Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2011., 21:31   #1001
Quote:
Diablos kaže: Pogledaj post
Eto razlike koju si trazio u postu prije. Igrači koji ne igraju s tim se moraju snać s manjim stashom, nemaju torch i anni, nemaju Uber Tristram i Dclone-a te ih većina (mnogi koriste RWM) nema pola RWova.
To su razlike. Niti jedna od njih ne uključuje dupanje, editiranje i slične hackove. PlugY nije cheat.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 21:36   #1002
Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
Možeš koristiti ATMA-u, a možeš koristiti i PlugY. PlugY je dodatak koji ti omogućava neograničeni shared stash i neograničeni private stash tako da nema potrebe raditi mule charove, a sve transakcije su in-game. Osim toga ima još puno lijepih stvari koje ti PlugY omogućava pa je poprilično koristan.

Ako imaš namjeru igrati i u MP, onda mi obavezno javi!
Daklem, PlugY instaliran i radi. Majke ti mile sad sam ga naj***.
Moja žena skuplja sva živa sranja koja nađe....valjda će joj bit dovoljno prostora u škrinjama

Eh sad....MP je?? Da li imam namjeru? Svakak ću barem gurnuti nos.
Sve vezano uz Dia2 me zanima. Čekam upute

Fosna bok! Drago mi je da si uvijek blizu
Smucek_10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 21:40   #1003
Quote:
Diablos kaže: Pogledaj post
Eto razlike koju si trazio u postu prije. Igrači koji ne igraju s tim se moraju snać s manjim stashom, nemaju torch i anni, nemaju Uber Tristram i Dclone-a te ih većina (mnogi koriste RWM) nema pola RWova.
ček ček.....ovdje rade ladder RW-ovi? ima ubera?
ma DIVNO!!!

koji qrac sam uopće smrdio na b-netu?

Zadnje uređivanje Smucek_10 : 29.03.2011. at 21:42. Reason: dopuna
Smucek_10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 01:18   #1004
jer je na bnetu sve lakse nabavit?
wtfk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 06:55   #1005
Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
To su razlike. Niti jedna od njih ne uključuje dupanje, editiranje i slične hackove. PlugY nije cheat.
Aj molim te, odi u podrum i pucaj si u lijevo koljeno.
Diablos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 10:07   #1006
Quote:
Diablos kaže: Pogledaj post
Aj molim te, odi u podrum i pucaj si u lijevo koljeno.
Baš si sladak sa tim oponašanjem Dide. I trebam staviti plišanog medu na koljeno da manje boli, jel tak?
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 12:46   #1007
Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
Baš si sladak sa tim oponašanjem Dide. I trebam staviti plišanog medu na koljeno da manje boli, jel tak?
S oponašanjem dide .
Jao ljubavi, nemaš ti pojma. . Al dobro, s obzirom da se ta priča razvijala na više foruma, nije ni čudno.

I ne, zajebi medu, treba te bolit.
Diablos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 13:26   #1008
Rasprave kao diskusije je ok jos za citati (u nekim granicama), sve je dobro dok Diablos ne pocne izjavljivati ljubav
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 15:23   #1009
Evo originalnog Didinog posta upućenog njubu Diablosu: "odi zurit u sunce ili ne znam, tako nesto... pucaj si u kolino ".

Uzmeš Didinu umotvorinu, dodaš podrum (wtf? čemu podrum? ) i ispraviš kolino u koljeno da nebi bilo baš očito da si njub. Diablos ti jednostavno nisi inovativan da bi smislio takvo nešto. Tvoj doseg je i , i trebao bi se držati toga.

Tako mali, a već lažeš.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 16:21   #1010
Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
Evo originalnog Didinog posta upućenog njubu Diablosu: "odi zurit u sunce ili ne znam, tako nesto... pucaj si u kolino ".

Uzmeš Didinu umotvorinu, dodaš podrum (wtf? čemu podrum? ) i ispraviš kolino u koljeno da nebi bilo baš očito da si njub. Diablos ti jednostavno nisi inovativan da bi smislio takvo nešto. Tvoj doseg je i , i trebao bi se držati toga.

