Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2008., 15:07   #1
TOMTOM mobile

da li tko zna gdje mogu download mape hrvatske? tocnije treba mi rijeka, ali moze i cijela hrv?

nasla sam masu eastern europe, ali to mi ne treba, ako tko zna tocno bas za hrvatsku, bila bih zahvalna

another q, da li su mape "obicnog" tomtom-a kompatibilne sa tomtom mobile, naime ja imam TYTN II... ??

diobun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 14:05   #2
Quote:
diobun kaže: Pogledaj post
da li tko zna gdje mogu download mape hrvatske? tocnije treba mi rijeka, ali moze i cijela hrv?

nasla sam masu eastern europe, ali to mi ne treba, ako tko zna tocno bas za hrvatsku, bila bih zahvalna

another q, da li su mape "obicnog" tomtom-a kompatibilne sa tomtom mobile, naime ja imam TYTN II... ??


Za TTM 5 jedine karte koje rade su v608, druge nemoj niti pokusat stavljat, sve sma probao, ne radi....tu imas prilicno staru kartu EE, iz 2003 ako se n varam, koju moras cijelu instalirati u root kartice i obavezno stavi znak -MAP u ime direktorija , dakle EE-MAPS , drugacije ih ne prepoznaje.

Za TT 6 imas novije EE karte novijeg datuma, no to nije kompatibilno sa uredjajima bez touch screena.

Najnovija verzija karte za TTM5 je 660.1223 ali nema karte za EE vec sve ostale.

Toliko iz mog 48 satnog iskustva pretrazivanja neta.
sky_master is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 18:22   #3
Kupih TomTom ONE XL T. Ima dosta karata u njem. Očajno su mi potrebne karte Beograda, Sarajeva i Novog Sada.
Gdje bi ih mogla nabaviti i pokrenuti na svom navigatoru a da stare karte koje imam na njem ne izgubim?
Pomozite!!
Mila_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 22:29   #4
Quote:
sky_master kaže: Pogledaj post
Za TTM 5 jedine karte koje rade su v608, druge nemoj niti pokusat stavljat, sve sma probao, ne radi....tu imas prilicno staru kartu EE, iz 2003 ako se n varam, koju moras cijelu instalirati u root kartice i obavezno stavi znak -MAP u ime direktorija , dakle EE-MAPS , drugacije ih ne prepoznaje.

Za TT 6 imas novije EE karte novijeg datuma, no to nije kompatibilno sa uredjajima bez touch screena.

Najnovija verzija karte za TTM5 je 660.1223 ali nema karte za EE vec sve ostale.

Toliko iz mog 48 satnog iskustva pretrazivanja neta.

Imam N73, na njemu TomTom Mobile v6.010[Series60v3.Com] i dvije mape eastern i western europe (odvojene), također serije 6, ali ova istočna, gdje je hrvatska, je malo starija, pa koju bi sad trebala skinuti, koja je sljedeća kompatibilna s tim tomtom softwarom ili moram naći noviji software??? A koji??? POMOĆ!!!!!!!!!
PINK BUTTERFLY is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 21:00   #5
Trebam kartu Hrvatske za Tomtom XL. Gdje skinuti i kako ju postaviti? I mozete li mi reci koliko je detaljna?
__________________
U potpunosti se slažem sa svim svojim neizgovorenim rečenicama
motofun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 21:18   #6
Quote:
motofun kaže: Pogledaj post
Trebam kartu Hrvatske za Tomtom XL. Gdje skinuti i kako ju postaviti? I mozete li mi reci koliko je detaljna?
Jesi možda nabavio kartu? I meni treba.
maxvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 23:55   #7
tomtom one xl

daj molim te zipuj tu svoju karticu cijelu pa da mi nekako pošalješ to, a ja ću sigurno te naše mamppe napravit. problem je što sam tomtom one xl kupio bez ičeg tako da ga samo mogu upalit al traži karticu pa bez osnovnih fajlova koji imaju (osim mapa) nemogu ništa. pomozi mi da ti pomognem hehe.
edohonda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:17.