Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2006., 17:43   #41
Quote:
štemajzl kaže:
TEBI je to zivkanje mozda normalno, meni nije ni slučajno. Koja je poanta od putovanja ako ćeš stalno visiti na telefonu? To ne doživljavam kao pokazatelj PRAVE ljubavi, nego kao nešto što graniči s patologijom.

Poruka-dvije za dobro jutro i laku noć su mi sasvim dovoljne 'da se ne zaboravimo', a preko dana takitak imam i previše aktivnosti ili posla za nešto drugo.
Nisu svi ljudi isti..
ono što je Tija htjela reći je da njoj ne pita da bude sama bez svog dečka, jer svoje vrijeme najviše voli provodit s njim i fali joj kad ga nema..
znači da i njemu tako najviše odgovara ako su stalno skupa..
za razliku od autorice teme koje takve potrebe ima i kroz posao a i privatno! a tako i njen dečko..
znači ako bi netko od svih mjesta na svijetu izabrao da bude sa svojim dragim/dragom onda tu treba i biti!
različiti su ljudi, a tako i potrebe i razmišljanja!
i jedno i drugo je potpuno normalno!
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 23:29   #42
Quote:
Hanna 01 kaže:
Nisu svi ljudi isti..
ono što je Tija htjela reći je da njoj ne pita da bude sama bez svog dečka, jer svoje vrijeme najviše voli provodit s njim i fali joj kad ga nema..
znači da i njemu tako najviše odgovara ako su stalno skupa..
za razliku od autorice teme koje takve potrebe ima i kroz posao a i privatno! a tako i njen dečko..
znači ako bi netko od svih mjesta na svijetu izabrao da bude sa svojim dragim/dragom onda tu treba i biti!
različiti su ljudi, a tako i potrebe i razmišljanja!
i jedno i drugo je potpuno normalno!
Super. I ko je onda ona da propisuje što je normalno i kako izgleda prava ljubav?
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 13:40   #43
U braku sam nekoliko godina, klinci su nam još jako mali. Ne izlazimo baš često, ali normalno je da MM može s dečkima van (na pivo ili whatever), kao i ja s društvom. Naravno da izlazimo i zajedno, ali u zadnje vrijeme nam odvojeni izlasci čak i više pašu, s jedne strane zato što svatko od nas ima potrebu vidjeti svoje društvo, a da mu onaj drugi ne puše za vrat, a s druge strane su tu praktični razlozi - iako mogu organizirati čuvanje djece bez problema, to je malo teže izvesti i za dan poslije izlaska (a nije neka fora izaći van znajući da će mi glava biti ko bubanj dok me klnici ujutro probude). Što se tiče ljubomore - nikoga se ne može toliko paziti da ovaj ne bi mogao napraviti sranje ako hoće. Moj princip je - imam puno povjerenje u MM dok ne napravi neko sranje, a onda . Ljubomora nikoga ne može učiniti vjernim, naprotiv.
Tiger Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 14:28   #44
Quote:
štemajzl kaže:
Super. I ko je onda ona da propisuje što je normalno i kako izgleda prava ljubav?
Nitko od nas nije tu ovlašten da definira pravu ljubav i kaže šta je normalno a šta ne..
tako ni ona ni ja, ali ni ti!
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 15:10   #45
Problemi nastaju kad jedna strana razmišlja npr. kao ja, a druga kao npr. tija, znači svatko vuče na svoju stranu...baš sam u zadnje vrijeme vidjela par takvih situacija, to me između ostalog ponukalo da otvorim topic...
Na primjer, cura sere dečku kad ide svirati. A ovaj bi, naravno, želio svirati. A nju ne može povesti sa sobom. A ona bi da on ostane s njom doma jer neznamšta. I tu naravno krene svađa... I tako se veze sjebavaju za bezveze.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 15:56   #46
Quote:
Herp kaže:
Problemi nastaju kad jedna strana razmišlja npr. kao ja, a druga kao npr. tija, znači svatko vuče na svoju stranu...baš sam u zadnje vrijeme vidjela par takvih situacija, to me između ostalog ponukalo da otvorim topic...
Na primjer, cura sere dečku kad ide svirati. A ovaj bi, naravno, želio svirati. A nju ne može povesti sa sobom. A ona bi da on ostane s njom doma jer neznamšta. I tu naravno krene svađa... I tako se veze sjebavaju za bezveze.
Da samo kaj se to ne skuži odmah u početku veze... da sam ja skužila, sa bivšim bi prekinula nakon 2 tjedna...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 16:24   #47
Quote:
Herp kaže:
Problemi nastaju kad jedna strana razmišlja npr. kao ja, a druga kao npr. tija, znači svatko vuče na svoju stranu...baš sam u zadnje vrijeme vidjela par takvih situacija, to me između ostalog ponukalo da otvorim topic...
Na primjer, cura sere dečku kad ide svirati. A ovaj bi, naravno, želio svirati. A nju ne može povesti sa sobom. A ona bi da on ostane s njom doma jer neznamšta. I tu naravno krene svađa... I tako se veze sjebavaju za bezveze.
Točno tako
zato i kažem različiti ljudi, različiti stavovi..
ako nekom paru odgovara da su stalno skupa i da tako provode svo svoje slobodno vrijeme..zašto ne?
isto tako ia za one koji žele imat svoje slobodno vrijeme za sebe..zašto ne?
po meni je i jedno i drugo normalno, ako su oboje sretni!
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2006., 17:18   #48
Quote:
ja isto mislim - a i iskustvo je pokazalo - da ako te partner želi prevariti, napravit će to dok ide u dućan po cigarete, a ako ne želi, neće ga omesti ni polugoli komadi koji mu se bacaju oko vrata na plaži.
to je istina.

