moje ljubavi.Ponos je odgovorio.Dobro ,želim ti sreću zbogom.
O kako sam bila luda,zašto sam ga tako lako pustila pitam se godinama.

Plakala sam danima ,zatvorena u sobi .Nisam željala nikoga da vidim.Nisam jela danima.To se ubrzo vidjelo na meni.Bila sam već suhica i par kg što sam izgubila napravilo je od mene kostura.Svi su mi govorili ,trgni se.On uživa a ti patiš.Mama je plakala,molila me da pođem jesti.Kada je vaga pokazala 44kg mama je poludila.Htjela me na silu da vodi doktoru.
Mami za ljubav počela sam jesti .Nisam osjećala okus hrane.Osjećala sam samo veliku bol.

Nakon nekog vremena.Pred crkvom sretnem njegovog brata.Kada me ugledao ,zagrli me i kaže znaj samo to on te voli.ali neznam šta se desilo.Kaže da je došao u njegovu sobu.Na krevetu je našao njega sa suzama i naše slike .Plakao je .Ali rekao mu je ovako je bolje.
Pitam ga imali curu.Ispriča mi za jednu djevojku,njihova sestra je željela da budu skupa.Kao ja sam daleko ,ona ima papire ,već je tamo i sve to….ali kaže mi vjeruj da te voli ,bori se sa sobom….u glavi mi se vrtilo,bila sam sretna .Ipak me voli.a po drugi strani ljuta.Kako možeš dozvoliti da se netko miješa u našu ljubav…


Ali moj ponos nije htjeo dozvoliti da ga nazovem.On je čekao da ja njega nazovem a ja sam čekala da on mene.I tako je došao početak aprila.Počeo je rat.Odlazim u drugu državu.Više nikoga od naših prijatelja nisam vidjela.I tako jedno veče,sjedim na terasi jednog kafića.Prilazi mi jedan dečko.Bog,bog odgovorim.Kaže pa ti si …..da odgovorim ja sam.Kaže hej vidio sam ti dečka.Živimo u istom gradu.Ja ga gledam.Kakvog dečka? Pa tvog.Odgovaram da on nije moj dečko več mjesecima.Dotični dečko ostaje zbunjen.Kaže pa kako ? Meni je rekao da još hodate ali da ste se nešto malo posvađali.Više mi ništa nije jasno.Kažem pa ništa pozdravi ga od mene.
Nakon 14 dana taj dečko opet dolazi u grad gdje sam ja bila.Imao je familju tamo.Sreli smo se opet slučajno.Kaže vidio sam ga.Rekao sam mu da sam te vidio.Pitao me je kakva si ? Jesi se promijenila? Poručuje ti da te još voli….dao je svoj broj.O bože pogledam sestru,srce mi lupa .sestra se smije mojoj sreći .Znala je da ga nikako ne mogu zaboraviti.

Drugi dan..zovem ga.Ruke mi se tresu okrečući njegov broj.Javlja se.O bože,jedva prozborim riječ.On je sretan ,pita me za sve moje ,pita me kako sam ,pita me ah ,,,pričamo kao da se ništa nije dogodilo.Kaže mi daj mi ti broj ,znam da nemaš novaca da me zoveš.Ja ću tebe nazvati.Dam mu broj od brata.Brat je stanovao u zgradi.On i njegov susjed nekako su imali telefon skupa.Dijelili su broj….

Prolaze dani ,čekam ,nema poziva,tjedni .Ništa.Sestra kaže nazovi ga ti.Ah opet moj ponos.LJuta sam na svoj ponos.Ne ,neču ga zvati .Igra se sa mojim osjećanjima .Opet sam patila .Ali nisam htjela nazvati..

