Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2008., 20:50   #21
Quote:
Imperium kaže: Pogledaj post
Danas sam odgledao prve dvije epizode i sve što imam za reći je

špica je prej***** i wanna do bad things with you

volim kad je serija mix drame, komedije, misterije, ima zanimljive likove, odlične dijaloge........

čak me ni naglasak ne živcira

ne znam jeste čuli da je HBO naručio drugu sezonu
jesmo jesmo
__________________
...trembling electric.
Supersticky
klinkovichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 00:36   #22
asa ti jiben kako je ovo najbolje ikad (pod ikad mislin trenutno jel)

ko vam je NAJJAĆI? ja sam mislijo da se mogu odlucit, al ipak ne mogu
anti-person is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 18:11   #23
mislim da je meni najjaća tara iako je konkurencija prejaka. dakako lafayette je strašan, brat debil, šerif debil, ali tara, tara je carica

žao mi je što mi je paquinica sve lošija i nikako mi ne paše njena gluma niti osobnost, jako mi je žao što su nju izabrali.
__________________
...trembling electric.
Supersticky
klinkovichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 19:28   #24
Pogledala sam sve što su do sad prikazali , serija je dobra,ali... snimana je prema meni jednim od najdražih knjiga ( Southern Vampire Chronicles by Charline Harris ) i po kvaliteti se ne može niti približno uspoređivati
Vjerujem da bih puno više uživala u seriji da nisam čitala knjige, odnosno da nije temeljena na njima...A.Ball je preuzeo gotovo sve likove iz knjiga i za sada vjerno prati radnju prvog nastavka, ali neke je likove totalno izokrenuo i po meni promašio
Seriju sam čekala gotovo godinu dana i iako me nije skroz razočarala, ipak sam očekivala više od nje.Neki likovi mi jednostavno nisu "sjeli" kao u knjizi.Znam da su knjiga i serija sasvim drugačiji mediji i nije ih dobro uspoređivati ali smeta me "sakaćenje" i izvrtanje nekih gogađaja i likova radi veće gledanosti i podilaženja široj publici.
Ipak, da seriju nije otkupio HBO i da ju ne radi A.Ball bila bi potpuni promašaj!
A.Paquin je po meni sasvim solidna glumica, ali daleko je ona od Sookie iz knjiga, Bill je izvrsno pogođen a Tara totalno promašena tj. osim imena i prijateljstva sa Sookie nema nikakave veze s likom iz knjige i to mi smeta.
Nadam se da će nastaviti pratiti događaje iz prve knjige do kraja sezone, a 2.sezonu temeljiti na 2.knjizi - za sada ima 8 knjiga i C.Harris obećava još .

Zaključak: vrlo dobra, kvalitetna i zanimljiva serija sa solidnom glumačkom postavom za one koji nisu čitali knige...za one koje jesu !
Svima koji vole čitati preporučam knjige, baš me zanima kako bi nakon toga gledali na seriju...

Zadnje uređivanje Merry Gentry : 31.10.2008. at 19:38.
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 13:40   #25
jooj treš li početka

bila mi ova epizoda bolja od prošle. iako, ja bih malo smanjila dozu brata, s povećala vampire i taru. i zatukla bi onu new age sve je povezano kuju.
__________________
...trembling electric.
Supersticky
klinkovichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 03:41   #26
...
Wow Sam se moze pretvoriti u ........


Mislim da nas u iducim ep od zanimljivosti (osim objasnjenja odakle Samu super moci) ceka i prikaz Sabora vampira, vjerovatno izgleda kao Titty Twister, klub iz Od sumraka do zore.
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 08:12   #27
Quote:
Dogma kaže: Pogledaj post
...
Wow Sam se moze pretvoriti u ........