E sad. Odvojenost. Ako partner ide na poslovna putovanja - to je potpuno ok. Naravno da je poželjno i da ponekad odvojeno izađete van. I dobro je kad se frajer druži sa svojim dečkima, bilo da su to utakmice, kartanje bele, odlazak u birtiju. Mora se malo izluftati!
Ali u svemu treba naći mjeru. Nema smisla ako frajer izlazi van nekoliko puta tjedno bez cure i to još k tome s nekim 'frendicama'...

Mene su znali pitati nešto slično, ali je moj doista pretjerao, pa je cijela priča shodno tome, loše završila. Jer ponekad...daš prst a netko uzme cijelu ruku.
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2006., 17:20   #49
Quote:
Na primjer, cura sere dečku kad ide svirati. A ovaj bi, naravno, želio svirati.
fatalno
umjetnike moraš pustiti na miru
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2006., 19:46   #50
ovakve teme obozavam

ne kuzim zasto je problem bit odvojen od svoje voljene/voljenoga
jedino ako imate razlog za strah da tu osobu ne pustate iz vidika, al onda se preispitajte zakaj ste s tom osobom

evo druga krajnost
imam primjer iz drustva gdje je nas dobar frend izlazio s nama i otkad je s curom nije izasao s nama, a to je vec pola godine, tako da mislim da to nije normalno
s druge strane, u tom drustvu smo prijatelj i ja koji smo u vezi s nasim curama i mi stalno izlazimo zajedno sa nasim drustvom bez nasih cura i nase cure se nisu nikad zalile jer se nisu osjecale zapostavljeno

jel to normalno da on odjebe svoje frendove zbog cure?
jed2i is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 23:10   #51
Quote:
jed2i kaže:
jel to normalno da on odjebe svoje frendove zbog cure?
Nipošto. Isto kao što nije normalno da cura odjebe svoje frendice zbog dečka.

Hm.
Edit; ne možemo koristiti riječ "normalno" jer će se uvijek naći dežurni dušebrižnici koji će nas prozivati zbog toga što namećemo svoje standarde.
Ali ja nisam vidjela niti jedan takav slučaj koji je dobro završio. A vidjela sam ih puno.
(Kad osoba odjebe svoje frendove ili ekipu zbog partnera/ice. Bilo je pogubno i za osobu, i za partnera, i za njihovu vezu, i za frendove).
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 23:33   #52
Quote:
Hanna 01 kaže:
Nitko od nas nije tu ovlašten da definira pravu ljubav i kaže šta je normalno a šta ne..
tako ni ona ni ja, ali ni ti!
Gdje si našla da ja nekom nešto propisujem?
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:01.