Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2008., 19:32   #21
Pogledao sam i zadnju sezonu i mogu reći da ima iznenađujućih stvari u vezi nekih likova, ali bolje da ništa ne govorim

Samo zadnja epizoda opet završava sa to be continued... i sad treba čekat još nekoliko mjeseci do emitiranja.
OzzyTheMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 19:57   #22
Quote:
OzzyTheMan kaže: Pogledaj post
Samo zadnja epizoda opet završava sa to be continued... i sad treba čekat još nekoliko mjeseci do emitiranja.
počinje u srpnju...
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 20:37   #23
Quote:
Lostie89 kaže: Pogledaj post
počinje u srpnju...
Odlično. Nije to predaleko, moja najcrnja očekivanja su bila pred zimu.

Čudi me da više ljudi ne prati ovu temu, pa zar nas ima tako malo koji je gledamo
OzzyTheMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 21:16   #24
Quote:
OzzyTheMan kaže: Pogledaj post
Odlično. Nije to predaleko, moja najcrnja očekivanja su bila pred zimu.

Čudi me da više ljudi ne prati ovu temu, pa zar nas ima tako malo koji je gledamo
stvarno ne znam...
znam da ima tema o Stargate serijama na forumu Fantastika (ali nije da su tamo nešto aktivni).
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 22:06   #25
Quote:
Lostie89 kaže: Pogledaj post
stvarno ne znam...
znam da ima tema o Stargate serijama na forumu Fantastika (ali nije da su tamo nešto aktivni).
da, vidio sam to. možda kad počne peta sezona bude navala
OzzyTheMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 00:00   #26
Quote:
OzzyTheMan kaže: Pogledaj post
da, vidio sam to. možda kad počne peta sezona bude navala
a vjerojatno. nadam se...
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 21:53   #27
Potvrđen datum premijere 5. sezone Atlantisa

Peta sezona Stargate Atlantisa imati će svoju premijeru u petak, 11. srpnja, prema online rasporedu SciFi Channela. Ovo se podudara sa datumom premijere o kojem se već nagađalo, ali naravno daleko je srpanj te još može doći do nekih izmjena. Atlantis će zadržati svoj stari termin, 21 h po lokalnom vremenu.

Ostatak pročitajte na Crogateu, gdje možete saznati i slijedeće:

Mallozzi pokrenuo književni klub
--------------------------------
Momoa možda napušta Atlantis
--------------------------------
Konačna verzija Continuum DVD omota
--------------------------------
Wright: Stargate filmovi trebaju O'Neilla, itd.
--------------------------------
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 11:30   #28
Quote:
OzzyTheMan kaže: Pogledaj post
da, vidio sam to. možda kad počne peta sezona bude navala
Bilo bi i vise pisanja kad bi se SG napokon poceo prikazivati na nekoj od nasih loklanih televizija.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 17:17   #29
Pocela sam gledati Atlantis i fenomenalna ma je. Sad sam na sredini prve sezone,a imam i svih 10 SG-1, pa cu se i toga malo podsjetiti, gledala sam ju davno. Inace Lt. Col. John Sheppard je mljac , a Mckay bas smesni dok pocne gombati za hranu
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 17:21   #30
Quote:
vjeverica kaže: Pogledaj post
Pocela sam gledati Atlantis i fenomenalna ma je. Sad sam na sredini prve sezone,a imam i svih 10 SG-1, pa cu se i toga malo podsjetiti, gledala sam ju davno. Inace Lt. Col. John Sheppard je mljac , a Mckay bas smesni dok pocne gombati za hranu
i ja sam imala iste impresije. McKay je do boli smiješan, stalno jede, Shepp , Carson i njegov naglasak .
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 17:28   #31
Quote:
Lostie89 kaže: Pogledaj post
i ja sam imala iste impresije. McKay je do boli smiješan, stalno jede, Shepp , Carson i njegov naglasak .
eeee daaaaa Carson naglasak

i njegovo ja nisam u vojsci
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 22:38   #32
Quote:
vjeverica kaže: Pogledaj post
eeee daaaaa Carson naglasak

i njegovo ja nisam u vojsci
haha, da
to stalno govori...

