Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2024., 09:01   #4121
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Pa ti nikada ništa ne napišeš ovdje pametno. Koja je tvoja svrha sudjelovanja u ovim raspravama? Svi su za tebe ionako glupi, pa dobro onda, što radiš ovdje? Odi na Politiku ili tako nešto. Pusti nas glupe neka tu raspravljamo o temi. Svako malo dolazimo do novih nekih otkrića. Zašto šutjeti o tome?
Pa nisam ni došao pametovat. Dođem po dozu idiotarija, ovisan sam, šta da ti kažem.
Ima drugih koji se potrude objasnit, a i koji su i znalci u određenom području pa ne pomaže, ne mislim da bih ja nešto tu pomogao.
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2024., 09:07   #4122
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Saugaro, daj ne jebi nego reci ko čouk drug i starešina da kad se pravi čuok namjesti na pravomu mjestu, grom udari i unda nam bizmis ide često. A i jakustički valovi volu da jauču.
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
ha dobro onda ... alternativa mu je da skoči u koprive. ...
Aj dobro, istina je, u koprivaman su jakustički valovi puno jačiji.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2024., 15:17   #4123
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Aj dobro, istina je, u koprivaman su jakustički valovi puno jačiji.
I što je najljepše može provjeriti svaki put ...
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2024., 15:49   #4124
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
osvrt:



Znaš kako nastaje zvuk ... širenje akustičih valova odnoso gibanje čestica zbog djelovanja sile.

Vjetar "nosi" mase zraka nejednoliko i dolazi do međusobnog trenja tih masa.
Zbog trenja dolazi do pojave statičkog elekticiteta. Kada električni potencijal tih zračnih masa dostigne granicu proboja stvara se plazma (munja) koja svojom visokom temperaturom momentalno zagrije taj kanal zraka i dolazi do naglog širenja okolnog zraka koji emitira niskofrekventni val vrlo čujan. Karakteristika niskofrekventnih valova je da mogu prijeći velike razdaljine zbog male atenuacije (slabljenja) i to ti je to. Ta grmljavina ne mora biti i optički vidljiva jer može biti kratkotrajna.
Inače električne struje stalno teku kroz atmosferu. I vertikalno i horizontalno, u biti omnidirekcionalno. Najjače munje odnosno gromovi ako su nebo zemlja imaju smjer iz zemlje prema nebu ...

E ali ovo ti je bilo drukčije, kao neprekidni šum, u valovima, bez ikakvih prekida. Inače, kod normalne grmljavine imaš povremene prekide u vremenskim intervalima i bljeskove. U ovom slučaju nemaš ni bljeskova ni prekida nego samo čuješ kako glasno šumi. Fenomen koji još nitko ne zna konkretno objasniti. Čulo se i u Zagrebu. Mene je kao klinca tada prolazila jeza jer tako nešto nisam do tada čuo. U Koprivnici je to trajalo 15 -20 minuta čak. Znači ono, spavaš, probudiš se, tamo negdje oko 3 ujutro i čuješ kako ti iznad glave grmi u valovima. Prvo sam mislio da su možda avioni ali nije bilo nikakvih aviona tada u tom periodu.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2024., 16:34   #4125
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
E ali ovo ti je bilo drukčije, kao neprekidni šum, u valovima, bez ikakvih prekida. Inače, kod normalne grmljavine imaš povremene prekide u vremenskim intervalima i bljeskove. U ovom slučaju nemaš ni bljeskova ni prekida nego samo čuješ kako glasno šumi. Fenomen koji još nitko ne zna konkretno objasniti. Čulo se i u Zagrebu. Mene je kao klinca tada prolazila jeza jer tako nešto nisam do tada čuo. U Koprivnici je to trajalo 15 -20 minuta čak. Znači ono, spavaš, probudiš se, tamo negdje oko 3 ujutro i čuješ kako ti iznad glave grmi u valovima. Prvo sam mislio da su možda avioni ali nije bilo nikakvih aviona tada u tom periodu.
Nisam bio dovoljno precizan jer ti prekidi su toliko kratoktajni da ih i ne čuješ sve mislim na pauze između njih (milisekunde), a kako su različitijh vremena upravo i stvaraju šum koji se satoji od više frekvencija. na to te pokušavam uputiti koliko je slojevito .. vrlo je jednostavno ali ima previše slojeva da bi moga orazumjeti ako ne ideš korak po korak. Svjetlosno pražnjenje ćepše vidjeti samo ako se zrak dovoljno zagrije ili pretvori u plazmu zbog influencije. .. Struja ide uvijke linijom manjeg otpora i svaka promjena mijenja put slijedeće .. stoga i dobiješ takve efekte. Možda tebi to zvuči nadrealno ali je potpuno moguće, čak i simulirati takve pojave kaskadnim generatorima visokog napona. A zbog prirode širenja (propagasija) akustičkih valova niske frekvencije izvori mogu biti stotinama kilometara daleko a čini ti se kako su iznad tvoje glave ..
I sada neka imaš nekoliko izvora na različitim daljinama ovisno kako se fazno i amplitudno poklope akustički valovi imaš svakakvih superponiranja od praskanja do potmulih vrlo dubokih tonova i infrazvuka koje možeš osjetiti tijelom iako ga ne čuješ ... slojevito je .. ne mora biti to ali sam ti opisao recimo bit ... ima još toga jer brzina zvuka nije konstanta kao što i postoje slojevi zračnih masa osim vjetra (čuo si za famozne rupe u zraku kada avion izgubi uzgon i propadne odjenom desetak metara po vertikali ..a ne vidiš to u zraku .. da je razrijeđen