Prošli su mjeseci.Pomirila sam se sa sudbinom.Ne voli me.
U međuvremenu srećam osobu,osobu koja je kasniej postala moj muž.On se brzo zaljubljuje u mene .Pa ne mogu reći i ja sam nešto osjećala.ali sada znam da to nije bila ona prava ljubav.
Pakiram se ,idem njemu a govorim seki.Neznam nisam sigurna dali bi išla.Sestra odgovara ,pa nemoj .Imaš još vremena ,reci da si se perdomislila.ali ja sam osoba od riječi uvijek bila.Kada nešto obećam to i ispunim.Kažem joj ne mogu obećala sam mu.Ah mlada djevojka, nisam shvaćala tada .Nisam shvaćala da je to za cijeli život.

Prvi mjesec ,muž je već pokazao zube.Nije bio onakav kakav se perdstavljao.Ali bila sam mlada,zdrava i već prvi mjesec zanijela svoju ćerku.Već nakon dva mjeseca shvatila sam da moj muž nije onakav kakav je bio.A ja sam u njemu tražila svoju ljubav.Svoga dragog koji mi je znao pokazati ljubav a muž to nije znao.Bio je grub.Brak je bio katastrofa.Ali ja sam uztrajala zbog djeteta.Nakon par godina.Sjedim kod brata,taj njegov susjed sjedi.Vratimo se na godine kada sam došla u taj grad.Pričam o svojoj bivšoj ljubavi.Kažem kako sam tada dala njihov zajednički broj ali da mi se nikada nije javio.Čovejk me gleda,već su znali i brat i drugi da je moj brak katastrofa.Gleda me i kaže mi .Ti si ….da to je moje ime .Spusti glavu ,kao krivac koji se nalazi pred sudom.Kaže mi zvao tada jedan dečko, ja sam se javio.Pitao je moželi tebe dobiti.Meni se nije dalo vas zvati.I drugi dan sam zaboravio.Zvao je još par puta i na kraju sam rekao da ne zove više da tamo nema nikakve …ostala sam otvorenih usta,ništa nisam rekla.Kažem mu, ma nema veze ,nije nam bilo suđeno.ali u srce se bol zarila.U glavi se film vrtio,zvao je ,volio me je .O bože već drugi put je moj ponos uništio sve .Zašto ga nisam nazvala? Da sam ga nazvala sada bi bili sretni,sada bi moje dijete bilo naše dijete…

Godine su prolazile.Muž se ponovo oženio.ja sam živjela za svoju djecu.nisam željela nikoga .
Nekada sam u samoći razmišljala o svojoj ljubavi.kako bi bilo ,da smo ostali skupa .Ah odmahnem glavom ,nije nam bilo suđeno.
U srcu sam željela da ga bar još jednom vidim.Samo da ga vidim ,pozdravim ,pitam kako je.
On ima svoj život.Oženjen je .Ima djecu.Sretan je.Godinama nisam išla u svoj rodni kraj.
Nakon 16 godina odlučila sam i ja da konačno posjetim svoj rodni kraj.Odlučila sam se za kolovoz.Tada je velika gospa.Dolaze naši ljudi iz inozemstva.

U srcu sam priželjkivala da ga vidim ali mislila sam da za to nema nikakve šanse.
Kada sam stigla u rodni kraj ,srce mi je bilo puno.Nakon toliko godina srela sam svoje prijatelje.Svi su odmah pitali jesi li ga vidjela.Nisam kažem.Ah kažu kakva je to ljubav bila.Da nije bilo rata možda bi bili skupa.Vi ste bili suđeni jedno drugom.Znaš vi ste kao romeo i julija.
Nedelja,mama je otišla na misu.Ja nisam mogla.Došli su mi prijatelji na kavu.Kažem ,mama doću ja po vas .Dolazim pred crkvu.Čekam mamu i moje.Iz crkve prvo izlazi jedan prijatelj.Bio je naš zajednički prijatelj.Pozdravlja se samnom .Pričam sa njim, a ne mogu ga pitati dali je i ON u crkvi.I tada naednom ,pogledam.O bože ON je.on Pogleda prema meni.U njegovim očima sam vidjela,iznenađenje,sreću,sve zajedno.Ja ga gledam.Neću prići prva ,mislim si.
Ali on prilazi meni.Dolazi do mene ,pruža mi ruku ,nasmije mi se sa onim osmijehom kojeg sam tako voljela.Srce mi razbija,pomislim u sebi.Pa mislila sam da će biti lakše.Nakon toliko godina .Kaže mi gdje si … ja mu kažem ma gdje si bivša ljubavi…Progovorimo par riječi.Pitam ga gdje mu je žena.Pokaže je.Mene moji zovu .Neznam šta da radim .Ali on je prekinio moje razmišljanje.Kaže možemo otići na kavu jedan dan.Daaaaaaa odgovaram ali kako da mu dam broj.Žena gleda..sjetim se na našeg prijatelja.Kažem L.. ima moj broj.
Odlazim,vidim da gleda zamnom ,ulazim u auto sva uzbuđena.Moji se smiju.Mama kaže eto konačno si ga vidjela.Svi su znali kolika je moja ljubav bila do njega..

