Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2008., 19:31   #21
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
Bioperformance okoloočna krema je najbolja krema koju sam ikada probala.
briše bore
baš sam se iznenadila,jer sam mislila da takvo nešto ne postoji.
Koliko para?
tinna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 20:47   #22
Quote:
tinna01 kaže: Pogledaj post
Koliko para?

567 kn
ali na jagodi je duplo jeftinija.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 23:42   #23
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
Da li je netko probao Benefiance Full Correction Lip Treatment? da li vrijedi te pare ili ne?
Ja sam ga nedavno kupila, super mi je stvarno odlican!
Ne znam koliko kosta u Hr, ja sam ga u Italiji platila oko 20 eurica i vrijedi toliko. Vise novaca ne bih dala samo zbog toga sto ne volim trositi neke nerazumne svote novaca na kremice jer mislim da ih ima jako dobrih i djelotvornih, a da ne kostaju bas mali milijun..
__________________
Ha-ha-ha-ha
Leptir81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 20:13   #24
Ja sam njihov najvjerniji obožavatelj
Sve mi je zakon,za lice koristim cijelu liniju shiseido skincare.
Od make-upa imam kremasto sjenilo i rumenilo u sticku-zakon je,kupila sam još jedno za slučaj da ga prestanu proizvoditi
Imam i njihovu toniranu kremu za lice,puder te puder u sticku.
Šminka za usta je makeup 9 -bordeaux-moja omiljena,također napravila zalihu.
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 21:26   #25
Ja obožavam njihove ruževe Perfecting lipstick, imaju divne nijanse, prelijepe kremaste teksture (usta mi nikad nisu suha od njih nakon nekog vremena, kao što mi se zna dogoditi s nekim drugim ruževima sličnog cjenovnog ranga ) i traaaaajuuuu na usnama - ja pušim i to je koma je za postojanost ruža (i, naravno, za moju postojanost ), ali ovi izdrže sve živo
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 16:34   #26
ja sam isto shiseido fan.
imam puder u kamenu, luminizing puder, cijelu kolekciju whitening skin care, primer, tuš...
jedino ne koristim njihovu podlogu, jer nema dovoljno svijetle nijanse.
tome se nemrem načudit
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 01:59   #27
imam njihova sjenila, korektor u stiku, korektivnu olovku,
podlogu smoothing veil, mama je koristila one bio-perfomance kreme
Zadovoljna sam . Od žene iz kozmetičkih voda sam čula da kad platiš za shiseido platiš upravo kvalitetu i uvijek ga kao brand stavlja ispred Diora, Canela i.t.d
JK 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 16:05   #28
Shiseido kreme mi baš ne odgovaraju (jedino mi se Bio-Performance Advance Super Revitalizer sviđala), ali dekorativna kozmetika im je jako dobra. Nije tako atraktivno pakirana kao npr. Dior ili Chanel, pa možda ne privuče toliko pažnju, ali npr. ruževi za usne su im jako dobri, kao i sjenila za oči (jako bogati pigment). Jako volim ona njihova mono-sjenila u intenzivnijim bojama.
Kejt 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 16:56   #29
hm, a to ovisi o ukusu, ja više volim minimalizam...
ali istina je da Shiseido kod nas nema baš ni neku reklamu. barem ju ja nisam uočila
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 18:31   #30
kolike su cijene njhovih pudera
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 19:19   #31
na netu oko 200 kn, koliko se sjećam. kod nas, nisam ni gledala, obično duplo skuplje.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 19:41   #32
Kod nas su mislim oko 250-300 kn.
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 20:15   #33
ok,hvala
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 12:30   #34
od Shiseida imam tekući puder, u kamenu obični, translucent u kamenu, okoloočnu bio-performance i liniju whitening za suhu kožu, te tuš u gelu, ili kako već, i korektor.
jako sam zadovoljna svime, osim nedovoljno svijetlim tekućim puderima (zato koristim chanel i givanchy).

i još jedna stvar koja mi ne ide u glavu je kako brand koji se poziva na budističku filozofiju, barem marketniški, ne izbjegava supstance testirane na životinjama.
e, to mi je fakat neshvatljivo!

Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 19:25   #35
Riješila njihov test, zaključila da imam normalnu kožu sa malo nepravilnosti, odnosno normalno/mješovitu i prije par mjeseci kupila Balancing softener, vodu za čišćenje i gel kremu iz kolekcije Pureneses koja je primjerena dobi 20-25 godina. Kroz mj. dana mi se mašćenje čela reduciralo, a s njime i neželjene pridošlice u vrijeme pms-a i stresa, te povremeno crvenilo. Riješila sam i problem dehidracije, ne pojavljuju mi se miteseri... Odlična linija.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 14:24   #36
Quote:
Jojo Ungh kaže: Pogledaj post
Ja obožavam njihove ruževe Perfecting lipstick, imaju divne nijanse, prelijepe kremaste teksture (usta mi nikad nisu suha od njih nakon nekog vremena, kao što mi se zna dogoditi s nekim drugim ruževima sličnog cjenovnog ranga ) i traaaaajuuuu na usnama - ja pušim i to je koma je za postojanost ruža (i, naravno, za moju postojanost ), ali ovi izdrže sve živo

Ti si me namamila na CK, a bome necu bit mirna dok ne probam i Shiseidov ruz

Inace, Shiseido mi je kvalitetna marka, imam par sjenila, koristila i njihovu liniju za necistu kozu, kremu za ruke i sve 5!
ninani is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 12:33   #37
Innocent,dugujem ti recenzije ovih shiseido maski.
Ovu relaxing još nisam probala,ali probala sam purifying i imam sve pohvale za nju,maska me nimalo ne peče na licu(inače mi je to problem kod ovih glinenih maski,lice me peče a poslije zateže),ova je baš dobra
Sve preporuke!
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 13:47   #38
Za kakvu je kožu i čemu služi ta whitening linija?
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 15:36   #39
Hvala, Soleiol

White luccent linija je za bijele ljude koji žele ostati bijeli. Uglavnom, vidim po recenzijama da ne izbjeljuje, u slučaju da želiš da ti posvijetli kožu.
Mislim da serum izbjeljuje pjege, ali ga nemam, pa ne znam kakav je.
Ja koristim moisturizer iz te linije i odličan mi je. Stavim ga svaki dan ispod šminke i koža mi je fino hidratizirana cijeli dan. A shvatila sam ga i kao preventivu (ja sam superbijela i želim takva i ostati).
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 17:03   #40
i ja postala fan kosa mi tako dobro mirisi i meeeeekana je
ima jos sto dobro za preporuciti?
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:04.