Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2007., 17:17   #1
Budućnost Kosova?

Koja država će prva priznati nezavisno Kosovo?

da li bi to mogla biti Hrvatska ili Bosna?

ima li hrvatska razloga da prva prizna Kosovo kao novu nezavisnu drzavu.

Zadnje uređivanje posmatrač : 23.02.2007. at 21:09.
KulinBan is offline  
Old 13.01.2007., 17:25   #2
Quote:
KulinBan kaže:
da li bi to mogla biti Hrvatska ili Bosna?

ima li hrvatska razloga da prva prizna Kosovo kao novu nezavisnu drzavu.

Ova Hrvatska vladajuca vrhuska ne bi priznala ni samu Hrvatsku bez dozvole svojih gazda iz EU kojima se uvlace u sve rupe i otvore.

A BiH i nije prava drzava, a posto za sve treba pitati Dodiga i RS, mozes mislit koliko je moguce priznanje Kosova od strane BiH.
Ringo59 is offline  
Old 13.01.2007., 17:29   #3
Quote:
Ringo59 kaže:
Ova Hrvatska vladajuca vrhuska ne bi priznala ni samu Hrvatsku bez dozvole svojih gazda iz EU kojima se uvlace u sve rupe i otvore.

A BiH i nije prava drzava, a posto za sve treba pitati Dodiga i RS, mozes mislit koliko je moguce priznanje Kosova od strane BiH.
zasto mislis da Bosna nije prava drzava,Dodik samo misli da je bik.drzava ce priznati Kosovo.Dodika nisu pitali ni oni koji su priznali Bosnu.
KulinBan is offline  
Old 13.01.2007., 17:37   #4
Quote:
KulinBan kaže:
zasto mislis da Bosna nije prava drzava,Dodik samo misli da je bik.drzava ce priznati Kosovo.Dodika nisu pitali ni oni koji su priznali Bosnu.


Kad nasa BiH bude normalna drzava poput drugih visenacionalnih zemalja, decentralizirana i demokratska, bez entiteta ovakvih kakvi su sad, bez nacionalnih ekskluviziteta u kojima vecina nastoji da manjini zagorca sve sto moze, i jos mnogo toga, tad ce BiH biti prava drzava.
Nadam se da cu docekati, iako je i dalje raspad mogucnija stvar.
Ringo59 is offline  
Old 13.01.2007., 17:47   #5
Post

Hrvatska nema razloga priznati albansko Kosovo. Samo bi si pravila probleme s tim.

Hrvati i Srbi moraju medjusobno respektirati svoje teritorije.
Bobby Gee is offline  
Old 13.01.2007., 17:51   #6
Quote:
Bobby Gee kaže:
Hrvatska nema razloga priznati albansko Kosovo. Samo bi si pravila probleme s tim.

Hrvati i Srbi moraju medjusobno respektirati svoje teritorije.
pa to je vec kurvanjska politika,koliko znam Albanija je medju prvima priznala Hrvatsku.

kakvo respektovanje teritorije kad su Srbi dosli iz Srbije da vam uzmu pola Hrvatske.

da nije bilo Bosne i njezine politike sad bi ti bio u velikoj srbiji.
KulinBan is offline  
Old 13.01.2007., 21:54   #7
Quote:
Bobby Gee kaže:
Hrvatska nema razloga priznati albansko Kosovo. Samo bi si pravila probleme s tim.

Hrvati i Srbi moraju medjusobno respektirati svoje teritorije.

Vama srbima je najveci domet se predstavljati Hrvatima?

A Zagreb si vidio jedino na razglednici.

Hrvatska ce medu prvima priznati Kosovo, zajedno sa Slovenijom!
W&S is offline  
Old 13.01.2007., 17:30   #8
Pa naravno da će Dodik da prizna nezavisno Kosovo.A onda će priznati nezavisnu Republiku Srpsku.
Pa to je on sam rekao.
Joel_Godard is offline  
Old 13.01.2007., 17:48   #9
Quote:
Joel_Godard kaže:
Pa naravno da će Dodik da prizna nezavisno Kosovo.A onda će priznati nezavisnu Republiku Srpsku.
Pa to je on sam rekao.
pa valjda svijet bi trebao priznati tu genocidnu tvorevinu,a moras priznati da to nije bas lako.