Prošao je jedan dan.Ja idem u grad.Vozim sestre i moja ćerkica je sa nama.
Vozim se prema gradu.Ispred mene auto reg..toga grada gdje on živi.Gledam ali neznam kakav auto vozi.Neznam dali je on.Ali srce mi govori da je on.Kažem seki:ON je.Ona se smije.Ma daj od toliko auta i ljudi koji se voze ,baš će on biti ispred tebe.Ako je on ,onda ga je samo bog poslao.
Vozim ,gledam.Seko ON je .Kaže ma kako znaš i en vidiš dobro.Ma ON je ,to su njegove uši.
Sestra pođe da se smije ,kaže ti si luda ha ha i u smijeh,,ja živim godinama sa mužem pa neznam kakve uši ima.A ona nakon 16 godina zna kakve uši ima.
Šutim i vozim.O bože idemo u istom smjeru.

Dolazim na parkiralište ,on je ispred mene .Stanem ,čekam jer on hoče da parkira unatrag.
Otvorio je prozor.Daa ON je.On gleda nazad i najednom pogleda .Vidi da sam ja.Pokloni mi njegov osmijeh.Osmijeh koji samo on ima.Stavljam auto u ler.neznam opisati ali to je nešto jače,osječaji sami rade.On isto tako izlazi iz auta ,ide prema meni .Nasmijemo se jedno drugom ,pođemo pričati.Dolaze seke ,pozdravljaju se sa njim.obadvije vide,vide ono što je očito.
Kaže mi da popijemo kavu.Čekaću te gore u restoranu nad trgovinom.

Dolazim .Sjedi .Čeka me .Baš kao nekada.Sjednem do njega.Pričamo o životima.Pokaže mi slike djece.Pričam mu o svome životu.Pričamo ali nešto u zraku visi.Visi ono nedorečeno.
Dodirne mi ruku,pomiluje je.Kaže mi, znaš li ti koliko sam ja tebe volio.
Ako si me voliozašto si me ostavio?Našao si drugu?
Kada mi je ispričao.Smetalo mu je što sam se tako zezala.Kaže zezala si se na moj račun.Govorili su mi da si neozbiljna.Da nađem ozbiljnu curu.i tako u ljutnji sam ti rekao da imam drugu.Ali nisam tada sa njom ništa imao.Volio sam tebe .znaš li koliko sam patio?
Znaš nikada te nisam potpuno prebolio.Jedan dio mog srca uvijek će biti sa tobom.
Nadao sam se godinama da ču te vidjeti.Izgubio sam svaku nadu.I sada najednom pojaviš se .Pojaviš se i poremetiš moj mir.Moje osječaje.

