Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 01.09.2017., 20:56   #25
molim vas za savjet ako netko ima iskustva

jako mi je teško govoriti jer je riječ o dijetetu, mojoj kćerki koja ima samo 5 god

stvar je da sam se razišla sa izvanbračnim partnerom i da ona viđa tatu vikendima

par dana nakon provedenog vikenda sa tatom, mi je rekla da ju buba pipi, ja sam išla pogledati i nikada ga još takvim nisam vidjela

isključila sam spolne bolesti i pelenski osip i slično...i zaključila da mora biti mehanički jer je himen razmaknut i ima ranice

upitala sam je jel joj netko gurao prst u pipi čisto da odmah se riješim najgoreg mogučeg scenarija...

na moj šok...ona je rekla svojim riječima da joj je tata gurnuo prst u pipi dok je ležala na krevetu kod njega, da joj je kruzio prstom i da ju nije bubalo...da je ona žmirila dok joj je to radio...

odmah sam zvala njenog tatu da mu kažem što je naša kćer rekla...on je rekao da ne bi, da ju je škaljao ( a zasto je ona žmirila ?) po pipiju i da joj je crveno od igre u pješaniku...

ja mu nisam povjerovala jer mi se priče nisu poklapale, pa sam nazvala socijalnu radnicu i ona me uputila ginekologu na pregled....pregledani smo i rekli su da bi to moglo biti od seksulanog nasilja....prijavili smo policiji

dalje je to...da on braneći se govori da sam ja to izmislila iz osvete i ljubomore, vještaci su zbog nedovoljno podataka presudili da ginekološki pregled ne ukazuje na seks.nasilje

ja sam još u stanju šoka...sve ovo prolazimo bez odvjetnice, neznam što smo propustili još napraviti da uvijerimo sud u istinu...

nevažno za ishod...želim da mi je dijete na sigurnom,

i neznam hoće li nakon svega socijalni rad inzistirat na viđanjima s ocem...kako će ona njega viđati nakon što joj je stavljao prst u pipi, ona njega voli, jer ga pozna od rođenja, kupuje joj igračke i vodi je u igraonice...ona nezna da joj je nešto loše radio...napose jer još nije u pubertetu i jer se tih događaja ne bude tako jasno sijećala jer je mala....

ali neka trauma se može razviti...u budućnosti se može manifestrati, kako da ona nakon toga mora viđati oca, ja kao njena majka plaćem svaku noć...ne mogu joj pomoći i zaštiti je od njega jer zakon takav, da će ga morati viđati nakon svega

što ako joj nastavi to raditi kasnije...i natjera ju da to bude njihova tajna....što ako mi neće se htjeti povjeriti i ako mi sve prešuti...

biti ću promatrač tragedije vlastite kćeri, srce me boli, kao žena, majka i nekada djevojčica ovo je noćna mora a ja sam bez ikakvog utjecaja

zar zakon ne štiti djecu ?

koja su vaša iskustva? jeste l se morali družiti i dalje sa svojim zlostavljačem ? kako ste to preživjele ?
__________________
ponekad su smješak i zagrljaj jedini ljek koji trebamo :)
buddha-tree is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:35.