gle klokanovac pametan si, samo ti nedostaje pravih informacija ...
kada prestaneš negirati moguće možemo pisati i o "nemogućem" ili teško mogućem . u tome je kvaka
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 13:36   #4126
zamisli koja ludost,drzava zabranjuje teoriju zavjere .. https://twitter.com/BGatesIsaPyscho/...45593635352631
__________________
Previše vas je na planetu pa vas zato sve cijepimo da živite što duže.
davids is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 14:20   #4127
Quote:
davids kaže: Pogledaj post
zamisli koja ludost,drzava zabranjuje teoriju zavjere .. https://twitter.com/BGatesIsaPyscho/...45593635352631
Pa nije ludost. Tamošnji političaru nasjeli na tu teoriju i sad zabranjuju "špricanje". Što će se dogoditi kada avioni i dalju budu ostavljali bijeli trag? Koga će hapsit
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2024., 10:57   #4128
https://www.geoengineeringwatch.org/...ering-patents/ Ured za patente i žigove Sjedinjenih Američkih Država.Opsežan popis patenata vezanih za geoinzenjering .. Upišite bilo koji od ovih patenata u tražilicu, stavljajući US ispred brojeva (npr. US0462795), i pronaći ćete više pojedinosti o svakom pojedinom patentu. ... obratite pažnju na "novije" patente od 1987. do 2023. godine...
__________________
Previše vas je na planetu pa vas zato sve cijepimo da živite što duže.
davids is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2024., 21:05   #4129
Patent sam po sebi ne znači ništa jer nešto patentirano nikada ne mora zaživjeti u praksi.

Geoinženjering se u velikoj mjeri svodi samo na teoriju, pokusi se izvode u laboratorijima. Istina, pošumljavanje i zeleni krovovi spadaju u geoinženjering. I Rusi su nešto kemijali sa sumporom ali očito bezuspješno. Sigurno bi se pohvalili da su nešto napravili kak treba.

Na kraju, kakve veze imaju chemtrailsi s geoinženjeringom?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2024., 22:16   #4130
Od jučer mi - punovažni građani EU, smo našim postojećim ljudskim pravima u kojima uživamo nadodali još jedno! Pravo na zaštitu od klimatskih promjena!

Kažu - možemo tužiti državu ukoliko smatramo da nas ona ne štiti od klimatskih promjena!



Za odlikaše koji žele znati više - evo link!

Nego... zakaj sam to napisal tu na kemtrejlima?
ntiissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2024., 10:47   #4131
Quote:
Biljka kaže: Pogledaj post
Patent sam po sebi ne znači ništa jer nešto patentirano nikada ne mora zaživjeti u praksi.

Geoinženjering se u velikoj mjeri svodi samo na teoriju, pokusi se izvode u laboratorijima. Istina, pošumljavanje i zeleni krovovi spadaju u geoinženjering. I Rusi su nešto kemijali sa sumporom ali očito bezuspješno. Sigurno bi se pohvalili da su nešto napravili kak treba.

Na kraju, kakve veze imaju chemtrailsi s geoinženjeringom?
"Nema većeg slijepca od onog tko ne želi vidjeti." jao biljka,uopce ne zasluzujes paznju,samo ponavljas msm debilane bezveze .. a kad treba objasniti dokazane zavjere i lazi onda zasutis i pritajis se par dana da se zaboravi .. za sto eura se moze kupiti papiga koja moze ponavljati rijeci,stavim je par dana pred upaljen tv i dobijem sugovornika na tvojoj razini .. ali evo ipak odgovora za nekog putnika-namjernika : velika vecina navedenih patenata ,mozda i svi,se testirala ,ali ne u laboratoriju kako biljka tvrdi (jbt kako si to zamislio da se geoinzenjering testira u laboratoriju ) neki su se provodili kratko, neki duze ,a neki se jos uvijek provode sto je lako provjeriti ako se usporede sastojci navedeni u patentima i sastojci pronadjeni u analizama - https://ibt.hr/dokumenti/ .. https://epoha.com.hr/2022/06/09/mirn...-zastrasujuci/ .. kakve veze imaju chemtrailsi s geoinženjeringom? nikakve ! svi znamo da se chemtrailsi pojavljuju na nebu a geoinženjering se izvodi u rudnicima pod zemljom https://rumble.com/v4ox06k-geoingegn...ella-nasa.html .. https://www.nbcnews.com/science/envi...ils-rcna145015 .. https://www.instagram.com/reel/C4x5f...h0eHUxaQ%3D%3D
__________________
Previše vas je na planetu pa vas zato sve cijepimo da živite što duže.
davids is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2024., 12:09   #4132
@davids, ne blesaj.
Objašnjeno ti je, ako nisi razumio nije moj problem.

Provjeriš li što linkaš? Jer, redom si linkao bedastoće. Ovak, IBT je smijurija a ne institut, Portal Epoha poznat je po širenu dezinformacija, NBC po tvom kriteriju također spada u msm debilane.
Jeb'ga @davids, nisi u stanju razlučiti zajebanciju od istine.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2024., 12:49   #4133
je,je biljka,sve je kako ti kazes .. https://www.youtube.com/watch?v=qxV-PwLVk8I
__________________
Previše vas je na planetu pa vas zato sve cijepimo da živite što duže.
davids is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.