uglavnom, presmiješan je... ima kalendar na kojemu je fotografija škotskih ovaca...
a ipak mi je najsmiješnija bila 17. epizoda prve sezone - Letters From Pegasus, kad snima poruku majci u kojoj joj govori da se nada da su njezine petunije još uvijek u punom cvatu
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 22:48   #33
Stargate: Ark of Truth i Continuum

Ljudi moji, a posebice fanovi SF-a i Stargatea, svakako pogledajte nove Stargate filmove The Ark of Truth i Continuum.

Ark of Truth zaključuje fenomenalnu priču o Orijima koja se protegla kroz 9. i 10 sezonu Stargatea SG-1, s meni posebice dragim finalom 9. sezone, epkom Camelot. Inače, nisu trebali stavljati Replikatore u film, već se više posvetiti sukobu s Orijima, no, što je tu je. Hallowed are the Ori.

Na DVD bi 29. srpnja trebao izaći i Continuum, koji nas vraća na dobre stare negativce - Goa'ulde - viđene kroz prvih osam sezona Starageta SG-1. Jedva čekam bitku iznad Atlantika, a po uzoru na onu u finalu 7. sezone, epki Lost City - iznad Anktartike.

Stargate: The Ark of Truth - trailer

Stargate: Continuum trailer

Camelot - bitka

Lost City - bitka


Inače, kad smo kod bitaka, odlična je i opsada Atlantisa, te nedavna bitka sa Asurancima iz 4. sezone Atlantisa. Ne mogu odoljeti da ne stavim linkove.

Opsada Atlantisa

Bitka protiv Asuranaca


Inače, uvjeren sam kako će HRT otkupiti Stargate SG-1 i Stargate: Atlantis nakon što reprizira Star Trek (TNG, DS9 i Voyager) jer se već godinama na HRT Forumu i putem mailova pokušavamo kao fanovi izboriti za Stargateove baš kao što smo se izborili i za Star Trek i Galacticu. Ako želite dati svoj glas to možete učiniti ovdje.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 20:43   #34


O'Neill: Ekipa, nije valjda da nitko Stargate?
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 22:41   #35
odgledah cijeli SG1, ali po meni Ark mi je totalno nepotrebno pretvoren u film. Imaš 15min di Teal'c sam trči, wtf
uglavnom očekivanja su mi bila previsoka izgleda...nego postoji negdje ova tema već...
neve_ergosum is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 08:13   #36
meni je osobno Ark bio odlican a nista manje ne ocekujem ni od Continuuma
istina, nije to to bez Andersona, ali Browder je solidna zamjena (ima svojih trenutaka )
srecom bit ce u Continuumu
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 10:20   #37
Dobar je Browder, iako u osnovi glumi isti lik kao u Farscapeu.

Inače, za Ark uopće ne bi rekao da je nepotreban. štoviše, bio je neophodan kako bi se zaključila priča o Orijima, a koja nije zaključena u 10. sezoni. Naravno, mogli su to puno bolje izvesti. Ja bi osobno volio da uopće nisu stavljali Relikatore, nego da su se usredotočili na Orije, big space battles i sl.

A Teal'covo "šetanje" po šumama i gorama Celestisa je stvarno zakon.

Od Continuuma očekujem puno više. Osim O'Neilla u filmu će biti i Hammond, ali i predsjednik Hayes (William Devane), te hrpa Goa'ulda, među kojima su i Apophis i Ra, te naš Steve Bačić kao Camulus.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 09:34   #38
blu ray ce se lagao pre-orderat
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 14:19   #39
i meni je bezveze sto su stavili replikatore ali mi je drago bilo pogledat film, fali mi sg-1
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 14:33   #40
Meni i ne nedostaju toliko Ja skoro svaki dan gledam Kapiju na OBNu
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:00.