Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2008., 18:27   #1
Trudnički pojas

nosi li koja od vas to? ako da, jeli pomaže?
mislite li ga koristit? ili mislite da je to bezveze?
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 18:31   #2
ja sam ga koristila u trudnoći..jer sam jako nisko nosila bebu.
imam ga ja za prodati ako budeš htjela..
novi je oko 300 kn..
žužika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 19:12   #3
ja sam ga kupila prije prije par dana i moram priznati da fakat pomaze. u subotu sam bila na bratovoj svadbi i cijelu noc plesala (cak i skakala) i skroz mi je nekako trbuh bio na sigurnom )

mene ne bole leđa (zasada, a i nemam neki veliki trbuh) ali mislim da ce mi ovo pomoci..a citala sam iskustva nekih zena koje su uvjerene da nisu dobile strije jer su nosile pojas pa trbuh nije "slobodno visio"

u svakom slucaju, od mene
Žena vrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 20:27   #4
Evo imam jedan komentar: sad dolaze vrućine, zapravo već su došle! Najradije bih kožu svukla sa sebe, a još da stavim taj pojas! Ajme!
Pričekat ću jesen/zimu, a do tada ću ponosno pokazivati trbušćić na plaži!
Tučak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 20:33   #5
Quote:
Žena vrag kaže: Pogledaj post
ja sam ga kupila prije prije par dana i moram priznati da fakat pomaze. u subotu sam bila na bratovoj svadbi i cijelu noc plesala (cak i skakala) i skroz mi je nekako trbuh bio na sigurnom )

mene ne bole leđa (zasada, a i nemam neki veliki trbuh) ali mislim da ce mi ovo pomoci..a citala sam iskustva nekih zena koje su uvjerene da nisu dobile strije jer su nosile pojas pa trbuh nije "slobodno visio"

u svakom slucaju, od mene
Pa da , kad smo već i kod strija pomaže jer ja nisam imala nijedne strije a imala sam komad stomaka i nije baš da sam se nešto mazala kremicama...meni je ginekologica sama rekla da nabavim pojas...ispod robe se ni ne primjeti a drži sve na okupu doli..jednom stranom drži leđa drugom stomak a sa strane se isto može podesiti uz pomoć malih remena na čičak.....ja sam svoj kupila prije 4 godine u La Vie i sad mi je potrebniji nego ikad....baš osjetim olakšanje kad ga nosim.
Taja.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 20:37   #6
Quote:
Tučak kaže: Pogledaj post
Evo imam jedan komentar: sad dolaze vrućine, zapravo već su došle! Najradije bih kožu svukla sa sebe, a još da stavim taj pojas! Ajme!
Pričekat ću jesen/zimu, a do tada ću ponosno pokazivati trbušćić na plaži!
Ja sam ga i počela nosit i tada i evo sad u 7.mj trudnoće...možeš slobodno počet krajem ljeta.....a danas si spominjala da si gledala kupaće kostime i da ti je neukusno nosit bikini...ne budi smješna ...tebi se još toliko ne vidi stomak i briga te...a i nije ti zdravo da imaš preko stomaka mokri kupaći...samo kad se sunčaš prebaci preko stomaka nekakvu maramu il pareo da ga zaštitiš...i jaaaaaki faktor nabavi....
Taja.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 01:54   #7
...a blago vam se...vi se možete kupat...ah...
...nego, ja isto planiran nabavit taj pojas al me zanima jel to previše stisne i pritišće stomak jer u tom slučaju mi baš i ne zvuči dobro za moju situaciju...
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 08:48   #8
gico,taj pojas u biti dodje ispod trbuha,mislim!To je osjecaj kao da obima rukama pridrzavas trbuh(olaksanje)
Nisam ga nosila al sam ga imala priliku probat!Al kazu da ga nije dobro nosit stalno jer ti opuste se misici na trbuhu i ledjima!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 13:50   #9
Ovako to izgleda:
http://www.chicco.hr/ProductDetails/...-normal.wshtml
Tučak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 14:49   #10
Quote:
Tučak kaže: Pogledaj post
ja sam više mislila na ovaj, baš pojas:

http://www.famegal.co.yu/majke.htm

malo mi se ovo sa gaćicama čini preusko za ''višu'' trudnoću, pogotovo usred ljeta, ko bi mi to navlačio
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 15:37   #11
Lake, mislim da je bolji ovaj sto je pokazala Tučak. Nekako imam osjecaj da to bolje drzi a to nisu gace nego pojas s nastavkom gore za trbuh. ovaj što sam ja kupila ima čičak i mislim da će biti dovoljan do kraja trudnoće
Žena vrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 15:57   #12
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
ja sam više mislila na ovaj, baš pojas:

http://www.famegal.co.yu/majke.htm

malo mi se ovo sa gaćicama čini preusko za ''višu'' trudnoću, pogotovo usred ljeta, ko bi mi to navlačio
I ja sam mislila samo na pojas!Bolji je samo pojas!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 16:10   #13
ja sam probala nositi i jedan i drugi prije no sto sam ga kupila sebi i bolji mi je ovaj s dodatkom, čvršće stoji, ali ok, možda će se vama svidjeti ovaj bez..
Žena vrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 16:54   #14
E vrazija zeno ,mislim da je bolji ovaj sa dodatkom al koce to nosat po ljtu!Vrucina!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 17:36   #15
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
E vrazija zeno ,mislim da je bolji ovaj sa dodatkom al koce to nosat po ljtu!Vrucina!
ma nije tako strasno zapravo meni uopce nije bilo tako vruce pod tim..nekakav je prozracan materijal
Žena vrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 18:19   #16
Quote:
Žena vrag kaže: Pogledaj post
ja sam probala nositi i jedan i drugi prije no sto sam ga kupila sebi i bolji mi je ovaj s dodatkom, čvršće stoji, ali ok, možda će se vama svidjeti ovaj bez..
a jesi to nosila pri kraju trudnoće ono 8,9 mjesec ili ranije
jel uspije u to stat velika trbušina?!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 18:51   #17
Eto ti sad! A MM neda ni za živu glavu(terapeut je) kaže da će mi atrofirati mišići i šta ću onda na porodu, a i prvi put sam imala trbušinu i poslije se povukla do pločica, bez pojasa, ni jednu striju nisam dobila. Sad sam u 30.tj. jako nisko beba ali ni ginica mi nije preporučila. Strija još nema... A i neznam kako bi ga nosila, u nedjelju smo išli van na ručak a bilo vruće i mi na motor, stavila bubrežnjak od MM, užasno čudan osjećaj! Cijelo vrijeme sam brijala u glavi da stišćem bebu. Ma kvragu, svako iskustvo drugačije. Pa ti sad budi pametan?!
sami is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 18:54   #18
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
a jesi to nosila pri kraju trudnoće ono 8,9 mjesec ili ranije
jel uspije u to stat velika trbušina?!
sad sam u 30. tjednu i tek sam sad pocela to nositi..nosila sam prije dva tjedna tri dana jedan tri dana drugi (posudila od frendice) cisto da vidim koji mi je bolji da si kupim..a nikad to prije nisam nosila jer mi je prva trudnoća..
po slikama koje vidim moj je trbuh veci od tvog a samo smo tjedan dana razlike, i jedno 20-ak kila (u plusu kod mene) tako da mislim da ces sigurno stati u to bez obzira koliki ce ti trbuh biti
Žena vrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 18:58   #19
Quote:
svesami kaže: Pogledaj post
Eto ti sad! A MM neda ni za živu glavu(terapeut je) kaže da će mi atrofirati mišići i šta ću onda na porodu, a i prvi put sam imala trbušinu i poslije se povukla do pločica, bez pojasa, ni jednu striju nisam dobila. Sad sam u 30.tj. jako nisko beba ali ni ginica mi nije preporučila. Strija još nema... A i neznam kako bi ga nosila, u nedjelju smo išli van na ručak a bilo vruće i mi na motor, stavila bubrežnjak od MM, užasno čudan osjećaj! Cijelo vrijeme sam brijala u glavi da stišćem bebu. Ma kvragu, svako iskustvo drugačije. Pa ti sad budi pametan?!
OT al se voziš na motoru još uvijek?! nije te strah?! mene svi gledaju ko luđakinju ako kažem da idemo s motorom....a nije ni meni više drago, štajaznam, izazivat vraga bezveze... a motor je zaaaaaaakon!!!!

a šta se tiče pojasa, ja nebi taj šta je ko bubrežnjak za motor, ono ko steznik više nego baš pojas...on se namontira ispod stomaka nekako...ma baš ću nać sliku nekakvu...idem!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 19:18   #20
http://www.orsim.co.yu/modules.php?n...article&sid=14

evo ovako nešto slično sam vidila...zašto tražilica uvjek nađe neku srpsku stranicu za ove pojaseve
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.