Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2013., 14:14   #1
Bad Education (2012-2014)

BBC




SUMMARY

Quote:
Bad Education, written by and starring Jack Whitehall, follows Alfie, the worst teacher ever to grace the British education system, and a bigger kid than his students. Despite his obvious shortcomings, Alfie's position at the school is stable thanks to Fraser, the school's headmaster, who tragically longs to be as cool as Alfie. He's the teacher who just wants to be everyone's 'best mate' and is prone to massive and very public mishaps. There's also Miss Gulliver, the school biology teacher and the apple of Alfie's eye. She cares deeply about the school and the students. Deputy headmistress Pickwell is less easy-going. She is an 'old school' teacher and can't stand her younger colleagues. She's a disciplinarian who wants Creationism put back on the syllabus and would prefer a school without children at all!
SERIES TRAILER

SEASON 2 TRAILER
TRAKT

__________________________________________________ ___________

Oke, sad stvarno, ali stvarno, svi koje ne gledaju ovo više nemaju razloga ne gledati, POGOTOVO AKO VOLITE BRITANCE.

Očekujem da se deedeedee i elaria ASAP prijave da ovo gledaju jer sve ostalo je neprihvatljivo. Ako niste nekim čudom, odmah to ispravite i onda se prijavite. I svi ostali koji gledaju, da si odmah nabave 2x01 (nema veze šta je kriminalna snimka).
Nećete požaliti, najstvarnije

Svi ostali, ASAP skinut i krenut gledat, 1.sezona 6 epki, druga tek krenula, u jednom šutu to odradite. Nema opravdanja za negledanje ovog! Jednostavno nema! Svi odreda spojlerčetovci direktno u prvu trgovinu po prvu sezonu i ravno ovdje

Malo prije sam pogledala 2x01 i još uvijek dolazim k sebi.
Nešto prepreprebrutalno je ovo
Alfijeva konstrukcija na glavi, isuseeeee isplakala sam na to, ala Plebs i TEH KONSTRUKCIJA sveeeee je bilo prepreprebrutalno
Alergija

Mislim, znate koliko je to bila dobra epizoda kad sam skinula neki jedini snimak s nekom, a majke mi nije ni 480p rezolucija, stavila sam ravno na kockicu ekrana da mi slika bude iole normalna samo da pogledam. I niš mi nije smetalo, tak je dobra bila epka. Mislim opet ću pogledat kad dođe snobovski format.

Ajde stvarno gledajte neću sama sa sobom komentirat i vrištat, mislim mogu, ali nije to to.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 21:24   #2


Marathon done.
Ne pomažeš mi s takvim uvodnim postovima .

Juče sam je maknula s kalendara jer mi je malo smetala , danas sam je pogledala.
Ludi su na kub

Vidim da je i 2x02 vani.

Edit: Alfie







:ne mogu se prestat smijat: . Luđak.
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.

Zadnje uređivanje Megs : 04.09.2013. at 22:37.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 01:06   #3
gleda se naravno mogla bi i ponoviti prvu

vec sam i zaboravila kakvi su to frikovi cini mi se da je alfie jos "gori" nego prosle god
ovdje su obje nove
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 05.09.2013. at 01:30.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 20:59   #4
fenomenalne su obje, ali prva epka druge sezone
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 21:16   #5
geeenijalna serija!!!! (@lie, valjda sam se ovim iskupila za Suitse )

Večeras se spremam pogledati 2x02
MalaLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 21:52   #6
obožavam ovog klinca Jack Whitehall
a nisam čuo za seriju...
a gde ima SR/HR prevod
nema na prijevodima?
paratrooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 23:38   #7
Ovo apsolutno zvuci primamljivo . Pogledace se
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 00:17   #8
navodno je izašla i treća epka, samo šta mene više brine šta još uvijek nema 720p čak ni 2x01

samo čekam da ispadnu poštene rezolucije jer gledam ravno na pravokutniku širine 8 cm epke da mi bude iole prihvatljivo

@dee potpisujem 2x01 je apsolutno najjača epka u cijeloj sezoni - ko to pogleda i ostane ravnodušan na to i ne nasmije se niti jednom TAJ NIJE ČOVJEK

@Lu malo si se iskupila ajde pogledaj i Plebs i Threesome ako već nisi pa ćemo onda pregledati opet tvoj slučaj. Možda lie opet poželi biti ko ti kad naraste
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 08:15   #9
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
@Lu malo si se iskupila ajde pogledaj i Plebs i Threesome ako već nisi pa ćemo onda pregledati opet tvoj slučaj. Možda lie opet poželi biti ko ti kad naraste
Threesome sam sve pogledala, a Plebs nisam niti jednu
MalaLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 13:22   #10
Druga sezona je puuuuno bolja
sandra7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 16:41   #11
treća epka
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 22:02   #12
odgledala sam prvu i svidilo mi se ali sad ne mogu naci sve epizode, moze li mala pomoc?
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 22:56   #13
probaj na youtubeu, imaju sve iz 2. sezone, pa mozda i ostale
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 22:59   #14
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
odgledala sam prvu i svidilo mi se ali sad ne mogu naci sve epizode, moze li mala pomoc?
imas na eztv.it sve episode.
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 13:19   #15
hvala na pomoci bacam se na gledanje novih epizoda
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 17:26   #16
Pre*e*eni . Alfie .









Izašla i 2x04 . Puding .
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 17:28   #17
Quote:
MalaLu kaže: Pogledaj post
Threesome sam sve pogledala, a Plebs nisam niti jednu : D
Pogledaj, ASAP, obavezna literatura. Ja hoćem biti ko Lu kad narastem, ak Lu ne pogleda Plebs, ne doživi teh Konstrukciju, ja ne želim biti ko Lu

Druga sezona je N-E-N-A-D-J-E-B-I-V-A
Kako su opaljeni, 2x03 je bila BOLESNA, stvarno brutalno bolesno savršena. Umrla sam

Isobel kad zažvali Alfieja isuseeek, neki vrag me presjekao, stvarno

edit: ovo


A 2x04 tek, jaooo onako, Valentinovo epka i sad očekujem a ono, nešto a kak to već Ameri rade, kad ono, kako li sam se samo zajebala. Ovo šta su s tom epkom napravili, NEPROCJENJIVO

Da barem nikad ne završi sezona kako je dobra. I da barem bude sto sezona i tisuću ovakvih epizoda. Da. To je to.


Zadnje uređivanje lie : 22.09.2013. at 17:33.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 19:02   #18
pogledala sam dosad samo uvod od 02x04 i već plačem od smijeha
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 20:18   #19
nakon 4 brutalno savršene epke ove sezone, ova peta da je htjea biti gora nije mogla biti
preloša mi je bila, čekam da ostali pogledaju pa da vidim jel do mene, al ono, baš mi je bila loša, a toliko sam očekivala

preloše

nadam se da će finale izvuć stvar i ono rasturit i za ovu i za finalnu epku
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 21:59   #20
Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
Pre*e*eni . Alfie .








naj naj naj naj jaci uvod
0205 mi je nekako meh
creditico is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:39.