Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2012., 13:14   #1
Question Umor, malaksalost, bolovi u trbuhu...

Pozdrav.

Ovako: (rane dvadesete, bez ikakvih bolesti, ne pijem i ne pusim)
svojevoljno sam prije 1god. počeo s tretmanom mršavljenja (tada sam imao 100kg), povečao sam svakodnevno kretanje, te iz prehrane izbacio štetno (margarin, čokolade, 2puna tanjura za ručak...) U 3mj. ove godine došao sam na 75kg . Do prije 2 tjedna nisam imao nikakvih tekoba, dapače, osječao sam se super. (kasnije sam malo nabacio kile-78kg), a i sad sam poceo "gubiti" apetit- moram se siliti.

Što se zapravo desilo. Jedno jutro (danas prije dva tjedna) mi se jako zavrtilo nakon buđenje, prema govoru ukućana (jako sam poblijedio). Zabrinuo sam se jer je to ne tipično stanje za mene (nikad mi se to nije desilo). Izvadio sam krv, napravio EKG+snimanje pluća i sve je super. Poslan sam bio na neurologiju, gdje sam morao stajati na jednoj nozi, pratiti pogledom prst...itd, sve je bilo uredu . Nakon tih nalaza otišao sam svom liječniku, također ustanovio da je to je uredu, te sam dobio uputnicu za vađenje krvi (za hormone štitnjače). Nalaz još nije stigao, ali to će uskoro biti.

Kasnije sam u ljekarni uzeo one tablete od SOLGAR-a s vitaminima i aminokiselinama

Problem koji me muči je taj, da od onog događaja nisam "svoj". Osjećam se umorno, osjećaj malaksalosti, jučer me počeo i trbuh zezati- bolovi+podrigavanje, probudim se umoran, nemogu spavati više od 7h,grrrrrr.

Što vi mislite o svemu tome?? , da vam iskreno kažem malo sam se zabrinuo, poreglede lagano obavljam, ali sve je ne tipično , osjećam se tako bezveze. Ugl. nisam onaj stari . Neznam odakle da počnem.???

(i da, svi doc. su mi rekli da je to stres, ali ja se barem ničime ne opterečivam)


Svaki prijedlog je dobrodošao,
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.

Zadnje uređivanje Armstrong : 02.05.2012. at 13:45.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 13:23   #2
Moderatorska obavijest

Post je izdvojen s teme "Laboratorijski nalazi".
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 18:10   #3
Doktori, gdje ste .

Raspisite se malo.
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 18:33   #4
a kakva je to dijeta koji prakticiraš? jesi se posavjetovao sa liječnikom, ili si krenuo na svoju ruku? Možda ti fale neke namirnice koje si izbacio iz prehrane, jer nijednu hranu ne treba potpuno izbacivati, već polagano smanjivati...
Solna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 18:38   #5
Postepeno sam izbacivao masne stvari (srozal sam na najmanju kolicinu-masno). Kad sam bio kod ljecnika, rekao je da je sve to uredu za mene i da nema straha.
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.