Tako mali, a već lažeš.
Cakani maji JandyJJ, buci bu.

Majko isusova, ti moraš naučit čitati. To je fora koju je jedan lik (poznat kao n00bchina) daaaavno na iskonovom forumu bio uvalio nekom kretenu koji je otvorio temu o GTA. Te u njoj sve napisao u capsu i problem predstavio tako da nitko ni problem nije shvatio, daleko od toga da su mu mogli ponudit pomoć.
Ta se fora proteže još od onda, dida i ja smo ju masovno koristili, prvenstveno kad smo napadali jedan drugog. Štoviše, ako se točno sjećam, par je ljudi na ovom forumu mislilo da je dida zapravo n00bchina.
Diablos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 17:02   #1011
Daj opusti svoj probavni trakt. Mogao bi dobiti hemeroide. Nisi shvatio da te podjebavam s tim?

Daj ajmo za promjenu biti on-topic.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder

Zadnje uređivanje RandyRR : 30.03.2011. at 17:26.
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 18:19   #1012
Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
Daj opusti svoj probavni trakt. Mogao bi dobiti hemeroide. Nisi shvatio da te podjebavam s tim?

Daj ajmo za promjenu biti on-topic.


Hihihi.
Diablos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 18:51   #1013
Quote:
wtfk kaže: Pogledaj post
jer je na bnetu sve lakse nabavit?
ma kakvi....nisam ja pojma imamo kako uopće izgleda igranje na bnetu.
dobio sam orginal CD i zapravo su uberi bili razlog zašto sam počeo igrati na bnetu.
sad vidim da ima još opcija. razlog je, daklem, bilo neznanje....

inače da, tamo se lakše dođe do opreme....ali opet, svaki reset laddera je značio igranje iznova i skupljanje opreme.
Smucek_10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 19:56   #1014
Quote:
Diablos kaže: Pogledaj post
Štoviše, ako se točno sjećam, par je ljudi na ovom forumu mislilo da je dida zapravo n00bchina.
A, sta nije?
Vidis, a ja mislio da je tako vecina mislila
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 20:01   #1015
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
A, sta nije?
Vidis, a ja mislio da je tako vecina mislila
Ajme. Svi nešto misle, a niko niš ne zna.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 20:53   #1016
Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
Ajme. Svi nešto misle, a niko niš ne zna.
Biti ce da se prave da ne znaju

btw. Nebi rekao da ti je rodjendan bio prije 2 dana, ha?
Sretan rodjendan

Inace ne gledam bas profile, no sad vidim u tvom da je bio 28.3.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 21:04   #1017
Jel su anni i torch BM u pvp-u ?
nicknijevažan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 21:58   #1018
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
btw. Nebi rekao da ti je rodjendan bio prije 2 dana, ha?
Sretan rodjendan

Inace ne gledam bas profile, no sad vidim u tvom da je bio 28.3.
Hvala ti.

Samo mi objasni kako si uopće došao na ideju gledati što ima u mom profilu? Ako već nemaš običaj to raditi, po čemu sam ja poseban? Jesi imao kakvih grešnih namjera?

Prvo me Diablos oslovljava s ljubavi, ti si se počeo čudno ponašati...
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder

Zadnje uređivanje RandyRR : 30.03.2011. at 22:06.
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 22:07   #1019
Quote:
Smucek_10 kaže: Pogledaj post
zapravo su uberi bili razlog zašto sam počeo igrati na bnetu.
ali AI od ubera je loše napravljen u plugy-ju. ponašaju se kao idioti.

Quote:
nicknijevažan kaže: Pogledaj post
Jel su anni i torch BM u pvp-u ?
zabrenjano je castat spellove sa torcha
wtfk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 22:13   #1020
Quote:
nicknijevažan kaže: Pogledaj post
Jel su anni i torch BM u pvp-u ?
Ovisno o dogovoru. Meni do sada niko nije prigovarao zbog toga.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:27.