Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2011., 21:30   #21
Nakon dugo vremena provedenog u skloništu i Sandi je danas rezervirana!



Uploaded with ImageShack.us

Ponovno pozivamo sve da si odaberu barem jednog psa sa stranice http://www.prijatelji-zivotinja.org/ i oglašavaju ga na njuškalu... a ako netko želi donirati određeni iznos može to učiniti na ovom računu:

2392007 - 1100062749

wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 22:04   #22
OZBILJNO?! UMRIT CU OD SRICE!

Charlisssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 22:22   #23
Haha, i ja sam presretna!!! Četvero ih putuje u svoje nove domove, nadam se da će se ovaj trend nastaviti!
A posebno mi je drago zbog ove starije damice da više neće morati prezimljavati u skloništu!
Tek sam sad vidjela da ima i svoju temu malena... pa-pa i sretno!
wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 22:47   #24
Znaci mogu je maknit sa Njuskala?
Ajme preprepredivno, nadam se da je pomoglo ovo oglasavanje po Njuskalu i po PŠ, ne samo njoj vec i drugim psima.
Charlisssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 22:54   #25
Vlado je rekao da možemo maknuti sa njuškala i plave šape sve pse koji su rezervirani, mislim da oni imaju dobre provjere, tako da nema razloga za brigu...
Ja se iskreno nadam da će ovo oglašavanje upaliti, jer 300 pasa je uistinu ogroman broj i nije im lako.
A najviše mi je žao štenaca jer je njima najgore po zimi, pa ih forsam na njuškalu...
Charlisssa, sad na Sandino mjesto ubaci novog lajavca!
wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 23:13   #26
Hocu hocu
Charlisssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 00:11   #27
Tako sam sretna za Sandi

Ja ću uz puno svojih oglašavati i dva Međimurca Izgleda da svi idu s početka popisa, pa ću ja malo sa zadnje stranice

VET

Vet je njemački oštrodlaki lovni terijer. Spašen je iz šinteraja. Zna hodati na uzici i voli se igrati. Voli ljude i dobro se slaže s drugim psima. Rođen je 08.03.2007. Visok je 49 centimetara. Broj čipa je 204186.








WUFFY

Wuffy je predivan pas, mješanac huskija i ovčara. Dubokog pogleda i krupnog tijela dominira azilskim dvorištem. No, po naravi je vrlo pametan i nekako posebno nježan u toj svojoj ljepoti i veličini. Slaže se s drugim psima i dobro je odgojen. Rođen je 14.02.2008., visok 60 cm, cijepljen i čipiran.



larathedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 08:45   #28
Sretno za rezervirane i velike fige da i ostali nađu svoje ljude!!!!!!!:tu lum:
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 10:11   #29
Sretno udomljenima,a ostalim pesekima želim da što prije odu u svoje stalne domove i naravno k najboljim udomiteljima,jer oni su to svakako zaslužili.
macapapucarica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 18:05   #30
PONOVO PONAVLJAMO APEL ZA HRANU. U ovom trenutku brinemo o gotovo 300 pasa u azilu, od čega 60 štenaca. Nedostaje nam hrana. Molimo vas pomognite. Možete donijeti na naš štand koji će sutra i prekosutra biti u centru grada u sklopu akcije Udruge Međimurske ruke u šatoru ili Dvorani sindikata ili pak ostaviti u našoj kutiji u Mercatoru kraj Policijske ispostave Čakovec. Žiro račun za donacije je 2392007-1100062749, Udruga Prijatelji Čakovec. Hvala puno.
wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 21:57   #31
ANĐA

Anđa je crna kujica dulje dlake s bijelim zadnjim šapama. Klempastih je ušiju. Voli ležati na suncu ispred svoje kućice. Dobre je naravi i dobro se slaže sa drugim psima i s djecom. Rođena je 07.05.2008. godine, visoka 44 cm, čip broj 225648.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Prilikom udomljavanja se potpisuje Ugovor o udomljavanju te se provjeravaju uvjeti udomljenja. Nema naknade za udomljavanje no dobrodošla je svaka donacija za pokriće troškova cijepljenja, čipiranja i kastracije (ukoliko je pas kastriran).
Pse ne udomljavamo na lanac ili sajlu već isključivo kao kućne ljubimce.

Kontakt telefoni:
091-8988-004, 098-241-060
wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 22:10   #32
LUCIJA

Lucija je danima lutala oko čakovečke crkve dok netko nije javio pa su članovi azila do po nju. Rođena je oko 12.02.2006. godine, sterilizirana. Budući je bila izgladnjela, voli jesti i nikad joj se ne smije ostaviti previše hrane u zdjelici jer će sve pojesti :-) Inače je dobre naravi. Visoka je 28 cm.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Prilikom udomljavanja se potpisuje Ugovor o udomljavanju te se provjeravaju uvjeti udomljenja. Nema naknade za udomljavanje no dobrodošla je svaka donacija za pokriće troškova cijepljenja, čipiranja i kastracije (ukoliko je pas kastriran).
Pse ne udomljavamo na lanac ili sajlu već isključivo kao kućne ljubimce.


