Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2011., 00:04   #3261
da moguce je da je krpelj,skroz mali i je na pocetku jel se nije napio krvi
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Old 14.07.2011., 00:34   #3262
Quote:
Bibi3456 kaže: Pogledaj post
Tako se i moja ponasa Čim nije po njenom odmah protest! Ona počne vikat i kad ne uspije napravit ono sto želi...npr,hoće odsarafiti kremu i nemre i eto dreke!...
Btw,sto je TT?
predivno i nezaboravno razdoblje.

evo citaj i veseli se

https://www.forum.hr/showthread.php?t=365494
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 14.07.2011., 01:36   #3263
Kako pomoci bebi od 2mj sa grcevima???
mici36 is offline  
Old 14.07.2011., 01:39   #3264
Quote:
mici36 kaže: Pogledaj post
Kako pomoci bebi od 2mj sa grcevima???
dajes joj kakve kapi,bio gaiu ili sab simplex,cajic od komoraca?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Old 14.07.2011., 03:18   #3265
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
predivno i nezaboravno razdoblje.

evo citaj i veseli se

https://www.forum.hr/showthread.php?t=365494
Idem malo čituckati
__________________
28.07.2010. Angel of mine
Bibi3456 is offline  
Old 14.07.2011., 09:10   #3266
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
Moja malena sad prije spavanja povratila.Sad sam naravno zabrinuta jako.Dajte savjet....
Oko 14 h je papala rižine sa kruškom,nije cicala,nudila sam je samo vodom a toga je unijela jako malo...ponašanja kao i inače,uobičajenog...
Oko 16 i 30 h išla sam je otuširati,i nakon toga u sobi podojiti,grudi su bile prepune,jednom se i zagrcnula,kad je pocicala malo sam je na rukama lagano ljuljala jer je skoro već zaspala,i onda se trgala i samo sam vidjela kak se zakašljava i oko dude mlijeko,brzo je podignula i ona povratila mlijeko po meni i podu...nije bljucnula već baš povratila i to samo čisto mlijeko...
jel to bio višak ili??
sad je zaspala,i sad sam zabrinuta jer je jako vruće,puno se znoji,ona slabo pije i sad još povrati mlijeko
moja malecka dok je bila na cici isto je znala povraćati i to ne bljuckanje već doslovno mlaz bi izletio meni preko ramena i na pod, pretpostavljam da je od prejedanja, i sad imamo takvih problema jede dok se ne prejede, a onda povrati, uh kako frustritrjuće, tako da sad joj obroke dajem u malim količinama i više puta dnevno,
za sve je kriv pokojo kad njega gleda možeš joj u usta trpat hrane koliko hoćeš, u početku sam stvarno mislila da je gladna, pa je većinom to povraćanje bila moja krivica jer sam iz neznanja malecku hranila više nego je potrebno
__________________
nije priša ubila miša već vrebanje i dugo čekanje
bettyboop333 is offline  
Old 14.07.2011., 10:52   #3267
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
jel se dobija od dm-a čestitka i bonovi za 2. rođendan?