Mislim da nas u iducim ep od zanimljivosti (osim objasnjenja odakle Samu super moci) ceka i prikaz Sabora vampira, vjerovatno izgleda kao Titty Twister, klub iz Od sumraka do zore.
o da s obzirom na trešoidnost prve scene u zadnjoj epizodi...
__________________
...trembling electric.
Supersticky
klinkovichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 00:58   #28
Quote:
capra kaže: Pogledaj post
mah, jos sam li-la u vezi serije...
obozavala sam ball-ov 6ft under, pa sam vjerojatno bila pod ocekivanjem da ce se uprizorit nesto jednako kvalitetno

ovoj seriji zasad fali, kajaznam, hangera, neke malo kompleksnije karakterizacije (al ne na nacin - tvoj deda je bio psychic, a ja (baka) sam sva misteriozna, sto scenaristi ocito zamjenjuju za karakterizaciju )
skidam svaku s torrenta, i ocekujem "nesto" od te serije, ali nisam jos to dobila
al dobro, ne odustajem dok ne pogledam s01e22
moguce da se stvari preokrenu
evo citiram samu sebe ali da povucem sto sam rekla i popljujem se (puj, puj, capra )

serija je hebena! navukla sam se na nju skoro ko' na office....tak nesto zabavno, seksi, trashy i cool istovremeno nisam gledala od...nikad
capra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 21:00   #29
Quote:
capra kaže: Pogledaj post
m
skidam svaku s torrenta, i ocekujem "nesto" od te serije, ali nisam jos to dobila
al dobro, ne odustajem dok ne pogledam s01e22

To će biti malo teže jer će prva sezona imati 12 epizoda.
Iako je u početku bilo malo presporo, sad je već puno bolje i već jedva čekam finale... Špica je fenomenalna, u rangu najboljih poput Carnivalea ili Dextera. A i pjesma je super : Jace Everett - "Bad Things".
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 22:02   #30
brr baš mi je spooky bila ova epizoda.

željko ivanjek
__________________
...trembling electric.
Supersticky
klinkovichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 22:44   #31
jooooooj
Seriju cu definitivno jos jednom pogledat kad zavrsi sezona
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 15:10   #32
Upravo pogledao prve 3 ep... Dosadno, sporo, sapuničavo. Jedino sto valja je uvodna špica cini mi se.
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 18:37   #33
jeee mala hipi kujica is no more

ali siroti jason.
kako je bila smiješna ona novopečena vampirica, koji treš

dakle, napokon smo saznali tko tamani sve te ljubiteljice vampira, a bilo bi mi još napetija da netko nije jednom ovdje napisao da je to on, no taj dio posta je netragom nestao, nažalost ne dovoljno brzo da ga ja ne vidim inače mi taj tip bio baš simpa

odkud ona luda žena sa svinjom?! koja je njena fora? michelle forbes je sada glumila u definitivno najviše meni najdražih serija.

Quote:
fugazi kaže: Pogledaj post
Upravo pogledao prve 3 ep... Dosadno, sporo, sapuničavo. Jedino sto valja je uvodna špica cini mi se.
ne shvaćam
što je sapuničasto u ovoj seriji? inače, najdraže su mi te kritike da je serija sapuničasta, to je nekako postala najčešća kritika.
__________________
...trembling electric.
Supersticky
klinkovichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 22:32   #34
Ajme kako je losa ova serija e
Ono ima 12 epizoda sezona i sad ce kao zbrdazdola rijesit slucaj, ma daj me nemoj klat. Najlosija vampirska serija ikad, jedino je gledam zbog hot nude bitches
Velorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 22:42   #35
Quote:
Velorien kaže: Pogledaj post
Ajme kako je losa ova serija e
Ono ima 12 epizoda sezona i sad ce kao zbrdazdola rijesit slucaj, ma daj me nemoj klat. Najlosija vampirska serija ikad, jedino je gledam zbog hot nude bitches
ziher ti je buffy realniji prikaz vampirske scene u danasnjem drustvu

@klinkovichka - nisam dobro skuzila jer kad sam skinula proslu epku sa zenom i veprom zbrisala sam je odmah nakon gledanja, i sad sam pogledala ovu zadnju. jel to ista zenska koja je taru bail-ala iz zatvora ili brijem?
capra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 22:53   #36
Quote:
Velorien kaže: Pogledaj post
Ajme kako je losa ova serija e
Ono ima 12 epizoda sezona i sad ce kao zbrdazdola rijesit slucaj, ma daj me nemoj klat. Najlosija vampirska serija ikad, jedino je gledam zbog hot nude bitches


