Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2013., 09:43   #1
Pipa u kupaoni

Želio bi skiniti bojler s zida iz kupaonice jer zauzima prostor, nije korišten 13godina i uvjeren sam da ni tada nije radio više. No kako je on spojen na slavinu / pipu kod kade s one 2 cijevi što mu dovode vodu, zanima me da li moram mjenjati cijelu pipu ako odvojim te 2 cijevi ? Jer inaće će biti rupa tamo, ne ?

Također: da li sve pipe imaju jednak razmak tople/hladne cijevi, ili moram paziti na to pri kupnji nove (zanima me nevezano za ovo)

Slika spomenute pipe je ovdje: http://i49.tinypic.com/10payyh.jpg

Hvala
Cattoc_C is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 10:02   #2
Imaš T-komade na koje ti idu ventili. Ti T komadi se skinu i pipa se za toliko primakne zidu, pa ne treba ni nova pipa. Ukoliko nisi vješt s kliještima i kudeljom, pozovi bilo kojeg vodoinstalatera kojem je to 20 min posla.
__________________
Nisam ginekolog ali mogu pogledati
bajadojaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 10:55   #3
Quote:
bajadojaja kaže: Pogledaj post
Imaš T-komade na koje ti idu ventili. Ti T komadi se skinu i pipa se za toliko primakne zidu, pa ne treba ni nova pipa. Ukoliko nisi vješt s kliještima i kudeljom, pozovi bilo kojeg vodoinstalatera kojem je to 20 min posla.
Aha, nisam znao da se taj dio između zida i pipe može odvojiti, mislio sam da je dio pipe. Dakle ne treba mi nova pipa, samo makniti te T-konektore između.

Hvala, prepustiti ću to majstoru, samo me zanimalo da li trebam kupiti novu pipu ili ne.

To je sve što me zanimalo, zahvaljujem.
Cattoc_C is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 15:44   #4
Ili jednostavno skini cjevi i metni čepove. Imaš i u svakom dučanu vodopremom i sl. Najjednostavnije.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 15:59   #5
Ako ih se ima za kupiti, onda može i to. Mislio sam da ih možda ja trebam imati negdje, što bi bio problem. Zaviriti ću u trgovinu jednom i potražiti ih.

Hvala na oba odgovora.
Cattoc_C is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:43.