nama došla čestitka "za prvi rođendan" za njegov 2. opet
oh, c'mon, kužim da nitko ne zna kaj da radim djetetu s prehlađenim mjehurom, al zakaj svi i ovo ignoriraju :/
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Old 14.07.2011., 10:54   #3268
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
oh, c'mon, kužim da nitko ne zna kaj da radim djetetu s prehlađenim mjehurom, al zakaj svi i ovo ignoriraju :/
ako se dobro sjećam, jer ipak je to bilo prije 5 mjeseci, mi smo od dm-a dobili neke bonove a popustima, ali nisu bili isti kao za 1. ročkas.
rossi79 is offline  
Old 14.07.2011., 10:58   #3269
Imam pitanje vezano za čišćenje nosa. Beba je stara 3 tjedna i danas sam primijetila da ima nešto malo u desnoj nosnici. Vidim da ga ne smeta pri disanju i kihnuo je par puta, ali ta truna niakako da izađe. Dal da probam s fiziološkom ili sa štapićem za uši, ali me strah da ne ugurma još dublje...
Newbiee is offline  
Old 14.07.2011., 10:59   #3270
Drage mame, danas sam se odlučila na pranje odjeće i pelena za svoju bebicu koja stiže u 9 mj.
Da li da tetra pelene, kapice, gazice i švedske pelene perem na 90 stupnjeva i to bez omekšivaća?
A na plišanim i pamučnim stvarima tipa gegice, tutice majčice bodići piše da se peru na 40 stupnjeva, jel da tako perem
ili da povećam temperaturu bez obzira šta piše?
Lady Dee is offline  
Old 14.07.2011., 11:11   #3271
Quote:
Lady Dee kaže: Pogledaj post
Drage mame, danas sam se odlučila na pranje odjeće i pelena za svoju bebicu koja stiže u 9 mj.
Da li da tetra pelene, kapice, gazice i švedske pelene perem na 90 stupnjeva i to bez omekšivaća?
A na plišanim i pamučnim stvarima tipa gegice, tutice majčice bodići piše da se peru na 40 stupnjeva, jel da tako perem
ili da povećam temperaturu bez obzira šta piše?
Hello
ja sam tetre i to prala na 60 stupnjeva, bez omekšivaća, uvela sam ga tek negdje kad je bila 3 mjeseca, a ostalu odjeću kak je pisalo na etiketi bitno ti je da sve dobro ispeglaš jer to ubija bakterije
anella is offline  
Old 14.07.2011., 11:13   #3272
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
mi kupili prosle godine taj elektricni, predobra stvar. mala nijednom nije bila ispikana, svakako preporucam. ovo ljeto cemo kupiti i taj prijenosni
moju su noćas unatoč oba aparatića ispikali
anella is offline  
Old 14.07.2011., 11:13   #3273
Quote:
Lady Dee kaže: Pogledaj post
Drage mame, danas sam se odlučila na pranje odjeće i pelena za svoju bebicu koja stiže u 9 mj.
Da li da tetra pelene, kapice, gazice i švedske pelene perem na 90 stupnjeva i to bez omekšivaća?
A na plišanim i pamučnim stvarima tipa gegice, tutice majčice bodići piše da se peru na 40 stupnjeva, jel da tako perem
ili da povećam temperaturu bez obzira šta piše?
Ja svu njegovu robicu perem odvojeno od nase, bez omeksivaca. Tetra pelene, gaze na 90 operem a sve ostalo obicno na 40.
Ne znam odkud si, ali nadam se da ne mislis i peglat danas
Kazem jer mene gleda poveca njegova hrpa a ja samo vadim iz ormara novo, strah me uopce primit peglu
night shadow is offline  
Old 14.07.2011., 11:23   #3274
dali vaše bebe manje piške sada kada je ovako toplo?
mi dojimo i krenuli smo sa dohranom i neće mi ni vodu ni čaj, jako malo popije
strah me da ne dehidrira, a i neda mu se baš cicati
cezar5 is offline  
Old 14.07.2011., 11:26   #3275
Nudi mu vodu što češće. Gut po gut, bolje nego ništa.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 14.07.2011., 11:32   #3276
Quote:
cezar5 kaže: Pogledaj post
dali vaše bebe manje piške sada kada je ovako toplo?
mi dojimo i krenuli smo sa dohranom i neće mi ni vodu ni čaj, jako malo popije
strah me da ne dehidrira, a i neda mu se baš cicati
moj savjet: ako ste krenuli s dohranom, vodu u kojoj kuhaš povrće nemoj bacati nego ostavi sa strane da se ohladi i daj djetetu. ta voda je ionako prepuna vitamina, a djetetu dođe kao sokić. svaki dan tu vodu malu prorijeđuj i za tjedan dana klinac će ti piti čistu vodu. nama je to upalilo, u roku od 5 dana bio je na čistoj vodi, i danas pije samo vodu.
ako manje piški onda definitivno treba više piti.
rossi79 is offline  
Old 14.07.2011., 11:32   #3277
hvala vam, znači ništa od omekšivača a ja baš kupila onaj chiccov bijeli pa sam htjela barem u robicu stavljati:
hehe iz zg sam, ali mi je u stanu savršeno i bez klime, imam čarape na nogama tako da mi nije problem za peglanje,
ali ću to ipak za sutra ostaviti.

Jel netrebam dvaputa ispirati odjeću?
Lady Dee is offline  
Old 14.07.2011., 11:33   #3278
hvala vam, znači ništa od omekšivača a ja baš kupila onaj chiccov bijeli pa sam htjela barem u robicu stavljati:
hehe iz zg sam, ali mi je u stanu savršeno i bez klime, imam čarape na nogama tako da mi nije problem za peglanje,
ali ću to ipak za sutra ostaviti.

Jel netrebam dvaputa ispirati odjeću?
Lady Dee is offline  
Old 14.07.2011., 11:35   #3279
Quote:
Lady Dee kaže: Pogledaj post
hvala vam, znači ništa od omekšivača a ja baš kupila onaj chiccov bijeli pa sam htjela barem u robicu stavljati:
hehe iz zg sam, ali mi je u stanu savršeno i bez klime, imam čarape na nogama tako da mi nije problem za peglanje,
ali ću to ipak za sutra ostaviti.

Jel netrebam dvaputa ispirati odjeću?
taj omekšivač od chicca je super, ali ga ostavi za kasnije. i smo ga počeli koristiti kad je beba imala 10 mjeseci.
a ja sam oduvijek i dan danas ispirala dječju odjeću dvaput.
rossi79 is offline  
Old 14.07.2011., 11:35   #3280
Quote:
Lady Dee kaže: Pogledaj post
hvala vam, znači ništa od omekšivača a ja baš kupila onaj chiccov bijeli pa sam htjela barem u robicu stavljati:
hehe iz zg sam, ali mi je u stanu savršeno i bez klime, imam čarape na nogama tako da mi nije problem za peglanje,
ali ću to ipak za sutra ostaviti.

Jel netrebam dvaputa ispirati odjeću?
pa ja znam mame koje su stavljele taj omekšivać od početka i nije bilo nikakvih reakcija ja nisam koristila dok nije malo porasla.. ufff. ostavi peglanje za koji drugi dan ja nisam dvaput ispirala
anella is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.