Quote:
capra kaže: Pogledaj post
ziher ti je buffy realniji prikaz vampirske scene u danasnjem drustvu

@klinkovichka - nisam dobro skuzila jer kad sam skinula proslu epku sa zenom i veprom zbrisala sam je odmah nakon gledanja, i sad sam pogledala ovu zadnju. jel to ista zenska koja je taru bail-ala iz zatvora ili brijem?
je. nisam ni ja to skužila, ali me zanimala ta scena sa ženom na cesti pa sam je opet išla pogledati i jasno se vidi da je to ona, ali ja tada nisam služila forbesicu. a llus mi je ful neobična u true blood tako jako našminkana i nasmijana (ta glumica uvijek glumi neke nadrkane).
__________________
...trembling electric.
Supersticky
klinkovichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 00:59   #37
Ja imam jednu fiks viziju kako se trebaju vampiri ponasat/izgledat/bit nenadjebivi, a True Blood se stvarno u to ne uklapa.
A i stvarno, jel nije jadno kada je prvo fokus na ubijanju ove/one konobarice zato sto se kara s vampirima, pa se odjednom to prestane i onda se ovlas spomene u zadnje dve epizode :?
I ovaj Sam je toliki retard, od svih kul stvari u koje se moze pretvorit on bude cucak. Ajd da je ninja cucak ili nest, al nije ni to
I onda nece bit vukodlak, a vukodlaci razaraju, a tek ninja vukodlaci. A valjda nece bit vukodlak jer nema ekipa love za efekte.
Drogiranje s vampirskom krvlju je valjda isto nesto najgluplje ikad.
Velorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 00:05   #38
nezz koji je tvoj problem jer sve sta tebi ne valja je meni apsolutni zakon

sezona 1

iako, opet mi je predzadnja bila dost bolja od zadnje. vole zakljucivat radnje previse i postavljat nove za iducu sezonu isto pa se malo razvodni...

probat cu rekapitulirat divne momente prve sezone (i zaboravit pola njih usput):
* kad serif umre od smijeha tijekom ispitivanja jasona
* kad jasonu nabrekne ud ko patlidzan od previse droze
* kad ekipa stisne ćeśnjak u smjeru vampira billa i kaze FUCKER
* kad bill nako zabrinuto protrci u kucu po stepenicama pa kasnije cuva strazu vani na travi pije tru blad dok peso šmeso sjedi pored njega
* kontam da cijela osma epizoda
* kad god jason ne zna njuejđž pizdarije i konplicirane rijeci koje mu hipi-retajka prica al kima glavom
* kad onaj celavi retaj vanpir pogleda u kameru na sekstejpu
* kad detektiv nazove nudisticku koloniju
* kad sam trci gol po sumi
* kad se sam valja po krevetu
* gej vanpir koji gleda heroje
* kad god se jason i hipi-retajka drogiraju i kopuliraju
* kad hipi-retajka umre (kontam da mi je to najbolji trenutak sezone)


veselin se drugoj sezoni
person is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 03:03   #39
Slozio bi se s nekim ljudima u ovom topicu da jedino uvodna spica valja
Velorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 18:27   #40
dakle, nema više, do jeseni

slažem se da je zadnja epizoda bila malo antiklimatična, uvodili su nas polako u sljedeću sezonu i stvarno me zanima što li će svega tamo biti. ona boarlady je neka šejpšifterka il šta? iako sumnjam da je nešto tako očito (zbog sama). ali mislim da nije, sam se nikad nije tako "pomicao". onaj tarin boravak u njenoj kući mi je skroz nadrealan.

bilo mi je presmiješno kad se zaručnica od onog ubojice pojavila pred sookie ridajući i pružajući joj cvijeće

e da i scena kada sam ushićeno pjeva u crkvi

e da, jedan od najdražih likova mi je onaj PTSPovac.

pobogu što je s lafayetteom? jel postade vampir?!

ovo mi je jebeno zabavna serija. i točka.

osim kaj mi je skoro pozlilo kad je onaj gad udarao peseka
__________________
...trembling electric.
Supersticky
klinkovichka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:10.