Shvatili smo oboje ,shvatili da naša ljubav neče nikada prestati.
Kaže mi ,idemo negdje na mirno.Idemo na naše mjesto.Ulazim u njegov auto.Gledam ga.Zamislim da je tu moje mjesto.Moje mjesto je pored njega.
Vozimo se,njemu se ruke tresu,kaže mi neznam gdje vozim ,izgubljen sam .Dolazimo na parkiralište,otvara mi vrata auta.Izlazim,on me pogleda ,ja njega i jednostavno dogodilo se ,naša usta su se spojila.Bilo je kao da je vrijeme stalo.Kao da nije bilo tih 16 godina.Daje mi ruku,ruka u ruci.Pogledamo se ,znamo oboje.Kaže mi, baš kao nekada.Da,tiho odgovaram ,baš kao nekada.
Popijemo piće ,ljubimo se u kafiću ,znamo da krademo trenutke ali ukredeno je najljepše.
Mene seka zove .Moram ići.I on mora ići.Kaže mi nazvaće me ,vidjećemo se .

Popodne čekam poziv.Zove me .Žena je saznala da me je vidio.Opet zli ljudi.Jedva su čekali da ženi kažu.Ne mogu doći.Ide samnom ,ne pušta me sada nigdje.Pokušavao je par dana da se vidimo,i jedan dan nam je uspjelo.Naši dobri prijatelji su nam pomogli.Vidjeli smo se.Kratko uživali u našoj sreći.Nismo spavali skupa.Neee,,bilo nam je dovoljno,da naše ruke budu jedna u drugoj,da se naše usne spoje.Shvatili smo,shvatili da naša ljubav nikada nije umrla.Da je samo spavala godinama …pozdravili smo se sa tužnim očima.Rekao mi je znaj da te volim i da te nikada nisam prestao voljeti.Ali ..da znam ljubavi.Ti si oženjen a ja rastavljena.Ja sam slobodna a ti nisi.Imaš obitelj i nikada nebi željela da netko pati zbog mene..
Rekao je vidjećemo se još..Ali opet prst sudbine ,,zvao me je zadnji dan prije nego sam se vratila kuči.Spavala sam ,nisam čula telefon….ali možda je i tako bolje.da smo se vidjeli tu veče.ko zna šta bi se desilo ….

Vratila sam se u svoju sadašnju državu..život se nastavio kao i obično..Na poslu sam.Telefon mi zvoni.ON ,,pričamo,,o nama ,o našim osjećanjima.Šta sada ?
Bilo je teško to izreči ali morali smo .Kažem mu.Nastavi svoj život.Živi ga kao što si do sada.Imaš obitelj.Imaš djecu.Moja djeca žive bez oca ,ne želim da i tvoja žive.Slagao se samnom .Bilo je teško.Kaže mi tek sam te ponovo našao a opet te gubim .Nikada te neću zaboraviti.Odlučili smo da je bolje tako.Žrtvovaćemo ljubav,ljubav koja nikada nije nestala.
Jer kako je rekao TI si JA a JA sam TI. Da mi smo jedno.I uvijek čemo ostati jedno.Zaželjeli smo sreću jedno drugom.Izbrisali brojeve,jer ako bi imali brojeve pitanje šta bi se desilo..
I tako opet sam izgubila ljubav koja je bila moja ,njega koji je bio moj i koji nije više.i neče nikada biti.Jer on pripada svojoj obitelji.Svoji djeci,svojoj ženi….a u naša srca ne može nitko ući,nitko nam ne može uzeti ljubav koja če živjeti sa nama do smrti..


Sada za uskrs bio je dole.Došao je sam.Čuo je priče da moji dolaze.Nadao se da ču i ja doći.
Ah nado izgubljena.Bio je u mom kraju.Kupovao je nešto.li opet prst sudbine.moj brat je bio za njim.sluša ga priča sa jednim mojim susjedom.kaže ah imam ja ovdje curu ,imao i uvijek če u mom srcu biti moja.pitaju ga, pa koja je bila.odgovara,,moj brat ostaje zapanjen,ali šuti ne javlja se.Sluša ga.I počinje on našu priču.Kaže im to je bila velika ljubav ,takve ljubavi se teško nađu .Bila je moja ljubav i uvijek će ostati….čekam je možda će doći ..



