Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2012., 21:13   #281
Ja ću možda baciti pogled samo na prvu epizodu, pa ću vidjeti isplati li se nastaviti sa gledanjem ili ne, a to će najviše ovisiti koliko ću gledati telenovela u to vrijeme, hoću li imati gdje ugurati Lidiu de amor. Ako će mi se serija stvarno svidjeti i bit će mi ju žao propustiti, možda ću onda sve epizode od tjedna nadoknaditi preko vikenda.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 21:31   #282
Quote:
Sapunicar kaže: Pogledaj post
On mi je odvratan kao glumac...Neka se posveti filmu...Ili neka Moreno odbije njegov zahtev...Ili nek sačeka Carlu pa nek se majmuniše kod nje.
A čuješ, to je stvar ukusa.. Meni se sviđa.. A i ne može se svima sviđati svi glumci u seriji. Uvijek se nađe netko koga ne možemo ni smisliti..
__________________
Este es mi pecado. ¿Cuál es el tuyo?
telenovelas.fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 21:34   #283
Ja sam ga gledala u Entre el amor y el odio i tamo mi je bio sasvim ok. Ima puno gorih od njega. Ja zadovoljna izborom. I što se tiče fizičkog izgleda i glume
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 21:42   #284
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Ja sam ga gledala u Entre el amor y el odio i tamo mi je bio sasvim ok. Ima puno gorih od njega. Ja zadovoljna izborom. I što se tiče fizičkog izgleda i glume
Ja sam uvik tila da on dobije bar jedan protagonico.. Prelip mi je i dobro glumi. A nisam ga ni vidila kao pozitivca..
No, nema veze. I ovo je odlično.. Samo da se vrati na male ekrane..
__________________
Este es mi pecado. ¿Cuál es el tuyo?
telenovelas.fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 11:48   #285
Silvia Navarro mijenja izgled:
http://p.twimg.com/AiW8k2PCQAAh_94.jpg:large

Nadam se da će ovakva ostati za novu telenovelu.. Znam da se ovakva pojavljivala (slično) i nešto prije snimanja Cuando me enamoro, ali neznam što je nakraju bilo. Nato jel ti znaš što je bilo?
http://st-listas.20minutos.es/images...jpg?1316474351
__________________
Este es mi pecado. ¿Cuál es el tuyo?
telenovelas.fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 12:03   #286
Divno Silvia izgleda ovako, baš mi se sviđa ovakva promjena izgleda.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 12:07   #287
I meni se sviđa ova promjena izgleda ... super je
Ameella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 13:25   #288
...meni je ona predivna kako god izgledala...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 16:07   #289
Lijepo izgleda Silvač

Dobro dođe promjena looka za novu seriju
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 16:31   #290
Quote:
telenovelas.fan kaže: Pogledaj post
Silvia Navarro mijenja izgled:
http://p.twimg.com/AiW8k2PCQAAh_94.jpg:large

Nadam se da će ovakva ostati za novu telenovelu.. Znam da se ovakva pojavljivala (slično) i nešto prije snimanja Cuando me enamoro, ali neznam što je nakraju bilo. Nato jel ti znaš što je bilo?
http://st-listas.20minutos.es/images...jpg?1316474351
Za CME su je posvijetlili s kosom u odnosu na ovu postavljenu fotku i naravno nakovrčali kosu.

Iako mislim da će za LDA ostati ta tamna verzija...ali nekako imam osjećaj da će joj možda dosta srezati kosu..možda do dužine vrata.
Jer u seriji će biti veterinarka..i mislim da bi onda kraća verzija kose bila puno prikladnija. Ono praktičnije za održavanje i takve stvari ako uzmemo u obzir da će kao živjeti na selu i "družiti" se sa životinjama .
A i voljela bih je nakon nekoliko godina opet vidjeti s malo kraćom kosom.
Zadnji put je to imala na snimanju Labio Rojos..znači prije jedno 4 god.

I danas službeno u Chileu započinje snimanje. Lisset i Cristian su jedino tamo od elenca
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 17:19   #291
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Iako mislim da će za LDA ostati ta tamna verzija...ali nekako imam osjećaj da će joj možda dosta srezati kosu..možda do dužine vrata.
Jer u seriji će biti veterinarka..i mislim da bi onda kraća verzija kose bila puno prikladnija.
Ono praktičnije za održavanje i takve stvari ako uzmemo u obzir da će kao živjeti na selu i "družiti" se sa životinjama .
Daj, pa kaj je ovo, u zadnje vrijeme je zanimanje veterinarke postalo nešto jako popularno u telenovelama
Prvo Anahi u DH, pa sad Silvač u LDA
ne znam jesam li još koga propustila spomenuti

Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
A i voljela bih je nakon nekoliko godina opet vidjeti s malo kraćom kosom.
Zadnji put je to imala na snimanju Labio Rojos..znači prije jedno 4 god.
E, vidjela sam trailer za taj film i voljela bih ga pogledati, znaš li možda gdje bi ga mogla skinuti ili gdje se može gledati???
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 21:00   #292
Sam malo, tko će bit veterinarka? Ako će bit Silvač, onda mi je ovo prečudno, jer u PS i u LJDO je glavna glumica bila povučena, silovana....
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 21:10   #293
Da Silvač tj. Camila će biti veterinarka. Evo i linka iz Hoy u kojem Silvač govori o ovoj seriji. A jedne prilike Silva je rekla da će Camila biti firma i terca. Znači odlučna i tvrdoglava

http://www.youtube.com/watch?v=YtOr9Yi2ndQ
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 21:33   #294
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Evo i linka iz Hoy u kojem Silvač govori o ovoj seriji. A jedne prilike Silva je rekla da će Camila biti firma i terca. Znači odlučna i tvrdoglava

http://www.youtube.com/watch?v=YtOr9Yi2ndQ
...vidjeh, video je mrak..
Hm...pa tvrdoglavost i odlučnost definitivno joj pašu..
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 00:10   #295
Upravo pročitah ovo:
Quote:
Confirmados!
Eddy Vilard ("Rebelde", "Alma de Hierro") estara en "Lidia de amor", nueva novela de Silvia Navarro.
Dara vida a Pablo, un personaje muy tierno
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 00:13   #296
Edy V.jel to Teo iz Rebelde?
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 00:15   #297
Je, je, to je on.

Sviđa mi se ova Silvijina uloga, tj. lik kojeg će glumiti, jedva čekam još informacija o tome svemu.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 00:18   #298
I meni se Silvia sviđa sa ovim novim imiđem,baš bi ju voljela gledati u ulogi sa tamnom kosom.
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 00:24   #299
I meni je Silvia prelepa....Jedva čekam seriju...
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 00:41   #300
Silvia je jako lijepa I Danna Garcia je imala ulogu veterinarke u telenoveli Te Voy a Enseñar a Querer.
dommy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.