Kontakt telefoni:
091-8988-004, 098-241-060
wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 22:22   #33
TARA

Tara je vrlo mirna i tiha kujica. Niskog je rasta i nimalo zahtjevna. Voli ležati na suncu i nije previše aktivna. Pomalo je plašljiva u prvom kontaktu, ali kad stekne povjerenje, opusti se i bude vrlo draga. Šarenih je boja i ima šarmantne bijele čarapice na nogama. Rođena je 25.12.2007., visoka je 35 cm, a čip broj je 283632. Udomite Taru, dobit ćete jako dobru dušicu za prijatelja.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Prilikom udomljavanja se potpisuje Ugovor o udomljavanju te se provjeravaju uvjeti udomljenja. Nema naknade za udomljavanje no dobrodošla je svaka donacija za pokriće troškova cijepljenja, čipiranja i kastracije (ukoliko je pas kastriran).
Pse ne udomljavamo na lanac ili sajlu već isključivo kao kućne ljubimce.

Kontakt telefoni:
091-8988-004, 098-241-060
wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 12:32   #34
Mojim odraslim štićenicima nikako da krene! E pa sad bi bilo dosta!
Ajmo ljudi, bacite oko na ove prekrasne, umiljate, socijalizirane i nježne pse koji već jako dugo čekaju na svoj dom iz snova....
Neki su tamo godinama... nisu to zaslužili...

Prednosti odraslih pasa:

- izgrađen karakter (znate točno što dobivate, a volonteri će vam uvijek dati iskrenu i dobru preporuku)
- definiran izgled, nema iznenađenja kod visine pasa (bitno ako znate želite li malog ili velikog psa)
- nema pubertetskih ispada
- velika većina njih je već sterilizirana/kastrirana i nećete morati brinuti oko eventualnog budućeg potomstva
- puno lakše i brže se adaptiraju na promjene jer su već puno toga prošli
- većina odraslih pasa ili već zna kako se ponašati u stanu ili to nauči u rekordnom vremenu, nema lokvica
- zahvalnost, nježnost i ljubav odraslog psa koji je duže vremena proveo u skloništu je nešto što se vrlo teško može opisati riječima
- mnogi od njih znaju osnovne komande i lijepo hodaju na lajni

A sad ponovno pogledajte u te tople oči, pročitajte njihove opise ili jednostavno nazovite volontere na brojeve 091-8988-004, 098-241-060, recite kakav karakter tražite i za što i uljepšajte ove zimske dane nekom ljepotanu ili ljepotici, a sebi poklonite najljepši mogući dar za Božić!

Puuuno veću ponudu ljepotana u najboljim godinama možete pronaći i na ovoj stranici http://www.prijatelji-zivotinja.org/...

wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 10:56   #35
Castro je rezerviran!



Uploaded with ImageShack.us
wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 21:19   #36
Odrasli peseki u skloništu i dalje strpljivo čekaju na svoj topli dom...
U međuvremenu, ako netko želi donirati nekakve novčeke za njihove brojne potrebe može to učiniti na žiro računu za donacije 2392007-1100062749, Udruga Prijatelji Čakovec.

Također, dobrodošle su sve donacije u vidu hrane, ampula, dekica i sl., a volonteri će biti dočekani s velikim veseljem!
Ako netko želi podizati ove odrasle ljepotane i ljepotice na njuškalu bili bi mu vrlo zahvalni, jer oglašavati oko 300 pasa nije lak zadatak i brzo se pogube u brojnim oglasima...
wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 11:12   #37
Ja sam presretna!!!!
Moja miljenica Zaza, koja je toliko toga prošla u životu, a i dalje ostala nježna, umiljata i dobra, je rezervirana i uskoro putuje u svoj novi :klap: dom!!!



Uploaded with ImageShack.us

Sretno, ljepotice mala!
wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 23:38   #38


ali tamo je ostalo puno pasonja
a piše na FB

Quote:
Azil Prijatelji Čakovec
Veliko hvala svima koji ste nam donirali hranu za štence, a hvala i tvrtki Nestle koja je danas dovezla svoju donaciju - 60 vreća hrane. Mjesečna potreba za hranom u našem skloništu je 2,5 tone, snalazimo se kako znamo i umijemo i stoga vam zaista od srca hvala na pomoći.
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 11:06   #39
Sretno Zara i da se one jadne košćice što prije dobro popune!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ju mping:
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 12:54   #40
Zaza i Mirna su mi previše slične.....jesu li to dvije pesonjice?
__________________
Svi smo Božja stvorenja
NovaNera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:06.