Nije me dočekao jer nisam došla,nije me vidio jer sam bila daleko,daleko od njega ,daleko ali tako blizu …uvijek će biti tu u mom srcu…moj romeo a ja njegova julija.LJUBAV NESUĐENA .

Autor.Romantičarka
romanticnadusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 22:10   #53
Ja sve pročitao.Lijepa i tužna priča.Nevjerojatno
zbog onog malog ponosa ,kolko se život promijenio.

A mogla si biti sretna i voljena.Šteta.Drži se.
bojler. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 22:29   #54
Ja sam u načelu protiv prevare. Pročitao cijelu tvoju priču. I imam jedan savjet. Nazovi ga i uživaj u ljubavi. Sretno draga.
bacalaureus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 22:38   #55
Romantična dušo, pretužna priča... što ponos napravi od ljudi, zna uništit mnoge ljubavi...
lost_and_found is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 23:12   #56
Romeo,o Romeo! Zašto si Romeo?
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 23:13   #57
Romanticna duso jako je tuzna prica sa velikoom emociom.
Nisi smela dozvoliti da ti ponos pobedi razum a jos manje ljubav.
D&M is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 23:58   #58
ja neznam kome da se obratim...čuvam jednu tajnu koja me izjeda...ON je bio meni prvi u svemu osim u vezi. bio je to prvi seks,prva ljubav,prva zaljubljenost...bili smo premladi (19 god),dobro,sad imam 24,ništa puno starija... ja sam njemu bila samo zabava,on je meni bio sve na svijetu. godinu dana smo se zabavljali,izlazili zajedno,seks predobar i tako to.ja sam ga jako voljela i bila jako zaljubljena..puno puta me je razočarao i povrijedio jer nikad nije htio vezu. meni dojadilo i polako je zaljubljenost popuštala...u međuvremenu sam počela i druge dečke primjećivat.on je to primjetio,valjda mu je trebalo da me vidi s drugim da shvati neke stvari..i tako sam upoznala svog sadašnjeg dečka i taman smo trebali "prohodat" kad me je ON izveo na naše staro mjesto i rekao mi je kako je primjetio da sam našal nekog drugog,da se predomislim,neka budem s njim jer on me voli najviše. te riječi sam čekala preko godinu dana i kad ih je konačno izgovorio ja sam ostala mrtva hladna. prohodala sam sa svojim sadašnjim dečkom. ni danas neznam da li radi neke utjehe ili radi toga da moram krenut dalje ili radi toga što mi se on sviđao..neznam... ON mi je dugo nakon toga govorio da me neće preboljet i takve stvari...našao je i on curu...na fejsu smo se opet našli nakon par mjeseci...tražio je da se vidimo...jedva sam odbila..sad ima drugu curu,ja još uvjek istog dečka...sad si više nismo frendovi na fejsu jer njegova cura me nemre smislit. izlazimo u isti birc i kad ja dodjem,oni odu makar tek naručili... ali doslovno..to mi laska,nemogu reći da ne..jednom mi je poslao poruku da se ne ljutim što me nema kao frendicu ali da se ne želi zbog toga svađat s curom.onda su oni prekinuli,a mi smo odmah postali frendovi na fejsu.onda su se oni pomirili i automatski me izbrisao.onda sam ga sterala u krasan k. kad me vidi spusti pogled,nemože me ni pogledat! neznam što da mislim? da mi laska to što sam im glavna boljka u vezi ili? ja živim sa svojim dečkom i volim ga više od svega,zbilja ga volim. ON me ne zaslužuje,barem me prije nije...ja ga nemogu izbacit iz glave već preko 3 godine. nema mjeseca kad ga se ne sjetim,kad si mislim što bi bilo da nisam izigravala svoj ponos na koji sam imala potpuno pravo! možda ću nekom biti kučka prava,ali nisam,svom sam dečku vjerna od početka,volim ga istinski i on je jako,jako dobar. previše je uloženo u našu vezu da bih ju sada išla uništavati zbog NJEGA. mislila sam da će ga s vremenom zaboraviti,ali sjećanja su sve jača i intenzivnija..ima dana kad ga se ne sjetim,prođu nekad i mjeseci,a onda dođe razdoblje kad me guši bol i sjećanje na njega...eto,nekom sam se morala izjadat,nadam se da me nećete osuđivat...