medjunarodni faktori koji se trenutno nalaze u Bosni nisu htjeli prisustvovati "danu republike srpske" a nije niko ni sa federalnog ni sa drzavnog nivoa prisustvovao.
KulinBan is offline  
Old 13.01.2007., 18:25   #10
bosna nece.... no mislim da ce crnogorci... zbog mira na granici..
antest is offline  
Old 13.01.2007., 18:35   #11
Tko kaže da će Kososvo dobiti nezavisnost

i to u ovoj kalendarskoj godini?
Constatinopol is offline  
Old 13.01.2007., 19:07   #12
Quote:
Constatinopol kaže:
Tko kaže da će Kososvo dobiti nezavisnost

i to u ovoj kalendarskoj godini?
Hmm moguce kada bude 2007 godina u islamskom kalendaru.
mr.bond is offline  
Old 13.01.2007., 19:37   #13
Ljudi kako to ne znate da Srbija bice prva


Evo predsednik federacije pingponga iz Srbije je pozvao reprezentaciju Kosova da ucestvuje u jednom medjunarodnom kampionatu koji se odrze tamo.
Honesty is offline  
Old 13.01.2007., 20:20   #14
Najprije će biti priznata od najtazepečene države () Srbije.
__________________
Kada se stvori kritična masa meni sličnih, obrazovanih, pametnih i lijepih, takva će Hrvatska i biti.Dokle god imamo ružne glupe, i ljigave glasače, dotle imamo ružnu, glupu i ljigavu hrvatski politiku
Ložač is offline  
Old 13.01.2007., 21:47   #15
hrvatska će se ponašati kao i kod crne gore...zapravo skoro da nas nije briga za njih jer ne graničimo..samo da se srbi ne zarate..pa da se odrazi na regiju i tjurizam
__________________
a bože moj
Shipyard is offline  
Old 13.01.2007., 21:54   #16
Quote:
Shipyard kaže:
hrvatska će se ponašati kao i kod crne gore...zapravo skoro da nas nije briga za njih jer ne graničimo..samo da se srbi ne zarate..pa da se odrazi na regiju i tjurizam
Mi nekada smo brinuli za vas (pomisli samo jednom imena Çeku,Ademi........)
Honesty is offline  
Old 13.01.2007., 21:56   #17
Quote:
Honesty kaže:
Mi nekada smo brinuli za vas (pomisli samo jednom imena Çeku,Ademi........)
Hrvati su na vasoj strani Honesty, nemoj se zabrinjavati sa ovim srbijanderima koji se prave da su Hrvati.
Ovdje dolaze ovi koji placu svaku noc prije spavanja sto nema smrdoslavije, bolesni jadni ljudi, treba ih ignorirati.


Zelim ti sve najbolje i hvala vam na velikoj pomoci tokom DR.
W&S is offline  
Old 13.01.2007., 22:14   #18
Quote:
W&S kaže:
Hrvati su na vasoj strani Honesty, nemoj se zabrinjavati sa ovim srbijanderima koji se prave da su Hrvati.
Ovdje dolaze ovi koji placu svaku noc prije spavanja sto nema smrdoslavije, bolesni jadni ljudi, treba ih ignorirati.


Zelim ti sve najbolje i hvala vam na velikoj pomoci tokom DR.
Hvala vam puno za tvoju podrsku ali ne zaboravi da i mi smo svama ,jer izgleda da imamo jos malo posla ,jer izgleda da cetnici dolaze na vlast u nasem i vasem komsiluku
Honesty is offline  
Old 13.01.2007., 22:37   #19
Quote:
Honesty kaže:
Hvala vam puno za tvoju podrsku ali ne zaboravi da i mi smo svama ,jer izgleda da imamo jos malo posla ,jer izgleda da cetnici dolaze na vlast u nasem i vasem komsiluku
Četnici su stalno na vlast u Srbiji, a samo o cijeni žileta za brijanje ovisi njihov anface, ali to je tako, mi smo navikli, a morati ćete i vi.
__________________
Kada se stvori kritična masa meni sličnih, obrazovanih, pametnih i lijepih, takva će Hrvatska i biti.Dokle god imamo ružne glupe, i ljigave glasače, dotle imamo ružnu, glupu i ljigavu hrvatski politiku
Ložač is offline  
Old 13.01.2007., 21:56   #20
Quote:
Shipyard kaže:
hrvatska će se ponašati kao i kod crne gore...zapravo skoro da nas nije briga za njih jer ne graničimo..samo da se srbi ne zarate..pa da se odrazi na regiju i tjurizam
Ja mislim ni to nije isključeno ako radikali dođu na vlast,nisu ratovali 8 godina red je vise
Dal3 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:04.