Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2010., 01:46   #41
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
smeta mi Adam, ja želim Kaia.
potpisujem
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 11:21   #42
ma sta ste toliko sve zapele za Kaia i usput moram pitat sta je Adam bogu skrivio (osim sta je Evu slusao ) da ga ne volite
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 11:44   #43
pa pizdek je glumata ko klinka od 14 godina da mu se Erica ne sviđa, odbije ju i onda se ljuti što se žena želi seksat sa mladim divnim šarmantnim Kaiem koji joj je posvetio pjesmu.

eto, oba pitanja sam ti odgovorila u jednoj rečenici.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 12:09   #44
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
pa pizdek je glumata ko klinka od 14 godina da mu se Erica ne sviđa, odbije ju i onda se ljuti što se žena želi seksat sa mladim divnim šarmantnim Kaiem koji joj je posvetio pjesmu.

eto, oba pitanja sam ti odgovorila u jednoj rečenici.
pa covjek ima svoje razloge zast je lagao, s mojeg POV cini se da nije spreman vezat se za nekoga, mislim da sumnja u to sto joj moze pruziti - vise mi se cini da bas zato jer je svjestan nekih stvari joj je rekao da ju ne zeli
a to sta joj je rekao da ne treba spavat s Kaijem mi je bila totalno ljudska reakcija - ljubomoran je, sta je prirodno

Kai je 10 godina mlađi od nje, i mozda bi im bilo super neko vrijeme, al tocno se vidi koliko je erica zrelija u odnosu na kaia - zato i jasam za to da imaju avanturu, al nema sanse da na duge staze potraju - jer sumnjam da njoj moze biti dovoljno sta joj on moze pruziti, pa cak i obrnuto - koliko god to sve super zvucalo Kai je jos zeleni i kuzim da njegovi stavovi vecinu obore s nogu i sve skupa - al kad skines taj prvi sloj - sve kod njega ostaje na teoriziranju jer ima godina koliko ima i shodno tome iskustva
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 12:19   #45
ali Kai ima godina kao i ona, samo kad se vraća u prošlost, vrati se u tijelo 20godišnjaka. glava još uvijek ima 30ak godina.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 12:28   #46
a je e sad si me pogubila kaj je onda onaj Kai kaj je s Ericom bio u 2. sezoni zapravo Kai u proslosti? a kaj je onda s Kaijem u buducnosti i sta je onda ono sve bilo kad Erica ode u buducnost ( s onom grozno frizurom ko stara baba) i kad je ovaj problematican - e to sad sam sluzbeno glupa i vise nis ne kuzim

inace, nebitno za sve to skupa kaj ja nis ne kuzim - Adam je bolji za Ericu s mog POV i gotovo Kai prevec filozofira - od takvih nema kruha
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 12:44   #47


dakle, Kai živi u 2020ima kad ima 30 godina, rock zvijezda je i tamo ima "psihoterapije". tu je Erica otputovala, da ga vidi u njegovo vrime.
kad se on vrati u Ericino vrime, vraća se u biti 10 godina u prošlost, u tijelo 20godišnjaka, taman prije nego je postao slavan.

deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 12:50   #48
a nije ni cudo kaj ne skuzim dok mi netko skolski ne objasni

znaci da je Kai ekšli u svojim tridesetima problematican aaaaa
a cekaj, salje ga u dvadesete da se proba promijeniti da kasnije se ne unisti

brate mili - kakve mu koristi kaj ima mozak od 30godisnjaka ak u njemu nis nema
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 12:59   #49
e, Kai se u svojim 30ima drogira, najbolji frend mu je mrtav i vjerojatno se i on probao ubiti. i tko zna što još.
šalje ga svugdje, među ostalome i u dvadesete (ono šta mi vidimo) jer su mu onda regreti. npr. kad su se upoznali Kai i Erica, regret mu je bio dovršiti Alien pjesmu. i kad se vratio, odlučio je ostati jer mu je frend bio živ i sretan, nije bilo slave i droge, sve je bilo jednostavno.

a odakle tebi da nema mozak i zašto ti se toliko ne sviđa?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 13:23   #50
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
a odakle tebi da nema mozak i zašto ti se toliko ne sviđa?
ma drag je on meni, ali negiranje i bijeg od stvarnosti nicemu ne vode - realnost je i dalje kakva je - ono sta on radi od sebe pokazuje da se ne zna nositi sa stvarnoscu i problemima -netko ko nije sređen nema sto pruziti drugoj osobi - a trenutno on Erici nema sta ponuditi
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 13:53   #51
pa vidiš da se uozbiljio, shvatio i vratio u svoje vrijeme. i tu i tamo ju dođe upozoriti da će umrit i malo ju poseksati.
on je work in progress.

uf, pa onda joj po toj logici Adam nema apsolutno ništa za ponuditi, on je skroz sjeban. za njega imam filing da se uopće nije pomakao u svojoj terapiji. (okej, osim što je prestao prebijati ljude )
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 14:16   #52
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
pa vidiš da se uozbiljio, shvatio i vratio u svoje vrijeme. i tu i tamo ju dođe upozoriti da će umrit i malo ju poseksati.
on je work in progress.
hehehhehe bumo videli sta ce biti s njim, za sad nisam nesto optimisticna ili za ideju njega i erice zajedno
koliko sam skuzila, on ne moze time sta se vrati u proslost promijeniti svoju buducnost, ak on vec zivi u 2020 onda ce takav biti kakav je u 2020- samo sta se rijesi tih žaljenja koje osjeca- sta ne

Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
uf, pa onda joj po toj logici Adam nema apsolutno ništa za ponuditi, on je skroz sjeban. za njega imam filing da se uopće nije pomakao u svojoj terapiji. (okej, osim što je prestao prebijati ljude )
pa da, nema i zato joj ne zeli dati lazne nade i zato joj je lagao da ne osjeća nista prema njoj i onaj cijeli govor - covjek se mora prije srediti i nije toliko sjeban, vise mi se cini da mora sam se sa sobom dogovoriti, uzet konce u svoje ruke i odlucit u kojem smjeru zeli krenut ( i to bi se uskoro moglo dogoditi) - po meni on je od onih koji se boje odrasti
i ne bi rekla da nije napredovao sta se terapije tice - jest da je impulzivan al kaze kak stvari jesu i nekad ljudi nisu to spremni cuti - a i objektivno gledajuci, on se tek pojavi u ovoj sezoni i polako uvode njegov lik u pricu - treba mu prostora i vremena da bi mogli objektivnije procijeniti
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 19:43   #53
Adam mi je totalno ružan a Kai mi je mala slatkica i to je to, svi moji argumenti
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 09:29   #54
Napokon sinoć odgledala pilot! Samo da je vremena, da progutam sve što je dosad izašlo!
 
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 18:14   #55
welcome


u večerašnjoj epki će bit Jay Manuel.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._8254661_n.jpg

trešasta epizoda ftw

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 04.12.2010. at 20:20.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 19:08   #56
a taj ce glumit koga
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 19:10   #57
nemam pojma. možda nekog Brentovog prijatelja. ili bojfrenda.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 19:16   #58
a ovak kak izgleda ne bi se cudila da mu je to neki bff ili former bf a ovaj prsten na ruci mu je veci od glave
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 12:27   #59
Službeno je, navukla sam se!
 
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 01:11   #60
Quote:
Mavis kaže: Pogledaj post
Službeno je, navukla sam se!
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.