paula2806 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 01:16   #59
Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja ih zaslužuje neće te rasplakati
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 01:18   #60
Quote:
paula2806 kaže: Pogledaj post
ja neznam kome da se obratim...čuvam jednu tajnu koja me izjeda...ON je bio meni prvi u svemu osim u vezi. bio je to prvi seks,prva ljubav,prva zaljubljenost...bili smo premladi (19 god),dobro,sad imam 24,ništa puno starija... ja sam njemu bila samo zabava,on je meni bio sve na svijetu. godinu dana smo se zabavljali,izlazili zajedno,seks predobar i tako to.ja sam ga jako voljela i bila jako zaljubljena..puno puta me je razočarao i povrijedio jer nikad nije htio vezu. meni dojadilo i polako je zaljubljenost popuštala...u međuvremenu sam počela i druge dečke primjećivat.on je to primjetio,valjda mu je trebalo da me vidi s drugim da shvati neke stvari..i tako sam upoznala svog sadašnjeg dečka i taman smo trebali "prohodat" kad me je ON izveo na naše staro mjesto i rekao mi je kako je primjetio da sam našal nekog drugog,da se predomislim,neka budem s njim jer on me voli najviše. te riječi sam čekala preko godinu dana i kad ih je konačno izgovorio ja sam ostala mrtva hladna. prohodala sam sa svojim sadašnjim dečkom. ni danas neznam da li radi neke utjehe ili radi toga da moram krenut dalje ili radi toga što mi se on sviđao..neznam... ON mi je dugo nakon toga govorio da me neće preboljet i takve stvari...našao je i on curu...na fejsu smo se opet našli nakon par mjeseci...tražio je da se vidimo...jedva sam odbila..sad ima drugu curu,ja još uvjek istog dečka...sad si više nismo frendovi na fejsu jer njegova cura me nemre smislit. izlazimo u isti birc i kad ja dodjem,oni odu makar tek naručili... ali doslovno..to mi laska,nemogu reći da ne..jednom mi je poslao poruku da se ne ljutim što me nema kao frendicu ali da se ne želi zbog toga svađat s curom.onda su oni prekinuli,a mi smo odmah postali frendovi na fejsu.onda su se oni pomirili i automatski me izbrisao.onda sam ga sterala u krasan k. kad me vidi spusti pogled,nemože me ni pogledat! neznam što da mislim? da mi laska to što sam im glavna boljka u vezi ili? ja živim sa svojim dečkom i volim ga više od svega,zbilja ga volim. ON me ne zaslužuje,barem me prije nije...ja ga nemogu izbacit iz glave već preko 3 godine. nema mjeseca kad ga se ne sjetim,kad si mislim što bi bilo da nisam izigravala svoj ponos na koji sam imala potpuno pravo! možda ću nekom biti kučka prava,ali nisam,svom sam dečku vjerna od početka,volim ga istinski i on je jako,jako dobar. previše je uloženo u našu vezu da bih ju sada išla uništavati zbog NJEGA. mislila sam da će ga s vremenom zaboraviti,ali sjećanja su sve jača i intenzivnija..ima dana kad ga se ne sjetim,prođu nekad i mjeseci,a onda dođe razdoblje kad me guši bol i sjećanje na njega...eto,nekom sam se morala izjadat,nadam se da me nećete osuđivat...


ma sve 5 al poserem ti se na tu tvoju ljubav. i prvu i drugu. al samo zato sto si se ti vec sama posrala.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger