Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 12:14   #3501
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
od kojeg voje, ko je taj?

@Novi
krepan ti je link
Áh, nu
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 16:16   #3502
smeta mi naplata parkiranja.. odlučio sam se odseliti iz ZG i ne voziti autom u grad. gubitak za državu i grad Zagreb.. tisuću kuna mjesečno... odlučio sam ne kupiti nekretninu u ZG, gubitak za državu desetak tisuća eura..

puta 100 000 građana koji će odlučiti isto u narednih godinu dvije- 500njak miliona eura jednokratno plus 100 miliona kuna mjesečno
Kaidos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 16:17   #3503
glavno da je javni WC ispod katedrale besplatan za turiste
Kaidos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 18:42   #3504
Quote:
Kaidos kaže: Pogledaj post
glavno da je javni WC ispod katedrale besplatan za turiste
A sta bi trebalo i to naplacivati?? Uglavnom ga koristi raja koja se vuce po gradu, prosi i skuplja flase a usput udju i turisti!! I ja ga koristim svaki dan, da se naplacuje, pisal bi iza kontejnera!! Tako bi i jos bar 200-300 ljudi svaki dan pa zamisli koji bi to smrad bio oko Trga a o velikoj nuzdi da ne govorim!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 20:12   #3505
na glavnom se naplacuje wc no nitko ga ne placa, svi ulaze i izlaze, bar tam kod onih standova s hranom, mislim da nema placanja kod buseva

skuzio sam to neki dan, inace sam mislio da je free

slazem se da nema smisla wc javni naplacivat, pa ja bi sigurno pisao negdje u parku onda nebi davo nekoliko kuna da mogu se popisat lol, koristim ga ionak navecer vani kad sam u tom podrucju, rijetko ovak prek dana
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 20:33   #3506
Tko ti je rekao da se naplaćuje?
Koristim često onaj u pothodniku i tamo na sjevernom kraju Importannea u sklopu stubišta jedan i nitko mi nije ništa rekao. Katkad ubacim kunu-dvije ako imam sitniša, ali kako je održavan ne vrijedi ni toliko.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 01:43   #3507
Živcira me ciganski sajam parfema tajica i fidget spinnera ispred glavnog kolodvora i tomislavca. Kad to vidim imam osjećaj ko da živim u Albaniji ili Bugarskoj. Asocira me na prljavost i to nikako ne priliči jednoj "europskoj" metropoli kakav je zagreb. Što li tek turisti misle, a to je valjda prvo što vide. Odličan prvi dojam
IRON-MAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 02:24   #3508
Odi na glavni kolodvor u Grazu , koji je par puta Europskiji od Zagreba, pa ces se nagledat cuda, ciganskijeg i prljavijeg nego u Zagrebu! Bio pred par dana tamo, horde Rumunjskih cigana cele dane i noci se tamop povlace , pisaju i seru di stignu, jedu i spavaju u parkicu ispred glavnog ulaza i Hotela Daniel! Crnackih dilera drogom kolko hoces kao i Austrijskih narkica i maloljetnih kurvi! Prema tomu su ove domace ciganke sa parfemima i stolnjacima u ZG fakat kao ukras grada i autohtona manjinska skupina zanimljiva svakom turistu pa i meni dok cekam tramvaj! A i nije da Zagrepcankama to smeta, kupuju sve u 16 po par Kuna!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 03:15   #3509
Quote:
BONBONCIC kaže: Pogledaj post
A sta bi trebalo i to naplacivati?? Uglavnom ga koristi raja koja se vuce po gradu, prosi i skuplja flase a usput udju i turisti!! I ja ga koristim svaki dan, da se naplacuje, pisal bi iza kontejnera!! Tako bi i jos bar 200-300 ljudi svaki dan pa zamisli koji bi to smrad bio oko Trga a o velikoj nuzdi da ne govorim!!
nemaju ni babu da vrši psihološki pritisak na turiste, nego se jadna mora skrivati..
Kaidos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 10:33   #3510
Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
A pogotovo ova kretenska nova ideja da cijeli grad bude zona
"Treba čistit snijeg s parkinga, to košta" i slični imbecilni argumenti. Strašan trošak, jer pada svaki treći, ako ne i drugi dan.

To lopovsko govno više ne zna kako da nas sjebe.
čitat između redova:

Quote:

Bandić uvodi i karte od 6 ili 7 kn za ZET, želi plaćanje parkinga u cijelom Zagrebu

Do odluke je došlo nakon što su dobili podatke o poslovanju ZET-a u prvih šest mjeseci ove godine, koji su manji za 19,6 milijuna kuna u odnosu na isto razdoblje lani.
https://www.vecernji.hr/zagreb/bandi...agrebu-1201866

daklen ovako, zbog gubitaka zeta naplatit ćemo parking svima i natjerat ih u zet (u isti broj trajvana i buseva naravno da ne mogu pobjeć od kontrolora) pa buju svi kupovali kartu.

jel sad jasnije.

ja bum kupio monocikl pa na plac:
https://www.google.hr/search?q=monowheel&tbm=isch
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:32   #3511
Quote:
IRON-MAN kaže: Pogledaj post
Živcira me ciganski sajam parfema tajica i fidget spinnera ispred glavnog kolodvora i tomislavca. Kad to vidim imam osjećaj ko da živim u Albaniji ili Bugarskoj. Asocira me na prljavost i to nikako ne priliči jednoj "europskoj" metropoli kakav je zagreb. Što li tek turisti misle, a to je valjda prvo što vide. Odličan prvi dojam
Ako mene pitaš, veća je sramota sam kolodvor nego ono pred njim.

Inače kada sam ja bio tamo u holu kolodvora je bio kao neki sajam rabljenih knjiga, baš je super ideja, a bio je šator s knjgama i vani, pa sam se lijepo doma vratio s četiri knjige
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:24   #3512
Jel netko zna di se more ici besplatno na sekret na Gornjem gradu a da nije neki muzej ili kafic?? Bil sam danas gore i moral sam sorat, odem ja iza Katarinske crkve di su bili 2 plasticna sekreta celo ljeto i ono, petarda, nema, maknuli majstori!! Odem u birtiju Klovicevi dvori jer znam da imaju lepi sekret u podrumu, ono opet petarda, ugradise rampu za naplatu 5 Kn za WC!!
Pa to je da poludim, onda sam trazil grm i nasal jedan za brzo soranje!! A platit necu , iz principa! Jel ima di taj plasticni dzaba sekret na potezu uspinjaca-sabor?? Jer ak mi se prikaki onda bum trcal opet u grm jer necu placat!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 23:53   #3513
Dugave su apokalisa ovih dana.
Jedan od bisera obnove energetskih kabela je i "jarakiranje"
(proivozdnja jaraka po cestama) na Kauzlarićevom Prilazu,Dedovićima,
te još ponekoj ulici.
Dakle ekipa nije mogla izbušt fi 100 ili koliko već ispod ulice,
nego su morali potrgati ulice poprečno da provuku 6 do 8 m kabela.
Jedino dobro koliko se da zaključit da ne trgaju pločnik,nego su se ipak
dosjetili da ima travnjak metar do.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:46   #3514
Zašarani putokazi i prometni znakovi koje nitko ne čisti.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 10:43   #3515
U zadnje vrijeme posebno je loša signalizacija na cestama, odnosno crte. Crte se, kad je mokro gotovo uopće ne vide. Ako nema rasvjete uz malo vode, sve je jedna lijepa siva ploha. Kao da se crtaju najjeftinijom bojom za zidove koju voda za godinu dana ispere.
A semafori su takvi da ako piči sunce nema pojma koje je svijetlo upaljeno jer sva svijetle. Ovi noviji LED semafori su tu puno bolji ali ih ima na samo par križanja. Što je toliko problem postaviti štedljivije i trajnije semafore?

I da, oni ležeći policajci na Langovom.. kda doziš do Šenoe, ono je za razbiti macolom. Ni s 20km/h kad tresneš preko njega nije ugodno, a auto trpi opako ako ideš češće, a da ne kažem brže. Mislim da kad bi netko došao s 40km/h ili brže, vjerojatno bi rasturio poluosovinu.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 11:37   #3516
Jebeni ležeći policajci su posvuda, i gdje treba i gdje ne treba. Kao i oni usrani stupići. Umjesto da pokrpaju ceste. Poserem im se na prometnu sigurnost.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 11:23   #3517
Pa dobro, kog vraga rade u Dugavama?! Cijeli kvart je raskopan već tjednima.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 17:19   #3518
Uvode nekakve kabele.
Kvart izgleda ko ratna zona s onim rovovima.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 19:06   #3519
Zašto barem ceste ne pokrpaju?
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 12:23   #3520
vjerojatno će ih pokrpati za mjesec dana, netom prije nego što će ih opet raskopati zbog nekih drugih radova
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.